Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384201 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #630 dnia: Październik 25, 2013, 11:42:00 am »
Dawno nie miałem na sobie bojówek, ale fakt - to były najbardziej wygodne portki, jakie nosiłem.
Wygodniejsze niż dresy? Ja do roboty (mieszkam na wsi czyli koszenie trawnika/przekopanie ogródka itd.) to mam z kfc jak pracowałem, fajne materiałowe, wygodne.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #631 dnia: Październik 25, 2013, 11:46:35 am »
Tak, bo dresy są takie jakieś... nijakie. A tu masz kieszenie, możesz założyć pasek, a jak podwiniesz nogawki to Ci się nie opuszczą.

Może tak - bojówki są tak samo wygodne jak dresy, ale chociażby kieszenie sprawiają, że wygoda zostaje powiększona o funkcjonalność.
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #632 dnia: Październik 25, 2013, 12:55:54 pm »
Dżins i skóra to takie materiały, dzięki którym męskie ubrania po latach nabierają charakteru. :) Kupowanie co rusz nowych spodni jest dobre dla kobiet, pedałów i wegan.
To nie jest "co rusz", tylko raz na rok. Poza tym pedalstwem nie szafuj na lewo i prawo, bo to ty laski nie masz. D:
Spodnie kupione siedem lat temu nadal dobrze się trzymają. Wprawdzie już nieco nitek powychodziło, przetarły się, ale niech ktoś znajdzie coś bardziej pancernego do roboty. Chyba tylko drelich i ubrania z demobilu.
Jasne, ale jak ktoś wspomniał - niewygodne. Osobiście preferuje bojówki.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #633 dnia: Październik 25, 2013, 13:10:16 pm »
To nie jest "co rusz", tylko raz na rok. Poza tym pedalstwem nie szafuj na lewo i prawo, bo to ty laski nie masz.
Haha! :D Argument pokroju "chyba Ty".

Jasne, ale jak ktoś wspomniał - niewygodne. Osobiście preferuje bojówki.
"Ktoś"? Wystarczy spojrzeć nieco w górę i widać autorów postów. Nieładnie traktujesz swoich kolegów z Podziemia.
Klasztor - Fechtmistrz

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #634 dnia: Październik 25, 2013, 14:07:30 pm »
Ta, bojówki. Dresy zakładam jak idę się gdzieś upaprać.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #635 dnia: Październik 27, 2013, 09:07:11 am »
Uwielbiam scenę śmierci Billa. :)
Klasztor - Fechtmistrz

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #636 dnia: Październik 27, 2013, 12:16:18 pm »
Killa Billa się oglądało wczoraj na "dwójce"? :)

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #637 dnia: Październik 27, 2013, 12:26:06 pm »
Tak.

Z filmami często mam tak, że mimo iż mam jakiś na DVD, to częściej go w TV obejrzę.
Klasztor - Fechtmistrz

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #638 dnia: Październik 27, 2013, 12:28:25 pm »
Uwielbiam scenę śmierci Billa. :)
Elle Driver miała lepszą. :>
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #639 dnia: Październik 27, 2013, 12:29:55 pm »
Ja jednak preferuję DVD, gdyż nie lubię lektora. Wolę z napisami oglądać. Dodatkowo, gdy film jest puszczany na Polsacie, albo innym TVNie, reklamy też mnie nie zachęcają do oglądania.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #640 dnia: Październik 27, 2013, 12:35:52 pm »
Elle Driver miała lepszą.
Jej się po prostu należało. Drażniła mnie już od sceny w szpitalu.

A Bill zmarł w akompaniamencie Ennio Morricone. :)

Ja jednak preferuję DVD, gdyż nie lubię lektora. Wolę z napisami oglądać. Dodatkowo, gdy film jest puszczany na Polsacie, albo innym TVNie, reklamy też mnie nie zachęcają do oglądania.
Mnie to obojętne. Akurat Kill Bill to jest film, który śmiało można obejrzeć z lektorem, bo nie ma jakichś świetnych efektów dźwiękowych, czy coś w ten deseń.

A filmy z reklamami oglądam tylko wtedy, jeśli jakiegoś tytułu dawno nie widziałem.
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #641 dnia: Październik 27, 2013, 13:56:22 pm »
Lektor vs napisy - lepiej wspominam lektora np. w Dr. House z tego powodu, że jak się gimbaza albo licealiści zabiora do tłumaczenia napisów z terminami medycznymi, to katastrofa jest. Jednak ten konsultant medyczny się przydaje.

Z drugiej strony środowisko medyczne uznało serial Scrubs (Hoży Doktorzy) za najbardziej poprawny medycznie serial.

Aaaaaanyway, wracając do lektor vs. napisy - lektor ma klimat przy starych filmach. Z drugiej strony jakbym miał oglądać Sherlocka (tego od BBC) z lektorem, to bym się pochlastał, bo brytyjski akcent jednak rozwala.

To jak oglądać Harry'ego Pottera z dubbingiem.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #642 dnia: Październik 27, 2013, 14:28:36 pm »
Cytuj
To jak oglądać Harry'ego Pottera z dubbingiem.

Jakbyś w wieku może siedmiu lat oglądał Pottera to też by Ci się dubbing podobał.

Trzeba było napisać:
To jak oglądać Hobbita z dubbingiem.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #643 dnia: Październik 27, 2013, 14:30:40 pm »
Z filmami często mam tak, że mimo iż mam jakiś na DVD, to częściej go w TV obejrzę.

Ty, ale wiesz, że ja mam podobnie? Często, jak leci W TV jeden z filmów, który mi się spodobał, to zawsze staram się obejrzeć? Jakoś wtedy jest taki lepszy klimat, niż jak sobie odpalę na kompie i mogę zatrzymać w każdej chwili, by pójść na "sikundę" czy "kupę czasu".

Ja jednak preferuję DVD, gdyż nie lubię lektora. Wolę z napisami oglądać. Dodatkowo, gdy film jest puszczany na Polsacie, albo innym TVNie, reklamy też mnie nie zachęcają do oglądania.

Błagam Cię! Rozumiem dubbing, okej, ale lektor? No ja pierdziele, przecież lektor to jest idealny kompromis między napisami, a dubbingiem. Z jednej strony wciąż możesz usłyszeć oryginalne głosy postaci, a z drugiej nie musisz tracić cennego czasu na spoglądanie w dół kadru, by przeczytać dialog, tylko skupiasz się na obrazie, który w niektórych filmach pełni istotną rolę dla mnie. I tak nie wyobrażam sobie innej wersji Władcy Pierścieni, jak ta z lektorem.

To jak oglądać Harry'ego Pottera z dubbingiem.

Czy to właśnie HP nie ma czasem jednego z najlepszych dubbingów wśród filmów?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #644 dnia: Październik 27, 2013, 14:45:03 pm »
Aaaaaanyway, wracając do lektor vs. napisy - lektor ma klimat przy starych filmach. Z drugiej strony jakbym miał oglądać Sherlocka (tego od BBC) z lektorem, to bym się pochlastał, bo brytyjski akcent jednak rozwala.
No i to jest między innymi to o czym mówiłem - nieraz oryginalny dźwięk jest ważnym elementem filmu.

To jak oglądać Hobbita z dubbingiem.
Jakbyś w wieku może siedmiu lat oglądał Hobbita to też by Ci się dubbing podobał.

Ty, ale wiesz, że ja mam podobnie?
Teraz już wiem. :)

Jakoś wtedy jest taki lepszy klimat
Nom. Klimacik jest. Siedzi sobie człowiek wygodnie w szlafroku i ogląda wieczorny seansik.

Czy to właśnie HP nie ma czasem jednego z najlepszych dubbingów wśród filmów?
No co Ty. Chyba tylko Narnia ma gorszy dubbing niż HP.

Najlepszy dubbing jaki słyszałem, to ten z "Misja Kleopatra".

"Alezwis. Marnypopis. O tak."

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=LUBUNCwafUY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=LUBUNCwafUY</a>
Klasztor - Fechtmistrz