Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 387335 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #465 dnia: Październik 05, 2013, 17:03:37 pm »
ADATA mają strasznie krótkie kable.

http://allegro.pl/dysk-zewnetrzny-wd-elements-1tb-1000gb-usb3-0-2-0-i3576128868.html - a ten dałby radę na usb 2.0 czy tylko picują? Aczkolwiek kabla nie widać : /

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #466 dnia: Październik 05, 2013, 17:20:34 pm »
Ostatnio w Selgrosie widziałem za 190~ zł dysk 1 TB od Verbatima. USB 3.0, 2,5 cala, naprawdę niezły.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #467 dnia: Październik 05, 2013, 17:22:49 pm »
Niestety na płycie głównej nie mam usb 3.0 : / a płyty nie będę wymieniać teraz.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #468 dnia: Październik 05, 2013, 17:25:45 pm »
Nie jest, bo Ty tak twierdzisz?
Równie dobrze mógłbym skreślić "nie" i zadać ci to samo pytanie.

Blaskomiotność nie jest terminem wymyślonym przeze mnie, a że go nie znasz wcale mnie nie dziwi.
Wiem, że nie jesteś jego autorem, ale jak to zmienia fakt, że jest to neologizm? ::)

Cytuj
Wydźwięk jest w każdym razie jasny.
Nie, nie jest. Co z tego, że można się domyślić, że ten wyraz jest zabarwiony pejoratywnie, skoro nie wiadomo, co dokładnie oznacza?

Cytuj
Nie, ponieważ może obiekt twojego współczucia powinien współczuć Tobie?
Nie wiem, dlaczego jakiś niezrównoważony psychicznie komentator sceny politycznej, który wszędzie widzi "lewactwo", komunizm i lemingów i nie potrafi dyskutować bez obrażania drugiej strony oraz z poszanowaniem dla cudzych poglądów, a głównie takich ludzi można spotkań w internecie (dziwnym trafem, przeważnie utożsamiających się z jednym konkretnym skrzydłem), miałby mi czegokolwiek współczuć.

Cytuj
Przykład: gdy ktoś pisał źle o Kaczorach, czy w ogóle o prawicy jako takiej, albo szydził z kościoła, wiary itp... cool. Żaden mod się do tego nie przyczepiał. Sytuacja wyglądała odwrotnie, gdy jechało się po lewicy i wyśmiewało lewackie autorytety. Szczególnie celował w tym Macrentofeth. Żadne bardziej konserwatywne poglądy nie były tam popularne, co najmniej.
Pomijając to, że nikt poza samym zainteresowanym (wyłączając członków administracji) nie widział, kto dostał ostrzeżenie, a kto nie, zawsze bawiło postrzeganie fansite'u "Gothica" jako jakiegoś forum politycznego.

Komunistów i tak się nie przekona więc dajcie sobie spokój.
Widzę, że nic a nic nie wyszedłeś z formy.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #469 dnia: Październik 05, 2013, 17:30:35 pm »
Niestety na płycie głównej nie mam usb 3.0 : / a płyty nie będę wymieniać teraz.
Nius dla Ciebie: Jeżeli jest 3.0, to znaczy, że jeżeli nie masz 3.0 tylko 2.0, to będz działać jak 2.0...
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #470 dnia: Październik 05, 2013, 17:40:00 pm »
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2013, 21:13:25 pm wysłana przez MuadDib »

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #471 dnia: Październik 06, 2013, 15:23:38 pm »
Wiem, że nie jesteś jego autorem, ale jak to zmienia fakt, że jest to neologizm? ::)

A gdzie napisałem, że zmienia?

 
Cytuj
Nie, nie jest.

A, to już nie mój problem

Cytuj
Co z tego, że można się domyślić, że ten wyraz jest zabarwiony pejoratywnie, skoro nie wiadomo, co dokładnie oznacza?

W zależności od kontekstu może, ale nie musi mieć wydźwięk pejoratywny.

Cytuj
Nie wiem, dlaczego jakiś niezrównoważony psychicznie komentator sceny politycznej, który wszędzie widzi "lewactwo", komunizm i lemingów i nie potrafi dyskutować bez obrażania drugiej strony oraz z poszanowaniem dla cudzych poglądów, a głównie takich ludzi można spotkań w internecie (dziwnym trafem, przeważnie utożsamiających się z jednym konkretnym skrzydłem), miałby mi czegokolwiek współczuć.

Wiem, że nie wiesz.

Edit:
Napisałem więcej, ale po namyśle skasowałem. Uj tam. Nie chce mi się...

« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2013, 15:37:42 pm wysłana przez Skellen »

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #472 dnia: Październik 07, 2013, 07:57:40 am »
Nie miałem już wczoraj sił dokończyć Dwunastu małp.

Mog, co do tych filmów o których wspominałeś - NFS to będzie tragedia, bo najlepsze części tej serii nie posiadają fabuły. Jack Strong średnio mi się widzi.

I jest oczywistym, że Star Warsy będą lepsze niż poprzednio, bo anty Disneyowskie klimaty nakręcali fani, którzy jeszcze jakiś czas temu zalewali się łzami, że Lucas niszczy serię.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2013, 08:12:29 am wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #473 dnia: Październik 07, 2013, 08:27:49 am »
Dwanaście małp jest dość ciężki. Oglądałem jako mały dzieciak i nic nie rozumiałem z niego.

Mam pytanie odnośnie braku v-sync w grach. Czemu w starszych grach to występuje, a na starych kompach i monitorach nie występowało? DOSBOX nie ma tej opcji niestety. A włączenie na karcie nie zawsze działa. Czy to problem nowych monitorów? Odświeżanie mają zbyt duże/małe? Da się to inaczej przełączyć oprócz ustawień karty?

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #474 dnia: Październik 07, 2013, 09:10:08 am »
Ja zrozumiałem, a pewnie byłem młodszy od Ciebie. Oglądałem to w 1998 roku, o czwartej nad ranem.


Przy okazji jeszcze coś o Star Warsach.

Klasztor - Fechtmistrz

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #475 dnia: Październik 07, 2013, 10:41:55 am »
Nie jestemm pewien czy v_sync istniał w epoce gier dosowych. Coo do dysków zarówno z seagate jak i WD powinieneś być zadowolony. Oczywiście na skapiec.pl lub ceneo.pl poinienes je taniej znaleźć. Jeżeli doo usb2 podlaczysz dysk na usb3 to będzie on szybszy niż dysk usb2

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #476 dnia: Październik 07, 2013, 10:51:22 am »
Co Wy opowiadacie.. zajebisty film te "Dwanaście Małp" :)

Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #477 dnia: Październik 07, 2013, 11:06:22 am »
Przecież tu nikt tego nie kwestionuje.


Rozwalają mnie oceny na Filmwebie. Film celowo stylizowany na tanie kino (Atak pająków) dostaje niską ocenę, bo jest to tanie kino. No ludzie. :D
Klasztor - Fechtmistrz

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #478 dnia: Październik 07, 2013, 12:20:54 pm »
Dwanaście małp? Dobry film, bardzo mi się podobał. Stosunkowo późno go obejrzałem, bo dopiero w okresie luty/marzec tego roku. Do dzisiaj co jakiś czas włączam sobie soundtrack i pamięcią sięgam do przyjemnych chwil przy, kilkukrotnym już, oglądaniu tej produkcji.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #479 dnia: Październik 07, 2013, 13:35:59 pm »
Mog, co do tych filmów o których wspominałeś - NFS to będzie tragedia, bo najlepsze części tej serii nie posiadają fabuły. Jack Strong średnio mi się widzi.
No zobaczymy. Jakoś mi Aaron Paul nie pasuje na protagonistę ścigającego się zajebistymi samochodami. Co do Jacka Strong - od czasów Klosa nie było dobrej produkcji o szpiegach. Oczywiście mam na myśli Klosa starego, nie to nowe.
I jest oczywistym, że Star Warsy będą lepsze niż poprzednio, bo anty Disneyowskie klimaty nakręcali fani, którzy jeszcze jakiś czas temu zalewali się łzami, że Lucas niszczy serię.
Bo Lucas spieprzył serię. ;P On powinien przestać w tym grzebać, a być conajwyżej doradcą po epizodzie IV. Popatrz na "Imperium" inny reżyser i od razu poziom filmu skoczył. Nowa trylogia to tragedia. Nie licząc Ataku Klonów.
Przy okazji jeszcze coś o Star Warsach.


Heh. Abrams obiecał, że CGI i realne makiety miejsc bedą zrównoważone, nie tak jak w nowej trylogii, gdzie wszystko było robione w CGI. I dobrze. CGI to gówno, jeżeli można to zastąpić kostiumami/makietami. Patrz Władca Pierścieni - świetne kostiumy, a gówniany Hobbit z toną gówna pt. CGI.

Największe pytanie to i tak - w jakim czasie będzie osadzona następna część?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta