Ankieta

Co sądzisz o modzie męskiej?

Męska moda powinna zamykać się w obrębie koszuli i dżinsów
5 (22.7%)
Męskie ubrania powinny być po prostu stonowane, proste, z dobrze dobranym rozmiarem i bez udziwnień
14 (63.6%)
Dobrze jak facet od czasu do czasu założy jakiś ciuch w nowoczesnym kroju
3 (13.6%)
Każdy facet powinien mieć spodnie w kolorze chabrowym i więcej czasu spędzać w sklepach odzieżowych
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Autor Wątek: Moda męska  (Przeczytany 71027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 11, 2014, 10:24:36 am »
Cytuj
Co jest wobec tego kwintesencją tejże?

Nie am wzorca, byle kierować się zasadą "facet ma wyglądać jak facet, a nie jak ciota". I jak napisałem strój męskosć nie dodaje, ale za to może odebrać.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 11, 2014, 10:24:54 am »
no już prędzej buła w worku. Zresztą powtarzam, bo gubicie ssens, my nie mowimy co wyznacza męskość,   tylko co jej pozbawia. A to nie to samo. Jak dla mnie rureczkowy równi dobrze może nosić sukienki.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 11, 2014, 11:43:13 am »
no już prędzej buła w worku.

Kijem bym nie tknęła :)
No cóż, trudno, startujemy do dyskusji z przeciwnych biegunów. W sumie gusta gustami, grunt, że większość ludzi jakoś tam się w pary dobiera :)
Milion Lat W Lochu

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 11, 2014, 13:43:36 pm »
Cytuj
tylko że cały czas mówimy o sytuacji odwrotnej, próbie obrony uzyskiwania męskości w spodniach swojej matki/dziewczyny :p

I to jest cały sens. Nikt tu nie twierdzi, ze ubierając się normalnie zyskuje się jakąś męskość czy coś, ale że łażąc w rurkach czy koszulkach z dekoltem i torebeczką na ramieniu się ją traci. Jeżeli dla kogoś kwintesencją męskości jest 50 kg gość, w rureczkach, wielkich okularach i dziwnym płaszczyku, to jest już stan patologiczny :D

Jak widzę faceta w oczojebnych portkach czy innych rurkach, to z miejsca klasyfikuję go na pozycji "ciapciak", może źle, może dobrze, ot taki pierwsze wrażenie.

0' A mnie sie zdawało, że to wy bez podania chocby punktu odniesienia do tego co sami uwazacie za wyjsciowe zrobiliscie naskok, pamiec taka krotka. ;]

1' To ja bym prosiła o sklasyfikowanie słowa normalnie.

2' Zawsze można się bawić w sytuacje ekstremalne
(click to show/hide)
(click to show/hide)

tylko po co?


3' Do pierwszego wrażenia każdy ma prawo. Widzę faceta w dresie, przechodzę na drugą stronę, może źle, może dobrze, ale nie chce mieć noża wpakowanego pod żebra. Widzę chłopaka w o 3 rozmiary za dużym t-shircie z logo gry myślę, kurde no ostatnie te T-shirty mieli czy jak? Widzę 40 latka z brzuchem piwnym z koszulką z grą, myślę MATKO i żal mi tak zmarnowanego życia.
<oczywiście to jest tylko pierwsze wrażenie, w gruncie rzeczy taka osoba może być zupełnie inna, ale jednak wiele traci nawet zanim zdąży się odezwać. >

Wydawało mi się oczywiste, że rozmawiamy i porównujemy raczej coś takiego:
(click to show/hide)

A nie ekstrema...
pisząc moda męska eleganko nieformalna. Nie mam na myśli ubierania a la Justin Biber = | wydawało mi się to jasne...
tak samo jak napisze o pamieci 3 gb to z miejsca stwierdzicie, ze chodzi o flash, albo o ram a nie o dysk twardy i śmialibyscie sie gdyby ktos to pomylil.

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 11, 2014, 13:54:04 pm »
Cytuj
1' To ja bym prosiła o sklasyfikowanie słowa normalnie.

Czyli bez skrajności (hipsterzy, pedzie w rureczkach, oczojebne portki itd.)

Cytuj
Wydawało mi się oczywiste, że rozmawiamy i porównujemy raczej coś takiego

Tylko zdjęcia pokazane przez ciebie (te z rodzaju elegancja z bloga) to swoisty przerost formy nad treścią. Mnóstwo dodatków, fatałaszków itd. Do zdjęcia ubrać się tak można i wygląda fajnie, ale na co dzień nie jest zbyt funkcjonalne. kolejna sprawa, to umówmy się, ale na modelach to prawie każdy ciuch wygląda przyzwoicie.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #155 dnia: Luty 11, 2014, 15:01:04 pm »
Czyli bez skrajności (hipsterzy, pedzie w rureczkach, oczojebne portki itd.)
Ok, a czy ja pisałam inaczej?

Cytuj
Tylko zdjęcia pokazane przez ciebie (te z rodzaju elegancja z bloga) to swoisty przerost formy nad treścią. Mnóstwo dodatków, fatałaszków itd. Do zdjęcia ubrać się tak można i wygląda fajnie, ale na co dzień nie jest zbyt funkcjonalne. kolejna sprawa, to umówmy się, ale na modelach to prawie każdy ciuch wygląda przyzwoicie.

To było znalezione na szybko, fakt jak wpisze sie w google to wyskoczą w większości modele. W kazdym razie o taki styl, mode chodzilo MNIE.
Powtarzać mi się nie chce bo wielokrotnie pisałam o tym, ze ubranie powinno być dobrane do sytuacji i wiele innych racjonalnych pierdół, które mieliście okazję skutecznie pominąć.



Bardzo żałuję, że w ogóle dałam się sprowokować, bo w założeniu tematu nie miała mieć miejsca dyskusja, tylka HAhehI żartóweczka (swoją drogą zazdroszcze tak wysublimowanego poczucia humoru- który zawsze mnie rozwala). I zaginanie czasoprzestrzeni po to by kogoś obśmiać... to tylko pokazuję jak duże ma się kompleksy.
Ból dupy na sb też widać ;]
Mocni w internetach.
Pozdro.

A teraz przytocze wam taką hihihi żartóweczkę:

Cytuj
Cytat: LukST w Luty 07, 2014, 19:40:16 pm
Chyba warto wyglądać atrakcyjnie dla płci przeciwnej
Cytat: Damian
I myślisz, że pedalskimi ciuszkami zaskarbisz sobie względy jakiejś panienki? Podpowiedź: one już mają jedną cipkę, druga im niepotrzebna.

Ale pewnie to było tylko uogólnienie... <3 YOLO I SWAG

Szkoda tylko, że boli jak ktoś może pocisnąć komuś w drugą stronę również.

Arim to Ciebie nie dotyczy jbc ; )

I cytując Barn:
Cytuj
No cóż, trudno, startujemy do dyskusji z przeciwnych biegunów. W sumie gusta gustami, grunt, że większość ludzi jakoś tam się w pary dobiera :)
kończe udział w tej dyskusji,  bo szkoda mi czasu.

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #156 dnia: Luty 11, 2014, 18:27:40 pm »
Tu się nie da normalnie rozmawiać. Tak, jak napisałem wcześniej - gówno, a nie dyskusja (odnosiłem się do Małej Sagi L-ki).

Najpierw wpada taki Wix i pisze:

Wszystko sprowadza się do tego, że na czyiś argument odpowiadasz coraz bardziej spedalonymi fotografiami. Aby wyszło tylko na twoje.
Zanim go uświadomiłem, że wrzuciłem tylko jedno pedalskie zdjęcie sprawdziłem, czy tak było na pewno. Nawet przed napisaniem tego posta sprawdziłem, czy się wtedy nie pomyliłem! Stan pedalskich fotek w moich postach nadal wynosi jeden.

No ale nie! To Damian jest "tym złym", to Damian trolluje, to Damian nie ma pojęcia jak dyskutować.


Druga geniuszka!

I bynajmniej nie dlatego, że przyznałeś mi rację, tylko że zauważasz, że "dyskusja" Damiana opiera się na rzetelnym podawaniu informacji niczym gazeta Fakt. SENSACJA, SENSACJA... tylko szkoda, że wyssana z palca. Ale FAKT, powinnam się już przyzwyczaić.
Tak. Moje poglądy są wyssane z palca. Nie mam pojęcia jakie jest moje zdanie, więc napiszę zmyślone.

A co do doświadczeń z męską modą, to ja zawsze wypowiadam się wtedy, gdy spotkałem się wcześniej z tematem. Widzisz, żebym gdzieś pisał o piłce nożnej? Albo o nowych grach? Nie znam tematu to siedzę cicho, znam - odzywam się. A nie robię nic w takim trybie, jaki mi zarzucasz.

Bo aż mnie korci by pokazać zdjęcie niegooglowe, a z życia, gdzie facet ma łydę i udo wypracowane na rowerze, a jakoś spodnie slim pasują. Może to kwestia firmy, a może gadania o czymś o czym nie ma się pojęcia.
Miałem na dupie slimy. Nawet kupiłem je i chodziłem cały dzień! Zadowolona?! Cały dzień miałem wrażenie, że wyglądam jak Stańczyk z obrazu Matejki.

Kupiłem kilka lat temu zwykłe, proste spodnie. Ale stało się to i owo i się w nie nie mieściłem (w pasie, łydka była w porządku). Leżały w szafie, ja straciłem na masie i spodnie pasują jak ulał - w pasie, bo łydka nadal bez zmian! Idę do sklepu, zakładam slimy, w pasie za duże, na tyłku za duże, a łydka opięta.

Nadal nie wiem o czym piszę?


Mało tego wszystkiego - ja się nawet w wielu kwestiach zgadzam z Mr Vintage! Najbardziej chyba w sprawie butów - że w polskich sklepach są one po prostu kiepskie. Ale nadal mam opinię taką, że stroje, które on prezentuje trącą pedalizmem.

Przyznać się, który z was nosi koszulę z krótkim rękawem do marynarki, jak jest gorąco?
Ja noszę. Do marynarki "sportowej" (nie lubię tego słowa, Mr Vintage również) bez krępacji zakładam koszule na krótki rękaw.

Bo koszule i marynarki to mój najczęstszy strój w okresie letnim. Ze spodniami z szeroką nogawką, oczywiście.

ba, ciuchy, w optycznym gówno dostaniesz, bo modne są grube oprawki a'la generał jaruzelski i chuj.
Wiem, że to mało lewackie, ale możesz wspomóc rodzimą produkcję i kupić coś z Liw Lewant - szeroki wybór i dobra jakość, którą oczywiście sprawdziłem osobiście w ciągu kilku lat. Mam nadzieję, że mi wierzysz i nie odpowiesz, że nie wiem o czym piszę.

Bardzo żałuję, że w ogóle dałam się sprowokować, bo w założeniu tematu nie miała mieć miejsca dyskusja, tylka HAhehI żartóweczka
Tak. Ty najlepiej wiesz jaki cel miał ten temat.

Ale może i racja? W końcu ja nie wiem o czym piszę!


No i najlepsze na koniec.

(click to show/hide)
Mam dużo uwielbienia do swojej osoby. I nie kryję się z tym. Ale ten tekst przekracza wszelkie moje normy narcyzmu! Jestem po prostu w szoku!

No i te Meindle... Ze względu na status tej marki, gdyby taki tekst pojawił się na forum, gdzie użytkownicy chodzą w Meindlach, to byłby potraktowany po prostu jako frajerski i buracki.

Zresztą w świetle powyższego cytatu, jak Ty w ogóle śmiesz napisać takie coś:

Ból dupy na sb też widać
Mocni w internetach.
?!

Toż to hipokryzja!
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2014, 19:09:05 pm wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #157 dnia: Luty 11, 2014, 19:46:21 pm »
Dziękuję za dotychczasową rozmowę, bo z takim podejściem "nie wiesz o czym mówisz", to gówno a nie dyskusja.
Nie ma to jak konsekwencja xD
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #158 dnia: Luty 11, 2014, 19:48:04 pm »
Polecam mój ostatni post. Tam na wszelki wypadek wyjaśniłem zapożyczenie.
Klasztor - Fechtmistrz

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #159 dnia: Luty 11, 2014, 19:50:05 pm »
Raczej nawiązuję do tego, że jakiś czas temu najwyraźniej kończyłeś dyskusję, ale jakoś nie potrafiłeś wytrzymać xD
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #160 dnia: Luty 11, 2014, 19:56:49 pm »
Przełamałem się, bo sporo rzeczy mnie omija, chociażby to o koszulach z krótkim rękawem lub o oprawkach.
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #161 dnia: Luty 12, 2014, 02:05:40 am »
Poza tym. Facet zakłada rurki i dostaje jednej z 15+ erekcji dziennie (stats!) i co. A właściwie i co? Chodzi jak Dr House? Trzyma banana w kieszeni? Czy może nie zwraca uwagi, bo właściwie dużej różnicy nie ma?

W sumie chyba trzecia opcja, bo serio trzeba nie mieć nic w kroczu, by wcisnąć się w rurki. Pomijamy łydki i uda. Ale serio. Jak mam zmieścić klejnoty w spodniach kroju "jeszcze troche i mi się warga sromowa przytnie zamkiem"?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #162 dnia: Luty 15, 2014, 00:28:00 am »


Dziękuję dobranoc, po przeczytaniu całego tematu uznałem, że to będzie jedynym adekwatnym komentarzem...

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #163 dnia: Luty 15, 2014, 00:37:04 am »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:13:25 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #164 dnia: Luty 15, 2014, 00:51:45 am »
najsmutniejsze jest to ze on w sumie ma rację..

..i poniekąd ośmiesza argument o 'mskich rurkach' bo skoro one są męskie to czemu facet nie może być pewny swej męskości własnie w kiecce. Ale dobra, mniejsza, bo sie kobiety irytują :p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!