Autor Wątek: Disciples - Karty postaci  (Przeczytany 8472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dollan

 • Wiadomości: 1042
 • El Magnifico
Disciples - Karty postaci
« dnia: Luty 19, 2014, 17:39:29 pm »
W tym temacie zbierane będą karty postaci dla graczy chcących wziąć udział w sesjach Disciples.

Imię - można z nazwiskiem jak ktoś chce. Dla ludzi mogą to być imiona angielskie i niemieckie, dla nieumarłych podobnie ale można dorzucić wszelkie wariacje imion rosyjskich, dla krasnoludów imiona zaczynające się najlepiej od "g", "z" i "d", a dla demonów imiona w stylu "Khabaal" albo "Asharton", czyli typowo demoniczne.
Rasa - człowiek, krasnolud, demon, nieumarły albo elf (postacie elfów póki co nie są potrzebne)
Klasa - spis klas macie w "Disciples - Uniwersum", postacie zaczynają od podstawowych (czyli wojownik Imperium od Giermka itd.), w zależności od zaangażowania i pomysłowości danego gracza GM fabularnie zapewnia mu szybsze awanse. W miejscach, gdzie klasa może "wyewoluować" w różne odmiany (czyli np. Giermek w Rycerza albo Łowcę Czarownic) gracz może oczywiście zadecydować, jaką ścieżkę kariery sobie wybrał.
Charakter - najważniejsze cechy charakteru waszej postaci.
Wygląd - czyli jak wygląda wasza postać z zewnątrz.
Broń i styl walki - spis broni "klasowych" (to znaczy takich, którymi dana klasa radzi sobie najlepiej) macie w Uniwersum, ale oczywiście można używać innych. W granicach rozsądku, ma się rozumieć, Giermek z dwuręcznym młotem na demony nie przejdzie.
Opancerzenie i ubiór - czyli jak się ubieracie do szabli, a jak do szklanki.
Okoliczności wstąpienia do służby - krótki opis życiowych zawijasów, które sprawiły, że wstąpiliście do służby (w wypadku nieumarłych są to okoliczności śmierci, a w wypadku demonów okoliczności potępienia).


Sprawa z kartami postaci prezentuje się tak - historia w Disciples opowiadana jest z różnych perspektyw. Dlatego też powinna być opowiedziana oczami różnych ras. W związku z tym, każdy gracz może mieć cztery (a wraz z rozwojem fabuły pięć) postaci - człowieka, krasnoluda, demona i nieumarłego (a później też elfa). Swoją fabułę będą przedstawiać po kolei wszystkie nacje. Gracze nie będą jednak brali udziału w głównych wydarzeniach fabularnych, a raczej działali z boku, jedynie słysząc o najważniejszych rzeczach. Jeśli któraś z ras nie zdobędzie sobie wystarczająco wielu zwolenników to jej historia zostanie opowiedziana w formie streszczenia, aby gracze mogli wiedzieć, jak to wygląda z perspektywy nieogranej frakcji.

wardasz

 • Wiadomości: 883
Odp: Disciples - Karty postaci
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2014, 17:07:59 pm »
Imię - Lothor [czyt. lotor]
Rasa - człowiek
Klasa - giermek (od razu powiem że planuje ścieżkę rycerską, jeszcze nie wiem z jakim zakończeniem)
Charakter - Lothor jest młodzieńcem zapalczywym, prędkim w osądach i wielce niecierpliwym. Ponadto jest niepoprawnym optymistą, wszędzie widzącym pozytywy. Jako że świat zna głównie z baśni i legend, często zdarza mu się niezbyt realistycznie oceniać sytuację.
Wygląd - wysoki, szczupły, nawet nieźle umięśniony, krótko przycięte czarne włosy. 184cm/86kg
Wiek - 17 lat
Broń i styl walki - prosty, jednoręczny, obosieczny miecz, poza tym ma także nóż, ale nie używa go (zazwyczaj) do walki.
Opancerzenie i ubiór:
-ubiór codzienny-prosty, beżowy kaftan do połowy uda i łokci oraz spodnie, oba z lnu
-ubiór elegancki-ciemnozielony, atłasowy wams i proste, czarne spodnie z tegoż że materiału
-zbroja piesza-zbroja łuskowa skóra łosia/żelazo
-zbroja konna-puki co brak
Okoliczności wstąpienia do służby - Urodzony na wsi, Lothor wychował się na opowieściach starych dziadów i tanich bardów opiewających czyny dzielnych rycerzy w służbie imperium i Wszechojca. Gdy dorósł (16 lat), samodzielnie wyruszył do najbliższego miasta, by zaoferować swe usługi stacjonującemu tam garnizonowi imperialnej armii.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

wardasz

 • Wiadomości: 883
Odp: Disciples - Karty postaci
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2014, 19:59:17 pm »
Imię - po przeistoczeniu przyjął imię Dhagoth[czyt. Dagoth], choć dawniej nazywał się inaczej... w sumie to nie pamięta jak. Zapewne nikt nie pamięta.
Rasa - nieumarły
Klasa - wojownik, z perspektywą drogi klasycznego wojownika (zombie->szkielet)
Charakter - jak na bezmózgiego bądź co bądź umarlaka przystało, Dhagoth jest dosyć milczący (nie licząc nieartykułowanych jęków), niezachwianie wierny Mortis, spokojny i opanowany niczym skała "na co dzień" i oszalały w walce. Zdecydowanie on jest od walki, myślenie pozostawia innym
Wygląd - dawniej był wysokim, muskularnym i atrakcyjnym dla płci przeciwnej drwalem o bujnych, czarnych włosach, orlim nosie i gładkiej, owalnej szczęce. Póki co ciało nie zaczęło jeszcze gnić, ale przerzedzone, wyblakłe (zamiast czarne są szare) i sztywne włosy, oraz szarawa, pergaminowa skóra powodują, że raczej trudno by mu teraz było przyciągnąć kobiecy wzrok 192cm/89kg
Wiek - 19lat/4 dni
Broń i styl walki - walczy dwuręcznym mieczem, aczkolwiek równie dobrze mógłby dostać gałąź-poziom fechtunku zerowy
Opancerzenie i ubiór - włóczy się po świecie odziany w podarte, pokrwawione łachmany
Okoliczności wstąpienia do służby - dawniej był drwalem w jakiejś wiosce na terenach imperium. Kilka dni temu osada została zaatakowana przez oddział Hordy, zaś wszyscy mieszkańcy wyrżnięci i wskrzeszeni na chwałę Mortis
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

wardasz

 • Wiadomości: 883
Odp: Disciples - Karty postaci
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 16, 2014, 11:18:32 am »
Imię - oddając duszę Bethrezenowi przyjął imię Anhar. poprzednie imię nie jest ważne
Rasa - człowiek (opętany)
Klasa - wyznawca, z drogą ku jak największemu mordorowi (mordeusz)
Charakter - Anhar jest magiem bardzo impulsywnym, wybuchowym, kochającym szerzyć pożogę i śmierć, przekładający moc magiczną (a co za tym idzie Bethrezena, który, w jego mniemaniu, go ją obdarzył) ponad wszystko
Wygląd - Anhar jest dość niepozorny, niski, słabo umięśniony, o pospolitej, niezbyt pociągającej twarzy. po przejściu na stronę Legionów ogolił się na łyso. 169/52
Broń i styl walki - podstawowym uzbrojeniem jest magia ognia, którą wręcz uwielbia i stosuje w każdym możliwym przypadku. działa bardzo wybuchowo, nie dbając zbytnio o otoczenie, chyba że dostanie wyraźne polecenie że ktoś/coś w okolicy jest ważne i musi przetrwać. poza tym zna absolutne podstawy magii pioruna, choć będzie z niej korzystał tylko w ostateczności, gdy spotka wroga odpornego na ogień/podatnego na piorun. poza tym ma zakrzywiony nóż, ale nie umie używać go w walce-jest on narzędziem, nie bronią
Opancerzenie i ubiór - zawsze ma na sobie białą szatę z wymalowanym krwią symbolem Bethrezena na piersi. ruszając w teren zakłada maskę z baraniej czaszki
Okoliczności wstąpienia do służby - wychowany w jednym z większych miast Imperium, od zawszę chciał być potężnym magiem. dostał się na akademię magiczną, ale w wyniku licznych kłótni z wykładowcami, dotyczącymi głównie jego braku samokontroli, uciekł z niej, wyposażony w wiedzę pierwszorocznego studenta w zakresie magii pioruna, i ruszył na gościniec. dość szybko natrafił na ślady piromantów Legionu i zachwycił się destrukcyjną mocą ognia. przy pierwszej nadarzającej się okazji oddał duszę Bethrezenowi o dołączył do Legionów Potępionych
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

wardasz

 • Wiadomości: 883
Odp: Disciples - Karty postaci
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 23, 2014, 12:12:28 pm »
Imię - Dagaric [czyt. Dagarik]
Rasa - krasnolud
Klasa - krasnolud (ścieżką magiczną kontynuowany)
Charakter - Dagaric, w przeciwieństwie do większości krasnoludzkich braci, jest dosyć spokojny i opanowany. Uwielbiając chłód, śnieg i zimowe niebo, przekłada otwarte przestrzeni górskich zboczy nad podziemne tunele.
Wygląd - niski i krępy jak każdy krasnolud, dobrze umięśniony, choć muskulatura owa nie wygląda szczególnie estetycznie czy pociągająco, w szczególności w oczach kobiet ludzkich/elfich (nie żeby mu to przeszkadzało, jak każdy krasnolud nie ogląda się za "pięknościami" innych ras). Kwadratowa szczęka, płaski, szeroki nos, długa ruda broda (zaplatana czasem w dwa warkocze), dość krótko przycięte bokobrody bokobrody i długie włosy, które zazwyczaj zaplata w warkocz sięgający połowy pleców składają się na typową, niemożną do pomylenia z żadną inną rasą, krasnoludzką twarz.
Wiek - 22 lata
Broń i styl walki - do walki używa lekkiego, jednoręcznego młota bojowego, poza tym ma zwykły, niemagiczny (puki co) róg wojenny długości ok 10-12 cali
Opancerzenie i ubiór:
-ubiór codzienny-zwykle chodzi w grubej koszuli i portkach z juty, gdy opuszcza tunele zakłada na to futrzany kaftan do kolan i wysokie buty. Poza tym gdy jest na świeżym powietrzu dochodzi do tego gruby futrzany płaszcz podróżny z kapturem (pierwszą warstwę futer nosi także w pomieszczeniach, górskich chatach, szałasach i tym podobnych)
-zbroja-przeszywka nakładana na skórzany strój, na to lekka kolczuga do kolan i nadgarstków i grube skórzane rękawice
Okoliczności wstąpienia do służby - od dziecka intrygowały go chłód i śnieg, chciał poznać istotę zimna i wykorzystać je do czegoś pożytecznego. Gdy osiągną wiek męski wstąpił do armii klanów, mając nadzieję że uda mu się dostać do korpusu magów lodu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2014, 12:51:19 pm wysłana przez wardasz »
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Morean

 • Wiadomości: 273
 • Ocean Soul
Odp: Disciples - Karty postaci
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2014, 14:06:21 pm »
Imię - Po opętaniu przyjął imię Shamash, wcześniej nosił imię Sartan
Rasa - Człowiek (opętany)
Klasa - Opętany (zmierza w kierunku Rycerza Piekieł)
Wiek - 30 lat
Charakter - Nigdy nie grzeszył cierpliwością, ani spokojem. Dużo mówi, często plecie od rzeczy, jak to opętany, łatwo go zirytować, bywa wtedy mocno impulsywny, trudno mu również przemówić do rozsądku, gdyż jest niezwykle uparty.
Wygląd - Średniego wzrostu, krótko ścięty o czarnych włosach i czarnych jak smoła oczach. Twarz zdobi ładnie przystrzyżona bródka i elegancki wąsik, co jest absolutnie mylące odnośnie jego dość chaotycznego charakteru.
Broń i styl walki - Krótki miecz ze stali, gdzieniegdzie przyprószony rdzą. Shamash walczy raczej chaotycznie, nie bije jednak na oślep, a raczej stara się uderzać w każde miejsce, które przeciwnik choć na chwilę odsłoni.
Opancerzenie i ubiór - Stalowa kolczuga, skórzane rękawice, buty, nagolenniki i nałokietniki stanowią element jego opancerzenia. Zwyczajnie chodzi przepasany ubrudzoną od krwi szatą.
Okoliczności wstąpienia do służby - Zawsze fascynowała go wojna. Do tego stopnia, iż od małego chciał walczyć i zabijać. Ojciec umożliwiając mu to, zapisał go do wojsk Imperium, gdzie bardzo szybko awansował w hierarchii. Jego metody były jednak brutalne i w pewnym momencie Generał nie wytrzymał i dyscyplinarnie wyrzucił Sartana z wojska. Ten pragnął zemsty oddał swą duszę Bethrezenowi, stając się częścią Legionu Potępionych.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Morean

 • Wiadomości: 273
 • Ocean Soul
Odp: Disciples - Karty postaci
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 24, 2014, 14:52:45 pm »
Imię - Meaneb Serquil
Rasa - Nieumarły
Klasa - Wtajemniczony (ścieżka zmierzająca przez Nekromantę do Arcylisza)
Wiek - 25 lat
Charakter - Zarozumiały, jednak nie powodu. Dobrze znający swoje możliwości, niegdyś człowiek bardzo inteligentny, chęć zdobycia nieśmiertelności skierowała go w stronę Hord Nieumarłych. Łasy na wiedzę, stara się być obeznany niemalże w każdej dziedzinie magii, perfekcjonista.
Wygląd - Twarz oznacza charakterystyczny tatuaż na prawym policzku, blada, niemalże pozbawiona wyrazu. Włosy zbiegają mu niemal do pasa, dodatkowo twarz przyozdabia długa, podłużna broda.
Broń i styl walki - Meaneb nie walczy bronią, czasami posługuje się krótkim sztyletem lub laską do obrony, zdecydowanie jednak lepiej czuje się w rzucaniu zaklęć. Walczy więc czarami, jest ostrożny i inteligentnie dysponuje mocą jaką posiada.
Opancerzenie i ubiór - Nie nosi opancerzenia, tylko długą aż do stóp szatę. Jest jednak zwinny, zatem taki ubiór mu nie przeszkadza w walce. Zazwyczaj szaty, to jego jedyne odzienie, przyzwyczaił się do niego przez długie lata spędzone w akademii magów.
Okoliczności wstąpienia do służby - Już we wczesnej młodości wykryto u niego zdolności magiczne. W związku z tym, że był młodszym dziedzicem tronu wysłano go na szkolenie do akademii. W wieku 20 lat Meaneb był już na tyle szanowanym adeptem magii, że otrzymał wstęp do zakazanych dla większości bibliotek. Tak zafascynował się nekromancją. W przeciwieństwie do swych kolegów nie poprzestawał na samym teoretyzowaniu, wprowadzał myśli w czyny, potajemnie szkolił się w arkanach czarnej magii. Kiedy o jego występku dowiedziała się rada akademii został postawiony przed sądem. Ponieważ nie pozwolono mu dalej studiować, odnalazł Nekromantów i tam kontynuuje swoje szkolenie.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Morean

 • Wiadomości: 273
 • Ocean Soul
Odp: Disciples - Karty postaci
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 24, 2014, 15:44:03 pm »
Imię - Draig
Rasa - Krasnolud
Klasa - Miotacz toporów (dalej w kierunku Kusznika i Miotacza Płomieni)
Wiek - 35 lat
Charakter - Stary i doświadczony życiem, nauczony często narzekać, biadolić. Nie stroni od alkoholu i bójek jak każdy krasnolud, jednak w całym tym amoku jest rozważny i opanowany. Kocha góry i jaskinie, fascynuje się ludzkimi kobietami, jak sam twierdzi, chętnie nadziałby nie jedną z nich na swój topór. Rasista, nie toleruje innych ras, szczególnie elfów (oczywiście za wyjątkiem ludzkich kobiet).
Wygląd - Niski, dość gruby ze względu na swoje lata, jednak nadal w formie. Na twarzy noszą się zmarszczki doświadczonego życiem krasnoluda, jednak w duchu to wciąż młody chłop. Umięśniony, chociaż oczywiście nie wygląda to tak jak w przypadku młodego adepta, mimo wszystko siły Draigowi nie brakuje. Blond włosy zbiegające do ramion i charakterystyczna broda zakrywające niemalże pół jego twarzy i oto mamy Draiga w pełnej krasie.
Broń i styl walki - Ulubioną bronią Draiga są oczywiście małe topory do rzucania. Zazwyczaj nosi ich kilka, gdyż jeden rzut kończy się najczęściej śmiercią przeciwnika. Rzuty Draiga skoncentrowane są na tych miejscach, po których albo przeciwnik nie będzie w stanie nic zrobić, albo umrze.
Opancerzenie i ubiór - Draig ubiera się raczej w lekkie kolczugi, nakryty jest skórzaną zbroją, skóra chroni go bowiem przed zimnem gór, jednocześnie gwarantując mu swobodę ruchów przy rzutach toporami. Uwielbia szczególnie skórzane czapy, które nosi nawet wtedy, kiedy nie musi.
Okoliczności wstąpienia do służby - Od małego był zachywcony oglądających najlepszych miotaczy toporów. Ćwiczył więc, aby kiedyś stać się tacy jak oni, jego starania były tak ogromne, że spędzał na treningach niemalże całe dnie. Zauważył to jeden z dowódców klanów i zaproponował mu służbę. Draig oczywiście przystał na to bez wahania.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Morean

 • Wiadomości: 273
 • Ocean Soul
Odp: Disciples - Karty postaci
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 24, 2014, 15:58:00 pm »
Imię - Lucas Paladin
Rasa - Człowiek (Imperium)
Klasa - Uczeń (rozwój w kierunku Władcy Żywiołów)
Wiek - 18 lat
Charakter - Młody i jeszcze mocno nieokrzesany, jednak ambitny i pragnący czynić dobro idealista. Często taka mieszanka sprowadza na niego kłopoty, w które wpada dość regularnie. Ma do tego niewątpliwy talent. Do tego niesamowicie wygadany, pogodny i wesoły. Wszystko widzi w jasnych barwach, a widok czynionego zła mocno go dotyka.
Wygląd - Niewysoki, o krępej sylwetce. Szerokie ramiona, grube dłonie, zmęczone wieczną pracą i twarz chodź młoda, to jednak doświadczona życiem. Charakterystyczne kruczoczarne, kręcone włosy, dosięgające szyi i niebieskie oczy wypełnione radością i chęcią czynienia dobra. Mówiono nawet, że przypomina Anioła.
Broń i styl walki - Walczy zaklęciami i sztyletami. Podczas szkolenia poznał jednak podstawowe techniki posługiwania się kosturem. Mimo tego nie lubi walczyć, woli większość spraw załatwiać w sposób polubowny.
Opancerzenie i ubiór - Biała szata z symbolem imperium. Lucas kocha swą ojczyznę i manifestuje to w każdy możliwy sposób, również, a może nawet szczególnie poprzez swój ubiór.
Okoliczności wstąpienia do służby - Bardzo szybko zaczął wykazywać zainteresowanie magią, szczególnie dziedziną przyzywania istot i leczenia. Chciał, aby magia służyła człowiekowi, a nie zadawała rany. Udał się więc na szkolenie, aby tam dowiedzieć się więcej i poznawać tajniki białej magii.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

xilk

 • Wiadomości: 848
 • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Disciples - Karty postaci
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 27, 2014, 10:50:54 am »
Imię - Aroth
Rasa - Nieumarły
Klasa - Duch
Wiek - nieznany
Charakter - Samolubny i pamiętliwy. Za życia dostał nauczkę, że nie warto myśleć o innych, więc w drugim życiu postanowił przejmować się wyłącznie swoją osobą. Nigdy nie zapomina urazy. Ma świetną pamięć fotograficzną i dlatego każdy zniewagę zapamiętuje jako obraz sytuacji, gdy poczuł się urażony.
Wygląd - Zwykle materializuje się, jako przezroczysto - szara chmura. Jednak czasami przybiera kształty bardziej humanoidalne i ludzkie. Wtedy jego twarz nabiera rysów i wyglądu, gdy jeszcze żył. Ma wtedy pociągłą twarz, z wąsami i brodą. Oczy kiedyś pełne czaru, dziś z wyrazem nienawiści do wszystkiego, co żywe. Na ciele nosi strzępy pięknych i gustownych szat. Ubiór ten kiedyś prezentował się wspaniale, jednak potem został rozdarty na wiele części i w takiej też formie materializuje się szata dawnego szlachcica.
Broń i styl walki - brak
Opancerzenie i ubiór - brak
Okoliczności wstąpienia do służby - Za życia był wpływowym szlachcicem. Miał prawie wszystko, czego pragnął. Jednak w wieku około 40 lat, zakochał się i to miłością prawdziwą. Dotąd spotykał wiele kobiet, ale wszystkie były mu obojętne. Jednak ta była inna, zakochał się. Pragnął nawet poprosić ją o rękę, lecz nie zdążył. Został zabity przez zbirów, nasłanych przez nią, a jego gustowne szaty zostały porozdzierane. Okazało się, że był tylko dla niej zabawką, a gdy ją znudził, postanowiła zakończyć jego życie. Na świat wrócił jako duch, poznając straszliwą prawdę. Stracił wszystko, co miał i wszystko, co było mu drogie. Dlatego jego duszę opuściło wszystko co dobre.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


xilk

 • Wiadomości: 848
 • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Disciples - Karty postaci
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 27, 2014, 11:12:57 am »
Imię - Bilick [czyt. Bilik]
Rasa - Krasnolud
Klasa - Wojownik (idący ścieżką na Ducha Fenrira)
Wiek - 30 lat
Charakter - Daje się ponieść emocjom. Lubi dobrą zabawę, na której nie może zabraknąć krasnoludzkiego piwa. Jednak nawet wtedy nie zapomina o towarzyszach i jest wobec nich całkowicie lojalny.
Wygląd - Niski i postawny. Jednak, jak sam mawia: "Czym byłby krasnolud, bez potężnego brzucha i swych zadbanych włosów?". Brodę, wąsy i włosy ma kruczoczarne, dba o nie dość intensywne. Nad prawą brwią ma bliznę po ciosie zadanym toporem.
Broń i styl walki - Lekki młot bojowy, który jest jego jedynym orężem. Walczy nim zaciekle.
Opancerzenie i ubiór - Na co dzień ubiera się skromnie, ale schludnie. Choć takie buty, czy skórzane spodnie i kurta mają już swoje lata, to jednak Bilick dba, by były one czyste. Na bój zakłada kolczugę, w tym i czepiec kolczy.
Okoliczności wstąpienia do służby - Jak jego dziadek i ojciec, także Bilick wstąpił do armii swego klanu. Walczył już nie raz, ale podczas jednej z bitew zobaczył jak atakuje wrogów Duch Fenrira i sam postanowił tą ścieżką podążyć.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


xilk

 • Wiadomości: 848
 • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Disciples - Karty postaci
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 28, 2014, 17:11:19 pm »
Imię - Marius
Rasa - Człowiek
Klasa - Giermek (idący na Łowcę Czarownic)
Wiek - 20
Charakter - Pełny empatii i dobroduszności. Kiedy nie wypełnia jakiegoś zadania, stara się pomóc lokalnym mieszkańcom. Nie lubi bezczynności. Jeśli taka jest potrzeba, potrafi czekać, jednak musi widzieć w tym jakiś cel.
Wygląd - Młody, wysoki, dobrze zbudowany młodzieniec. Krótkie, szatynowe włosy i zielone oczy.
Broń i styl walki - Lekki miecz jednoręczny. Marius szkolił się szermierce i w czasie walki jeden na jednego, stara się najpierw zmęczyć przeciwnika, wypatrując jego potknięcia i w dogodnym momencie kontratakuje.
Opancerzenie i ubiór - Na co dzień, ubiera się w proste i wygodne ubranie, złożone głównie ze skóry. Nie zważa zbytnio na wygląd swego stroju, bardziej ceni jego wygodę w czasie podróży. W czasie walki zakłada kolczugę.
Okoliczności wstąpienia do służby - Jako młody człowiek, Marius zaciągnął się do służby, mając nadzieję na pomoc krajowi i ochronę jego granic. Jednak w późniejszym czasie spostrzegł, że niebezpieczeństwo pojawia się także wewnątrz kraju pod postacią czarownic i ludzi mających konszachty z piekielnymi pomiotami. Ma nadzieję, że kiedyś zostanie zauważony i będzie mógł bronić innych mieszkańców Imperium przed demonami i ich sługami.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia