Autor Wątek: Disciples - Temat Organizacyjny  (Przeczytany 23248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 22, 2014, 14:14:48 pm »
Dollan - szybkie pytanie. Jako uczeń mam dostęp do wszystkich zaklęć I-szego kręgu, jednak najlepiej radzę sobie z błyskawicami, tak?
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 22, 2014, 14:35:12 pm »
Dokładnie tak. Można powiedzieć, że magia powietrza to najsilniejsza strona wszystkich magów Imperium.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 22, 2014, 16:21:54 pm »
Morean, czemu miałbym sam sobie krzywdę robić? Stadko zombiaków nie wystarczy?

btw zawsze mnie to rozwalało-piorun częścią szkoły powietrza. WUT??? To już lepsza jest metoda japońska (chyba jedyna rzecz z japońskimi korzeniami która mi się podoba) gdzie piorun jest piątym pierwiastkiem/żywiołem. A jak piąty żywioł, to powinien on należeć to fuzji, konkretnie do połączenia szkół powietrza i wody. Ale takie rzeczy to już wyższa szkoła magii, mimo że w porównaniu z innymi fuzjami wypada blado (ogień+ziemia=lanca stopionego żelaza(coś jak współczesna głowica kumulacyjna))
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 24, 2014, 15:39:46 pm »
na wstępie sorry za dublet, ale się nie dało inaczej

dwa pytania:
raz, co z xilkiem???
dwa, co z akcją moją i moreana? bo opisałeś zachowanie NPC'tów, ale tego jak nam wyszło ani tego co robią zombiaki już nie
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 24, 2014, 16:17:38 pm »
Wydawało mi się, że zaznaczyłem to dość wyraźnie - sami możecie opisywać, jak to tłuczecie bohatersko wroga na miazgę/jak to on pierze was na miazgę, z zachowaniem zdrowego rozsądku (czyli staracie się ograniczać samodzielne rozwalanie tuzina demonów złamanym mieczem i epickie porażki w starciu z pół-metrowym chochlikiem). Tak długo, jak lejecie jakichś szeregowych ziomeczków nie potrzeba mojej interwencji - gdyby kiedyś wyskoczył na was taki Zgłębiczart albo inne licho to wtedy bawimy się w akcje "gracz opisuje, że macha mieczem - GM opisuje, czy ten miecz coś zrobił".

A co z xilkiem? Dobre pytanie. Ale spoko, Wszechojciec go tam kopnie mentalnie, żeby się znalazł.

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 24, 2014, 16:38:21 pm »
Spokojnie, odpiszę w ten weekend, ewentualnie w poniedziałek. Po prostu mam też inne sprawy, które zajmują dość sporo czasu.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 24, 2014, 16:52:04 pm »
deam, pachnie mi to skrzyżowaniem mechaniki hikowej z opowiadaniem grupowym
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 24, 2014, 17:48:00 pm »
Po prostu widziałem już zbyt wiele sesji internetowych, w których opisanie fabularnych dwóch dni zajmowało dwa tygodnie, bo wszystkie akcje były na maksa uzależnione od GM'a/rzucania kostką/whatever. Jak gracze będą mieli większą swobodę to może nie będzie się tak ciągnąć.

Przynajmniej taki mam plan.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 25, 2014, 22:29:07 pm »
plan jedno, wykonanie drugie

a teraz myślę czy mam zrobić sieczkę, bo to "tylko zombe", czy spojżeć na grę, zobaczyć zombie ze 2 poziomem, 170hp i 50dmg i siebie z 1 poziomem, 100 hp i 23 dmg i uznać że dostałem wpierdol

słowem-nie wiem czy to tylko zombie czy aż zombie
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 25, 2014, 23:15:21 pm »
No cóż, ja nie znam tak dobrze Diciples, by samemu "od tak" zawsze uznawać, czy coś co robię to standardowa czynność, czy jednak już zarezerwowana dla bardziej doświadczonych postaci :P Rozumiem taki bardziej "otwarty" system walki, ale jednak nie poganiajmy graczy ;)

Ja odpiszę jednak jutro, bo dzisiejsze plany mi się przedłużyły.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 28, 2014, 18:38:57 pm »
Wybaczcie, że tyle to trwało, ale jednak mam różne zobowiązania i plany. Na szczęście udało mi się dziś odpisać.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 03, 2014, 00:02:37 am »
Dollan, ty w ogóle planujesz odpisywać co chwila czy dopuki nie napiszesz (lub my nie napiszemy) że zaczynamy walkę z którymś z czemponów szckieletów czy innym widmowym wojownikiem mamy pisać sami ze sobą?
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 03, 2014, 16:55:52 pm »
Mam ostatnio naprawdę dużo do roboty, i niekoniecznie mam czas siedzieć nad sesją. Dzisiaj wieczorem/jutro po południu kopnę fabułę do przodu.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 29, 2014, 15:59:32 pm »
żyjecie?
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Disciples - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 29, 2014, 20:04:26 pm »
Wybaczcie, miałem natłok ostatnio spraw (w tym najazd rodzinki), postaram się niedługo, czyli tak poniedziałek-wtorek odpisać.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia