Ankieta

Co sądzisz o modzie męskiej?

Męska moda powinna zamykać się w obrębie koszuli i dżinsów
5 (22.7%)
Męskie ubrania powinny być po prostu stonowane, proste, z dobrze dobranym rozmiarem i bez udziwnień
14 (63.6%)
Dobrze jak facet od czasu do czasu założy jakiś ciuch w nowoczesnym kroju
3 (13.6%)
Każdy facet powinien mieć spodnie w kolorze chabrowym i więcej czasu spędzać w sklepach odzieżowych
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Autor Wątek: Moda męska  (Przeczytany 71803 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #270 dnia: Kwiecień 28, 2014, 20:25:51 pm »
Sorry Mog jakbyś umiał lepiej czytać to może doczytał byś całość. A tak to mam wrażenie, że chyba ściągałeś na egzaminie 6 klasisty.
Oczywiście podałam, że np. Big Stary czy Wranglery powinny mieć dobre spodnie i w miarę sensownie oznaczone. Tylko zdaje mi się, że na krasnoludki robią inną rozmiarówkę. Albo co gorsza-jej nie robią.
O, widzę, że pocisk pierwsza klasa.
A teraz przejdź się jednak do tych sklepów i zobacz co tam sprzedają.
A teraz lekko poważniej słowo rurki to słowo umowne i zaliczane są tu raczej spodnie typu skinny. Skoro już tak bardzo chciałeś przykozaczyć, to myślę, że przejdź się do sklepów jeszcze parę razy.
Raczej do spodni typu ciężko się wcisnąć, ciężko ściągnąć. Natomiast nie - nie było tam żadnych skinny i wiedziałem, że przytoczysz ten argument. To, że gdzieś tam w internetach to tak nazywają, nie znaczy, że tak nazywają to firmy.
To nie zazdroszczę. Skoro sam tego nie czujesz to będziesz wyglądał jak...pajac. I to się właśnie nazywa ofiara mody.
Pewne rzeczy ma do rzeczy, ale czasem wpada w kuroziale.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #271 dnia: Czerwiec 17, 2014, 11:02:50 am »
W zeszłym tygodniu szukałem krótkich portek. Przymierzałem dżinsowe - zakładam swój rozmiar i nagle stop - zatrzymały się na łydce. Za wąska nogawka. Nie było spodni o rozmiar większych, więc wziąłem większe aż o dwa. Łydka przeszła, ale na kolanie nogawka nieco opinająca. Za to na tyłku zwisające jak worek po ziemniakach, a w pasie to jeszcze połowa mnie by weszła.

Na kogo takie kroje się robi?!
Klasztor - Fechtmistrz

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #272 dnia: Czerwiec 17, 2014, 11:16:15 am »
Damian, nie wiem, ale ja mam to samo przy mierzeniu damskich :}
Milion Lat W Lochu

shrike

  • Wiadomości: 181
  • Prezes Drogi Mlecznej
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwiec 17, 2014, 11:32:56 am »
Ja mam takie same problemy, ostatnio kupiłem spodnie, w nogach są dobre, ale w pasie za duże, bez paska nie moglbym ich nosić. Chyba są robione dla takich ludzi, co wgl nie używają nóg i nie mają na nich żadnego umięśnienia, chyba, że szczątkowe.
Akolita Podziemia

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwiec 17, 2014, 11:51:28 am »
Ciekawe, o tym samym problemie gadałem wczoraj z kumplem który codziennie jeździ na rowerze i kupno przez niego nowych spodni niemalże graniczy z cudem. Sam jestem ograniczony do sklepów tylko ze spodniami ( gdzie znajdę maksymalnie kilka pasujących par). Do tego skracanie spodni to w moim przypadku norma, jakie szczęście że dziadek był krawcem.

shrike

  • Wiadomości: 181
  • Prezes Drogi Mlecznej
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwiec 17, 2014, 12:43:39 pm »
Czyli chyba dobrze trafiłem :P. Ja dużo chodze w terenie, nogi mam nieźle zbudowane to też mi ciężko kupić spodnie.
Akolita Podziemia

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwiec 17, 2014, 13:43:33 pm »
Ja tam chodzę w stylu dresa, czyli zwykle sportowe, krótkie i problem znika z miejsca. Nie znoszę krótkich, dżinsowych portek bo w LO miałem 2 pedałów, którzy non stop w takich chodzili plus T-Shirt z dekoltem do połowy sucho-klaty. Jak patrze na takie spodenki do widzę tych pedziów, bleee :|

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwiec 17, 2014, 18:59:25 pm »
Z krótkich spodni noszę spodnie za kolana, szerokie jak bojówki, ale krótkie.

Najlepsza opcja.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwiec 17, 2014, 20:53:22 pm »
A ja zazwyczaj krótkie przed kolana, najlepsza opcja. Chyba, że trzeba gdzieś wyjść to trochę za krótkie.

Chociaż nie :D. Częściej noszę coś w kroju bojówek, bo chowam telefon/klucze/pieniądze/wszystko razem do bocznych kieszeni.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2014, 17:33:47 pm wysłana przez Endaron »

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpień 14, 2014, 20:17:06 pm »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #280 dnia: Sierpień 14, 2014, 21:57:24 pm »
Kurna Sent.. rozjebałeś mnie xD
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpień 14, 2014, 22:01:46 pm »
A ch. tam, niech se noszą te rurki, byleby tylko jakoś normalnie wyglądały, a nie jakieś beżowe czy różowe i z krokiem do kolan...

Ostatnio mi mamuśka chciała wcisnąć rurki "PRZECIEŻ TERAZ TYLE MŁODZIEŻY W TYM CHODZI, TO CZEMU TY NIE CHCESZ?"
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #282 dnia: Styczeń 17, 2015, 18:49:56 pm »
W przypływie szczerości cofam 80% - 90% tego, co tu napisałem.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #283 dnia: Styczeń 17, 2015, 19:25:12 pm »
tak naprawdę chodzisz w rurkach?

przy okazji też przechodziłem ostatnio horror pt. "gdzie kupić normalne spodnie".

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #284 dnia: Styczeń 17, 2015, 19:36:04 pm »
Nie. Zmieniłem swoją opinię.
Klasztor - Fechtmistrz