Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384237 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #555 dnia: Październik 22, 2013, 06:14:57 am »
Bajki opowiadasz, psy w stadzie zachowują się zupełnie inaczej niż pojedynczo i są dużo bardziej agresywne. Od znajomego leśnika słyszałem, że stada zdziczałych psów nieraz nie dwa zabijały dzikie zwierzęta i ich nie zjadały.

Przytoczona zasada dotyczy nie tylko psów. Znam stworzenia dwunożne, które także w stadzie/tłumie zmieniają się diametralnie i wyzwalając w sobie spore ilości agresji...

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #556 dnia: Październik 22, 2013, 09:31:05 am »
Chyba w Kiju (czy OwO wtedy), chociaż kapituły same widziały to.
O tym właśnie pisałem.

Przecież Ardhada jako WMW powitano z laurami. Wreszcie można było się wydostać z opresji Rabittousa jako WMW, hamującego zakon (bo ma karę na kompa)!
Nie rozumiesz tego co napisałem, ale nic dziwnego, bo to nasz wewnętrzny, klasztorny topos.

Ale byłem naiwny wtedy i idealistyczny.
W rzeczy samej. :)

Tak.
A dlaczego?

Chciałbym to prościej wytłumaczyć, ale pojęcie Rabeuszowego geniuszu mnie przerasta.
Dość jasno to napisałeś.

Czerstwy temat ruszyliście
Cytując klasyka: rozrywka jest wszędzie.

co
To jest bardzo jasno napisane. Dla lepszego zrozumienia rozrysuj to sobie.

Po prostu oczy mi krwawią jak Normanowi Jaydenowi, gdy widzę, jakie dyrdymały na ten temat wypisujesz.
Odkąd tylko pamiętam, bronisz psów jakbyś się wśród nich wychował. Mamy tak odmienne zdania w tej kwestii, że nawet nie liczę na to, że znajdziemy wspólny mianownik.

Przytoczona zasada dotyczy nie tylko psów. Znam stworzenia dwunożne, które także w stadzie/tłumie zmieniają się diametralnie i wyzwalając w sobie spore ilości agresji...
Masz na myśli ptaki? :)


Nawet nie wiedziałem, że Buka była straszna tylko w polskiej wersji.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qo8tBUkyi5Q" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qo8tBUkyi5Q</a>
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #557 dnia: Październik 22, 2013, 10:36:27 am »
Widzę, że ktoś tu zaczął temat o psach, więc ja się wypowiem na temat czegoś związanego z tym. Strasznie, ale to masakrycznie wku*wia mnie, jak ktoś trzyma DUŻE psy w domu. Normalnie tak się zraziłem do czegoś takiego, po wizytach u mojego przyjaciela. Mają dwa owczarki, sukę i psa. Wchodzisz do domu i już pomijam, ze na parterze, jak siadasz na kanapie, to pełno sierści. Naprawdę to jest okej, ale że te psy są tak nieobliczalne, że potrafią zacząć szczekać na Ciebie i to wcale nie tak o sobie, ale chcą się na Ciebie rzucić i gdyby nie interwencja ojca bądź kumpla, to czasami mogłoby być gorąco, chociaż już i tak było ciepło.

Były momenty, że z początku normalnie między nimi chodziłem, ale potem przez pewien czas mnie nie było u Niego w domu i jak przyjechałem, to te psy zaczęły odpieprzać jakąś manianę. I dlatego tak znienawidziłem duże psy w domu, że szok. Owszem, trafiałem na bardzo spokojne i duże pieseły w czterech ścianach, ale i tak trzymanie takiego zwierzaka w domu, to porażka dla mnie.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #558 dnia: Październik 22, 2013, 10:41:34 am »
Warto do tego dodać fakt, że tacy ludzie wyprowadzają swoje psy poza zabudowania, bo "musi się gdzieś wybiegać".
Klasztor - Fechtmistrz

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #559 dnia: Październik 22, 2013, 13:03:13 pm »

Masz na myśli ptaki? :)

Dokładnie. Sąd wiedziałeś? :D

Duże (zresztą średnie i małe też) psy trzymane w mieszkaniach np. w blokach- totalna pomyłka. Ale niektórzy ludzie tak bardzo "kochają" psy, że nie bacząc na warunki mieszkaniowe i tak raczą swoje milusińskie tą smutną blokową egzystencją...

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #560 dnia: Październik 22, 2013, 15:37:30 pm »
Nie rozumiesz tego co napisałem, ale nic dziwnego, bo to nasz wewnętrzny, klasztorny topos.
Damn. :x Potem możesz mi wytłumaczyć co i jak. :x
W rzeczy samej. :)
Z drugiej strony, jak naiwnym trzeba być, żeby liczyć na kokosy z internetów Polskich, będąc w USA?

A dlaczego?
Nie wiem. Uznałem to za temat raczej nie do ruszania.

Dość jasno to napisałeś.
Zostanę chyba Palantologiem. Moim pierwszym gatunkiem opisanym będzie Rabozaurus Rex (na polski krul hip hopu).
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #561 dnia: Październik 22, 2013, 16:38:28 pm »
Zostanę chyba Palantologiem. Moim pierwszym gatunkiem opisanym będzie Rabozaurus Rex (na polski krul hip hopu).
..i rejent GSu

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #562 dnia: Październik 23, 2013, 02:35:38 am »



Ten stuff nadaje się do przeróbki. Gdyby tylko mi się chciało...
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #563 dnia: Październik 23, 2013, 10:16:04 am »
Nie wiem. Uznałem to za temat raczej nie do ruszania.
E tam. Mogłeś zapytać wprost.

Zostanę chyba Palantologiem.
Podobno do tego jest potrzebny doktorat z koproarcheologii.
Klasztor - Fechtmistrz

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #564 dnia: Październik 23, 2013, 14:26:52 pm »
<obraski od dema heh>
Ten stuff nadaje się do przeróbki. Gdyby tylko mi się chciało...
A przydałoby się. Cokolwiek minimalnie śmiesznego. Bo jak zajrzałem do KZ, to stwierdziłem tylko "chryste jak słabo" i zamknąłem :^|

@psy w miastach - podbijam, błąd krytyczny. Raz, że psy nie mają właściwych warunków do życia - ale mnie to nie obchodzi, za to właścicieli powinno. Dwa, że SZCZEKANIE I GÓWNA WSZĘDZIE.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #565 dnia: Październik 23, 2013, 15:43:44 pm »
Odkąd tylko pamiętam, bronisz psów jakbyś się wśród nich wychował.
Po prostu zachowuję się jak ktoś, kto kiedykolwiek w ogóle miał psa - i to nie takiego łańcuchowego, który nie czuje żadnej więzi z właścicielem i jak się zerwie, to tyle go widzieli.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #566 dnia: Październik 23, 2013, 22:38:24 pm »
PFFFFF. Złagodzony zarzuty zielonym z piractwa na chuligaństwo. Tak czy siak grozi im 7 lat. D: Niech zamykają sukinsynów.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Zinzangur

  • Wiadomości: 39
  • Wędrowiec
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #567 dnia: Październik 23, 2013, 22:51:14 pm »
7 lat? Niezbyt dużo jak na ich możliwości. Widać lobbing Holandii skruszył trochę Moskwę :P

Ale osobiście mam jak najgorsze zdanie o oszołomach z Greenpeace decydujących się na takie akcje. O ile dobrze się orientuję, łamią nie tyle prawo rosyjskie co międzynarodowe a później określają się męczennikami za słuszną sprawę. Argrr!

A za beznadziejne malowanie swojego stateczku też ktoś powinien oberwać.
Nowicjusz Podziemia.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #568 dnia: Październik 23, 2013, 23:15:56 pm »
Czytałem też, że znaleziono narkotyki na pokładzie statku. Hmph, typowe dla greenpeace'owców. Myślą, że są ponad prawem zawsze.

Swoją drogą, koleś z Polski pracuje na Uniwersytecie Gdańskim bodajże. Ciekawe czy takie uczelnie wymagają zaświadczenia o niekaralności, bo przeciez nie uniewinnią go. ;P
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Ringil

  • Wiadomości: 33
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #569 dnia: Październik 23, 2013, 23:19:32 pm »
Z tego, co słyszałem, to tym gorzej dla zielonych, że nie są piratami. Nie podlegają pod prawo morskie i różne takie duperele, które ograniczają Włodka P.

P.S. MoG, przeczytałeś to na wielkarasyja.ru?