Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 310579 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #450 dnia: Maj 27, 2014, 21:30:37 pm »
Cytuj
Do powyższych postów pasuje tylko jeden komentarz:

Ty się śmiejesz, a oni zgarną grube tysiące za scenariusz do nowego odcina "Trudnych Spraw" :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #451 dnia: Maj 27, 2014, 21:45:42 pm »
Ja pierdole, trudne sprawy na foro.

Graty za pomysł, ale pobawię się w policjanta i stanowczo napisze: NOPE.

A Flood chyba przesiąkł Smutasem hardo.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #452 dnia: Maj 27, 2014, 21:51:32 pm »
Klasztor - Fechtmistrz

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #453 dnia: Maj 27, 2014, 22:23:46 pm »
Hahaha! :D

Hahahaha. Tfuj Ruch(acz) przerżnął wybory i się rzuca, a jak były dowody fałszowania jednych wyborów przez PSL na śląsku bodajże, to nikt nie widział w tym nic złego :D

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #454 dnia: Maj 27, 2014, 22:47:18 pm »
mnie tam bardziej bawi to - http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16013625,Dla_Korwin_Mikkego_prawo_wlasnosci_to_swietosc__Bzdura.html#TRrelSST_SP biedny korwin znowu czegoś nie wiedział że nie wolno, tyle lat w polityce i prasie i nie wie, że foty to się kupuje od agencji oraz że jego działalność publicystyczna to jego praca, a więc działalność komercyjna, o poszanowaniu cudzej własności nie wspomnę ^^'

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #455 dnia: Maj 27, 2014, 22:55:02 pm »
Gazeta.pl - źródło cennych informacji : D. Liczyłem na coś cięższego kalibru. O gwałceniu kobiet czy biciu kalek.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #456 dnia: Maj 27, 2014, 22:59:21 pm »
Media już dawno się sku**iły. Wystarczy zerknąć na pierwsze lepsze wiadomości. Ile tam hejtu, straszenia itp., a ile informacji pozytywnych.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #457 dnia: Maj 27, 2014, 23:24:02 pm »
Gazeta.pl - źródło cennych informacji : D. Liczyłem na coś cięższego kalibru. O gwałceniu kobiet czy biciu kalek.
ja z kolei nie  liczyłem na odniesienie się do meritum, bo to typowe dla jego wyborców, zaapluwac jadem i udawac że nie było sprawy nawet jeśli co krok się okazuje, że gada jedno a robi co innego, zupełnie jak politycy których rzekomo zwalcza :D

a co do gwałtów - już o tym pisałem, powiem jeszcze raz - tia, to że po tekście o gwałtach dodał że kobiety udają że nie chcą do łóżka faktycznie zmienia dramatycznie cały kontekst.. chyba kurwa o tyle, że wg niego każdy debil może potem powiedzieć "no sorry myślałem że udaje, przecież wszystkie zgrywają niedostępne". Serio, trzeba mieć chyba oczy/uszy w dupie i jeszcze je zakryc betonowymi klapkami by bronić to co powiedział i jeszcze pyszczyć w necie na złą manipulację. On nie rzucił ot tak w próżnię "kobiety to lubią udawać że nie chcą seksu bo chcą być zdobywane". Dialog brzmiał "-co pan sądzi o gwałtach? -że kobiety lubią udawać niedostępne". Rly? Uważacie to za normalne? W takim razie polecam jakiegoś dobrego specjalistę lub od razu tworki. Faktycznie, to media są skurwione, korwin jest aja. Jak w przypadku nepotyzmu, nieróbstwa, niejasnych finansów i kradzieży własności intelektualnej, ale to tusk jest chuj.


Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #458 dnia: Maj 28, 2014, 00:22:59 am »
Cytuj
a co do gwałtów - już o tym pisałem, powiem jeszcze raz - tia, to że po tekście o gwałtach dodał że kobiety udają że nie chcą do łóżka faktycznie zmienia dramatycznie cały kontekst.. chyba kurwa o tyle, że wg niego każdy debil może potem powiedzieć "no sorry myślałem że udaje, przecież wszystkie zgrywają niedostępne". Serio, trzeba mieć chyba oczy/uszy w dupie i jeszcze je zakryc betonowymi klapkami by bronić to co powiedział i jeszcze pyszczyć w necie na złą manipulację. On nie rzucił ot tak w próżnię "kobiety to lubią udawać że nie chcą seksu bo chcą być zdobywane". Dialog brzmiał "-co pan sądzi o gwałtach? -że kobiety lubią udawać niedostępne". Rly? Uważacie to za normalne? W takim razie polecam jakiegoś dobrego specjalistę lub od razu tworki. Faktycznie, to media są skurwione, korwin jest aja. Jak w przypadku nepotyzmu, nieróbstwa, niejasnych finansów i kradzieży własności intelektualnej, ale to tusk jest chuj.
 
Sam w tym momencie manipulujesz słowami.

 - Co pan sądzi o gwałtach?
 - Że kobiety lubią udawać niedostępne. Trzeba jednak wiedzieć, kiedy można, a kiedy nie.

Sorry, ja tu nie widzę podżegania do gwałtów. Co najwyżej można by z tego wyciągnąć naciąganą interpretację, że gwałciciele gwałcą, bo źle odczytują zachowanie kobiety. Co nie jest równoznaczne z usprawiedliwianiem ich, bo jakby chciał usprawiedliwiać gwałty, to by to wyraził inaczej. Tak jak islamscy mułłowie to wyrażają. Dobrym mówcą Korwin na pewno nie jest, jąka się. Dobór słów rzeczywiście nie jest zbyt szczęśliwy. Jednak wydaje mi się oczywiste, że jakby chciał przekazać to, co mu się zarzuca, to ująłby to w słowa zupełnie inaczej.

Ale dzięki Sent za miłe komplementy pod moim adresem.

A niejasne finanse, nieróbstwo i nepotyzm wcale a wcale nie są rozpowszechnione w naszym obecnym rządzie. Taki Korwin paskudny w porównaniu z Tuskiem. Co najwyżej mu równy. Kradzieży intelektualnej nie skomentuję, bo uważam portal gazeta.pl za niespecjalnie godny zaufania, a nie mam innego punktu odniesienia.


Chciałbym jeszcze dodać, skoro był tu już Korwin porównywany do Leppera - tamten też różne głupoty pierdolił, a jakoś nikt mu o to gównoburz medialnych nie organizował. Nawet po tym, jak na zarzut o gwałt na dziwce stwierdził publicznie "hehe, jak można zgwałcić prostytutkę". Rozgłos był niemal zerowy, naród się pośmiał dwa dni i zapomniał, nikt nawet nie badał sprawy tego gwałtu. A Korwin, jak powie coś z czego MOŻE WYNIKAĆ coś niepochlebnego to od razu się robi nagonkę we wszystkich mediach. Może ktoś zechce mi wyjaśnić, skąd taka różnica w podejściu?
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2014, 00:28:03 am wysłana przez TheFlood »

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #459 dnia: Maj 28, 2014, 02:11:50 am »
Bronisz Korwina, podając dalszy ciąg jego wypowiedzi i twierdząc, że obecne w wielu mediach zdanie nt. gwałtów zostało wyrwane z kontekstu. Nie mieszam się w dyskusję na ten temat, bo nie bardzo mnie obchodzi, co ten błazen (błazen z wyboru, bo to inteligentny i oczytany człowiek) mówi w telewizji. Skoro jednak przywołujesz sławną wypowiedź Leppera, powinieneś pamiętać, że tuż potem dodał: "Natomiast no pewnie też można, bo nie każdemu pewnie może się oddać". Mimo tego, że to był jawny żart, ten tekst towarzyszył mu aż do śmierci (czyli przez 6 lat), więc polemizowałbym z tym, że Polska pośmiała się 2 dni i zapomniała.

Co do tego gwałtu, w 2008 roku Bogdan Golik (bo to jego oskarżano o gwałt) został oczyszczony z zarzutów przez belgijską prokuraturę. Wychodzi na to, że ktoś jednak badał tę sprawę.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2014, 02:14:11 am wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #460 dnia: Maj 28, 2014, 06:51:37 am »
ja z kolei nie  liczyłem na odniesienie się do meritum, bo to typowe dla jego wyborców, zaapluwac jadem i udawac że nie było sprawy nawet jeśli co krok się okazuje, że gada jedno a robi co innego, zupełnie jak politycy których rzekomo zwalcza :D

Równie dobrze mógłbyś Fakt lub Frondę cytować. Skoro takie wielkie przestępstwo miało miejsce to po chuj poszła do gazety zamiast do sądu? Znając życie, to chciała w pizdu kasy albo cała historia jest zmyślona.

a co do gwałtów - już o tym pisałem, powiem jeszcze raz - tia, to że po tekście o gwałtach dodał że kobiety udają że nie chcą do łóżka faktycznie zmienia dramatycznie cały kontekst.. chyba kurwa o tyle, że wg niego każdy debil może potem powiedzieć "no sorry myślałem że udaje, przecież wszystkie zgrywają niedostępne". Serio, trzeba mieć chyba oczy/uszy w dupie i jeszcze je zakryc betonowymi klapkami by bronić to co powiedział i jeszcze pyszczyć w necie na złą manipulację. On nie rzucił ot tak w próżnię "kobiety to lubią udawać że nie chcą seksu bo chcą być zdobywane". Dialog brzmiał "-co pan sądzi o gwałtach? -że kobiety lubią udawać niedostępne". Rly? Uważacie to za normalne? W takim razie polecam jakiegoś dobrego specjalistę lub od razu tworki. Faktycznie, to media są skurwione, korwin jest aja. Jak w przypadku nepotyzmu, nieróbstwa, niejasnych finansów i kradzieży własności intelektualnej, ale to tusk jest chuj.

Tu już Flood odpowiedział. Widać łykasz każdą papkę medialną.

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #461 dnia: Maj 28, 2014, 08:12:29 am »
Chciałbym usłyszeć co o tym powiecie. A dokładniej o tym co facet mówi mniej więcej po siódmej minucie nagrania.

Cytuj
Bronisz Korwina, podając dalszy ciąg jego wypowiedzi i twierdząc, że obecne w wielu mediach zdanie nt. gwałtów zostało wyrwane z kontekstu. Nie mieszam się w dyskusję na ten temat, bo nie bardzo mnie obchodzi, co ten błazen (błazen z wyboru, bo to inteligentny i oczytany człowiek) mówi w telewizji. Skoro jednak przywołujesz sławną wypowiedź Leppera, powinieneś pamiętać, że tuż potem dodał: "Natomiast no pewnie też można, bo nie każdemu pewnie może się oddać". Mimo tego, że to był jawny żart, ten tekst towarzyszył mu aż do śmierci (czyli przez 6 lat), więc polemizowałbym z tym, że Polska pośmiała się 2 dni i zapomniała.

Co do tego gwałtu, w 2008 roku Bogdan Golik (bo to jego oskarżano o gwałt) został oczyszczony z zarzutów przez belgijską prokuraturę. Wychodzi na to, że ktoś jednak badał tę sprawę.
Dobrze, faktycznie nie wiedziałem wszystkiego w temacie - bo Lepperem się nigdy jakoś specjalnie nie interesowałem. Jednak podtrzymuję że nie odczułem takiej medialnej nagonki jak w przypadku Korwina... No i nikt go za to pierwsze zdanie do sądu nie podawał.

« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2014, 08:26:06 am wysłana przez TheFlood »

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #462 dnia: Maj 28, 2014, 09:02:03 am »
Chciałbym usłyszeć co o tym powiecie. A dokładniej o tym co facet mówi mniej więcej po siódmej minucie nagrania.

Było o tym fałszowaniu głośno. Kiedyś PSL fałszował bodajże na śląsku, ale wszystko ucichło.

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #463 dnia: Maj 28, 2014, 10:48:19 am »
Równie dobrze mógłbyś Fakt lub Frondę cytować. Skoro takie wielkie przestępstwo miało miejsce to po chuj poszła do gazety zamiast do sądu? Znając życie, to chciała w pizdu kasy albo cała historia jest zmyślona.
Nawet Ci się nie chciało przeczytać? Gratuluję Atrion, zachowujesz się jak dzieciak. Bo gdybyś miał chociaż trochę więcej lat, to byś przeczytał i dowiedział z artykułu, że to autorka zdjęcia próbowała najpierw załatwić sprawę polubownie, skoro JKM deklaruje, że szanuje prawo własności prywatnej. Niestety została kilkukrotnie olana, więc w końcu zamieściła odpowiedni wpis na swoim profilu na Facebooku. I zapewne jakiś reporter z gazety zainteresował się tym wpisem. Nigdzie nie ma, że sama poszła do mediów. A sprawa na pewno trafi do sądu, skoro JKM nie zamierza płacić za zdjęcie. Problem w tym, że rozprawa trochę potrwa.

Chciałbym usłyszeć co o tym powiecie.
Też mi nowość, każdy normalny człowiek potrafi liczyć i wie, że 25% poparcia dla partii nie oznacza, że popiera ją około 9 mln Polaków, lecz co czwarty Polak, który oddał ważny głos w danych wyborach. Przecież tak jest w każdym sondażu, że pokazuje się procenty osób, które oddały swój głos w ankiecie. To jedno z praw statystyki.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #464 dnia: Maj 28, 2014, 10:58:39 am »
Xilku, podejrzewam, że Alkowi chodziło o fragment z protokołami.
Klasztor - Fechtmistrz