Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 386861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #585 dnia: Październik 24, 2013, 15:09:53 pm »
Ogólnie nie wiem co wy macie do Putina za jego rządów przynajmniej każdy się z Rosją liczy.

No wiesz, z naszego punktu widzenia (nie Rosjan), fakt że z białym niedźwiedziem każdy się liczy, nie jest żadnym argumentem, bo jaki mamy interes w tym, aby się z nimi liczono? No chyba, że dla rusofilów, których w naszym kraju nie brak. Poza tym z ruskimi zawsze się liczono, może poza okresem gdy u władzy był Jelcyn, ale nawet wtedy poniżej pewnego standardu w podejściu do nich, nie schodzono. Przyczyna leży w tym, że to dalej atomowe mocarstwo (choć może trochę wyleniałe), dodatkowo pół europy uzależnione jest od dostaw ichniego gazu.

Co do samego Putina, powoli sami Rosjanie przestają bezkrytycznie patrzyć w niego jak w obrazek, co pokazują różne sondaże. A gdyby mieli świadomość, że na rozkaz tego rozkoszniaczka mordowano własnych obywateli, po jego popularności nie zostałoby wiele. No ale Ruscy z natury są narodem niewolników i jak widzą na czele wodza uprawiającego karate, jeżdżącego konno, skaczącego ze spadochronu, nurkującego i co tam jeszcze, to duma ich rozpiera i nie wnikają za bardzo kto zacz i co naprawdę wart. 

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #586 dnia: Październik 24, 2013, 15:15:05 pm »
Cytuj
No wiesz, z naszego punktu widzenia (nie Rosjan), fakt że z białym niedźwiedziem każdy się liczy, nie jest żadnym argumentem, bo jaki mamy interes w tym, aby się z nimi liczono? No chyba, że dla rusofilów, których w naszym kraju nie brak.

My żaden, ale nie widze powodu, aby go nie lubić wszak nic złego nam nie robi. No chyba, że tym świrom od zamachu.

Cytuj
No ale Ruscy z natury są narodem niewolników i jak widzą na czele wodza uprawiającego karate, jeżdżącego konno, skaczącego ze spadochronu, nurkującego i co tam jeszcze, to duma ich rozpiera i nie wnikają za bardzo kto zacz i co naprawdę wart.

Haha zapewne tak jest bo ty tak twierdzisz, gość nie lubiący Ruskich :D Z resztą już o tym dyskutowaliśmy na SB. 

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #587 dnia: Październik 24, 2013, 15:16:31 pm »
Damn, chciałem trochę podyskutować, a tu za dużo się postów pojawiło, żeby się wtrącić do dyskusji... Nawet mnie Sent w lewicowej propagandzie uprzedził. :/

EDIT: Uprzedzenia do Rosjan i Rosji są stare jak Polska. Niby, że z historycznego punktu widzenia. Zaraz wam Sent lewacki wykład na temat historii stosunków Polsko-Rosyjskich zrobi, to się okaże, że jednak my jesteśmy źli. Sent, rób za antypolaka, tfu, lewice! D:
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2013, 15:18:23 pm wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #588 dnia: Październik 24, 2013, 15:18:17 pm »
lewicowej propagandzie
Chyba "lewicowym fantazjowaniu".
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #589 dnia: Październik 24, 2013, 15:19:59 pm »
Damiano, ale ty sam się pogrążasz, jak piszesz, że kiedy państwo się nie wtrąca to jest lewactwo. :x I jak tu dyskutować z Tobą, skoro ty sam nie wiesz co piszesz. Mówię, ty jak Palestyna jesteś - dużo krzyczysz, ale mało wiesz.

Swoją drogą, naszła mnie refleksja - dzięki Damianowi, Skellenowi, Smutasowi i reszcie eloPrawicy z GSu zacząłem być lewicowy. Ach ten nonkonformizm.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #590 dnia: Październik 24, 2013, 15:25:00 pm »
Haha zapewne tak jest bo ty tak twierdzisz, gość nie lubiący Ruskich :D Z resztą już o tym dyskutowaliśmy na SB.

Nie o zwykłego statystycznego Rosjanina mi chodzi, bo ponoć to sympatyczni, gościnni ludzie "do rany przyłóż". W końcu bracia Słowianie itp... Ale jako naród są rabami i to jest fakt historyczny, nie moje widzi mi się bo "gość nie lubiący Ruskich".

Edit:

Swoją drogą, naszła mnie refleksja - dzięki Damianowi, Skellenowi, Smutasowi i reszcie eloPrawicy z GSu zacząłem być lewicowy. Ach ten nonkonformizm.

Aja jaj, chyba w pałę sobie strzelę- stworzyłem lewaka  :P
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2013, 15:27:23 pm wysłana przez Skellen »

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #591 dnia: Październik 24, 2013, 15:26:26 pm »
Damiano, ale ty sam się pogrążasz, jak piszesz, że kiedy państwo się nie wtrąca to jest lewactwo.
Gdzie tak napisałem? :D

Swoją drogą, naszła mnie refleksja - dzięki Damianowi, Skellenowi, Smutasowi i reszcie eloPrawicy z GSu zacząłem być lewicowy. Ach ten nonkonformizm.
Ja stałem się prawicowcem dzięki Mogowi, Sentowi, Madderinowi i reszcie lewicowych teoretyków z GieeSu.

Nonkonformizm ponad wszystko.

Ale z drugiej strony przez ten mój nonkonformizm nie mogę kupić spodni.
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #592 dnia: Październik 24, 2013, 15:30:09 pm »
Gdzie tak napisałem? :D
Cytat: Damiano
Ziemia niczyja, czyli można robić co się zechce, czyli anarchia, czyli ultralewactwo.

Cytat: Damiano
Ja stałem się prawicowcem dzięki Mogowi, Sentowi, Madderinowi i reszcie lewicowych teoretyków z GieeSu.
Nie, nie. To ty pierwszy rzucałeś na lewo i prawo, że jesteśmy lewicowi. Dopiero potem się do tego przyznaliśmy.
Wait, what.
Cytat: Damiano
Nonkonformizm ponad wszystko.

Ale z drugiej strony przez ten mój nonkonformizm nie mogę kupić spodni.
Co, rureczek nie ma?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #593 dnia: Październik 24, 2013, 15:30:26 pm »
Cytuj
Ale jako naród są rabami i to jest fakt historyczny, nie moje widzi mi się bo "gość nie lubiący Ruskich".

Bajki głosisz, ot taki Smutasowy slogan, jeszcze dodaj, że wyczytałeś to w książce twojego znajomego, który robi toporki kamienne :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #594 dnia: Październik 24, 2013, 15:31:14 pm »
Bajki głosisz, ot taki Smutasowy slogan, jeszcze dodaj, że wyczytałeś to w książce twojego znajomego, który robi toporki kamienne :D
Aż mi się przypomniało - Damiano, próbowałeś skatalogować tych znajomych Smutasa? D:
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #595 dnia: Październik 24, 2013, 15:38:01 pm »
Państwo - w domyśle rząd - ma się nie wtrącać w życie obywateli, ale ma reprezentować kraj na zewnątrz i jeśli nadarza się okazja do zagarnięcia zyskownych terenów, to należy ją wykorzystać.

Nie, nie. To ty pierwszy rzucałeś na lewo i prawo, że jesteśmy lewicowi. Dopiero potem się do tego przyznaliśmy.
Nie, nie. To Wy pierwsi zaczęliście wypisywać brednie w postach. Zawsze potem brałem je pod analizę i stwierdzałem, że nie macie racji.

Wait, what.

Co, rureczek nie ma?
No właśnie są same rureczki. No może nie aż takie, ale opinają łydkę, czego bardzo nie lubię. Nie mogę kupić zwykłych, prostych, zwyczajnych spodni.
Klasztor - Fechtmistrz

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #596 dnia: Październik 24, 2013, 15:40:53 pm »
Bajki głosisz, ot taki Smutasowy slogan, jeszcze dodaj, że wyczytałeś to w książce twojego znajomego, który robi toporki kamienne :D

Nie przypisuj mi Smutasowych cech, bardzo ładnie proszę  :P

Gdzie wyczytałem, to wyczytałem, ale i czytać nie musiałem. Wystarczy znać trochę historię. No ale nie zabraniam Ci uważać, że jest inaczej. Ja tam ruskich nie lubię i mam to w genach, po dziadku, który -gdy żył jeszcze - dość dobrze przekonał się (na własnej skórze) kto oni są i jakie "przymioty" ich cechują.

Ruski człowiek - rab i basta  :D   

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #597 dnia: Październik 24, 2013, 15:46:08 pm »
Państwo - w domyśle rząd - ma się nie wtrącać w życie obywateli, ale ma reprezentować kraj na zewnątrz i jeśli nadarza się okazja do zagarnięcia zyskownych terenów, to należy ją wykorzystać.
Tak, tak. Teraz sobie zmieniaj ideologię.
Nie, nie. To Wy pierwsi zaczęliście wypisywać brednie w postach. Zawsze potem brałem je pod analizę i stwierdzałem, że nie macie racji.
A co miałem zgadzać się ze Smutasem, który dałby swojemu 12 letniemu dzieciakowi piwo, broń do łapy i szluga w usta? Albo psychicznie chorym? Albo recydwistom (bo i tak przecież sobie znajdą - cool). Nie, nie, to my prezentujemy zdrowy rozsądek, a wy właśnie anarchię - broń dla każdego i możliwość wystrzelania wszystkich, którzy krzywą na was popatrzą. Wystarczy, że beda na waszej posesji. Bo wam wolno było, bo się potknął o kamień i spadł na Twój trawnik.
No właśnie są same rureczki. No może nie aż takie, ale opinają łydkę, czego bardzo nie lubię. Nie mogę kupić zwykłych, prostych, zwyczajnych spodni.
Chyba u Ciebie na wsi. Ja wszedłem do pierwszego lepszego sklepu (KiK, Galeria MM w Poznaniu) i kupiłem zwykłe jeansy za 40 zł.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #598 dnia: Październik 24, 2013, 15:51:14 pm »
A co... (lewacka gadanina).
Hahaha! :D

Chyba u Ciebie na wsi. Ja wszedłem do pierwszego lepszego sklepu (KiK, Galeria MM w Poznaniu) i kupiłem zwykłe jeansy za 40 zł.
Co to ten KiK? Jakiś lumpeks?
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #599 dnia: Październik 24, 2013, 15:53:55 pm »

Hahaha! :D
Zapomniałem, żeby dyskutować z wami to... Nie, nie da się. Nie z Tobą, jesteś trollem prawicy.
Co to ten KiK? Jakiś lumpeks?
Zwykły sklep.

Masz coś do lumpeksów? Świetna sprawa, niekiedy można takie deale dorwać, że się w głowie nie mieści. I właśnie można dorwać fajne rzeczy, a nie rureczki dla Damianka. <3
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta