Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313361 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #210 dnia: Marzec 20, 2014, 15:05:10 pm »
damiano, spot pokazuje wysokie standardy polskiej prawicy, nie wiem o co ci chodzi ;d

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #211 dnia: Marzec 23, 2014, 21:36:17 pm »
Ruskie zaproponowali nam wspólny rozbiór Ukrainy! No tego jeszcze nie grali! :D
Klasztor - Fechtmistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #212 dnia: Marzec 23, 2014, 21:49:48 pm »
Problem w tym, że jako pierwszy zasugerował to człowiek, który jest politycznym przeciwnikiem Putina.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #213 dnia: Marzec 23, 2014, 21:55:37 pm »
Jakby takie coś się u nas przyjęło, to Ruskie mieliby otwartą drogę, by domagać się dołączenia do siebie wschodniej Ukrainy. A Niemcy mieliby pretekst do żądania przywrócenia przedwojennej granicy z Polską.

Brak mi słów. :D
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #214 dnia: Marzec 23, 2014, 23:14:27 pm »
ja jestem nawet za przywróceniem granicy z niemcami z 1914 :x

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #215 dnia: Kwiecień 18, 2014, 15:25:56 pm »
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15823500,Korwin_Mikke_w_TVP_rzucil_powazne_oskarzenia_o_lapownictwo_.html

ten człowiek to złoto, "unia to zło bo kradnie, więc chcę być europosłem, by partycypować w redystrybucji tych dóbr" :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #216 dnia: Kwiecień 18, 2014, 16:16:01 pm »
"unia to zło bo kradnie, więc chcę być europosłem, by partycypować w redystrybucji tych dóbr" :D
Wreszcie powiedział prawdę, że nie idzie do parlamentu UE, by rozwalać system od środka, lecz wyłącznie po to aby samemu się nachapać :P
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #217 dnia: Kwiecień 18, 2014, 16:22:11 pm »
Korwin mówi symbolami, używa przenośni i przerysowanej negacji żeby wyrazić w nietuzinkowy sposób stanowisko w jakichś sprawach czy rzucić na nie inne światło. Często otwarcie się do takich zabiegów przyznaje. Pozdrawiam pokolenie idiotów, którym wmówiono, że białe musi być białe, i którzy nie potrafią rozumować inaczej.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #218 dnia: Kwiecień 18, 2014, 16:41:15 pm »
Toż to powiedział szczerą prawdę. Każdy tam idzie się nachapać, bo to ciało i tak nie ma totalnie żadnego znaczenie, wszelkie decyzje sa podejmowane gdzie ińdziej, a robi się tam za maszynki do wciskania guziczków. Nie wiem z czego tu się śmiać, skoro UE daje kasę nawet swoim przeciwnikom, byle zostali wybrani, to dlaczego nie brać? UE to twór, ktory w swoich początkach miał jakiś sens, obecnie nastąpił olbrzymi przerost formy nad treścią i z braku większych problemów i nadmiaru środków zajmują się głównie pierdołami, które większego sensu nie mają.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #219 dnia: Kwiecień 18, 2014, 17:36:09 pm »
Korwin mówi symbolami, używa przenośni i przerysowanej negacji żeby wyrazić w nietuzinkowy sposób stanowisko w jakichś sprawach czy rzucić na nie inne światło. Często otwarcie się do takich zabiegów przyznaje. Pozdrawiam pokolenie idiotów, którym wmówiono, że białe musi być białe, i którzy nie potrafią rozumować inaczej.
to samo mówią o  palikocie :D



..i o obecnym papieżu, który gdy mowi o ubóstwie to okazuje się że nie mówi o ubóstwie :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #220 dnia: Kwiecień 18, 2014, 17:53:38 pm »
:D :D Haha! :D








(click to show/hide)
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #221 dnia: Kwiecień 18, 2014, 23:00:09 pm »
Cytat: xilk
Wreszcie powiedział prawdę, że nie idzie do parlamentu UE, by rozwalać system od środka, lecz wyłącznie po to aby samemu się nachapać :P
Szkoda tylko, że jego podwładni (inni politycy KNP) zarzekają się, że kandydują do Parlamentu Europejskiego, żeby "walczyć z Unią od środka". Ups.

Poza tym, jego zwolennicy krytykują największe telewizje, że tak rzadko go pokazują - ale po co mają go pokazywać, skoro jest spoza Sejmu, a niemal za każdym razem, gdy już pojawi się na wizji, to albo plecie jakieś bzdury, albo posługuje się neandertalskim językiem i obraża wszystkich dookoła?

Jakby tego jeszcze było mało, Korwin nie kryje się z tym, że wiele proponowanych przez niego rozwiązań jest niemożliwa do zrealizowania - to po prostu utopia. Wychodzi więc na to, że krzyczy byle tylko pokrzyczeć, ale kasę za liczne spotkania z wyborcami (jest znany z tego, że jeździ po całej Polsce i odwiedza nawet niewielkie miejscowości) pewnie ochoczo bierze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2014, 23:02:29 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #222 dnia: Kwiecień 19, 2014, 09:08:33 am »
Szkoda tylko, że jego podwładni (inni politycy KNP) zarzekają się, że kandydują do Parlamentu Europejskiego, żeby "walczyć z Unią od środka". Ups.
Ludzie i tak patrzą zwykle na poszczególnych członków partii przez pryzmat przywódcy, więc doskonale sobie zdają sprawę, że nie tylko Korwin idzie do parlamentu UE wyłącznie po pieniądze, ale wszyscy jego "podwładni".

Wychodzi więc na to, że krzyczy byle tylko pokrzyczeć, ale kasę za liczne spotkania z wyborcami (jest znany z tego, że jeździ po całej Polsce i odwiedza nawet niewielkie miejscowości) pewnie ochoczo bierze.
To ktoś jeszcze mu płaci za te spotkania? Mi by musieli dopłacać, jakbym miał się pojawić na takim spotkaniu jako wyborca.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #223 dnia: Kwiecień 19, 2014, 15:20:20 pm »
Cytat: xilk
Ludzie i tak patrzą zwykle na poszczególnych członków partii przez pryzmat przywódcy
Nie wydaje mi się. Z drugiej strony, w przypadku KNP to działa, bo chyba nikt, kto nie zagłębiał się w program i struktury tej partii, nie potrafi wymienić chociaż trzech jej członków.

Cytuj
To ktoś jeszcze mu płaci za te spotkania?
No cóż, nie sądzę, by robił to charytatywnie i sam płacił za dojazd (mimo że jest zamożnym człowiekiem).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2014, 15:21:56 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 19, 2014, 16:05:05 pm »
Nie wydaje mi się. Z drugiej strony, w przypadku KNP to działa, bo chyba nikt, kto nie zagłębiał się w program i struktury tej partii, nie potrafi wymienić chociaż trzech jej członków.
Ja potrafię:
Pierwszy: Jan
Drugi: Korwin
Trzeci: Mikke
:D

No cóż, nie sądzę, by robił to charytatywnie i sam płacił za dojazd (mimo że jest zamożnym człowiekiem).
Zwrot za dojazd, to jeszcze bym rozumiał. Jednak czym innym jest, jeśli on na tym jeszcze zarabia.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia