Ankieta

Co sądzisz o modzie męskiej?

Męska moda powinna zamykać się w obrębie koszuli i dżinsów
5 (22.7%)
Męskie ubrania powinny być po prostu stonowane, proste, z dobrze dobranym rozmiarem i bez udziwnień
14 (63.6%)
Dobrze jak facet od czasu do czasu założy jakiś ciuch w nowoczesnym kroju
3 (13.6%)
Każdy facet powinien mieć spodnie w kolorze chabrowym i więcej czasu spędzać w sklepach odzieżowych
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Autor Wątek: Moda męska  (Przeczytany 71053 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #240 dnia: Marzec 20, 2014, 18:28:41 pm »
Jak facet może założyć koszulkę z dekoltem?!

No jak?!

:|

Chyba ją specjalnie założyłeś, żeby wzmocniła efekt tego pedalskiego sweterka.

Zegarek Ci nie pasuje, tak przy okazji (albo akurat tak na zdjęciu wyszedł).
Klasztor - Fechtmistrz

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #241 dnia: Marzec 20, 2014, 18:36:59 pm »

Czy aż tak bardzo dla starego dziadka to ja nie wiem, według mnie jest ok.

Golisz ręce?

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #242 dnia: Marzec 20, 2014, 18:39:21 pm »
Endaron.. niektórzy nie mają buszu na rękach o dziwo :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #243 dnia: Marzec 20, 2014, 18:46:25 pm »
Zegarek nie pasuje, bo nosi się go na lewej, a nie prawej ręce. :]

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #244 dnia: Marzec 20, 2014, 18:47:06 pm »
Właśnie się dowiedziałem że przez całe życie źle przymierzałem spodnie.
A skarbonka towarzyszy mi od niepamiętnych czasów. Jedyne co mnie przed nią chroni to dobre bojówki spięte porządnym, skórzanym pasem.

Może czas spróbować inaczej ;D nie wiem, co jest w tym dziwnego. Przecież spodnie kupuję się nie tylko do stania, czasem nawet trzeba usiąść, a może się przydarzyć, że trzeba się schylić bo coś upadło ;?
I bynajmniej nie mówię, że skarbonki to domena mężczyzn.
(click to show/hide)
Ale to po co brać takie ubranie? No chyba, że ktoś jest ekshibicjonistą. Ja w takich momentach po prostu się odwracam ^^ bo mi głupio.
Imo lepiej już poświęcić o te 10 min więcej w przymierzalni.

Cytuj
Kosmetyki wysiadają latem, gdy się w upale pracuje fizycznie. Ale to skrajny przypadek do którego poleca się właśnie odzież bawełnianą - mając na sobie mokre ubranie chłodzisz się.
Lepiej być mokrym i odparowac. Niż miec mała saune pod ubraniem plus reakcja pot -włókna- > i maski gazowe na głowę ;p w sumie zaciekawiło mnie to troche teraz żeby dokładniej rozwiazac problem od strony chemicznej.
Cytuj
to bawełna niezbyt chętnie pozbędzie się wchłoniętej wody.
Kto Ci takich głupot naopowiadał? ;o

Kardigan to kardigan, nazwa jak nazwa. Jest swetrem zapinanym na guziki, ale nie każdy sweter zapinany na guziki jest kardiganem.
Zależność trochę jak kwadrat do prostokątów.


LukST, dziadka nie ma. ; )

Cytat: Wix
ot, zależy na kim.
!

(click to show/hide)

Cytuj
Golisz ręce?
Ulubiony temat Damiano ; D

Cytuj
Sandały wyglądające jak gumofilce z powycinanymi dziurami
Nawet ostatnio by mi się przydało, a tu widzisz będą jak znalazł.
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2014, 18:59:49 pm wysłana przez Pola »

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #245 dnia: Marzec 20, 2014, 18:55:45 pm »
To nie jest koszulka tylko bezrękawnik.
Uratowałeś resztki swojego honoru.

Zegarek dlaczego nie pasuje? W realu wygląda o wiele lepiej, na zdjęciu faktycznie trochę dziwnie wyszedł.  w najbliższym czasie będę chciał do niego dokupić paski nato 2-5 wzorów.
Sprawia wrażenie zbyt dużego. Ale tak jak wcześniej pisałem - może to tylko tak na zdjęciu wyszło.

A z paskami daj sobie spokój. Facetowi nie wypada.

Endaron nie, tak samo nie golę klaty, nóg.
Jeździsz na rowerze i nie golisz "nuk"?

Lepiej być mokrym i odparowac. Niż miec mała saune pod ubraniem plus reakcja pot -włókna- > i maski gazowe na głowę
Wytłumaczyłem to już wcześniej. Znów nie czytasz uważnie, znów będziesz snuła swoje wymyślone teorie.

Kto Ci takich głupot naopowiadał?
Doświadczenia własne i opinia innych.

Nawet alpiniści nie używają bawełnianych ubrań, bo zatrzymuje wodę.

Ulubiony temat Damiano
Odezwała się - ta co nosi filcosandałki z obcasem jak pierwsze podłogi szwedzkie w Polsce. :)
Klasztor - Fechtmistrz

Wixu

  • Wiadomości: 142
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #246 dnia: Marzec 20, 2014, 19:14:44 pm »
Zegarek nie pasuje, bo nosi się go na lewej, a nie prawej ręce. :]

Nie wiem czy żartujesz, ale on zrobił zdjęcie w lustrze.

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #247 dnia: Marzec 20, 2014, 19:37:20 pm »
Cytuj
Wytłumaczyłem to już wcześniej. Znów nie czytasz uważnie, znów będziesz snuła swoje wymyślone teorie.
Czytam. ;D i wcale nie poprawiłes wypowiedzi tylko dodałeś kolejne rzeczy. I mieszasz.

Cytuj
Doświadczenia własne i opinia innych.

Nawet alpiniści nie używają bawełnianych ubrań, bo zatrzymuje wodę.

Jesteś alpinistą? = D zabierz mnie kiedyś!

Wiesz wydaje mi się, że oni właśnie najczęściej używają ubrań z membranami plus kurtki puchowe i mikrofibery.
I w ogóle mylisz warunki pogodowe, sytuacje itd.
A bielizna termoaktywna robiona jest z różnych materiałów, również naturalnych.

+ Haha, ja pisałam o akrylu, a Ty mi z bielizną od alpinistów wyjeżdżasz xD inne sploty, inne zastosowania, inna technologia itd.
Akryl to tania podróba bawełny. Membrany i termoaktywne bielizny < z wyższej półki bo te z najniższej moim zdaniem nie działają i podobne śmierdzielstwo co akryl> są opracowywane specjalnie na warunki ekstremalne, a nie do chodzenia na co dzień.



Cytuj
Odezwała się - ta co nosi filcosandałki z obcasem jak pierwsze podłogi szwedzkie w Polsce. :)

Paneli nie mam i nie miałam, to choć butami muszę nadrobić.

Cytuj
a podobają mi się te na nogach, szczególnie w połączeniu z szortami.
Prawidłowo. ; )
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2014, 19:39:40 pm wysłana przez Pola »

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #248 dnia: Marzec 20, 2014, 20:09:56 pm »
Czytam.  i wcale nie poprawiłes wypowiedzi tylko dodałeś kolejne rzeczy. I mieszasz.
Chyba Ty.

Napisałem, że dla bawełny, która utrzymuje wilgoć, stosowanie jeszcze gorszych materiałów nie jest jedyną alternatywą, bo są tkaniny odprowadzające wodę.

Jesteś alpinistą?  zabierz mnie kiedyś!
Z Tobą to nawet na Koronę Ziemi! :* Tylko nie każ mi zakładać slimów, żeby dobrze wyjść na fotce na szczycie Mont Blanc.

Wiesz wydaje mi się, blablabla, a nie do chodzenia na co dzień.


Paneli nie mam i nie miałam, to choć butami muszę nadrobić.
Oho, oho, oho! Znając Twoje burżujstwo pewnie masz płytki bezfugowe po 200 PLN za sztukę, co nie?
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #249 dnia: Marzec 20, 2014, 20:26:46 pm »
I bynajmniej nie mówię, że skarbonki to domena mężczyzn.
(click to show/hide)
Ale to po co brać takie ubranie? No chyba, że ktoś jest ekshibicjonistą. Ja w takich momentach po prostu się odwracam ^^ bo mi głupio.
Imo lepiej już poświęcić o te 10 min więcej w przymierzalni.

Kurde! Myślałem, że skarbonka, to chodzi o pęknięte spodnie na dupie, haha. U nas się na to mówi "pęknięte plecy" xD Swoją drogą też nie ogarniam, jak można tak dupę wystawiać. Przecież to się czuje.

Lepiej być mokrym i odparowac. Niż miec mała saune pod ubraniem plus reakcja pot -włókna- > i maski gazowe na głowę ;p w sumie zaciekawiło mnie to troche teraz żeby dokładniej rozwiazac problem od strony chemicznej.

Dlatego jak tylko jest możliwość, to chodzę w upały bez koszulki. Najlepsze rozwiązanie.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #250 dnia: Marzec 22, 2014, 17:50:40 pm »
Cytuj
Napisałem, że dla bawełny, która utrzymuje wilgoć, stosowanie jeszcze gorszych materiałów nie jest jedyną alternatywą, bo są tkaniny odprowadzające wodę.
A są nawet takie co mogą imitować że masz stołek pod dupą nie mając go. Damian zejdź na ziemie. Jak podasz mi firmę, która produkuje ubrania odprowadzające wodę < oczywiście przyjmujemy, że działają a nie tylko mają w nazwie szybkoschnące itd.> w rozsądnej cenie i do chodzenia na co dzień to będę zainteresowana.

Zwykła kurta np. z Milo kosztuje koło 400 zł. Dlatego nie wiem o czym Ty chcesz ze mną dyskutować. O profesjonalnym sprzęcie gdzie ceny zaczynają się od 500 zł? ; } i to niby jest ta alternatywa?


Cytuj
Oho, oho, oho! Znając Twoje burżujstwo pewnie masz płytki bezfugowe po 200 PLN za sztukę, co nie?
Z tym też masz problem? xD
 
Głupio  mi piszesz to Ci głupio odpowiadam.
Przecież panele nie kończą się tylko na tych za 30 zł. (3..2..1.. NIE NAPISAŁAM NIGDZIE ŻE TAKIE SĄ ZŁE).

PS. Płytki bezfugowe... i myślisz, że to jest burżujstwo? xD No błagam.



;D Dobra trochę się przedrzeźniałam i starczy bo znów jakies głupawe gadki wychodza. Bo tak na serio chcąc być tak daleko od mody, sam jesteś jej niewolnikiem inaczej powinieneś chodzić nago, albo chociażby w sukience zwanej toga. ; >
Postęp nie jest zły, byle był brany z rozsądkiem i służył NAM, a nie firmom, które potrzebuja sprzedac.

Tak bardzo nadajesz na ubrania męskie, ale wydaje mi się, że wy i tak nie macie na co tak na serio narzekać. Fajnie jak facet umie się ubrać elegancko, ale ogólnie linczu nie ma za to, że chodzi sobie w t-shircie i dżinsach. Jakbym miała patrzeć w co się ubierają moi znajomi i na podstawie tego oceniać, że z kimś będę się kumplować to raz że byłabym rąbnięta, a dwa że pewnie zostałoby mi ich niewielu ; (

Faceci za to są bardziej pod tym względem okropni i bezwględni gdy obgadują dziewczyny. A te znów chcą zrobić wszystko żeby im się przypodobać. Dlatego ja na to ogólnie wszystko leje i ubieram się tak, żeby MNIE się podobało i żebym ja się dobrze czuła. I jeśli ktokolwiek z was uważa, że jestem burżujem, to nie pozostaje mi nic innego tylko podziękować, bo szczerze chciałabym się tak poczuć choć raz na mojej uczelni xD


Hahaha jeszcze mi się przypomniało jak Damian mi próbował wmówić, że jestem samochwała :D Nie jestem, umiem się docenić, ale i umiem nie przecenić, a pozytywne myślenie i znanie swojej wartości nie jest niczym złym. Daje to tę przewagę, że nieważne ile twoje ubrania kosztują i tak chodzisz z podniesioną głową i masz na to wyjechane.

A bunt typu- nie! nawet nie spróbuję ubrać się inaczej! Był dobry na okres 15 lat. Też tak miałam, nic tylko czarne ubrania, a do tego glany itp. itd. Co poradzić... Dobrze, że mi przeszło i choć nadal mam bardzo dużo czarnych rzeczy bo mi po prostu pasują to nie ogranicza mnie jakieś głupie przekonanie, że omdżi tego nawet nie przymierzę bo jest niebieskie, rózowe albo z Biedry. ;D

Tak samo zastanawia mnie na ile jesteście sami niewolnikami powiedzenia: "nie bo to pedalskie".

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #251 dnia: Marzec 22, 2014, 17:58:01 pm »
Nie rozmawiam z Tobą, bo nie czytasz uważnie moich postów. Nie będę po parę razy pisał jednego i tego samego.
Klasztor - Fechtmistrz

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #252 dnia: Marzec 22, 2014, 18:11:16 pm »
Oj tam oj tam. Nie chce mi się domyślać 100 różnych znaczeń twoich postów. ;)

Jeśli coś zrozumiałam opacznie, albo Ty napisałeś niezrozumiale to masz na pocieszenie. ;*




Takie mi się na fejsiku wyświetliło. Większość Polska. Fun page zwie się faszyn from Raszyn

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #253 dnia: Marzec 22, 2014, 18:14:43 pm »
Nie próbuj mnie przekupywać.

A zestawienie dotyczy przypadków skrajnych, a nie strojów, jakie widzi się na co dzień.
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #254 dnia: Marzec 23, 2014, 14:08:41 pm »
Faceci za to są bardziej pod tym względem okropni i bezwględni gdy obgadują dziewczyny. A te znów chcą zrobić wszystko żeby im się przypodobać. Dlatego ja na to ogólnie wszystko leje i ubieram się tak, żeby MNIE się podobało i żebym ja się dobrze czuła. I jeśli ktokolwiek z was uważa, że jestem burżujem, to nie pozostaje mi nic innego tylko podziękować, bo szczerze chciałabym się tak poczuć choć raz na mojej uczelni xD

I masz rację, bo śmieszy mnie, jak widzę na uczelni rewię mody wśród lasek. Idą, jak na jakąś wystawę towaru i udają wielkie paniusie, a na uczelnie powinno się chodzić normalnie ubranym, chyba, że idziesz na obronę, to wtedy elegancko. Pomijam fakt, że przez to część facetów nie może normalnie funkcjonować, jak co chwilę kręcą się z takie cycami i dupą odsłoniętą (nie zakrywanie tyłka przy zakładaniu leginsów to jest po prostu zbrodnia na facecie). Ale dobra, bo my tu o męskiej, a ja o damskiej ;D
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!