Ankieta

Co sądzisz o modzie męskiej?

Męska moda powinna zamykać się w obrębie koszuli i dżinsów
5 (22.7%)
Męskie ubrania powinny być po prostu stonowane, proste, z dobrze dobranym rozmiarem i bez udziwnień
14 (63.6%)
Dobrze jak facet od czasu do czasu założy jakiś ciuch w nowoczesnym kroju
3 (13.6%)
Każdy facet powinien mieć spodnie w kolorze chabrowym i więcej czasu spędzać w sklepach odzieżowych
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Autor Wątek: Moda męska  (Przeczytany 71040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 07, 2014, 20:06:34 pm »
Akurat na swoją budowę nie narzekam, do suchoklatesów nie należę więc mogę sobie pozwolić na takie ubrania. :P No i właśnie o tym mówiłem, ale pewnie Pola niech się wypowie, znając życie rozróżni rurki od slim fitów ;_;

Tylko w sumie nie wiem co mam się wypowiedzieć, że rozróżniam to fakt.
Rurki =/= Slim Fit

Tzn. wszystko zależy od budowy delikwenta i nie chciałabym się wypowiadać, że np. slimy to jedyny słuszny krój. ;)
A no i jeszcze dużo zależy od firmy bo niektóre to faktycznie nie robią różnicy i napiszą wszystko co klient tylko chce niekoniecznie zgodnie z prawdą.

Slim fit
(click to show/hide)

Rurki
(click to show/hide)

Takie mniej więcej, oczywiście bardziej poprawnie jakby był czarny kolor, ale nie chciało mi się wyszukiwać w google bardziej ;D

Cytuj
Sam wydałbym dwa raz więcej na kurtkę, ale jakąś "outdoorową", która posłuży mi hobbystycznie. Do noszenia codziennego w życiu bym tyle nie wydał.
To nie będę się przyznawać jaki teraz kupiłam, bo mógłbyś nie przeżyć.  -,-

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 07, 2014, 20:09:46 pm »
Dla mnie jeden i drugie to rurki. Tyle ze te pierwsze po prostu bardziej się pomarszczyły.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 07, 2014, 20:10:16 pm »
arim, ja tam nie ukrywam że nie mam czym szpanować (w przeciwieństwie do atriona nie będę udawał że przy sześćdziesieciuparu kilo mam budowę greckiej rzeźby), ale skoro nawet mi w jednej 'slimce' (że to coś takiego to się dowiedziałem dopiero po zakupie, ale to była jedyna ciemnoniebieska koszula) ciężko podnieść ręce do góry, to co dopiero ktoś z klatą :s

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 07, 2014, 20:13:53 pm »
Sencie bo to się rąk nie podnosi tylko szpanuje klata :D

Cytuj
Dla mnie jeden i drugie to rurki. Tyle ze te pierwsze po prostu bardziej się pomarszczyły.

Rurki się nie marszczą, bo są opięte na nogach jak zapałki :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 07, 2014, 20:15:44 pm »
Wrzuciłem w Google hasła "spodzie męskie" i "jeansy męskie" i spośród dziesiątek zdjęć - haha! - "slimów", znalazłem to, co ja uważam za dopasowane, niepedalskie spodnie. Jeansy są nieco za długie, ale mniejsza o to. Zresztą kiedyś się w takich przydługich chodziło.

(click to show/hide)
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 07, 2014, 20:19:50 pm »
aye. A poza tym najlepsze są bojówki. Gdyby nie to, że jestem za leniwy by jeździć po sklepach, to bym nowe kupił, bo brak mi w robocie komfortu trzymania całego dobytku w kieszeniach

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 07, 2014, 20:20:56 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:10:29 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 07, 2014, 20:23:23 pm »
Sencie bo to się rąk nie podnosi tylko szpanuje klata :D

Oooo własnie :D

Ale niezaleznie od budowy mozna wybrac takie ubranie by wygladac w nim dobrze. Bo przeciez ja tez nie jestem idealna, tylko po co mam to jeszcze bardziej pokazywac? ;]

Wiadomo inaczej ubierasz sie do kopania w ogrodzie inaczej gdy masz spotkanie. I akurat w takim wypadku, całkiem niezłym wyjsciem byłoby wygladac dobrze.

