Ankieta

Co sądzisz o modzie męskiej?

Męska moda powinna zamykać się w obrębie koszuli i dżinsów
5 (22.7%)
Męskie ubrania powinny być po prostu stonowane, proste, z dobrze dobranym rozmiarem i bez udziwnień
14 (63.6%)
Dobrze jak facet od czasu do czasu założy jakiś ciuch w nowoczesnym kroju
3 (13.6%)
Każdy facet powinien mieć spodnie w kolorze chabrowym i więcej czasu spędzać w sklepach odzieżowych
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Autor Wątek: Moda męska  (Przeczytany 71033 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #210 dnia: Marzec 13, 2014, 15:42:11 pm »
wbrew pozorom bardziej przewiewne (czy jak to określić) niż dopasowane adidasy. Skróa wygląda też estetyczniej, można bez problemu łazić po kałużach i tak dalej. No i taka praca, że to zwyczajnie praktyczne obuwie.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #211 dnia: Marzec 13, 2014, 18:29:25 pm »
Z drugiej stowarzyszenie Senta (który jeszcze ma jakiej argumenty), Damiana (którego jedynymi argumentami jest "pedalstwo", "gej", "ciota") i kogoś tam jeszcze.
Miałem argumenty takie jak Sent, ale oczywiście to moim wypowiedziom należy umniejszyć.

Ponadto argument, że trzeba uważać co się ubiera, aby nie wyjść na pedała, jest jakiś mniej wartościowy, czy co?
Klasztor - Fechtmistrz

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #212 dnia: Marzec 13, 2014, 18:48:22 pm »
Miałem argumenty takie jak Sent, ale oczywiście to moim wypowiedziom należy umniejszyć.

Ponadto argument, że trzeba uważać co się ubiera, aby nie wyjść na pedała, jest jakiś mniej wartościowy, czy co?
Może za często to powtarzasz, bo to nudne się robi i głównie tylko to się rzuca w oczy w twoich postach. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie.

A uważać, by nie wyjść na pedała... To trochę dziwne, bo gadasz o tym, jakbyś miał na tym punkcie obsesję jakąś :D Czy kompleksy? :D

Najśmieszniejsze jest to, że prawdziwy pedał, gej czy ktokolwiek z tej świty w 90% będzie ubierał się normalnie, a te wszystkie chłopaczki poubierane w rurki, okularki, pstrokate sweet sweterki itd (tylko żabotów brakuje, serio) to w większości ludzie, którzy zwyczajnie chcą się rzucać w oczy i by o nich mówiono, ewentualnie dzieciaki którym pojebało się od hajsu

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #213 dnia: Marzec 13, 2014, 19:20:06 pm »
Xero, już o tym było - przez pedalską modę, asortyment sklepów jest zubożony.
Klasztor - Fechtmistrz

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #214 dnia: Marzec 13, 2014, 19:24:11 pm »
Xero, już o tym było - przez pedalską modę, asortyment sklepów jest zubożony.
Nie czytałem całego tematu, może mi to umknęło.

Fakt, sporo rzeczy można kupić właśnie tego typu, ale da się też znaleźć ubrania "normalne". Jeśli o mnie chodzi, to koszulki i koszule typu slim mi nie przeszkadzają, gorzej ze spodniami. Ale mam kilka takich butików w jednej miejscowości niedaleko mnie, gdzie zawsze znajdę coś dla siebie.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #215 dnia: Marzec 13, 2014, 19:27:21 pm »
butików
Pedalskie określenie na zwyczajne sklepy.

:)
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #216 dnia: Marzec 13, 2014, 19:38:11 pm »
Kupiłem jedne jeansy rurki jakiś czas temu. Nie dość, że pas musiałem zwęzić, to nogawki tak mnie obcierają przy zgiętych kolanach, że ja pierdziele. Nie noszę ich. Kasa poszła w błoto.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #217 dnia: Marzec 17, 2014, 20:45:27 pm »
a co do butów - jak to co, glany do wszystkiego :D

O fuuu... te brzydkie robocze buty. I dziwie się dlaczego Damian jeszcze tego nie napisał (!)

 
Cytuj
Nie dość, że pas musiałem zwęzić, to nogawki tak mnie obcierają przy zgiętych kolanach, że ja pierdziele.
To wy nie przymierzacie ubrań w sklepie?
Tak samo jak zaskakuje mnie jak można kupować ubrania przez internet bez przymierzania, oglądania, wymacania ;D itd.
A potem płacze i lamenty... przyznam się, że i ja się skusiłam aż 1 raz (!) i choć nie było strasznie to wystarczyło mi to na tyle, że 2 raz przez internet odzieży nie kupię.

Cytuj
Z jednej Pola i Luk próbujących przekabacić Damiana na swoją stronę.
Nie, ja nawet nie chciałam być stroną w tym konflikcie. Damian miał ochotę na zaczepki, ja miałam gorszy humor i wyszło jak wyszło. Tyle. Ogólnie dogadane, posprzątane itd.

Cytat: Damian PW
Pisz. Obiecuje, że Cie agresywnie skrytykuję. Hehehe.
! czekam ; >

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #218 dnia: Marzec 17, 2014, 21:13:05 pm »
O fuuu... te brzydkie robocze buty. I dziwie się dlaczego Damian jeszcze tego nie napisał (!)
Bo wiem, że jak Sent przy czymś obstanie, to dyskusja na ten temat jest bezcelowa.

Nie, ja nawet nie chciałam być stroną w tym konflikcie. Damian miał ochotę na zaczepki, ja miałam gorszy humor i wyszło jak wyszło. Tyle. Ogólnie dogadane, posprzątane itd.
Kłamie. Nie dość, że miała gorszy humor, to jeszcze ochotę na zaczepki.

! czekam
Słabo mi coś wyszło.

Ładny avatar Pola
Rewelacyjnie, że wyraziłeś swoją opinię o tym w temacie całkowicie do tego nie przeznaczonym.
Klasztor - Fechtmistrz

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #219 dnia: Marzec 17, 2014, 21:27:02 pm »
Słabo mi coś wyszło.
No... ;< liczyłam, ze sie bardziej postarasz i zrobisz mi osobiste podjazdy.
Ale widze, że Senta nie chcesz zaczepiac.

Cytuj
Ładny avatar Pola
Dobrze, że chociaż to ;D

Rewelacyjnie, że wyraziłeś swoją opinię o tym w temacie całkowicie do tego nie przeznaczonym.

Zazdrosny jesteś? :D

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #220 dnia: Marzec 17, 2014, 21:32:27 pm »
Ale widze, że Senta nie chcesz zaczepiac.
Trochę sie go boję, bo to lewak, a lewaki mordują za inne poglądy.

Zazdrosny jesteś?
Po prostu zwróciłem mu uwagę. Nie dorabiaj do tego swoich teorii.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #221 dnia: Marzec 17, 2014, 21:59:56 pm »

O fuuu... te brzydkie robocze buty. I dziwie się dlaczego Damian jeszcze tego nie napisał (!)
bo są robocze, znaczy męskie, znaczy niepedalskie, nie wiem co w tym dziwnego ::)

 
Cytuj
Nie dość, że pas musiałem zwęzić, to nogawki tak mnie obcierają przy zgiętych kolanach, że ja pierdziele.
To wy nie przymierzacie ubrań w sklepie?
Tak samo jak zaskakuje mnie jak można kupować ubrania przez internet bez przymierzania, oglądania, wymacania ;D itd.
A potem płacze i lamenty... przyznam się, że i ja się skusiłam aż 1 raz (!) i choć nie było strasznie to wystarczyło mi to na tyle, że 2 raz przez internet odzieży nie kupię.

szczerze nie znam faceta który kupowałby ciuchy przez neta (no chyba, że śmieszne t-shirty których w sklepie nie dostaniesz), za to mnóstwo kobiet. Zresztą pal sześć ciuchy, ale buty?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #222 dnia: Marzec 17, 2014, 22:15:58 pm »
znaczy męskie, znaczy niepedalskie.
Boże jestem mężczyzną ;< Tak długo nie wiedzieć... pocieszające tylko to, że chociaż niepedalskim xD
Teraz po tych pogodzeniach to jeszcze sie okaze ze mozna normalnie rozmawiac : (


Cytuj
szczerze nie znam faceta który kupowałby ciuchy przez neta (no chyba, że śmieszne t-shirty których w sklepie nie dostaniesz), za to mnóstwo kobiet. Zresztą pal sześć ciuchy, ale buty?
Niestety właśnie w moim wypadku to były buty :D i też akurat dlatego, że nie było ich w normalnym sklepie a mi się strasznie spodobały.
Milionów nie dałam, ale i tak moim zdaniem średnio warte swojej ceny. Tragedii nie ma, bo dziwna rzecz nie odparzają mi nóg < jak większość sztucznych butów> ale skórzane buty to skórzane.

http://deezee.pl/obuwie_damskie/sandaly/sandaly_lavander_black_su_sandals.html
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2014, 07:33:25 am wysłana przez Pola »

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #223 dnia: Marzec 18, 2014, 10:20:50 am »
To wy nie przymierzacie ubrań w sklepie?
Tak samo jak zaskakuje mnie jak można kupować ubrania przez internet bez przymierzania, oglądania, wymacania ;D itd.
A potem płacze i lamenty... przyznam się, że i ja się skusiłam aż 1 raz (!) i choć nie było strasznie to wystarczyło mi to na tyle, że 2 raz przez internet odzieży nie kupię.

Przymierzamy! Tylko w moim przypadku dziwnym trafem, jak przyjeżdżam potem do domu, to te ubrania jakoś magicznie się zwiększają albo zmniejszają. Nie ogarniam tego xD

Przez internet w ogóle nie kupuję, bo się boję, że nie trafię z rozmiarem. Są przecież tak różneeee...
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #224 dnia: Marzec 18, 2014, 11:04:56 am »
Cytuj
Przymierzamy! Tylko w moim przypadku dziwnym trafem, jak przyjeżdżam potem do domu, to te ubrania jakoś magicznie się zwiększają albo zmniejszają. Nie ogarniam tego xD
Bo w sklepowej przymierzalni nie czujesz się swobodnie, zakładasz szybko, stwierdzasz jest ok i zdejmujesz byle by stamtąd wyjść. A w domu klops :D
Cytuj
Przez internet w ogóle nie kupuję, bo się boję, że nie trafię z rozmiarem. Są przecież tak różneeee...
Rozmiarem, jakością wykonania i materiałem... Nie chciałbyś chyba dostać jakiejś koszulki ze sztuczydła, która po wypraniu jest sztywna jak tygodniowe skarpetki. Ja ogólnie nie lubię kupować przez internet, podam przykład kumpla... Zamówił sobie komputer jakiś tam, wszystko opłacił, paczka przyszła i co się okazało? Obudowa komputera zamiast zawierać części miała w sobie kilka cegieł. Cudem odzyskał pieniądze.



edit:
no proszę, wymyślili buty dla Senta na lato :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2014, 16:36:22 pm wysłana przez xeroloth »

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia