Ankieta

Co sądzisz o modzie męskiej?

Męska moda powinna zamykać się w obrębie koszuli i dżinsów
5 (22.7%)
Męskie ubrania powinny być po prostu stonowane, proste, z dobrze dobranym rozmiarem i bez udziwnień
14 (63.6%)
Dobrze jak facet od czasu do czasu założy jakiś ciuch w nowoczesnym kroju
3 (13.6%)
Każdy facet powinien mieć spodnie w kolorze chabrowym i więcej czasu spędzać w sklepach odzieżowych
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Autor Wątek: Moda męska  (Przeczytany 71023 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 07, 2014, 19:14:20 pm »
Cytuj
Poza tym - torba męska. Następny oksymoron.

Nie szalej tak, bo stracisz opinie forumowego lewaka :D

Ogólnie ten gość teraz nie wygląda lepiej niż na tych fotkach powyżej.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 07, 2014, 19:14:43 pm »
Przestawia faceta, który modą się zajmuje na co dzień.
A to facet zajmujący się modą na co dzień nie może promować idei normalnego ubierania się? Od razu musi się przebierać w dziwaczne ciuchy?

A jakby choć chwilę, się nad tym zastanowił, coś może przeczytał, to by wiedział jak dobrać garnitur choćby na wesele. By nie wyglądać tak:
A co jest nie tak z ubiorem na zdjęciu po prawej? 90% facetów odpowiedziałoby Ci, że facet jest ubrany normalnie.
Klasztor - Fechtmistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 07, 2014, 19:15:45 pm »
Cytuj
A co jest nie tak z ubiorem na zdjęciu po prawej?

Jak mniemam trochę za duży ten garniak :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2014, 19:18:59 pm »
czemu nie możesz podejśc do tego tak: facet zna się na dobieraniu garniturów, kroju. To może się czegoś ciekawego dowiem...
Miałbym się uczyć od kogoś takiego? :D Hahahahahahaha!

Dzięki Bogu u mnie chodzą jacyś normalni ludzie i wiedzą do czego służy dezodorant
Ty się tak nie zapędzaj. To, że ktoś nie chce zakładać pedalskich ciuchów nie znaczy, że nie chodzi brudny.

Jak mniemam trochę za duży ten garniak
Lepsze to niż obcisły, ze spodniami do kostek.
Klasztor - Fechtmistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 07, 2014, 19:21:33 pm »
Cytuj
Lepsze to niż obcisły, ze spodniami do kostek.

Pewnie i lepszy, ale ten wygląda jak worek na kartofle :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 07, 2014, 19:23:00 pm »
A to nie jest tak, ze w tamtych czasach tylko takie były? Zresztą w swoim wpisie pisze o tym.

Generalnie przejrzałem ten wpis i widzę, że już od najmłodszych lat lubił przebieranki, hahaha! :D
Klasztor - Fechtmistrz

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 07, 2014, 19:26:35 pm »
A co jest nie tak z ubiorem na zdjęciu po prawej? 90% facetów odpowiedziałoby Ci, że facet jest ubrany normalnie.

A zwracasz uwagę jak laska ma ubrane tylko legginsy i nic więcej?  Tak? I uważasz, że to dobrze wygląda bo ona tak uważa i połowa innych dziewczyn?


Cytuj
A to facet zajmujący się modą na co dzień nie może promować idei normalnego ubierania się? Od razu musi się przebierać w dziwaczne ciuchy?

Ale on tam ma dużo normalnych zestawów. Jeden podałam Ci powyżej.


Fakt cena firm jakie proponuje nie są niskie, ale kurde no mam płaszcz za 400 zł i chodzę w nim już 4 rok i pewnie jeszcze pochodzę. Dlatego argument odnoszący się co do ceny, jest średni. W szczególności, że on podaje przeważnie sprawdzone firmy, których rzeczy powinny spokojnie 5 lat posłużyć.

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 07, 2014, 19:30:34 pm »
A zwracasz uwagę jak laska ma ubrane tylko legginsy i nic więcej?  Tak? I uważasz, że to dobrze wygląda bo ona tak uważa i połowa innych dziewczyn?
Legginsy są wstrętne.

Ale on tam ma dużo normalnych zestawów. Jeden podałam Ci powyżej.
Na każdy normalny zestaw przypada pięćdziesiąt dziwacznych.

mam płaszcz za 400 zł
Łohoho, burżujka.
Klasztor - Fechtmistrz

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 07, 2014, 19:35:00 pm »
Łohoho, burżujka.

Się pracuję, się ma ;]

Ale moich 14 godzin na nogach jako kelnerka w teatrze, w sylwestra nikt nie liczy. Bo przejszzzz burżujka.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2014, 19:47:16 pm wysłana przez Pola »

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 07, 2014, 19:40:16 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:10:11 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 07, 2014, 19:45:51 pm »
Cytuj
Zacząłem od koszul, o wiele lepiej człowiek wygląda w koszuli o kroju slim fit, niż tradycyjnej, gdzieś pewnie znajdziecie porównania.

Tylko trzeba mieć jakaś budowę, aby to nosić, bo suchoklates w obcisłym t-shircie czy koszuli wygląda przekomicznie, jak wieszak na ubrania. A co do spodni, rurki to rurki i jak się ich nie nazwie dalej będą rurkami :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 07, 2014, 19:52:03 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:10:17 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 07, 2014, 19:59:45 pm »
Się pracuję, się ma
Nie wypominam Ci zarobionych pieniędzy. Sam wydałbym dwa raz więcej na kurtkę, ale jakąś "outdoorową", która posłuży mi hobbystycznie. Do noszenia codziennego w życiu bym tyle nie wydał.

Chyba warto wyglądać atrakcyjnie dla płci przeciwnej
I myślisz, że pedalskimi ciuszkami zaskarbisz sobie względy jakiejś panienki? Podpowiedź: one już mają jedną cipkę, druga im niepotrzebna.

Mamy ubrania z krojem slim fit
Ja sie dopiero dziś dowiedziałem co to jest. :D

Przez zmianę garderoby można zmienić opinię innych osób o nas.
Zależy Ci na opinii ludzi, którzy oceniają innych wedle ubioru?

Choć fakt faktem - jak widzę nieznajomego, ale ubranego "nowocześnie", to sobie myślę "ale pajac".

Duży jest problem taki, że mężczyźni nie umieją odróżnić różnych krojów czy to spodni czy koszul. Ale taka będzie mentalność "prawdziwego" mężczyzny.
Nie jestem pewien, czy to trolling...

Kroje ubrań to rzecz damska. To kobiety powinny się na tym znać, bo... bo tak po prostu jest. Facet walczył, polował, zarabiał, a kobiety rodziły dzieci, gotowały i ładnie wyglądały.

Podobnie jest z rozróżnianiem kolorów. Zasada jest prosta:

(click to show/hide)

Ale są też twarde, męskie wyjątki jak np. malarz, lakiernik samochodowy, czy też wędkarz. Tu trzeba trochę poszerzyć zasób słów.

Poniżej pierwsze lepsze spodnie od Tommy'ego o kroju slim fit, a i tak 80% ludzi z tego forum nazwie je rurkami.
(click to show/hide)
Wyglądają po prostu kiepsko.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 07, 2014, 20:00:14 pm »
obcisł koszule i cut bardziej obcisłe spodnie to dalej pedalstwo. Osobiście wolę ubrania, w których jednak mogę się ruszać i, przepraszam za rabeizm, nie uciska mi to jaj.

a co do kolesia ze zdjęcia - po prostu prawdziwy facet, jeden garniak przez całe zycie :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 07, 2014, 20:05:18 pm »
Cytuj
obcisł koszule

W obcisłej górze możesz szpanować klatą :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie