Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #615 dnia: Październik 24, 2013, 21:56:52 pm »
Albo w lumpeksach na kilogramy ;d

Cytuj
Wrangler, Levis czy Lee.
podobno też są xd

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #616 dnia: Październik 24, 2013, 21:58:37 pm »
Swoje najlepsze dżinsy kupiłem na targu. Wprawdzie cena była dwukrotnie wyższa, ale trudno je zużyć. I wszystkie u jednego handlarza, Polaka.

I niektórych z nich używałem także podczas cięższej roboty, więc nie miały lekko.
Klasztor - Fechtmistrz

Zinzangur

  • Wiadomości: 39
  • Wędrowiec
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #617 dnia: Październik 24, 2013, 22:05:25 pm »
Miałem na myśli raczej jeansy [...] w których pochodzisz kilka lat, Wrangler, Levis czy Lee.
Hahahaha :D Raz zaszalałem, dziękuję, kolejnym razem po prostu nie będę sponsorował zysku koncernu. Nie żebym miał coś przeciwko markowym ciuchom, za produkty kilku z nich jestem w stanie sporo wydać, ale na pewno nie na jeansy.
Nowicjusz Podziemia.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #618 dnia: Październik 24, 2013, 22:08:38 pm »
Zing, tym bardziej, że spodnie to taka część garderoby, która zużywa się szczególnie szybko, więc takie pisanie Elratha "pochodzisz kilka lat" też mnie trochę dziwi :D U mnie spodnie to sezon-dwa i nie nadają się do niczego więcej niż do roboty.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #619 dnia: Październik 24, 2013, 22:28:04 pm »
Mój brat ma Lee, które kupił za 200 i do dzisiaj w nich chodzi, a kupił chyba ze 3 lata temu. :p

Ja kupiłem sobie za 100 ro temu i dupa już wytarta.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #620 dnia: Październik 24, 2013, 22:38:27 pm »
Jak już kiedyś pisałem.

Wolę wydać 40 zł x 5 par spodni i będę miał na pięć lat inne spodnie, niż chodzić miesiącami w tych samych wranglerach, Lee czy innych "markowych" za 200 zł. No ale tak, wytrzymają 3 lata. Spoko. Już to widzę.

To nie buty, że mogę wydać na to więcej. Zwłaszcza, że spodnie wystarczy czymś zaplamić i do widzenia.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #621 dnia: Październik 24, 2013, 22:52:38 pm »
Wolę wydać 40 zł x 5 par spodni i będę miał na pięć lat inne spodnie, niż chodzić miesiącami w tych samych wranglerach, Lee czy innych "markowych" za 200 zł. No ale tak, wytrzymają 3 lata. Spoko. Już to widzę.
Ja pierdole, mam spodnie, w których chodzę już 3 sezon i tak, trzymają się. I do tej pory nie upaprałem ich na tyle, żeby były do wyjebania/chodzenia na co dzień po domu/do roboty.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #622 dnia: Październik 24, 2013, 23:01:26 pm »
Ja tam uważam osobiście, że ubrania/buty/telefony kupuje się po to, by je zużyć i ich nie oszczędzać (typu ojej, nie bo pobrudzę) - poza tym znałem już wiele przypadków, gdzie wszystko szło w produkcji taśmowo, przy czym 30% z taśmy wchodziło na inną, do przyszycia metki. I właśnie za te metki płaci się najwięcej.

Bo spokojnie szukając po sklepach dłużej niż pół godziny można znaleźć produkty tej samej jakości w o wiele niższej cenie niż znane na rynku marki. Ja jestem z tych typów ludzi, których metka nie rajcuje ;p

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #623 dnia: Październik 25, 2013, 04:42:36 am »
Elrath - no i masz jedną pare spodni przez trzy lata. Ja przez trzy lata ma trzy pary spodni. Przynajmniej jakaś odmienność jest, a nie tylko monotonia jednych spodni.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #624 dnia: Październik 25, 2013, 08:49:48 am »
Ja przez trzy lata ma trzy pary spodni. Przynajmniej jakaś odmienność jest, a nie tylko monotonia jednych spodni.
Dżins i skóra to takie materiały, dzięki którym męskie ubrania po latach nabierają charakteru. :) Kupowanie co rusz nowych spodni jest dobre dla kobiet, pedałów i wegan.

Spodnie kupione siedem lat temu nadal dobrze się trzymają. Wprawdzie już nieco nitek powychodziło, przetarły się, ale niech ktoś znajdzie coś bardziej pancernego do roboty. Chyba tylko drelich i ubrania z demobilu.

Z kolei spodnie materiałowe z Tesco szybko wyblakły, ale teraz mam przynajmniej w czym po lesie lub nad wodą chodzić.
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #625 dnia: Październik 25, 2013, 09:42:33 am »
W dżinsowych do pracy? Przecież one tak ograniczają ruchy, Damian. Kiedyś ubrałem je w pole, to jeżdżąc pól dnia traktorem, myślałem, że będę miał jajecznicę między nogami. I nie, że były jakieś ciasne, czy coś, bo z krokiem spodni nie lubię i z zza wysokim też nie, ale po prostu w tego typu spodniach jest niekomfortowo w pracy, gdzie musisz się ruszać czy rusza Tobą :D
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #626 dnia: Październik 25, 2013, 10:25:51 am »
To co proponujesz? Bojówki? Dresy odpadają.
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #627 dnia: Październik 25, 2013, 11:30:53 am »
Ja osobiście lubię dres, ale najlepsze będą chyba bojówki właśnie ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #628 dnia: Październik 25, 2013, 11:33:07 am »
Elrath - no i masz jedną pare spodni przez trzy lata. Ja przez trzy lata ma trzy pary spodni. Przynajmniej jakaś odmienność jest, a nie tylko monotonia jednych spodni.
Czy ja gdzieś napisałem, że mam i chodzę w 1 parze spodni przez 3 lata non stop?

Cytuj
Bo spokojnie szukając po sklepach dłużej niż pół godziny można znaleźć produkty tej samej jakości w o wiele niższej cenie niż znane na rynku marki. Ja jestem z tych typów ludzi, których metka nie rajcuje ;p
Pisałem, że metka mnie rajcuje i muszę mieć markowe ciuchy? Napisałem, że są lepsze gatunkowo i tyle.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #629 dnia: Październik 25, 2013, 11:35:03 am »
Dawno nie miałem na sobie bojówek, ale fakt - to były najbardziej wygodne portki, jakie nosiłem.
Klasztor - Fechtmistrz