Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 310524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #345 dnia: Maj 19, 2014, 11:01:14 am »
Co nie zmienia faktu, że UE zamiast zając się czymś sensownym utrudnia ludziom życie w imię jakiegoś lobby. Wszystko byłoby w porządku gdyby trzymała sie tego do czego jest stworzona, czyli wolna wymiana handlowa, unia gospodarcza itd. Niestety nastąpił przerost formy nad treścią i UE chce wkroczyć w każdy aspekt życia i to w najbardziej debilny sposób czyli nie edukacją np. "dlaczego LEDy są lepsze od tradycyjnych żarówek" tylko głupimi zakazami, co jest totalnym strzałem w stopę bo stawiają się w roli dyktatu, którego nikt nie lubi.
masz rację i nie masz, ale dla ułatwienia rozbiję na punkty
1) tbh nie wiemy czym się zajmuje unia. Nikt z nas tego nie śledzi. Słyszymy tylko o jakiś ogórkach czy wymiarach kiwi, czasem jak Fargo albo korwin poszczeka.. ale to dlatego, że to sprawy najbardziej medialne, wręcz tabloidowe. O tym się słyszy raz na rok czy pół, ale przecież ciała decyzyjne UE zbierają się co kilka dni, więc czymś poważnym ale "nudnym" na pewno też się zajmuje, tylko my zwyczajnie o tym nie słyszymy
2) akurat wolna wymiana i unia gospodarcza to też przykład dyktatu kropolobby, odcinającego państwa od potęznej dawki dochodów i instrumentów politycznych jakim były cła :D Że nie wspomnę o bandyckim przepisie o tym, że firma działająca na terenie całego UE rozlicza się podatkowo tylko z jednym, które sobie wybierze, co promuje takie sztuczne polityczne twory bez jakiejkolwiek gospodanki jak cypr..
3) dyktat - to jest niestety problem ludzkiej natury. Nikt nie lubi być do niczego zmuszany, ale debilne spoty w tv też nikogo nie do niczego nie przekonają i jest to pieniądz w błoto, o który byłby jazgot (a o inne instrumenty edukacji cięzko). Czy nam się to podoba czy nie, ludzi niekiedy trzeba do pewnych rzeczy zmuszać. Kwestia tylko co jest uważane za warte do przymuszenia.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #346 dnia: Maj 19, 2014, 11:37:33 am »
Cytuj
1) tbh nie wiemy czym się zajmuje unia. Nikt z nas tego nie śledzi. Słyszymy tylko o jakiś ogórkach czy wymiarach kiwi, czasem jak Fargo albo korwin poszczeka.. ale to dlatego, że to sprawy najbardziej medialne, wręcz tabloidowe. O tym się słyszy raz na rok czy pół, ale przecież ciała decyzyjne UE zbierają się co kilka dni, więc czymś poważnym ale "nudnym" na pewno też się zajmuje, tylko my zwyczajnie o tym nie słyszymy

Wiemy bardzo dobrze, wszystko jest udokumentowane z każdego posiedzenia komisji sa robione sprawozdania itd. Wracając do tematu, to o ile krzywizny ogórka czy banana można uznać za wyskok znudzonego pajaca, to już walka z CO2 to niemal sztandarowy projekt UE.

Cytuj
2) akurat wolna wymiana i unia gospodarcza to też przykład dyktatu kropolobby, odcinającego państwa od potęznej dawki dochodów i instrumentów politycznych jakim były cła :D Że nie wspomnę o bandyckim przepisie o tym, że firma działająca na terenie całego UE rozlicza się podatkowo tylko z jednym, które sobie wybierze, co promuje takie sztuczne polityczne twory bez jakiejkolwiek gospodanki jak cypr..

Dyktat czy nie, ale to cały sens istnienia UE i bez tego cały ten twór mija sie z celem. Wystarczy wprowadzić takie przepisy, aby rozliczali się u nas, a co za tym idzie postawić na szali wysokość podatków vs ilość podmiotów płacących.

Cytuj
3) dyktat - to jest niestety problem ludzkiej natury. Nikt nie lubi być do niczego zmuszany, ale debilne spoty w tv też nikogo nie do niczego nie przekonają i jest to pieniądz w błoto, o który byłby jazgot (a o inne instrumenty edukacji cięzko). Czy nam się to podoba czy nie, ludzi niekiedy trzeba do pewnych rzeczy zmuszać. Kwestia tylko co jest uważane za warte do przymuszenia.

Tu się mylisz, ja osobiście uważam, ze np LEDy są sporo lepszy od tradycyjnych żarówek i sam ich używam, ale chcę mieć wybór i zabranie takowego spowodowało to, ze ludzie i tak używają tradycyjnych, a czują wstręt do LEDów. UE próbuje myslec za swoich obywateli i uszczęśliwiać ich an siłę i to mi się nie podoba.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #347 dnia: Maj 19, 2014, 16:11:25 pm »
Wiemy bardzo dobrze, wszystko jest udokumentowane z każdego posiedzenia komisji sa robione sprawozdania itd. Wracając do tematu, to o ile krzywizny ogórka czy banana można uznać za wyskok znudzonego pajaca, to już walka z CO2 to niemal sztandarowy projekt UE.
"nie wiemy" w sensie nikt o tym nie informuje, bo nudne. Wyskoki pajaców są bardziej chwytliwe.
A sama redukcja jest ok, tylko zabrano się na nią na złym szczeblu (fajnie, że europa bedzie mniej, tylko co z tego jak USA, Rosja i Chiny mają to w dupie i nie chcą drugiego protokołu z Kioto przedkładając ponad niego zyski na krótką metę) i od dupy strony (ze względu na różne lobby skupiając się tylko na węglu i nie biorąc pod uwagę specyfiki regionalnej, chyba że celem była sprzedaż technologii elektorwni atomowych i uzależnienie od dostaw uranu). W efekcie wyszedł potworek jaki znamy, jak polska ustawa aborcyjna.

Cytuj
Dyktat czy nie, ale to cały sens istnienia UE i bez tego cały ten twór mija sie z celem. Wystarczy wprowadzić takie przepisy, aby rozliczali się u nas, a co za tym idzie postawić na szali wysokość podatków vs ilość podmiotów płacących.
wiesz, ja akurat nie mam nic przeciw stanom zjednoczonym europy i uważam że w dłuższej perspektywie to coś, do czego powinno się dążyć, ale przepis o tej rejestracji to zwykły bandytyzm, którego najpewniej nikt nie ruszy.

Cytuj
Tu się mylisz, ja osobiście uważam, ze np LEDy są sporo lepszy od tradycyjnych żarówek i sam ich używam, ale chcę mieć wybór i zabranie takowego spowodowało to, ze ludzie i tak używają tradycyjnych, a czują wstręt do LEDów. UE próbuje myslec za swoich obywateli i uszczęśliwiać ich an siłę i to mi się nie podoba.
dlatego mówię, że masz rację i nie masz. Przymus rodzi opór, ale niekiedy bywa konieczny. Czy był w przypadku żarówek, elektronicznych termometrów czy ZWŁASZCZA segregacji odpadów (bo nie ukrywajmy, ze jedyni co na tym korzystają to wielkie firmy które nie muszą wtwarzac czegos od zera, tylko recyklingują stare, a zamiast sortować samodzielnie odwalają to za nich wszyscy obywatele - jeszcze byłoby pół biedy jakby zorganizowano to jak na zachodzie zachęcając ludzi, ale u nas zrobiono to tak, że zamiast zachęcać niższymi cenami to jest drożej, upierdliwiej i obowiązkowo) to nie wiem, ale na pewno jest to ścieżka prostsza i szybsza niz jakieś podejrzane lobbowanie w TV za jakąś opcją.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #348 dnia: Maj 19, 2014, 16:48:58 pm »
Cytuj
A sama redukcja jest ok, tylko zabrano się na nią na złym szczeblu

Nie wiem co w tym jest dobrego, my na klimat mam wpływ znikomy, a za to nasz kraj musi ponosić potężne koszta związane z takim, a nie innym surowcem energetycznym. Tak więc jak dla nas bilans jest ujemny.

Cytuj
jeszcze byłoby pół biedy jakby zorganizowano to jak na zachodzie zachęcając ludzi, ale u nas zrobiono to tak, że zamiast zachęcać niższymi cenami to jest drożej, upierdliwiej i obowiązkowo

Nie wiem jak jest u ciebie, ale u mnie jest wybór, segregujesz i płacisz 9,50 od osoby lub nie i płacisz 15.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #349 dnia: Maj 20, 2014, 10:17:29 am »
Stany zjednoczone europy to chory wymysł. To nie różne stany jednego państwa tylko różne państwa z różną historią, kulturą itp. To nie ma prawa przetrwać tak jak USA, gdzie poszczególne stany to tak jak niemieckie landy.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #350 dnia: Maj 20, 2014, 16:41:18 pm »
"to nie różne stany jednego państwa" - ekhu ekhu wojna secesyjna ekhu ekhu. Zresztą niemieckie landy to jeszcze lepszy przykład jak się można żreć między sobą.
Dla stanów zjednoczonych europy potrzebna jest tak naprawdę tylko wola i wyzbycie się kilku reliktów starych przyzwyczajeń.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #351 dnia: Maj 20, 2014, 17:51:09 pm »
Cytuj
"to nie różne stany jednego państwa" - ekhu ekhu wojna secesyjna ekhu ekhu.

Taaaaa, walić że poszło o niewolnictwo i USA historii nie ma prawie żadnej i jest to zlepek całego świata, a wiec porównywanie z Europą jest mocno na wyrost.

Cytuj
Dla stanów zjednoczonych europy potrzebna jest tak naprawdę tylko wola i wyzbycie się kilku reliktów starych przyzwyczajeń.

Hoho, nie szalej tak. Problemy są z wprowadzeniem jednolitej waluty w całej UE, a tym piszesz o państwie federacyjnym. Już nawet pomijam zmiany konstytucji, referenda itd. we wszystkich państwach UE, a biorąc pod uwagę eurosceptycyzm, który rośnie w siłę i dochodzi nawet do tego, ze większość Brytyjczyków jest za wyjściem z UE to nie ma na to żadnych szans.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #352 dnia: Maj 20, 2014, 19:17:22 pm »
Taaaaa, walić że poszło o niewolnictwo i USA historii nie ma prawie żadnej i jest to zlepek całego świata, a wiec porównywanie z Europą jest mocno na wyrost.
Taaaa, walić to, że niewolnictwo było najmniej istotne, tylko medialnie brzmiało lepiej niż narzucanie ustroju. Dość powiedzieć, że kilka stanów "niewolniczych" walczyło po stronie unii. Zresztą to temat na dłuższy topic.
Bardziej chodzi mi o ten zlepek. Właśnie. Zlepek. W paru stanach wówczas urzędowym językiem był (lub o mało nie był, teraz już dokładnie nie pamiętam) np. niemiecki ze względu na liczną emigrację. A jak zlepek, to tam też nie zawsze wszyscy ze wszystkimi się dogadywali i to też rodziło napięcia.
ale też należy patrzeć od drugiej strony, londyn to miasto z którego się żartuje, że najmniej to tam jest anglików, bo co rusz spotykasz czarnych, arabów, słowian, hindusów. I to w europie postępuje, mieszamy się. Dobra podstawa pod stany zjednoczone europy.

Cytuj
Hoho, nie szalej tak. Problemy są z wprowadzeniem jednolitej waluty w całej UE, a tym piszesz o państwie federacyjnym. Już nawet pomijam zmiany konstytucji, referenda itd. we wszystkich państwach UE, a biorąc pod uwagę eurosceptycyzm, który rośnie w siłę i dochodzi nawet do tego, ze większość Brytyjczyków jest za wyjściem z UE to nie ma na to żadnych szans.
To jest właśnie to o czym mówię, przywiązanie do reliktów jak waluta czy nawet język, ale do mieszania się kultur i ludzi cały czas dochodzi. Zastanawiałbym się tylko na ile przeklęty Albion jest reprezentatywny, bo to zawsze była banda chujków ustawiająca się jak chorągiewka zawieje. I tak mają od groma przywilejów, więc niech nie pyskują.
Tzn ok, faktycznie parę rzeczy ssie, jak inwazja arabów, biedota ze wschodu pracująca za połowę tego co zaproponowanoby rodowitemu angolowi i tym podobne upierdliwości, ale to nie unia jest im winna, tylko korporacjny dyktat ściągający półniewolników i zbytnie cackanie się z agresywnymi mniejszościami. Prawda jest jednak taka, że jakby ta finansowa pijawka reprezentowana przez City zamiast szczekać faktycznie z tej uni wyszła, to rozpiździłoby tam się wszystko zanim ktokolwiek zdążyłby powiedzieć "god save the queen". Z takim podejściem jakie prezentują, jak dla mnie mogą iść na dno.

Z zabawniejszych niusów, ogólnopolska facebookowa grupa "głosuję w niedzielę na korwina" liczy mniej niż tysiąc osób, co oznacza mniej niż protest-grupa przeciw gównianej komunikacji miejskiej w samym Poznaniu ^^' A weźmy pod uwagę, że podnóżki Jego KRólewskiej Mości to ci najbardziej stechowani ^^'
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2014, 19:20:04 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #353 dnia: Maj 20, 2014, 21:50:03 pm »
"to nie różne stany jednego państwa" - ekhu ekhu wojna secesyjna ekhu ekhu. Zresztą niemieckie landy to jeszcze lepszy przykład jak się można żreć między sobą.
Dla stanów zjednoczonych europy potrzebna jest tak naprawdę tylko wola i wyzbycie się kilku reliktów starych przyzwyczajeń.

Wojna secesyjna. A w europie ile było i jest wojen? Tych konwencjonalnych i tych dyplomatycznych. Poza tym jest głupotą oczekiwać, że naród nagle porzuci własny język, bo jakaś banda złodziei z UE chce połączenia. Nikt tego nie chce, bo to tylko sen wariata.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #354 dnia: Maj 20, 2014, 22:52:14 pm »
Wojna secesyjna. A w europie ile było i jest wojen?Tych konwencjonalnych i tych dyplomatycznych.
w europie ile jest? Po II WŚ praktycznie wcale, tyle co rozpad jugosławii. Ja tylko mówię że historia USA to nie same róże i powszechna miłość jak sugerowałeś w poprzednim poście.
Cytuj
  Poza tym jest głupotą oczekiwać, że naród nagle porzuci własny język, bo jakaś banda złodziei z UE chce połączenia. Nikt tego nie chce, bo to tylko sen wariata.
Bla bla bla, głos ślepego wsteczniactwa (tak per analogia do wariatów i złodziei). "Naród" już to robi, starczy spojrzeć na naszą dwumilionową emigrację z ostatnich lat. Ludzie mają i po prawdzie zawsze mieli wyjebane na takie górnolotne hasła, bo najważniejsze to mieć co do gara włożyć. Jedno superpaństwo europejskie daje zaś stabilizację i równe prawa wszystkim, nie to co ten obecny pseudotwór gdzie każdy stara się wyrwać dla siebie jak najwięcej z wyspami złodziejstwa w stylu cypru.
Ale a propos złodziei w europarlamencie, jak tam korwińska familia na listach, trzyma się?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #355 dnia: Maj 21, 2014, 07:12:02 am »
Wojna secesyjna. A w europie ile było i jest wojen?Tych konwencjonalnych i tych dyplomatycznych.
w europie ile jest? Po II WŚ praktycznie wcale, tyle co rozpad jugosławii. Ja tylko mówię że historia USA to nie same róże i powszechna miłość jak sugerowałeś w poprzednim poście.

A ja mówię, że więcej wojen takich jak i innych było w europie niż wewnątrz USA. I nie mam zamiaru zgadzać się na głupoty typu jedno mocarstwo, bo komuchy w UE mają jeden cel - 0% wzrostu gospodarczego, wtedy łatwiej się steruje ludźmi.

Cytuj
Bla bla bla, głos ślepego wsteczniactwa (tak per analogia do wariatów i złodziei). "Naród" już to robi, starczy spojrzeć na naszą dwumilionową emigrację z ostatnich lat. Ludzie mają i po prawdzie zawsze mieli wyjebane na takie górnolotne hasła, bo najważniejsze to mieć co do gara włożyć. Jedno superpaństwo europejskie daje zaś stabilizację i równe prawa wszystkim, nie to co ten obecny pseudotwór gdzie każdy stara się wyrwać dla siebie jak najwięcej z wyspami złodziejstwa w stylu cypru.
Ale a propos złodziei w europarlamencie, jak tam korwińska familia na listach, trzyma się?

Robi, bo nie ma wyboru dzięki lewakom niemającym pojęcia o ekonomii i psychologii. Supermocarstwo już chciał Hitler i Stalin zrobić. Teraz UE.

Familia się trzyma, skoro UE i nasz kraj wprowadza debilizmy typu parytety.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #356 dnia: Maj 21, 2014, 16:52:30 pm »
A ja mówię, że więcej wojen takich jak i innych było w europie niż wewnątrz USA. I nie mam zamiaru zgadzać się na głupoty typu jedno mocarstwo, bo komuchy w UE mają jeden cel - 0% wzrostu gospodarczego, wtedy łatwiej się steruje ludźmi.
dowody czy pierdolenie a'la korwin który wprost pisze że idzie tam, by móc sobie szkalowac wszystkich dookoła bez dowodów a następnie chować się za immunitetem  by nie płacić odszkodowań? Tzn nie pisze, złe lewackie media tak przekazały, na pewno jest jakiś oficjalny komentarz ze miał coś innego na myśli niż powiedział, jak z gwałtami ostatnio.
btw. wojna wewnątrz USA była jedna, bo po pierwszej chwycono wszystkich krótko za pysk. Stany przed wojną secesyjną różniły się niewiele od współczesnej europy, też dyskutowano czy powinna to być ścisła unia czy jedynie luźna federacja niepodległych "państw".

Cytuj
Robi, bo nie ma wyboru dzięki lewakom niemającym pojęcia o ekonomii i psychologii.
ale co ty wacpan pierdolisz, skoro emigrują do jeszcze bardziej lewackiej niż nasz wesoły grajdołek skandynawii, niemiec, francji czy wysp? ^^'
Cytuj
Supermocarstwo już chciał Hitler i Stalin zrobić. Teraz UE.
nom, i Tomasz Jefferson oraz Jerzy Waszyngton, a przede wszystkim Abe Lincoln.

Cytuj
Familia się trzyma, skoro UE i nasz kraj wprowadza debilizmy typu parytety.
uważaj, że bez parytetów byłoby inaczej skoro wciska rodzinkę płci obojga :D A podobno to lewaki się na niczym nie znają :D
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2014, 16:54:18 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #357 dnia: Maj 21, 2014, 22:52:55 pm »
A ja mówię, że więcej wojen takich jak i innych było w europie niż wewnątrz USA. I nie mam zamiaru zgadzać się na głupoty typu jedno mocarstwo, bo komuchy w UE mają jeden cel - 0% wzrostu gospodarczego, wtedy łatwiej się steruje ludźmi.
dowody czy pierdolenie a'la korwin który wprost pisze że idzie tam, by móc sobie szkalowac wszystkich dookoła bez dowodów a następnie chować się za immunitetem  by nie płacić odszkodowań? Tzn nie pisze, złe lewackie media tak przekazały, na pewno jest jakiś oficjalny komentarz ze miał coś innego na myśli niż powiedział, jak z gwałtami ostatnio.
btw. wojna wewnątrz USA była jedna, bo po pierwszej chwycono wszystkich krótko za pysk. Stany przed wojną secesyjną różniły się niewiele od współczesnej europy, też dyskutowano czy powinna to być ścisła unia czy jedynie luźna federacja niepodległych "państw".

Cytuj
Robi, bo nie ma wyboru dzięki lewakom niemającym pojęcia o ekonomii i psychologii.
ale co ty wacpan pierdolisz, skoro emigrują do jeszcze bardziej lewackiej niż nasz wesoły grajdołek skandynawii, niemiec, francji czy wysp? ^^'
Cytuj
Supermocarstwo już chciał Hitler i Stalin zrobić. Teraz UE.
nom, i Tomasz Jefferson oraz Jerzy Waszyngton, a przede wszystkim Abe Lincoln.

Cytuj
Familia się trzyma, skoro UE i nasz kraj wprowadza debilizmy typu parytety.
uważaj, że bez parytetów byłoby inaczej skoro wciska rodzinkę płci obojga :D A podobno to lewaki się na niczym nie znają :D

Skomentuję krótkim: lewactwo już ci mózg przeżarło. Ludzie emigrują tam, gdzie mogą więcej zarobić przy niższym opodatkowaniu + odpisy od podatków. Oczywiście lewaki jadą za socjalem, ale to u nich normalne.

I przestań pieprzyć o USA. To był zlepek ludzi z różnych miejsc a nie CAŁYCH KRAJÓW. Nigdy nie zrozumiesz różnicy tak jak nie znasz różnicy między lewicą a prawicą, więc sobie daruj wszelkie komentarze.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #359 dnia: Maj 22, 2014, 23:19:34 pm »
ano, i w sumie to to o czym mówiłem. Przy okazji obala to atrionowe pierdolamento o lewactwie, bo jakim k**wa cudem coś może być lewackie jeśli pierwsze skrzypce gra tam kapitalistyczna korpomiędzynarodówka, która zwyczajnie gra z pozycji siły.
Jak Thrusty 120 lat temu w USA, skoro mówimy o powrocie do tamtych wartości.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!