Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 313646 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #825 dnia: Styczeń 01, 2015, 11:52:51 am »
Cytat: xilk
Od razu nasuwa mi się dwa fragmenty jednej piosenki: "Television made you buy it" i "Propaganda leaves us blinded"
Najzabawniejsze w kontekście Skellena i jemu podobnych jest to, że ten sam wokalista śpiewał m.in. "We don't need your democracy" i "Post-industrial society, the unthinking majority".
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #826 dnia: Styczeń 01, 2015, 20:26:22 pm »
https://www.facebook.com/tradycjonalisci propsy dla flooda za znalezienie tego, ale czytam i płaczę.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #827 dnia: Styczeń 01, 2015, 22:31:28 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=a-BgREkkjcg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=a-BgREkkjcg</a>
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #828 dnia: Styczeń 01, 2015, 22:44:08 pm »
Skoro jest najlepszy czas na noworoczne życzenia, to ja mam życzenio-pytanie:

Skellen, co chciałbyś osiągnąć? Jak chciałbyś to osiągnąć? Pytam z ciekawości, bo wsypałeś tu już tonę tekstu i wyraźnie się angażujesz w to wszystko - i o ile odpowiedź na "co" padła w poście powyżej (aczkolwiek skrótowo i na pewno masz więcej celów do osiągnięcia, czy - jeśli nie ma na nie sposobów - być może marzeń), to "jak" mnie intryguje najbardziej. Jaki jest cel? Jakie metody?

Marzę o kilku rzeczach i staram się robić wszystko co w mojej skromnej mocy by tak się stało.
Co mogę robić robię, a czasami trochę ponad to, ale nie za dużo- tak w sam raz.
Chcę osiągnąć spokój ducha, aby nie martwiła mnie przaśna, pseudo demokratyczna, kolesiowska rzeczywistość.

Krótsza i ogólniejsza wersja mojej odpowiedzi na wyżej zadane pytani. Mogę to rozwinąć na wyraźne życzenie...
No jeśli można, to poproszę. Nie powiedziałeś, co robisz (robisz co robisz) ani jakie masz cele/marzenia (marzę o kilku rzeczach). A ja jestem ciekaw. Bo nie trzeba być przesadnie bystrym, żeby zauważyć, że nie odpowiada ci obecna sytuacja polityczna, a w szczególności kolesiostwo i nieudolnie realizowana demokracja. Czyli z grubsza nieuczciwość, jeśli dobrze wnioskuję.  W związku z czym(a teraz już to tylko domysł), zależałoby ci po prostu na uczciwych politykach? Skąd chcesz ich wziąć w takim razie? Jakie warunki musiałyby być spełnione, abyś był zadowolony z prowadzonej w Polsce polityki?

https://www.facebook.com/tradycjonalisci propsy dla flooda za znalezienie tego, ale czytam i płaczę.
Najpierw subtelnie śmiechłem, potem żenadłem, a potem
Cytuj
...
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #829 dnia: Styczeń 02, 2015, 19:21:56 pm »
https://www.facebook.com/tradycjonalisci propsy dla flooda za znalezienie tego, ale czytam i płaczę.
Przyznaję - nie mogę określić, czy te wpisy to trolling, czy na serio. Ktoś mógłby mi to przybliżyć?
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #830 dnia: Styczeń 02, 2015, 19:44:31 pm »
z tego co wiem po równo, część jest znaleźna (są linki do źródła), część trolling. Ale i tak trafny i epicki.

A co Damian, chciałbyś tę, co uszyje ci gobelin?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #831 dnia: Styczeń 02, 2015, 20:13:33 pm »
Ale jak można zamieszczać takie coś w internecie? Jak w ogóle można zamieszczać coś takiego w internecie podpisując się pod tym imieniem i nazwiskiem oraz udostępniać zdjęcie?

To się nie mieści w moim prawicowo-tradycjonalistycznym pojęciu przyzwoitości.

A co Damian, chciałbyś tę, co uszyje ci gobelin?
Nie natrafiłem na to ogłoszenie.
Klasztor - Fechtmistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #832 dnia: Styczeń 02, 2015, 20:34:54 pm »
Cytuj
Ale jak można zamieszczać takie coś w internecie?

Ej prawicowo-narodowościowo-patriotycznie-kucowaci Korwniniści to tak niewielka grupa, ze ciężko im znaleźć partnerkę ze swego rodzaju, a więc musza jej szukać w medium, ktore gromadzi cała populację tychże.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #833 dnia: Styczeń 02, 2015, 20:36:31 pm »
Jak to nie mieści, ogłoszenia są bardzo konserwatywne, słynne trybuny matrymonialne.

świeżynka z dzisiaj.

"Nazywam się Marta. Jestem 26 letnią reakcjonistką. Mieszkam w dużym mieście, ale to nie znaczy, że oddałam się pustemu miejskiemu próżniactwu. Nie jestem pustą bezideową dziewczyną, o nie. Brzydzę się upadkiem moralności i brakiem zasad wśród miastowej młodzieży. Lubię miejski zgiełk, ale prawdziwą satysfakcję przynoszą mi ciche wieczory w moim przytulnym mieszkaniu na Kruczej, wiśniowe ciasto oraz dobra lektura. Czytam dzieła Jana Pawła II, a ostatnio wykłady Krzysztofa Bosaka. Bardzo podobają mi się jego poglądy gospodarcze i zastanawiam się nawet, czy nie zapisać się na zaoczną ekonomię. Myślicie, że w moim wieku, to jest dobry pomysł?
Już dawno zawiodła mnie Platforma Obywatelska, brzydzę się gejami i homoseksualistami. Dlatego z radością przyjmuję powstanie Ruchu Narodowego jako partii politycznej. Chłopaki, macie mój głos!
Miałam fajnego chłopaka. Godzinami potrafiliśmy rozmawiać o tym, czy Piłsudski czy Dmowski miał lepszą wizję Polski. Słabo wyszło, bo na urodziny uszyłam mu gobelin z orłem, a on zamiast ze mną, umówił się z inną. Możesz chcesz go zastąpić?
Aha, pracuję na uniwersytecie, nie palę, mam 168cm, jestem normalnej budowy ciała. Nie lubię wcześnie wstawać, więc na mszę wolę uczęszczać wieczorem."

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #834 dnia: Styczeń 02, 2015, 20:52:06 pm »
Jeśli to nie trolling, to jest to po prostu wołanie desperatki o pomoc.
Klasztor - Fechtmistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #835 dnia: Styczeń 02, 2015, 21:00:19 pm »
Cytuj
Słabo wyszło, bo na urodziny uszyłam mu gobelin z orłem, a on zamiast ze mną, umówił się z inną.

Damian nie żartuj, ze nie chciałbyś mieć gobelinu z orłem w kuchni :o

Tak całkiem na poważnie, gobeliny to się chyba tka, a nie szyje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2015, 21:01:50 pm wysłana przez Arim »

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #836 dnia: Styczeń 02, 2015, 21:34:37 pm »
Damian nie żartuj, ze nie chciałbyś mieć gobelinu z orłem w kuchni
Potłuściłby się.

Nooo, ewentualnie jakby taka delikwentka miała przynajmniej wygląd takiej Saszy (nie licząc przebiegu), to może bym się pokusił o odpisanie na anons.
Klasztor - Fechtmistrz

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #837 dnia: Styczeń 03, 2015, 19:52:49 pm »
Czy tylko mnie wkurwia ta nowa, prorodzinna polityka kochanego rządu? Oni naprawdę myślą, że te rodziny z jakiegoś zadupia z ośmiorgiem dzieci i matką na rencie stworzą fundament nowej, silnej gospodarczo Polski i działającego systemu emerytalnego?

Tzn, może coś stworzą, ale co to kurwa będzie, to nawet nie chce wiedzieć.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #838 dnia: Styczeń 03, 2015, 19:56:39 pm »
mokry sen korwina, bo rodzina to przecież bogactwo.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #839 dnia: Styczeń 04, 2015, 08:23:09 am »
Cytuj
Oni naprawdę myślą, że te rodziny z jakiegoś zadupia z ośmiorgiem dzieci i matką na rencie stworzą fundament nowej, silnej gospodarczo Polski i działającego systemu emerytalnego?

ZUS się rozpierdzieli, to pewne, a więc muszą kombinować, aby stało to na tyle późno, że już dawno nie będzie ich w sejmie, a więc chwytają się wszystkiego. Główny problem naszego systemu emerytalnego to nadmiar emerytów i deficyt pracujących, a co za tym idzie nie ma kto finansować świadczeń. Idąc dalej tym tropem teoretycznie im więcej dzieci, tym więcej pracujących i płacących składki. Niestety obawiam się, że w w tym wypadku będzie to tylko więcej biorących zasiłek.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie