Autor Wątek: Tenis ziemny  (Przeczytany 7488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Tenis ziemny
« dnia: Luty 14, 2014, 01:01:50 am »
Są na tym forum jacyś fani tenisa ziemnego, a może nawet znajdą się osoby które w niego grają?

Temat ogólno tennisowy coś jak Piłka Nożna
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2014, 00:55:47 am wysłana przez Nederland »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2014, 07:57:51 am »
Ja grywam czasami, ale totalnie rekreacyjnie. A co do tenis profesjonalnego to ograniczam się do oglądania tylko 1/2 i finałów wielkich szlemów.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2014, 17:55:09 pm »
Grałem w klubie jakieś 3 - 4 lata, sport bardzo fajny, o wiele lepszy od piłki nożnej. Tylko lekka lipa bo nie ma zbytnio z kima grać, siostra teraz ćwiczy w klubie, ale minie rok - dwa zanim zacznie grać na podobnym poziomie co ja :/ A tak w klasie to same "piłkarzyki" i w tennisa nikt nie chce grać xD
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2014, 18:05:55 pm »
bo tennis jest dla pedałów.

a tak serio, znacznie łatwiej ogarnąć głupią szmaciankę i kawałek terenu niż równy kort o odpowiedniej nawierzchni, porządny sprzęt i piłki z próżniowej puszki.

..na marginesie, wyjaśni mi ktoś ten ostatni fenomen? Bo psu ostatnio kupowałem i zachodzę w głowę po co te piłki zamykać szczelnie niczym orzeszki ziemne

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2014, 18:07:48 pm »
Ja to grywam z kolegami, a to jak pisałem wcześniej zwykła amatorszczyzna, takie przebijanie przez siatkę. W sumie nie jest to mój ulubiony sport, ale w ramach spotkań towarzyskich można sobie zagrać.

Cytuj
Bo psu ostatnio kupowałem i zachodzę w głowę po co te piłki zamykać szczelnie niczym orzeszki ziemne

O ile dobrze kojarzę, to żeby wilgoci nie łapały.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2014, 18:35:13 pm »
od towarzyskich lepszy jest chyba badminton, szybszy i zabawniejszy imho.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2014, 18:40:14 pm »
od towarzyskich lepszy jest chyba badminton, szybszy i zabawniejszy imho.

Badminton jest całkiem ok, dużo z siostrą i innymi ludkami grałem w niego jakimiś pierwszymi lepszymi rakietkami i lotkami. Jest fajny dopóki nie ma wiatru, potem jest już ciężko :/ A gra w tennisa też nie jest jakoś super wolna, zależy kto jakiego skilla ma, jeden będzie Cie ganiał po całym boisku a drugi ciągle w to samo miejsce będzie cisnął.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2014, 18:42:05 pm »
Cytuj
od towarzyskich lepszy jest chyba badminton, szybszy i zabawniejszy imho.

Nienawidzę Badmintona, najgorsza gra jaką w życiu grałem. Już nawet nie wspomnę, że dostałem to cała lotką w oko :|

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2014, 18:43:13 pm »
Cytuj
od towarzyskich lepszy jest chyba badminton, szybszy i zabawniejszy imho.

Nienawidzę Badmintona, najgorsza gra jaką w życiu grałem. Już nawet nie wspomnę, że dostałem to cała lotką w oko :|

Hahaha, ja raz na zawodach dostałem z piłki tennisowej prosto w jaja B| Była kilkunastu minutowa przerwa, ale finalnie wygrałem. %)
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2014, 18:46:40 pm »
Pamiętam jak kiedyś w ręcznej graliśmy przeciwko jakiemuś bramkarzowi ci miał "dzień konia" i bronią każdą i musiałem go piłką trafić w łeb, aby zszedł :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 14, 2014, 18:58:17 pm »
badminton jest o tyle zabawniejszy że można robić chamskie delikatne przerzuty tuż nad siatką i odwrotnie, zmuszać do biegania, a do tego można grać w niego wszędzie gdzie jest siatka, a do tego każdy głupi może zacząć. Tenis wymaga większego obycia

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 14, 2014, 19:02:37 pm »
badminton jest o tyle zabawniejszy że można robić chamskie delikatne przerzuty tuż nad siatką i odwrotnie, zmuszać do biegania, a do tego można grać w niego wszędzie gdzie jest siatka, a do tego każdy głupi może zacząć. Tenis wymaga większego obycia

Lolz grałeś kiedyś w tennisa ziemnego? Manipulowanie piłką to podstawa na zawodach, podkręcanie, delikatniejsze odbicia, dalsze, jak zagrasz z kimś kto dobrze gra, to będziesz zmęczony jak nie wiem xD A co do drugiego to tak, dodatkowo badminton nie wymaga takiego wkładu finansowego, osobiście dobrze mi się grało paletką z kilka złoty, gdzie do tennisa potrzebował idealnie wyważonej, bardziej zaawansowanej rakiety.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 14, 2014, 19:21:51 pm »
w dużym uproszczeniu, w tenisie musisz przebić za linię końcową, w złym mintonie musii upaść gdziekolwiek w polu gry - tak, w mintonie więcej się biega :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 14, 2014, 19:25:01 pm »
Cytuj
w dużym uproszczeniu, w tenisie musisz przebić za linię końcową,

Sent wtf? W co ty grałeś? :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 14, 2014, 19:26:58 pm »
w dużym uproszczeniu, w tenisie musisz przebić za linię końcową, w złym mintonie musii upaść gdziekolwiek w polu gry - tak, w mintonie więcej się biega :P

Haahahaha uśmiałem się xD Dzięki za poprawę humoru. Ale są trochę inne zasady gry w tennisa :P
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak