Ankieta

Co sądzisz o modzie męskiej?

Męska moda powinna zamykać się w obrębie koszuli i dżinsów
5 (22.7%)
Męskie ubrania powinny być po prostu stonowane, proste, z dobrze dobranym rozmiarem i bez udziwnień
14 (63.6%)
Dobrze jak facet od czasu do czasu założy jakiś ciuch w nowoczesnym kroju
3 (13.6%)
Każdy facet powinien mieć spodnie w kolorze chabrowym i więcej czasu spędzać w sklepach odzieżowych
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Autor Wątek: Moda męska  (Przeczytany 70977 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 07, 2014, 21:38:26 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:11:23 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 07, 2014, 21:40:17 pm »
Cytuj
Ja wybrałem rower, a Ty?

Rower dobra sprawa, ogólnie jak się tym interesujesz mógłbyś jakiś temat nowy ogarnąć w HP n/t  szeroko pojętego kolarstwa.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 07, 2014, 21:43:02 pm »
Zależy od tego czy mieszka się w mieście, czy tylko pracuje, jeśli tylko dojazdy to jak daleko i jaka jest odległość od głównych dróg oraz to, czy często trzeba jechać w centrum miasta czy też nie.

Ale to nie temat o silnikach, kochanieńki!


Coś na temat sklepów:

(click to show/hide)
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 07, 2014, 21:50:49 pm »
ten komiks nie jest śmieszny, jest zbyt prawdziwy.

Tak, bywam w takim H&M, połowa ciuchów to szmaty (serio nie wiedziałem że można chcieć 80 zł za coś, co wygląda gorzej niż podróby z rynku za 15), druga dla pedałów. "Męskie" kolczyki-diamenciki do uszu? No błagam. Pewno też się zaraz dowiem że to męskie, bo to jakaś biżuteriowa wersja slimów :s

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 07, 2014, 21:52:09 pm »
Dokładnie H&M to sklep dla "lanserów", taka moda dla przygłupów z gimbazy :|

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 07, 2014, 21:56:37 pm »
O jakości to Ty nawet nie wspominaj, Sent. Skoro często dają duże obniżki to już powinno dać do myślenia, ile to jest faktycznie warte.

A komiks owszem - prawdziwy.
Klasztor - Fechtmistrz

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 07, 2014, 21:57:53 pm »
Damian skończ waść wstydu oszczędź. A właściwie ja spróbuję oszczędzić Ciebie, bo wiem, że trollujesz co zauważyłam od samego początku patrz post numero uno.

Żeby trollować to choć trochę trzeba ogarniać temat, a Ty masz jeden argument.


Kupię Ci brzytwę, wodę kolońską i dezodorant i nauczysz się być męski na nowo. I może spotkasz w końcu jakąś dziewoję jak nie będziesz w tych swoich ubraniach wyglądać jak plandeka na żuku :D


PS. H&M był tylko przykładem Damian mógł podać wiele innych. Chodziło tylko o sklep, który oferuje spodnie typu slim, nic więcej.
Cytuj
połowa ciuchów to szmaty
Bo na zakupach trzeba myśleć, ale to chyba wypadałoby robić zawsze.  ???

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 07, 2014, 22:01:27 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:11:31 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 07, 2014, 22:06:14 pm »
Kupiłem sobie ostatnio spodnie. Na podstawie tej dyskusji wnioskuję, że są to te slimy i nie wiem, jak je przymierzałem, że się na nie zdecydowałem, ponieważ w tym się chodzić nie da. Dla mnie spodnie muszą być luźne, bo tylko takie są wygodne, a to jest podstawa, dobrze się w czymś czuć.

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 07, 2014, 22:07:46 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:11:50 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 07, 2014, 22:17:21 pm »
Paladyn zobacz sobie na 1 stronę, bo teraz Damian jedzie na samym trollowaniu, argumenty się skończyły i robi aferę typu nie chodzisz w SLIMACH to nie jesteś modny, a jednak jak nich chodzisz to jesteś GEJEM. ;]

Dla mnie dopóki ta dyskusja nie wróci do normalności to nie ma sensu. Choć nie wiem czy i na początku miała.

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 07, 2014, 22:27:30 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:11:56 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 07, 2014, 22:31:52 pm »
Pola, żarty żartami, ale ilekroć sam pisałem 'pedalskie' to właśnie dlatego, że się w tym chodzić nie da. Trzeba dosłownie nie mieć jaj by móc mówić o wygodzie w kroku, a i nogawki to porażka, bo to jakby mieć na sobie sztywne leginsy. A jeansy to spodnie typowo robocze i muszą być wygodne, ja już w normalnych nie zawsze czuję się komfortowo jak np. kucam by opisać leżące na podłodze pudła, a co dopiero, jakby mi jeszcze coś miało ciasno opinać dupę :/

H&M jako przykład czy nie, raz zrobiłem przegląd sklepów galeriowych - w każdym było dosłownie to samo. Albo jakość ściery (i nie mówię o drogich płaszczach, z których po tygodniu odpadają wszystkie guziki bo się oszczędza w fabryce na niciach, bo te to chociaż wyglądają, ale koszule/bluzy/whatever które są zrobione z najbardziej podłego materiału jaki w życiu widziałem, a kosztują po stówę. Ja się pytam, za co), albo coś, w czym wstyd wyjść ze względu na sam krój. I dlatego ciuchy kupuję raz na ruski rok, bo cięzko cokolwiek dobrego w ogóle dostać, o ironio najlepsze trafiałem w tesco :/

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 07, 2014, 22:34:15 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:12:05 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 07, 2014, 22:37:24 pm »
Wpisałem w Google "Moda męska 2014".
Wybrałem drugi wynik (pierwszy dotyczył okresu jesienno-zimowego).
Wybrałem pierwszy artykuł.
Wyszło to: http://www.stylomaniak.com/nowe-kolekcje/kenzo-wiosna-lato-2014.html.

Co sądzicie o tych "trendach"?

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras