Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 310605 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 21, 2014, 17:22:06 pm »
Bo to religie podrabiane.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 21, 2014, 19:09:38 pm »
Bo to religie podrabiane.

Padłem xD

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 21, 2014, 23:53:39 pm »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Dlaczego mam wpisywać temat?
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 22, 2014, 13:47:35 pm »
Ja ogólnie współczuje teraz prawicowo-konserwatywnym środowiskom. Jan Paweł II był papieżem, którym można się chwalić. I do tego Polak! Potem przyszedł Benedykt, którego reputacje próbują ratować po słabym pontyfikacie - bez skutku moim zdaniem. Mogą mówić, że był dobry z teologii (jak wspominał Cejrowski), ale to nie zmienia faktu, że to co budował JP2 przez tyle lat, Benedykt rozwalił w ostatnim czasie. No i teraz Franciszek. Zaprzeczenie konserwatyzmu, bliżej mu do lewaka (TE BUTY!) niż pełnego przepychu biskupa Rzymu. Stolica Apostolska wydawała nawet orzeczenie, że Bóg kocha homoseksualistów! Ślubów im nikt oczywiście nie da, żyją w grzechu, ale to nadal dzieci Boże w przekonaniu religii i Boga! Taki Terlikowski to musiał chyba wyrywać włosy garściami, jak się o tym dowiedział.

Ach, przydałaby się mocna pozycja Ojca Świętego na świecie jak w średniowieczu. To było zaiste fenomenalne, że małe państweko kościelne trzymało za jaja Europe. Z drugiej strony czasem jak się cesarz czy jakiś król wkurzył, to miał to w dupie, ale nie zmienia faktu, że fenomen. Prawie jak ze Szwajcarią, gdzie jakby padły banki, to chyba mielibyśmy gorszy kryzys niż ten z 1929 i 2008 razem wziętych.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Dlaczego mam wpisywać temat?
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 22, 2014, 13:53:04 pm »
Stolica Apostolska wydawała nawet orzeczenie, że Bóg kocha homoseksualistów! Ślubów im nikt oczywiście nie da, żyją w grzechu, ale to nadal dzieci Boże w przekonaniu religii i Boga! Taki Terlikowski to musiał chyba wyrywać włosy garściami, jak się o tym dowiedział.
Nie tyle co Stolica Apostolska, co papież. Po tym, jak Franciszek stwierdził, że homoseksualiści i ateiści także mają szanse na zbawienie, Watykan wydał oświadczenie, że "papież został źle zrozumiany" czy tam "miał coś innego na myśli"...
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 22, 2014, 13:56:50 pm »
Standard w Watykanie. Jak wspominał kiedyś Sent, że JP2 przepraszał za średniowiecze i krucjaty, to potem Benedykt musiał to odszczekiwać.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 22, 2014, 14:20:24 pm »
JP2 miał dobry PR po prostu, dopiero teraz, 10 lat po śmierci, nieśmiało się mówi o tym jak chował pedofilów. Franciszek to samo, tu och ach, a jak nasz piękny episkopat gdzie co jeden to lepszy pojechał na kontrolę, to jakoś nie widać by ktoś z tym towarzystwem buraków w maybahach zrobił wreszcie porządek. Timeo Societas Iesu et dona ferentes :x

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 22, 2014, 14:40:07 pm »
JP2 miał dobry PR po prostu, dopiero teraz, 10 lat po śmierci, nieśmiało się mówi o tym jak chował pedofilów.
Właśnie coś słyszałem, ale zero konkretów. W sensie, że nie reagował na przenoszenie pedofilów, czy sam wydawał takie dekrety?
Franciszek to samo, tu och ach, a jak nasz piękny episkopat gdzie co jeden to lepszy pojechał na kontrolę, to jakoś nie widać by ktoś z tym towarzystwem buraków w maybahach zrobił wreszcie porządek. Timeo Societas Iesu et dona ferentes :x
Franciszek to dla mnie zasłona dymna. Dokładnie wiedzieli kardynałowie co robią, wybierając go. On ma swoje "kwiatki" jak JP2 (tyle, że teraz mamy większy internet i szybko wszystko leci viral) i na tym się skupiają ludzie. Na tym, że uściskał zdeformowanego człowieka, przytulił dziecko, które wbiło sie na ambone, jeździ samochodem jakimś starym itd. A kardynałowie mają wolną ręke i dalej prowadzą swoje ciemne interesy.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 22, 2014, 14:48:35 pm »
Właśnie coś słyszałem, ale zero konkretów. W sensie, że nie reagował na przenoszenie pedofilów, czy sam wydawał takie dekrety?
afaik both, oraz to, że dał z siebie zrobić kukłę paradną na starość, za ten Aids i inne choroby płciowe w afrce gdzie jedynym co uznawał to modlitwy i tak dalej.. po prostu robiono mu dobry PR

Cytuj
Franciszek to dla mnie zasłona dymna. Dokładnie wiedzieli kardynałowie co robią, wybierając go. On ma swoje "kwiatki" jak JP2 (tyle, że teraz mamy większy internet i szybko wszystko leci viral) i na tym się skupiają ludzie. Na tym, że uściskał zdeformowanego człowieka, przytulił dziecko, które wbiło sie na ambone, jeździ samochodem jakimś starym itd. A kardynałowie mają wolną ręke i dalej prowadzą swoje ciemne interesy.
o to to.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 22, 2014, 14:52:02 pm »
I to działa, bo co chwile widzę komenty na necie "jestem ateistą, ale lubie tego papieża".

Nawet tutaj.

Nie wiem czy to cynizm, ale serio to jest zasłona dymna w moim mniemaniu. Może z drugiej strony poznałem troche kościoła "od środka", więc mam ogólne pojęcie o tym jak kadzić dosłownie i w przenośni.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 22, 2014, 14:58:09 pm »
ale oni tak od zawsze, połowa robi świętoszkowate miny, połowa sukinsyny, i jak zawieje tak udają że Car dobry tylko źli bojarzy lub odwrotnie :/

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 22, 2014, 15:06:05 pm »
Tylko zastanawiam się nad jednym - czy oni dalej mają wpływ na politykę, czy tylko już w tym momencie kasa w banku watykańskim? Bo jak to pierwsze, to przez te dwa milenia stali się tak dobrzy w tym, że nie widać tego? Takie z nich szare eminencje, że Richelieu to amator przy kolegium?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 22, 2014, 15:17:13 pm »
Opus Dei :O

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 22, 2014, 16:53:53 pm »
Może z drugiej strony poznałem troche kościoła "od środka"
Ta, Ty poznałeś od środka. Chyba jak zwiedzałeś bazylikę Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Trzymajmy się tematów politycznych.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 22, 2014, 16:56:55 pm »
Trzymajmy się tematów politycznych.
przecież to jest czysta polityka :|
widać że Prawy i Sprawiedliwy.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!