Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 310511 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #435 dnia: Maj 27, 2014, 14:14:00 pm »
Ból dupy czerwonych zawsze mile widziany :)

hau hau czerwone pieski
ale już posprzatałeś chusteczki spod biurka po "zwycięstwie"? :D

podyskutowałbym merytorycznie gdyby nie to, że proste pytania cie zawsze przerastały :D (że nie wspomnę o poście z wrażeniami z bety W2 lub jakimkolwiek merytorycznym wkładzie :X)

EDIT:
Al - też jesteś czerwony piesek bo mieszkasz w socjalu i chcesz by państwo wtrącało się w twoje spory z dziadkiem. Wg Atriona powinieneś mieszkać w kartonie, pod warunkiem, że sobie go kupisz.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2014, 14:20:37 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #436 dnia: Maj 27, 2014, 14:30:31 pm »
EDIT:
Al - też jesteś czerwony piesek bo mieszkasz w socjalu i chcesz by państwo wtrącało się w twoje spory z dziadkiem. Wg Atriona powinieneś mieszkać w kartonie, pod warunkiem, że sobie go kupisz.
Nie mówiąc o wynajmie miejsca na "parkowanie" tego kartonu, bo przecież przestrzeń publiczna to zło.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #437 dnia: Maj 27, 2014, 14:34:50 pm »
EDIT:
Al - też jesteś czerwony piesek bo mieszkasz w socjalu i chcesz by państwo wtrącało się w twoje spory z dziadkiem. Wg Atriona powinieneś mieszkać w kartonie, pod warunkiem, że sobie go kupisz.
Nie mówiąc o wynajmie miejsca na "parkowanie" tego kartonu, bo przecież przestrzeń publiczna to zło.
w zasadzie to powinna istnieć możliwość odstrzału tych z kartonami za wtargnięcie na posesję jak już wszystko sprzedamy. I koniecznie bramki z opłatami jak będę przechodził z części chodnika gościa A na chodnik gościa B.
Tylko komu, bo niby atrion taki wolnorynkowy, ale broń boże komuś zza granicy.

A właśnie atrion, co tam u Obrana, dalej spełnia wszelkie kryteria komucha, ale nie jest lewakiem, bo wypina się na amerykański/międzynarodowy/wiekokapitałowy fundusz walutowy? :D
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2014, 14:37:45 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #438 dnia: Maj 27, 2014, 14:53:14 pm »
ale już posprzatałeś chusteczki spod biurka po "zwycięstwie"? :D

podyskutowałbym merytorycznie gdyby nie to, że proste pytania cie zawsze przerastały :D (że nie wspomnę o poście z wrażeniami z bety W2 lub jakimkolwiek merytorycznym wkładzie :X)

EDIT:
Al - też jesteś czerwony piesek bo mieszkasz w socjalu i chcesz by państwo wtrącało się w twoje spory z dziadkiem. Wg Atriona powinieneś mieszkać w kartonie, pod warunkiem, że sobie go kupisz.

Nie znasz mnie i nie masz pojęcia jakie mam poglądy więc sobie daruj obrażanie mnie. Z komuchami nie dyskutuje i nie współpracuję zwłaszcza gdy mnie obrażają.


w zasadzie to powinna istnieć możliwość odstrzału tych z kartonami za wtargnięcie na posesję jak już wszystko sprzedamy. I koniecznie bramki z opłatami jak będę przechodził z części chodnika gościa A na chodnik gościa B.
Tylko komu, bo niby atrion taki wolnorynkowy, ale broń boże komuś zza granicy.

A właśnie atrion, co tam u Obrana, dalej spełnia wszelkie kryteria komucha, ale nie jest lewakiem, bo wypina się na amerykański/międzynarodowy/wiekokapitałowy fundusz walutowy? :D

Znów nie masz pojęcia jakie mam poglądy, a żarty masz równie zabawne co żarty Tuska.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #439 dnia: Maj 27, 2014, 14:56:49 pm »
Nie znasz mnie i nie masz pojęcia jakie mam poglądy więc sobie daruj obrażanie mnie. Z komuchami nie dyskutuje i nie współpracuję zwłaszcza gdy mnie obrażają.
a ja nie lubię jak mnie o wartości pracy i kulturze osobistej poucza ktoś, kto notorycznie bumelantuje w robocie na necie, bierze zobowiązania z których się nie wywiązuje a następnie jeszcze obraza ludzi dookoła i traktuje ich jak idiotów, a na koniec jeszcze ma pretensje za odwzajemnienie uczuć, tak więc jesteśmy kwita ^^'

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #440 dnia: Maj 27, 2014, 15:00:59 pm »
Cytat: Atrią
Nie znasz mnie i nie masz pojęcia jakie mam poglądy więc sobie daruj obrażanie mnie. Z komuchami nie dyskutuje i nie współpracuję zwłaszcza gdy mnie obrażają.

Milion Lat W Lochu

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #441 dnia: Maj 27, 2014, 15:06:28 pm »
Cytuj
Al - też jesteś czerwony piesek bo mieszkasz w socjalu i chcesz by państwo wtrącało się w twoje spory z dziadkiem. Wg Atriona powinieneś mieszkać w kartonie, pod warunkiem, że sobie go kupisz.
Taa, tyle że gdybyśmy mieli system sądowy jak w stanach to albo by mnie z domu nie wywalono (zatem bym tego socjalu nie potrzebował), albo chociaż odzyskałbym wkład mojej rodziny (więc faktycznie byłoby mnie stać na wynajem albo kupienie działki i budowę od nowa. Tak, takie sumy mój stary tam zainwestował, jak mówiłem, brał pożyczkę i ją spłacił). A tak w Polszy większą wagę przywiązuje się do litery prawa (także gównianego) niż do zdrowego rozsądku i oto tzw. "wymiar sprawiedliwości" podjął ewidentnie zajebiście sprawiedliwą decyzję. Wiesz co, nie narzekałbym może, gdyby nie to że nie jestem jedyny.
Takich spraw jest w Polsce od chuja i dotyczą najróżniejszych dziedzin życia. Że tylko przypomnę tego Pana co dostał 10 lat za to że pociął nożem bandytów którzy mu się włamali do domu, czy też tego kilka miesięcy wcześniej, co sobie na lekkim gazie wracał do domu po imprezie i gdy został napadnięty, to stłukł dwóch napastników kijem i został skazany za pobicie. Sprawiedliwość, hehe <gorzki śmiech>


MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #442 dnia: Maj 27, 2014, 15:22:43 pm »
Państwo opiekuńcze i sprawiedliwość społeczna : D Oczywiście wybiórczo.


a ja nie lubię jak mnie o wartości pracy i kulturze osobistej poucza ktoś, kto notorycznie bumelantuje w robocie na necie, bierze zobowiązania z których się nie wywiązuje a następnie jeszcze obraza ludzi dookoła i traktuje ich jak idiotów, a na koniec jeszcze ma pretensje za odwzajemnienie uczuć, tak więc jesteśmy kwita ^^'

Odezwał się ten, co w pracy na necie nie siedzi. Poza tym mam takie stanowisko, że mogę siedzieć bez wpływu na jakość pracy.
No i nie wiem czemu mnie poucza ktoś, to mi radzi poczytać Marksa jako argument...

A co do W2 to napisałem kiedyś jeden tekst na próbę, to nawet nie raczyłeś przeczytać, a dziki nie skomentował go. Więc po co to robić?
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2014, 15:38:52 pm wysłana przez MuadDib »

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #443 dnia: Maj 27, 2014, 16:29:41 pm »
Taa, tyle że gdybyśmy mieli system sądowy jak w stanach to albo by mnie z domu nie wywalono (zatem bym tego socjalu nie potrzebował), albo chociaż odzyskałbym wkład mojej rodziny (więc faktycznie byłoby mnie stać na wynajem albo kupienie działki i budowę od nowa. Tak, takie sumy mój stary tam zainwestował, jak mówiłem, brał pożyczkę i ją spłacił). A tak w Polszy większą wagę przywiązuje się do litery prawa (także gównianego) niż do zdrowego rozsądku i oto tzw. "wymiar sprawiedliwości" podjął ewidentnie zajebiście sprawiedliwą decyzję. Wiesz co, nie narzekałbym może, gdyby nie to że nie jestem jedyny.
Takich spraw jest w Polsce od chuja i dotyczą najróżniejszych dziedzin życia. Że tylko przypomnę tego Pana co dostał 10 lat za to że pociął nożem bandytów którzy mu się włamali do domu, czy też tego kilka miesięcy wcześniej, co sobie na lekkim gazie wracał do domu po imprezie i gdy został napadnięty, to stłukł dwóch napastników kijem i został skazany za pobicie. Sprawiedliwość, hehe <gorzki śmiech>
Hm, nie wiem jak tobie, ale mi to wygląda na ingerowanie państwa w umowę pomiędzy dwoma prywatnymi podmiotami, czyli coś zupełnie niezgodnego z anarchokapitalizmem promowanym przez Korwina i jego zwolenników.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #444 dnia: Maj 27, 2014, 16:35:50 pm »
A teraz grzecznie kończymy offtop dotyczący zdawania prawa jazdy i wracamy do tematu.
Biorąc pod uwagę, jak w ogóle zaczęła się rozmowa na ten temat, nie widzę powodu, dla którego miałby to być offtop, zwłaszcza że to temat obejmujący dość szeroki zakres treści. Dyskusja poszła już w innym kierunku, ale mimo to odpowiem Arimowi:

(click to show/hide)

Natomiast jestem przeciwko przymusowi jako takiemu. Powinieneś mieć prawo sam zadecydować. Jesteś dorosłym człowiekiem i chyba potrafisz samodzielnie podejmować decyzje, nie? Jeśli nie zapniesz pasów i zabijesz się, bo przywalisz w drzewo, to jest to tylko i wyłącznie Twoja własna wina, państwu nic do tego. Tak samo z kaskami dla motocyklistów i tak dalej.
Jeśli nie zapniesz pasów i w razie wypadku zabijesz przy okazji kogoś innego, to też będzie to jedynie twoja wina, ale nie rozumiem, dlaczego mają cierpieć na tym inne osoby. Poczytaj sobie, ile waży ciało człowieka o masie 80 kg podczas zderzenia przy prędkości 80 km/h. Jeśli pasów nie zapnie osoba siedząca na tylnej kanapie, właściwie zmiażdży kierowcę/pasażera siedzącego na prawym fotelu.

Pasy utrudniają przeżycie tylko w skrajnych przypadkach, ale nabycie specjalnego nożyka do ich przecinania raczej nie jest wielkim problemem ani wydatkiem.

Cytat: MuadDib
Albo trolujesz, albo nie masz pojęcia o czym mówisz. Jestem antyreligijny : ]
O ile się nie mylę, z ciebie jest antyreligijny liberał, który uważa się za prawicowca. Śmiechu warte.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2014, 17:08:24 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #445 dnia: Maj 27, 2014, 17:48:45 pm »
Że tylko przypomnę tego Pana co dostał 10 lat za to że pociął nożem bandytów którzy mu się włamali do domu, czy też tego kilka miesięcy wcześniej, co sobie na lekkim gazie wracał do domu po imprezie i gdy został napadnięty, to stłukł dwóch napastników kijem i został skazany za pobicie. Sprawiedliwość, hehe <gorzki śmiech>
Autentyczna sytuacja - facet wraca do domu i przyłapuje swoją żonę in flagranti ze swym kolegą. A że był wojskowym, to wziął pistolet i odstrzelił mu "narzędzie zdrady". Nie miał zamiaru go zabijać. Ale za to w sądzie adwokat przekonywał wszystkich, że to była nieudana próba zabójstwa i na tej podstawie skazano oskarżonego na kilka lat więzienia. Gdyby na sali ujawniono prawdę, że było to ciężkie uszkodzenie ciała, facet dostałby dziesięć lat.
Klasztor - Fechtmistrz

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #446 dnia: Maj 27, 2014, 17:54:12 pm »
O ile się nie mylę, z ciebie jest antyreligijny liberał, który uważa się za prawicowca. Śmiechu warte.

To, że kogoś popieram, nie znaczy że jestem taki sam. Prawicowcy są religijni - ja nie. Jestem za liberalizmem, ale nie za anarchią, którą mi przypisują.

To może mam określić swoje poglądy, żeby nie było niedomówień i może oczyścić atmosferę? If anyone cares.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2014, 17:57:55 pm wysłana przez MuadDib »

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #447 dnia: Maj 27, 2014, 18:26:34 pm »
Zdradę to ja bym karał iście po słowiańsku a'la XI wiek. Tj. gwoździem przez mosznę na środku mostu przybijano i zostawiano nóż, pry, chcesz na wolność to się odetnij.
Rozumiem więc, że cienko śpiewasz? :P
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #448 dnia: Maj 27, 2014, 18:42:38 pm »
No problem.

Bawi mnie jaranie się tekstami w stylu "w Rzymie było tylko jedno więzienie..." itd. Każdy popełnia błędy i na pewno przyjąłbyś z pokorą przybicie jaj do słupa, bo raz zdarzyło ci się pomyśleć kutasem. Chyba, że jesteś ponad to, wtedy sorry.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #449 dnia: Maj 27, 2014, 21:11:46 pm »
Do powyższych postów pasuje tylko jeden komentarz:

Klasztor - Fechtmistrz