Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384240 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #690 dnia: Październik 30, 2013, 14:44:58 pm »
Oczywiście żenujące i obrzydliwe gmeranie od trzech i pół roku w katastrofie lotniczej jest jak najbardziej "odpowiednie" :}

Ojojoj. Jakby nasz zajenfakenbisty rząd nie oddał najpierw śledztwa w ręce Rosjan i Anodiny, a potem sam nie opierdzielał farsy z niby naszym śledztwem komisji Millera, a w zamian powołał komisję międzynarodową, ograniczając przy tym destruktywny wpływ chłopców zza wschodniej granicy, to dziś nie byłoby "żenującego i obrzydliwego gmerania", jak to zacnie ujmujesz. Już używanie takich przymiotników kojarzy mi się dokładnie z taką samą "obrzydliwą i żenującą" krytyką innego punktu widzenia.

Cytuj
Niestety, to już się dzieje. Jak zobaczyłam park na Kamiennej Górze w Gdyni przemianowany na Kaczyńskich, to aż mnie skręciło :(

To są paranoicy, z kraju wyleciał najgorszy prezydent, a wrócił bohater i męczennik. Nie lubię robienia z kogoś bohatera, a już nazywanie ulic jego imieniem czy stawianie mu pomników jest chore.

Tia, bo ulice Dzierżyńskiego, Bieruta i innych zacnych polaków już mamy. Nie mówiąc o różnych Armiach Czerwonych itp... nice.

Ale co tam, zaraz zrobi się ulicę T. Mazowieckiego, Geremka i Kuronia. Jakże różowo będzie, cool

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #691 dnia: Październik 30, 2013, 14:49:24 pm »
Cytuj
Tia, bo ulice Dzierżyńskiego, Bieruta i innych zacnych polaków już mamy. Nie mówiąc o różnych Armiach Czerwonych itp... nice.

Ale co tam, zaraz zrobi się ulicę T. Mazowieckiego, Geremka i Kuronia. Jakże różowo będzie, cool

Dla mnie to jedna banda. Już wole mieć ulice długą, krótką, ładną, brzydką itd. Tak jak Kaczyński nic Polsce nie dal, tak i oni nie dali.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #692 dnia: Październik 30, 2013, 14:54:08 pm »
Ulice Dzierżyńskich i Bierutów zostały już jakiś czas temu przemianowane na JPII i różnistych biskupów. Z deszczu pod rynnę.
Milion Lat W Lochu

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #693 dnia: Październik 30, 2013, 15:06:55 pm »
A już było całkiem znośnie i spider-manowo.
W pełni rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale Kij to jedyne miejsce, gdzie mogę być libertarianinem i antykomunistą, bo tak naprawdę boję się, że nie będę się miał gdzie leczyć i nie będę miał emerytury. :|

Oczywiście żenujące i obrzydliwe gmeranie od trzech i pół roku w katastrofie lotniczej jest jak najbardziej "odpowiednie"
Oj, kobieto. Powinnaś siedzieć cicho, gdy mężczyźni dyskutują o poważnych sprawach.
Klasztor - Fechtmistrz

Tidas

  • Wiadomości: 33
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #694 dnia: Październik 30, 2013, 15:11:13 pm »
Barn weź mi nie mów, mieszkam pod samą kamienną i codziennie widze tą tabliczke :(

Ringil

  • Wiadomości: 33
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #695 dnia: Październik 30, 2013, 15:21:54 pm »
Dla mnie to jedna banda. Już wole mieć ulice długą, krótką, ładną, brzydką itd. Tak jak Kaczyński nic Polsce nie dal, tak i oni nie dali.

"Czy to kurczę zawsze było, tak jak teraz, żeby szkoły nazywać imieniem Andrzeja Leppera?"

Gimparap.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #696 dnia: Październik 30, 2013, 15:23:30 pm »
Nie lubię robienia z kogoś bohatera, a już nazywanie ulic jego imieniem czy stawianie mu pomników jest chore.
Rozumiem, że ulice np. Władysława Jagiełły również uważasz za chory wytwór?

Ulice Dzierżyńskich i Bierutów zostały już jakiś czas temu przemianowane na JPII i różnistych biskupów. Z deszczu pod rynnę.
Ta, bo duchowny na równi z komunistą.

Barnejko, no bez przesady. :D


Wreszcie znalazłem film, który chciałem umieścić już w poprzednim poście. Nawet nie wiedziałem, że jest on na jednym z moich ulubionych, wolnościowych kanałów.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cGjTgmZcwR0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cGjTgmZcwR0</a>
Klasztor - Fechtmistrz

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #697 dnia: Październik 30, 2013, 15:23:57 pm »
Łaaa... gdzie nie wejdę, tam polityka.

Uciekam stąd.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #698 dnia: Październik 30, 2013, 15:27:40 pm »
Cytuj
Rozumiem, że ulice np. Władysława Jagiełły również uważasz za chory wytwór?

Yyyy, porównujesz Jagiełłe do Kaczyńskiego? Grubo.

Cytuj
Ta, bo duchowny na równi z komunistą.

Kościół to komuna.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2013, 15:31:07 pm wysłana przez Arim »

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #699 dnia: Październik 30, 2013, 15:35:04 pm »
Yyyy, porównujesz Jagiełłe do Kaczyńskiego? Grubo.
Twoje słowa:

To są paranoicy, z kraju wyleciał najgorszy prezydent, a wrócił bohater i męczennik. Nie lubię robienia z kogoś bohatera, a już nazywanie ulic jego imieniem czy stawianie mu pomników jest chore.
Mogłeś napisać od razu, że chodzi Ci o Kaczyńskiego, a nie uogólniać.

Kościół to komuna.
No cóż, na taki mocarny argument nie pozostaje mi odpowiedzieć nic innego, jak "chyba Ty".
Klasztor - Fechtmistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #700 dnia: Październik 30, 2013, 15:45:08 pm »
Cytuj
Mogłeś napisać od razu, że chodzi Ci o Kaczyńskiego, a nie uogólniać.

Wiesz, że jest coś takiego jak kontekst wypowiedzi, z którego bardzo łatwo wywnioskować jej treść.

Cytuj
No cóż, na taki mocarny argument nie pozostaje mi odpowiedzieć nic innego, jak "chyba Ty".

Argument najlepszy bo sami siebie nazywają komuna :D Jezus był przedstawicielem typowego socjalizmu, czyli wszyscy muszą mieć po równo, a bogaci muszą dzielić się swoim majatkiem z biednymi. Później do tego została wprowadzona władza hierarchiczna, której niżsi w hierarchii nie mają prawa krytykować. Do tego doszła hipokryzja władzy, czyli nakaz ubóstwa i taplanie sie w złocie. Toż to idealny przekrój partii komunistycznej.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #701 dnia: Październik 30, 2013, 15:45:45 pm »
Łaaa... gdzie nie wejdę, tam polityka.

Uciekam stąd.
Czekaj moment, też zdupcam.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #702 dnia: Październik 30, 2013, 15:50:56 pm »
Jezus był przedstawicielem typowego socjalizmu, czyli wszyscy muszą mieć po równo, a bogaci muszą dzielić się swoim majatkiem z biednymi.
Nie, mój drogi adwersarzu!

Biblia nakazuje tylko to, żeby nie przywiązywać się do bogactwa i umieć wspierać tych biedniejszych. Każdy ma tyle, na ile sam zapracował.

A właśnie w komunie masz teoretyczną równość, podyktowaną przez znudzonego syna przedsiębiorcy, gdzie nie mogło być bogatych.

Później do tego została wprowadzona władza hierarchiczna, której niżsi w hierarchii nie mają prawa krytykować.
Pisałem Ci o tym już na SB - tyczy się to tylko duchownych.


Dass, Gurt, poczekajcie! Już skończyliśmy z polityką, teraz tylko o religii będzie. :)
Klasztor - Fechtmistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #703 dnia: Październik 30, 2013, 15:58:07 pm »
Cytuj
Nie, mój drogi adwersarzu!

Biblia nakazuje tylko to, żeby nie przywiązywać się do bogactwa i umieć wspierać tych biedniejszych. Każdy ma tyle, na ile sam zapracował.

A właśnie w komunie masz teoretyczną równość, podyktowaną przez znudzonego syna przedsiębiorcy, gdzie nie mogło być bogatych.

"Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty wejdzie do królestwa niebieskiego". Jaką radę dał Jezus młodzieńcowi, który chciał zostac jego uczniem? Rozdaj majątek biednym. Był przedstawicielem czystego socjalizmu.

Cytuj
Pisałem Ci o tym już na SB - tyczy się to tylko duchownych.

I o duchownych też piszę. Wierni to są owieczki do strzyżenia, na szczęście powoli to się zmienia.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #704 dnia: Październik 30, 2013, 16:00:03 pm »
Dass, Gurt, poczekajcie! Już skończyliśmy z polityką, teraz tylko o religii będzie. :)
nope
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.