Ankieta

Co sądzisz o modzie męskiej?

Męska moda powinna zamykać się w obrębie koszuli i dżinsów
5 (22.7%)
Męskie ubrania powinny być po prostu stonowane, proste, z dobrze dobranym rozmiarem i bez udziwnień
14 (63.6%)
Dobrze jak facet od czasu do czasu założy jakiś ciuch w nowoczesnym kroju
3 (13.6%)
Każdy facet powinien mieć spodnie w kolorze chabrowym i więcej czasu spędzać w sklepach odzieżowych
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Autor Wątek: Moda męska  (Przeczytany 70975 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 07, 2014, 20:53:19 pm »
przy klientach? :D 

O to ja chętnie przyjdę :D

Wiadomo są sytuacje gdzie trzeba przedkładać komfort, bezpieczeństwo nad wygląd itd.

Cały temat powstał bo Damian nie rozumie, że można ubrać się inaczej niż t-shirt i kłapciate dżinsy. Bo jak inaczej to pedał ;] nie wiem czy to wzięło stąd, że w PRLu była bieda czy co. Bo jeśli zainteresować się tak modą <nawet męską, tak mr Gorzoła > kiedyś w wieku XX jak i XIX i wcześniej istniała moda męska.
A to, że jest się ignorantem i się o czymś nie wie, to nigdy nie jest powód do chwalenia, ale może ja zostałam inaczej wychowana.


Bluzy też są fajne i koszulki z grami ; )

Warto czasem mieć otwarty umysł.

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 07, 2014, 20:54:49 pm »
Cytuj
Zdefiniuj pedalskie ciuszki.

1. Rurki

2. Kolorowe spodnie (jak można założyć żółte lub czerwone portki)

3. T-shirty z dużym dekoltem, rozumiem jak laska taki zakłada, ale chłop :o

:D :D :D

Dokładnie.

Co do rozróżnienia na te slim fity i rurki. Kolega z klasy, niby był przeciwnikiem pedalstwa, z dnia na dzień zaczął chodzić w rurkach. Ale chodzi mi o to, że to były te slim fity z pierwszego zdjęcia od Poli (to i tak to samo). Na luźniejszej lekcji była dyskusja klasowa i żadna dziewczyna nie powiedziała, że to nie są rurki, a "slim fit" tylko pieprzyły, że każdy powinien chodzić jak mu się podoba itd.

Sam chodzę teraz ciągle w bojówkach, czarnych i moro. Te moro są nawet letko zwężane, bo kupione w jakimś rezerwd. Wtedy nie zwracałem na to uwagi, bo to moje pierwsze tego typu spodnie, już robią się krótkie ale na rok pewnie starczą :D. (I dresy na co dzień, do upaprania)
I mam od niedawna jakieś takie czarne, proste. Nie wiem czy to dżinsy czy co, ale leżą w szafce na testy.
Do tego t-shirty na krótki i długi rękaw razem. Nie lubię chodzić w koszulach, za chudy na nie jestem. I te kolorowe do bojówek?


Cytuj
Kroje ubrań to rzecz damska. To kobiety powinny się na tym znać, bo... bo tak po prostu jest. Facet walczył, polował, zarabiał, a kobiety rodziły dzieci, gotowały i ładnie wyglądały.

Ale przecież dawniej mężczyźni stroili się bardziej niż kobiety.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2014, 20:57:24 pm wysłana przez Endaron »

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 07, 2014, 20:57:17 pm »
Cały temat powstał bo Damian nie rozumie, że można ubrać się inaczej niż t-shirt i kłapciate dżinsy.
Nigdzie tak nie napisałem. Nie naginaj prawdy, żeby wyszło na Twoje.

Te moro są nawet letko zwężane, bo kupione w jakimś rezerwd.
Oni w ogóle mają jakieś dziwne te ciuchy. Sklepy tego pokroju omijam szerokim łukiem.

Ale przecież dawniej mężczyźni stroili się bardziej niż kobiety.
Ta, chyba Francuzi z tymi swoimi perukami.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2014, 21:00:46 pm wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 07, 2014, 20:59:39 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:10:43 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 07, 2014, 21:01:30 pm »
Bo chodzisz w rurkach. Normalny facet wiedziałby co powiedzieć. :)
Klasztor - Fechtmistrz

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 07, 2014, 21:02:58 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:10:50 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 07, 2014, 21:03:48 pm »
Bo podstawa jest jedna, normalny facet się w rurki nie mieście, bo to trzeba mieć nogę jak ja rękę.

Cytuj
Jesteś osobą której nie da się powiedzieć tego czego nie zaakceptujesz.

Toż to on sobie jaja robi, trochę luzu :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 07, 2014, 21:06:02 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:10:56 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 07, 2014, 21:08:17 pm »
Odnoszę wrażenie, że te "slimy" to takie maskowanie słowa "rurki". Żeby nie wyszło zbyt pedalsko, a bardziej "zachodnio" to wymyślono taki zamiennik.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 07, 2014, 21:09:42 pm »
End - ja tam nie mam problemu z koszulami, mimo ze za chudy, po prostu je lubię. A co do kolorów.. man, moja czerwona koszula jest kultowa :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 07, 2014, 21:13:17 pm »
Damian odpowiedz szczerze. Byłeś kiedyś w sklepie takim jak choćby H&M ? Wrangler? Tommy H.? Albo podobnym...

Bo jeśli nie, to wiesz myślę, że ekspert z Ciebie kiepski, taki lekko, tylko internetowy ; D

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 07, 2014, 21:16:27 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:11:04 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 07, 2014, 21:20:10 pm »
Damian odpowiedz szczerze. Byłeś kiedyś w sklepie takim jak choćby H&M ? Wrangler? Tommy H.? Albo podobnym...

Bo jeśli nie, to wiesz myślę, że ekspert z Ciebie kiepski, taki lekko, tylko internetowy
A co ma jedno z drugim wspólnego? Muszę posiedzieć trochę w tych sklepach dla bananowców (Wranglera pomijam), żeby stwierdzić co jest męskie, a co nie?

Już na pierwszy rzut oka widać różnicę między rurkami a slim fitami... Ale co ja Cię będę uczył.
No wiesz... jak ja się uprę to też będę widział różnice między New Beetle a Fiatem 500, co nie zmienia faktu, że nie będą to samochody dla faceta.
Klasztor - Fechtmistrz

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 07, 2014, 21:23:46 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:11:12 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 07, 2014, 21:29:04 pm »
Normalny facet nie będzie się cisnął do Pięćsetki. I nie dokona tak fatalnego wyboru jak pięciolitrowy silnik do miasta (ograniczam się do Europy, bo w USA jest inna sytuacja). Prawdziwy facet po prostu dokona trafnego, wypośrodkowanego wyboru.

I tak samo jest z ubraniami - facet nie wybierze rzeczy dla pedałów, ale też nie będzie chodził w byle czym - adekwatnie do sytuacji.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2014, 21:31:02 pm wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz