Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #510 dnia: Październik 19, 2013, 22:46:29 pm »
Zieloni to niedojrzałe czerwone :D

Zakaz świniobicia = ochrona posłów :D

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #511 dnia: Październik 20, 2013, 00:27:30 am »
chwilami uznaje, że ruskie metody (tak, chodzi mi o ten atak specnazu na tych ekologów pod tą platformą) są jednak najlepsze
Tam nie było żadnego ataku Specnazu. Po prostu zostali potraktowani wodą przez pracowników platformy, a następnie zatrzymani przez FSB. Get yo facts straight, yo!

Z resztą, skoro rytualny ubój nie przeszedł, to coś takiego też na pewno nie przejdzie.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #512 dnia: Październik 20, 2013, 00:39:56 am »
FSB to... federalna służba bezpieczeństwa? nie wiem, nie znam się na organizacji rosyjskich służb bezpieczeństwa. aczkolwiek słyszałem (ba, tak w wiadomościach mówili) że zostali zgarnięci (fakt, słowo atak było trochę źle dobrane) przez specnaz
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #513 dnia: Październik 20, 2013, 00:52:23 am »
Cóż, dziwisz się? Wyobraź sobie, że jesteś na platformie wiertniczej cholernie daleko od lądu, a ktoś podpływa statkiem i chce wejść na ową platformę. W najlepszym przypadku to zieloni, w najgorszym jacyś terroryści.

A media w Polsce to kretyni. Jakim cudem jednostka specjalna armii miałaby zajmować się atakiem na platformę wiertniczą? Od tego jest FSB. Cytując Świat to za mało "Ta sama organizacja (KGB), inna nazwa". Może dlatego im się powaliło, bo KGB kiedyś miało swoją jednostkę Specnazu.

Teorytycznie FSB podpada pod armię, ale to nie to samo. Bliżej im do FBI Amerykańskiego niż wywiadu CIA.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #514 dnia: Październik 20, 2013, 09:24:43 am »
Nie żartuj, tak skrajny bełkot nigdy nie przejdzie.
Zależy kto się za to weźmie i ile kto będzie miał z tego zysku.

Przykładowo, jeśli pewna grupa obieca ministrowi środowiska, że będzie miał zapewnione udziały firmie, która będzie się zajmowała wydawaniem certyfikatów na kojce dla psów, to myślisz, że minister nie zrobi co w jego mocy, żeby taki zapis przeszedł?

A dana grupa też swoje dołoży. Zaprzęgną bojówki do szczekania w mediach i społeczeństwo kupi to, że kojce muszą być certyfikowane.

W efekcie na najwyższych szczeblach pokierują tym tak, że okaże się, że tylko jedna, góra dwie firmy w Polsce są w stanie wystawiać takie certyfikaty. A w takim razie cena tego papierka poszybuje znacznie w górę.

Podobnie było z ustawą o fotelikach samochodowych. Wyszło na jaw, że ktoś z "góry" miał firmę, która sprzedawała foteliki o takich parametrach, jakie określono ustawą. Po prostu wykosił konkurencję tym zapisem.

Z resztą, skoro rytualny ubój nie przeszedł, to coś takiego też na pewno nie przejdzie.
Mylne rozumowanie, bo przeciwko ubojowi rytualnemu byli właśnie ekooszołomy.
Klasztor - Fechtmistrz

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #515 dnia: Październik 20, 2013, 11:32:33 am »
Poczytałem chwile tamte propozycje na fb, komentarze... Ja pierdole, komuna pełną gębą, pewnie niektóre cele pewnie szczytne, tylko kolejne nakazy i zakazy, zachipujmy wszystkie psy w Polsce, nie lepiej wszystkie zwierzątka domowe... ( niektórzy byli za)
Nie rozumieją że jeśli wprowadza zakaz ubicia świni to populacja świń drastycznie spadnie, bo po co trzymać świniaka skoro nie idzie z nim nic zrobić.
Zakaz stosowania kolców na budynkach przeciw ptakom... widocznie lubią jak im obsrywają wszystko.
Kojce dla zwierząt normatywne... wtf? obowiązkowe licencje? i inne.
Do tego dochodzi propozycja obciążenia wszystkim gmin, bo kogoś trzeba.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #516 dnia: Październik 20, 2013, 12:04:54 pm »
Ciekawe czy będę musiał czipować mojego pająka za szafą.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #517 dnia: Październik 20, 2013, 12:43:13 pm »
Tak, a jak go zabijesz to kara od 500 do 5000 zł lub 3 lata wiezienia za znęcanie się ( zraniłeś go, a on jeszcze konał przez kilka godzin).

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #518 dnia: Październik 20, 2013, 12:51:27 pm »
Ufff, dobrze że mój klapek ma funkcję zadawanie szybkiej i humanitarnej śmierci.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #519 dnia: Październik 20, 2013, 15:02:52 pm »
Mylne rozumowanie, bo przeciwko ubojowi rytualnemu byli właśnie ekooszołomy.
Patrząc z innej strony - to obydwa bardzo lewicowe i liberalne pomysły. Tak samo jak związki partnerskie. Myślisz, że Doniu zrobił na tyle porzadki, że PO podczas głosowania byłoby jednomyślne? Bo burza po dwóch poprzednich głosowaniach była harda.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #520 dnia: Październik 20, 2013, 16:04:33 pm »
Skoro ma miejsce boom na ochronę praw zwierząt (po części przesadzony i absurdalny, nie da się ukryć), to mam nadzieję, że ktoś wreszcie wpadnie na pomysł zaostrzenia kar za zabijanie i znęcanie się nad zwierzętami domowymi, głównie psami. W głowie się nie mieści, co robią z nimi niektórzy ludzie i jakie śmieszne konsekwencje za to ponoszą.

Polskie prawo w ogóle miejscami jest żałosne.

Cieszę się z tego niezmiernie. Był też Strażnimiem Równowagi na TN, ale raczej chyba tego nie pamiętasz.
Podzielam twoją radość z tego, że jesteś oldmembersem i będziesz mógł opowiadać wnukom, jak to się bawiło w ŚP w 2005 roku, ale zapominasz chyba, że pomimo mniejszego od twojego stażu już trochę tutaj jestem.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2013, 16:15:23 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #521 dnia: Październik 20, 2013, 18:13:59 pm »
Skoro ma miejsce boom na ochronę praw zwierząt (po części przesadzony i absurdalny, nie da się ukryć), to mam nadzieję, że ktoś wreszcie wpadnie na pomysł zaostrzenia kar za zabijanie i znęcanie się nad zwierzętami domowymi, głównie psami. W głowie się nie mieści, co robią z nimi niektórzy ludzie i jakie śmieszne konsekwencje za to ponoszą.
Podbijam. Chociaż i tak koty imho są gorzej traktowane. Jestem pewien, że nadal są sytuacje na wsiach (pozdro Damian), kiedy kocięta są wrzucane do wora i topione.
Polskie prawo w ogóle miejscami jest żałosne.
Jak wszędzie tak szczerze. Jakbyśmy tak pisali jakie prawo było najbardziej sprawiedliwe, to wyszłoby na to, że Hammurabi miał najsprawiedliwszy kodeks.
Podzielam twoją radość z tego, że jesteś oldmembersem i będziesz mógł opowiadać wnukom, jak to się bawiło w ŚP w 2005 roku, ale zapominasz chyba, że pomimo mniejszego od twojego stażu już trochę tutaj jestem.
Wybacz staremu zgredowi. Dla mnie po prostu wszyscy, którzy pojawili się po mojej absencji są świeżakami nadal.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #522 dnia: Październik 20, 2013, 19:01:32 pm »
Taka mała ciekawostka, wszyscy są oburzeni propozycją ustawy o zakazie uboju świń, a z drugiej strony domagają się wysokich kar za zabijanie kotów i psów. Zabawne jak cały nasz świat opiera się na zwykłej umowie społecznej. Świnia, zwierze jakby nie patrzeć na takim samym  poziomie inteligencji jak pies tylko dzięki takiemu, a nie innemu postrzeganiu można zabijać i zjadać legalnie.

Nie oceniam czy to dobrze czy źle, sam lubię zjeść schabowego, tylko pokazuje to siłę umowy społecznej. Dzięki temu za nic niewarte papierki może kupować, banki mogą obracać milionami nieistniejących środków itd. Ogólnie ciekawa sprawa.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #523 dnia: Październik 20, 2013, 19:04:37 pm »
Wow, właśnie przeszedłeś z dyskusji o uboju świń do banków. W dwóch linijkach. Masz skłonności Kurwinistyczne?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #524 dnia: Październik 20, 2013, 19:12:48 pm »
Raczej średnie, ale postanowiłem sprytnie zmienić temat, bo ten był już nudny :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie