Ankieta

Co sądzisz o modzie męskiej?

Męska moda powinna zamykać się w obrębie koszuli i dżinsów
5 (22.7%)
Męskie ubrania powinny być po prostu stonowane, proste, z dobrze dobranym rozmiarem i bez udziwnień
14 (63.6%)
Dobrze jak facet od czasu do czasu założy jakiś ciuch w nowoczesnym kroju
3 (13.6%)
Każdy facet powinien mieć spodnie w kolorze chabrowym i więcej czasu spędzać w sklepach odzieżowych
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Autor Wątek: Moda męska  (Przeczytany 71025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 26, 2014, 21:09:02 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:14:51 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 26, 2014, 21:09:20 pm »
Oh dlaczego kiepsko wypadłem w waszym mniemaniu?
Przecież przeczytałeś kilka stron tego tematu, więc sam powinieneś wiedzieć.

musisz wypracować swój styl i go używać.
Pod warunkiem, że jest zgodny z obowiązującą modą, hahaha! :D
Klasztor - Fechtmistrz

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 26, 2014, 21:14:36 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:14:57 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 26, 2014, 21:19:14 pm »
Moda to tylko narzędzie które Ci może pomóc lub nie, musisz wypracować swój styl i go używać. Ale ten styl nie może generować negatywnych emocji u biernego obserwatora...

Czyli jeżeli mi nie podoba sie twój styl i na odwrót to nie umiesz sie ubierac? Wygodne.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 26, 2014, 21:20:51 pm »
Nie pod warunkiem, że pasuje do siebie i jakoś się prezentuje. A nie jakieś bojówki o trzy rozmiary za duże z kilkoma smyczami do kluczy z czasopism o grach, do tego koszulka z PGA 2004, na twarzy zaniedbana broda i tygodniowe włosy na głowie przykryte czapką z logo wiedźmina...
Ale jeśli ktoś ma taki właśnie styl, to gdzie tu jest jakaś nieprawidłowość?
Klasztor - Fechtmistrz

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 26, 2014, 21:43:41 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:15:04 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #201 dnia: Luty 26, 2014, 21:50:15 pm »
Ale ten ze spoilera zakłada damskie elementy ubioru, więc odpada.
Klasztor - Fechtmistrz

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #202 dnia: Luty 26, 2014, 21:53:04 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:15:09 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #203 dnia: Luty 26, 2014, 21:58:31 pm »
A co to ma wspólnego z modą męską?
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 26, 2014, 22:09:10 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 22:15:14 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #205 dnia: Marzec 13, 2014, 14:33:33 pm »
Tak sobie trafiłem na ten temat, przeczytałem kilka stron i widzę trzy strony konfliktu.

Z jednej Pola i Luk próbujących przekabacić Damiana na swoją stronę,

Z drugiej stowarzyszenie Senta (który jeszcze ma jakiej argumenty), Damiana (którego jedynymi argumentami jest "pedalstwo", "gej", "ciota") i kogoś tam jeszcze.

Hehe

Ja się raczej wpisuję do tej trzeciej grupy osób postronnych, bo wprawdzie rurek nie noszę, nigdy bym nie założył i też śmiać mi się chce na widok gości w czymś takim, to jednak koszule lubię tylko takie, w których dobrze wyglądam, właśnie jak to określacie "slim". Worków nosić nie lubię, chyba, że do kamizelki pod marynarkę jak to Maniek napisał.

Ale lubię też pochodzić sobie w dresie w domu, bluzy też noszę, garnitur od okazji też jak trzeba to ubiorę, nie mam z tym problemu. Co do kurtek - lubię "zwykłe" i noszę na co dzień, ale męskim płaszczem z prawdziwego zdarzenia też bym nie pogardził. i chętnie bym go nosił.

Okulary? Noszę do pracy przy komputerze i oglądania tv, tak w okularach nie chodzę, ale nie wyobrażam sobie siebie w takich z grubymi oprawkami itd. Masakra.

Jeszcze co do koszul... Mam kilka z krótkim rękawem, ale tylko dlatego, że wybitnie je lubię i się w nich dobrze czuję. Tak to jak kilka osób napisało, wolę chodzić w długich i podwijać - czasem nawet lepiej wygląda taka koszula z podwiniętymi rękawami niż taka z krótkimi. Osobną kwestią są koszule do łokcia, które są jakby podszyte oryginalnie zazwyczaj z jakimś paskiem wychodzącym spod spodu. Też mi się takie podobają.

Prawda jest taka, że można sobie pisać, że ubierać się powinno w to, w czym się dobrze czujesz, ale tak jak ktoś napisał - przecież nie pójdziesz na jakieś spotkanie biznesowe w bojówkach czy bluzie.

Inną kwestią są buty. Jakie preferujecie? Powiedzmy idziecie do pracy. Ubieracie jeansy i koszulę jakie lubicie. Do tego coś a'la mokasyny, czy wolicie buty sportowe? Ciekawy jestem tej opinii.


Niestety w dzisiejszych czasach jak cię widzą, tak cię piszą, dlatego niektórzy ubierają się na pokaz...
Dobrze to ilustruje ten filmik, choć tytuł jest nieco mylący...
http://www.youtube.com/watch?v=PcRedPa14QI



edit:
co do garniturów... Ktoś się śmiał, że w niektórych garniturach niektórzy wyglądają śmiesznie... Bo garnitur to jest coś takiego, co będzie na tobie wyglądać idealnie tylko i wyłącznie w wypadku, jeśli został dla ciebie uszyty na miarę. A takie coś niestety kosztuje... Nigdy nie dopasujesz do siebie idealnie garnituru, który został kupiony w sklepie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2014, 14:36:03 pm wysłana przez xeroloth »

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #206 dnia: Marzec 13, 2014, 14:42:52 pm »
Niestety w dzisiejszych czasach jak cię widzą, tak cię piszą, dlatego niektórzy ubierają się na pokaz...
Dobrze to ilustruje ten filmik, choć tytuł jest nieco mylący...
http://www.youtube.com/watch?v=PcRedPa14QI

Prawda, ale też jest garstka osób, którzy w ten sposób nie oceniają ludzi, więc w odpowiedzi na Twój filmik zamieszczam drugi. Tym razem pozytywnie! :)

http://www.youtube.com/watch?v=n1hX5QTjcCI
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #207 dnia: Marzec 13, 2014, 15:08:20 pm »
Tak sobie trafiłem na ten temat, przeczytałem kilka stron i widzę trzy strony konfliktu.
Matko bosko, tylko nie takie intro do dalszej dyskusji, ja pierdolux.

@Ubieranie się:

Na specjalne okazje - odpowiednio dopasowany garnitur + koszula&krawat dopasowane do stroju partnerki (jeśli w parach) lub biała koszula + ciemny czarny/granatowy/bordowy krawat (jeśli solo)

Na co dzień - praktycznie. Mocne lub sportowe buty, kurtka M65, plecak, pas z amunicją, nóż, bandana, racje żywnościowe

W nocy - na czarno, z czarną czapką dokerką i czarnymi skórzanymi rękawiczkami włącznie

Do pracy - dżinsy, skórzane trampko-reebokowe chujwieco, mądra koszulka + niezobowiązująca marynarka lub golf indukujący (w połączeniu z fartuchem i okularami) mądrodupność

Na koncert Zaciera/TPN 25 - jak debil, z garnkiem na głowie

Do czerwonego/bordowego krawata zostawiam perukę w domu i idę na łyso, dorzucając skórzane rękawiczki.

W każdym razie - nie widzę miejsca w swojej garderobie na sranie się z trendami i formowaniem frontów odzieżowych.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2014, 15:10:57 pm wysłana przez GuRt »
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #208 dnia: Marzec 13, 2014, 15:12:19 pm »
co do garniturów... Ktoś się śmiał, że w niektórych garniturach niektórzy wyglądają śmiesznie... Bo garnitur to jest coś takiego, co będzie na tobie wyglądać idealnie tylko i wyłącznie w wypadku, jeśli został dla ciebie uszyty na miarę. A takie coś niestety kosztuje... Nigdy nie dopasujesz do siebie idealnie garnituru, który został kupiony w sklepie.
a i to pod warunkiem że całe zycie będziesz idealnie trzymał wagę i figurę.

a co do butów - jak to co, glany do wszystkiego :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Moda męska
« Odpowiedź #209 dnia: Marzec 13, 2014, 15:17:47 pm »
a co do butów - jak to co, glany do wszystkiego :D
Nawet jak masz +30 na dworze?

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia