Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 310532 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #300 dnia: Maj 08, 2014, 15:01:53 pm »

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #301 dnia: Maj 09, 2014, 11:39:37 am »
Gdyby wybory miały się odbyć w tym tygodniu, to Nowa Prawica byłaby trzecią siłą polityczna w parlamencie.

W "niezależne sondaże" chyba mało kto wierzy. Podczas wyborów w 2011 roku w ogóle nie uwzględniały one NP. Tak, jakby ta partia w ogóle nie istniała. Gdy na stronie internetowej Szalom24 umieszczono sondaż i wygrywała tam Nowa Prawica, to potem go usunięto tłumacząc to tym, że internauci zrobili sobie żarty z sondy.

Partia istniała tylko w świadomości internautów błąkających się z dala od najpopularniejszych serwisów informacyjnych.

Teraz widzę, że w mediach NP jest coraz więcej. Już dziś pisarzyki wróżą jej pokonanie Palikociarni, przez co gdy szwendam się po internetach, jestem atakowany linkami do artykułów z tych bardziej znanych portali. A i w telewizji częściej widzę i słyszę Korwina w serwisach informacyjnych.

Podczas wyborów w 2007 roku funkcjonowało hasło "odsunąć PiS od władzy", które dosłownie zaczarowało wyborców. Ludzie nie szli do urn, aby oddać głos. Oni szli aby "odsunąć PiS od władzy". Pamiętam przedłużający się wieczór wyborczy, bo pod ambasadą w Londynie była jeszcze długa kolejka chcących zagłosować. Wtedy też wybiło się PSL, bo reklamowali się jako alternatywa dla tych, którzy nie chcą PiSu, ale nie chcą oddawać głosu na PO.

Przez jedno małe hasełko ludzie uwierzyli, że są w stanie coś zmienić, że mają na coś realny wpływ.

Dopuszczenie Nowej Prawicy do sondaży zadziała tak samo. Elektorat Korwina w końcu otrzymał swoją upragnioną szansę. W końcu coś znaczą, w końcu mogą przekroczyć próg i głosy nie pójdą na marne! Ludzie otrzymali komunikat, że są w stanie coś zmienić, że mogą doprowadzić swoimi głosami do tego, że dominacja PO i PiS może zostać przełamana.

Ale dlaczego w ogóle dopuszczono NP do sondaży?

Był taki moment w zeszłym roku, gdy Nowa Prawica "z dnia na dzień" weszła do oficjalnych sondaży. Akurat w tamtym okresie śledziłem sytuację na bieżąco i dało się to zaobserwować w ciągu paru tygodni. A było to mianowicie wtedy, gdy Ruch Narodowy zapowiedział, że przeistoczą się w partię i rozprawią się z układem okrągłego stołu.

A Ruch Narodowy to są dla mnie nie jakieś w ciemię bite chłopaczki i wydaje mi się, żeby byliby w stanie nawet schorowanego Jaruzelskiego pozbawić całej emerytury i majątku. Nie, żebym miał coś przeciwko.

Dwie partie i ich młody elektorat trudniej ignorować niż jedną, w dodatku ta druga z nich chce bić rządzących. No to już lepiej jedną dopuścić do siebie, żeby młodzi znaleźli ujście swoich emocji na kartach wyborczych.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #302 dnia: Maj 09, 2014, 15:34:40 pm »
korwin zawsze był w sondażach, a to że zawsze gówno w nich znaczył to co innego, sorry ;D

ale tak serio to jak widzę kto ma na niego głosować i dlaczego to moje emocje oddaje tylko mina ":|". Bo jak inaczej podsumować to, że obecnie jego najaktywniejszą fejsbukową fanką jest u mnie zadeklarowana męsko-feministyczna lesba. Widać pierdolenie dla samego pierdolenia o niskich podatkach, wolności (chuj, że w programie zakazują już np. eutanazji ^^) i że jest się "niezależnym" wystarczy :|

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #303 dnia: Maj 09, 2014, 21:07:08 pm »
Zastanawia mnie, co robią kobiety w KNP, skoro poglądy Korwina nt. płci przeciwnej są powszechnie znane i opierają się m.in. na tym, że kobieta powinna być własnością mężczyzny (nawet zwierzęta nie są stricte własnością ludzi, bo ci nie mogą się przecież nad nimi znęcać), jak jakiś podgatunek człowieka. Są aż tak głupie, są zwykłymi figurantkami, czy mają w sobie coś z masochistek?

Poza tym:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_Efr6Q0QIYI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_Efr6Q0QIYI</a>
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #304 dnia: Maj 09, 2014, 21:26:28 pm »
Nasłuchałeś się "bezstronnych, publicznych mediów".

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #305 dnia: Maj 09, 2014, 21:52:12 pm »
To ciekawe, bo prawie w ogóle nie oglądam telewizji, a jeśli już, to sport lub programy rozrywkowe. Portale informacyjne (poza sportowymi) też rzadko odwiedzam.
Równie dobrze mogę powiedzieć, że ty za to - jak prawie każdy korwinista - bezkrytycznie przyjmujesz wszystko to, co mówi twój osobisty Jezus, bo to już dawno przestał być po prostu kandydat do parlamentu. Ten facet jest tak przepełniony sprzecznościami, z których się nierzadko później gęsto tłumaczy, że dziwi mnie, że jeszcze w ogóle jakkolwiek istnieje na arenie politycznej, będąc poza Sejmem.

Co się zaś tyczy mediów, odnoszę wrażenie, że dla niektórych ludzi termin "wolne media" jest niepokojąco zbieżny z terminem "opozycyjne media". Tak jakby ktoś z własnej woli nie mógł popierać władzy, zwłaszcza gdy prowadzi prywatną, komercyjną telewizję. No ale jasne, lepiej sobie wmawiać, że nadal mamy komunę, a dookoła wszędzie lewactwo. Tak jest po prostu wygodniej, choć zaczyna to podchodzić pod schizofrenię.

Poza tym:

Cytat: The Flood
A wiesz jak sobie kiedyś ludzie radzili?
Kiedyś ludzie radzili sobie bez wielu innych rzeczy i usług, do których mają dostęp do dzisiaj, ale to nie powód, by przywracać rozwiązania sprzed nierzadko setek lat. Likwidacja i prywatyzacja niestety nie są odpowiedziami na wszystkie pytania.

Cytuj
Spoko. Nie lubię generalizowania.
Grupa, o której mówię, jest na tyle reprezentatywna, że mówienie o niej jako całości nie jest żadnym nadużyciem. Poza tym, samo pojęcie "korwinisty" nie wzięło się przecież tylko od popierania JKM-a.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2014, 21:53:51 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #306 dnia: Maj 09, 2014, 23:04:30 pm »
ie każdy korwinista - bezkrytycznie przyjmujesz wszystko to, co mówi twój osobisty Jezus, bo to już dawno przestał być po prostu kandydat do parlamentu. Ten facet jest tak przepełniony sprzecznościami, z których się nierzadko później gęsto tłumaczy, że dziwi mnie, że jeszcze w ogóle jakkolwiek istnieje na arenie politycznej, będąc poza Sejmem.
Amen.

Cytuj
Co się zaś tyczy mediów, odnoszę wrażenie, że dla niektórych ludzi termin "wolne media" jest niepokojąco zbieżny z terminem "opozycyjne media". Tak jakby ktoś z własnej woli nie mógł popierać władzy, zwłaszcza gdy prowadzi prywatną, komercyjną telewizję. No ale jasne, lepiej sobie wmawiać, że nadal mamy komunę, a dookoła wszędzie lewactwo. Tak jest po prostu wygodniej, choć zaczyna to podchodzić pod schizofrenię.

I amen.

Z pisu się wszyscy śmieją, że kaczyński mówi co mówi, a potem płaszczaki i inne hoffmany muszą tłumaczyć co prezes miał na myśli lub co lewackie łżemedia przekręciły, z kleru i franciszka to samo, ale jak korwin, to obrona częstochowy przed mediami reżimowymi.. czymkolwiek ten reżim by nie był.
A co do korwina - jeśli moje źródła są prawdziwe, lewackoreżimowe łzemedia dorwały się do władz jego obecnej partii i w programie wyborczym dokonały sabotażu wpisując (wbrew deklarowanej pełnej wolności jednostki) zakaz aborcji oraz eutanazji, "bo życie". To co to k**wa za wolność jak nie mogę robić ze swoim życiem czego chcę? :| Ta, głosujmy na klauna tylko dlatego, że ostatni raz żarł z koryta 20 lat temu i nie pytajmy z czego przez ten cały czas żył ani kto go utrzymywał, skoo dziadek ma czas na politykę. A właśnie, pobiera państwową emeryturkę czy ze wstrętem przysyłane pieniądze wrzuca do niszczarki?

a co do kobiet - ned, patrz na pis z taką pawłowicz. Niektóre po prostu chcą być burkiem łańcuchowym.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #307 dnia: Maj 10, 2014, 09:11:19 am »
Zastanawia mnie, co robią kobiety w KNP
A to nie jest wymóg prawny?
Klasztor - Fechtmistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #308 dnia: Maj 10, 2014, 21:08:48 pm »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,Ariel-88-wycofany-ze-wzgledu-na-nazistowskie-skojarzenia,wid,16593139,wiadomosc.html Znowu muszę wam temat rozluźnić, a więc zarzucam szczyt absurdu i chorej poprawności politycznej, miłej lektury :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #309 dnia: Maj 13, 2014, 01:09:44 am »
Adamek na prezydenta! Śmiechłem. Polecam!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YV_VXYPwQow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YV_VXYPwQow</a>
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #310 dnia: Maj 13, 2014, 07:04:27 am »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,Ariel-88-wycofany-ze-wzgledu-na-nazistowskie-skojarzenia,wid,16593139,wiadomosc.html Znowu muszę wam temat rozluźnić, a więc zarzucam szczyt absurdu i chorej poprawności politycznej, miłej lektury :D

Sklepy roSSman też powinny zostać zamknięte :D

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #311 dnia: Maj 13, 2014, 12:03:37 pm »
A to nie jest wymóg prawny?
Nie jestem pewien, ale nie wydaje mi się. Zresztą, chodziło mi bardziej o to, czym one się kierują, wstępując do KNP.

http://www.polskatimes.pl/artykul/3430181,jaroslaw-flis-wynik-korwinmikkego-i-tak-jest-niski-on-ma-5-a-nie-20-proc-glosow,id,t.html
W sumie też mnie to zastanawia.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #312 dnia: Maj 13, 2014, 12:54:38 pm »
jak na socjologa nawet z sensem gada. Wprawdzie korwina i tak czekałby los parti palikota (jedne wybory a potem jak po okresie ignorowania pozwolono mu się wypowiadać w mediach, to po upływie kandencji wróciłby na kolejne 20 lat wygnania), ale nie róbmy sobie wstydu, rly. Jedna samoobrona wystarczyła.

I jak to po co kobiety idą, do Koryta :D Choć z drugiej są takie co głosują na wszelkie pisopodobne i chcą być gwałc.. znaczy podległe mężczyźnie jak mówi biblia, to może są też takie co oddałyby pedofilowi córkę ^^

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #313 dnia: Maj 15, 2014, 16:22:14 pm »
ok, ale teraz poważnie
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/janusz-korwin-mikke-dla-onetu-chce-polski-w-ktorej-analfabeta-moze-zarobic-miliony/n8sg4
japierdolę, serio Al, ja rozumiem, że jesteś antyestablishmentowy czy coś, ale serio, głosować na tego śliskiego gada? Chcesz walczyć z kłamcami i oszustami głosując na dziada który wprost pisze że jedzie tam nachapać się pieniędzy "walcząc słowem", walczyć z kolesiostwem i nepotyzmem głosując na gościa który wciska na listy pięć osób ze swojej rodziny (i bez pierdolenia o ostatnich miejscach, bo sam korwin mówi że umieszcza je by listy ciągnęły, a kto ma choć minimalne pojęcie o ordynacji wyborczej wie, że z dobrym nazwiskiem wejdziesz z każdego), z niekompetencją chcesz walczyć głosując na gościa który daje  na listy osoby które same przyznają że o polityce nie mają pojęcia i nawet nie wiedzą, że na listę w końcu trafiły, nie mówiąc już o walce z debilami głosując na gościa, który wytacza proces o zniesławienie NIE OBEJRZAWSZY NAWET KONFERENCJI NA KTÓREJ MIAŁ ZOSTAĆ ZNIESŁAWIONY tłumacząc się tym, że przeczytał to samo w mediach, które w innym miejscu nazywa lewackimi i kłamliwymi  bo przekręcają słowa i nie wolno im ufać, ba, jeszcze się od wyroku odwołuje dalej nie mając pojęcia o co właściwie się procesuje, a szczytem wartości jest dla niego głęboka epoka kolonializmu? Czy może znowu Pan Prezes Jego Królewska Mać została źle zrozumiana i potrzeba nadwornego błazna rzecznika który przetłumaczy co tak naprawdę miał na myśli bo wcale nie powiedział co powiedział? Serio, jak naiwnym trzeba być, by dawać tak się ruchać w dupę i cieszyć się z padającego deszczu gdy dostaje się werbalną flegmą w twarz? Przecież on nawet nie udaje, że ma was wszystkich za idiotów którzy mają mu i jego rodzince zapewnić ciepłą emeryturkę o czym pisze wprost, a wy robicie z niego jezusa polskiej polityki i ostatnią nadzieją białych, dopowiadając sobie miliard tłumaczeń o przekręceniu słów i chuj wie czym jeszcze byleby ni przyznać przed samymi sobą, że wspieracie jeden wielki wał. Geez, ogarnijcie się, jak tak bardzo nie macie na kogo głosować to olejcie te wybory lub oddajcie głos nieważny, a nie pierdolcie o jakiejś świeżości, wierności poglądom i moralnej sanacji, bo jest to tylko i wyłącznie pierdolenie.

A tak na rozluźnienie, inna kampania - http://wiadomosci.onet.pl/krakow/internauci-smieja-sie-z-plakatow-informacyjnych-zio-2022/rv9mm  :D najlepsze o miejscach pracy :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #314 dnia: Maj 15, 2014, 16:50:32 pm »
Tusk i cała PO w 2007 roku też mieli bardzo liberalny program. Wtedy również zapowiadano, że "wyzwolą" Polskę - tyle że spod rządów PiS-u, nie "bandy czworga". Jak to się skończyło, wie każdy.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?