Tak sama kiedys biegalam w przydlugich dzinsach i uwazam ze nie umialam sie ubrac, wrecz wygladalo to koszmarnie :D

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 07, 2014, 20:25:44 pm »
Cytuj
Zdefiniuj pedalskie ciuszki.

1. Rurki

2. Kolorowe spodnie (jak można założyć żółte lub czerwone portki)

3. T-shirty z dużym dekoltem, rozumiem jak laska taki zakłada, ale chłop :o

:D :D :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 07, 2014, 20:27:17 pm »
Sencie bo to się rąk nie podnosi tylko szpanuje klata :D

Oooo własnie :D

Wiadomo inaczej ubierasz sie do kopania w ogrodzie inaczej gdy masz spotkanie.
to jak się ubierzesz do pracy w urzędzie gdzie ćwierć dnia siedzisz za biurkiem i załatwiasz klientów, potem idziesz na dwie-trzy godziny do zasyfianego magazynu przerzucać kartony, a potem wracasz i znowu za biurkiem załatwiasz klientów? ^^

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 07, 2014, 20:32:11 pm »
to jak się ubierzesz do pracy w urzędzie gdzie ćwierć dnia siedzisz za biurkiem i załatwiasz klientów, potem idziesz na dwie-trzy godziny do zasyfianego magazynu przerzucać kartony, a potem wracasz i znowu za biurkiem załatwiasz klientów? ^^

Jak pracuje w sklepie, to mam ten komfort, że dostawca widząc kobietę często mi towar rozpakuje :D

Ale jeśli musiałam to robić sama, to nie ma rady przebierasz się < albo narzucasz coś na siebie> i nie ma chyba problemu.
W szpitalu musiałam się przebrać, ale to raczej oczywiste.

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 07, 2014, 20:32:43 pm »
Zdefiniuj pedalskie ciuszki.
To co dałem w pierwszy poście. To zdjęcie w żółtych portkach.

Jak się mówi, do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć.
Nom. Jest jeszcze dla Ciebie nadzieja.

Na opinię mam większości wyjebane, ale od tego zależy jak nas większość ludzi ocenia.
No to jak w końcu? Bo ja tu widzę sprzeczność.

Znając życie na rozpoczęcie roku szkolnego przychodziłeś w jeansach i wyjściowej bluzie.
Jeśli Cię to interesuje, to niemalże całe technikum przechodziłem w koszulach. A to były takie czasy, że 95% chłopaków chodziło w bluzach.

Może odwrócimy role i zobaczysz jak się poczujesz
Niestety tak się nie da.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 07, 2014, 20:34:43 pm »
Pola - przy klientach? :D nie mamy szatni ani nic :P jedyne wyjscie to nosic t-shirt pod koszulą i gdy jest się za biurkiem mieć ją zapiętą, gdy idzie do magazynu lub przewala kartony na miejscu to ją zdjąć, ale to tyle :P
chcąc nie chcac musze łączyć śtrój wizytowy z ogrodniczym

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 07, 2014, 20:36:24 pm »
Cytuj
A to były takie czasy, że 95% chłopaków chodziło w bluzach.

Bluzy do szkoły były zajebiste. Ciepłe, wygodne tak więc nie wiem co wy chcecie :o Ja tam do tej pory ja ide na spacer, a jest takie 10 stopni to w bluzie. W sumie życie wśród dresów zobowiązuje.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 07, 2014, 20:36:49 pm »
Szukałem dla Luka zdjęcia, gdzie byłyby pedalskie ciuszki i muszę przyznać, że gdy zobaczyłem to:

(click to show/hide)

I na samej górze widniała informacja, że to Włosi, to nie wziąłem ich za pedałów. Pomyślałem "ci się nie nadają, bo to po prostu Włosi". :D


I jeszcze coś - pamiętacie scenę w barze na początku Terminatora 2? To jest wyjątek - takie miejsce i takie towarzystwo pozwalają facetowi zakładać ciasne spodnie bez żadnych konsekwencji.


Przejrzałem ten artykuł o Włochach i natrafiłem na takie zdjęcie:

(click to show/hide)

Kolor butów zbyt krzykliwy i pewnie w dłoni dzierży jakieś pedalskie okularki, ale pomijając to, to widać, że można się dobrze ubrać i normalnie wyglądać, bo spodnie mają jakiś tam luz i nie odsłaniają kostek.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2014, 20:43:09 pm wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz