Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #390 dnia: Październik 03, 2013, 17:47:27 pm »
Tak, bębnią o tym we wszystkich znaczących mediach.
Ciekawe, bo mówię, "serwisy informacyjne" w internecie milczą. Chyba na wp znalazłem tylko informacje w dziale finanse.
Berlusconi jest niby z prawicy, ale proszę Cię, co to za prawica... Poważna prawica europejska nie przyznaje się do tego klauna. A swoją "prawicowość" podkreśla znacznie miłością do Rosji, w szczególności zaś do Putina.
A kto jest "poważną prawicą europejską"? Swoją drogą, przyznają się do Kurwina? Bo jeżeli tak, to powinienem poważną dać w podwójny cudzysłów.
Btw. słyszeliście, iż jest pomysł aby przyznać pokojową nagrodę Nobla właśnie Putinowi <sic> ???
Skoro Obama dostał, bo powiedział, że "zakończy wszystkie wojny", a Al Gore za zjebane bajki, to czemu nie? Hej, Putin zakazał propagowania homoseksualizmu w Rosji - nie jest plus? Jest! Zobaczycie, Rosja będzie ostatnim bastionem heterseksualnej Europy (sic!).
Eh... Prawicowy jak PiS... Cała Europa jest teraz lewicowa i zobacz co zrobili przez ostatnie 20 lat.
Noo... Chyba zadłużenia Włoch nie widziałeś.
Zresztą czekam aż wyskoczysz z kolejnym tekstem "w X grze tak jest i działa"...
A ty znowu będziesz się masturbował przy wykresie jakiejś krzywej.


@wyzwanie GTA2 - ktoś płakał, że zdanie bez sensu i nie ma Dragonbola po sieci (co to ma do czego? :^I) Sęk w tym, że GTA2 da się odpalić po sieci i da się skosić paru typa. Jak kogoś bolą przechwałki dla żartów, to: "pograjmy w GTA2, będzie fajnie, kto wie, może wygram a może wygra ktoś z was, przede wszystkim frajda* heh".
A nie możesz napisać, że chciałbyś ponawalać w GTA2, kto chętny? Ty i ta Twoja umiejętność komunikacji międzyludzkich. Nic dziwnego, ze wyniki suchara miały 2h~.

EDIT: Słucham RMF FM i słyszę o jakimś "Tomku". Słucham dalej, a tu, że zamknęli jakiegoś Polaka z greenpeacu i oczywiście protesty przed Rosyjską ambasadą, żeby go uwolnić. Zielone ku*wy mają być bezkarne? O nie. Nobel dla Putina za to.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 18:03:18 pm wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #391 dnia: Październik 03, 2013, 18:15:14 pm »
skellen - prawica nie przyznaje się też do Hitlera, Tojo i Mussoliniego, wiec nie mowisz nam nic nowego <lokurva.gif>

Tak, prawda. Choć Berlusconiego nie porównywałbym z wymienionymi przez Ciebie panami z co najmniej kilku powodów. Jednym z nich jest zupełnie inny ciężar gatunkowy. No i skąd przekonanie, że chcę mówić prawdy objawione? Wyrażam swoją opinię, a jeżeli nie jest dla Ciebie odkrywcza, dobrze ponieważ nie zamierzałem Cię oświecać.

Czy wy nie widzicie, jakie to infantylne?

Infantylne waćpan gadasz kawałki :D


Ciekawe, bo mówię, "serwisy informacyjne" w internecie milczą. Chyba na wp znalazłem tylko informacje w dziale finanse.

Ta, w internecie nie epatują zbytnio informacjami o sytuacji w USA. Za to w tv i radiu dużo tego. Pytałeś o polskie media, więc odpowiedź nie ograniczała się do internetu, ale całości.

Cytuj
A kto jest "poważną prawicą europejską"? Swoją drogą, przyznają się do Kurwina? Bo jeżeli tak, to powinienem poważną dać w podwójny cudzysłów.

Ta mniej poważna też się nie przyznaje. Prawica po prostu. Mówię poważna, gdyż kiedyś słyszałem jak jakiś polityk z SLD mówiąc o PO zwał ich prawicą... So, jak widać różnie się objawia prawicowość ludziom, a dla mnie PO jeżeli jest prawicą, to prezentuję odłam niepoważny.


Cytuj
Skoro Obama dostał, bo powiedział, że "zakończy wszystkie wojny", a Al Gore za zjebane bajki, to czemu nie? Hej, Putin zakazał propagowania homoseksualizmu w Rosji - nie jest plus? Jest! Zobaczycie, Rosja będzie ostatnim bastionem heterseksualnej Europy (sic!).

No właśnie, skoro Obama dostał zaocznie Nobla, to już wszystko jest możliwe, głupota nie zna granic. Co do ostatnich bastionów, na tym polu Polska również nieźle się trzyma. Tyle, że u nas demokracja nie pozwala na zamordyzm, a w Rosji co Putin powie to święte i egzekwowane z całą surowością.


« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 18:58:14 pm wysłana przez Skellen »

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #392 dnia: Październik 03, 2013, 18:19:01 pm »
skellen - prawica nie przyznaje się też do Hitlera, Tojo i Mussoliniego, wiec nie mowisz nam nic nowego <lokurva.gif>

To byli lewicowcy. Socjaliści. Faszyzm, komunizm i nazizm to odmiany socjalizmu.

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #393 dnia: Październik 03, 2013, 18:22:21 pm »
To byli lewicowcy. Socjaliści. Faszyzm, komunizm i nazizm to odmiany socjalizmu.

To insza inszość, ale porównanie Berlusconiego do Hitlera i Mussoliniego wynikało chyba z tego, że z tego pierwszego prawicowiec jak z koziej dupy trąba.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 20:03:51 pm wysłana przez Skellen »

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #394 dnia: Październik 03, 2013, 18:30:10 pm »
Ta, w internecie nie epatują zbytnio informacjami o sytuacji w USA. Za to w tv i radiu dużo tego. Pytałeś o polskie media, więc odpowiedź nie ograniczała się do internetu, ale całości.
To źle się wyraziłem, chciałem to porównać właśnie. Bo na przykład na bbc.com trąbią o tym cały czas. Ładnie rozpisali wszystko, zastanawiają się nad tym jak to wpłynie na gospodankę itd.
Ta mniej poważna też się nie przyznaje. Prawica po prostu. Mówię poważna, gdyż kiedyś słyszałem jak jakiś polityk z SLD mówiąc o PO zwał ich prawicą... So, jak widać różnie się objawia prawicowość ludziom, a dla mnie PO jeżeli jest prawicą, to prezentuję odłam niepoważny.
Nie no, PO to lewica już w to nie wątpmy. Ale Kurwin to przecież wyrocznia prawicy w Polsce...
No właśnie, skoro Obama dostał zaocznie Nobla, to już wszystko jest możliwe, głupota nie zna granic. Co do ostatnich bastionów, na tym polu Polska również nieźle się trzyma. Tyle, że u nas demokracja nie pozwala na zamordyzm, a w Rosji co Putin powie to święte i egzekwowane z całą surowością.
No właśnie jak były głosowania o związki partnerskie i ubój rytualny to byłem szczerze ( i pozytywnie) zaskoczony tym, że część PO zagłosowała przeciw. I że Tuska szlag trafił. :D
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #395 dnia: Październik 03, 2013, 19:49:15 pm »
jak więc mówiłem, uderz w stół, a nożyce się odezwą :> lepiej się atrion pochwal jak ci wasteland idzie, bo ja w miedzyczasie zdążyłem tormenta skończyć.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #396 dnia: Październik 03, 2013, 19:51:29 pm »
Zauważyłem, że wszelkie zło tego świata jest prędzej czy później utożsamiane z lewicą. Czy wy nie widzicie, jakie to infantylne?
Bo wszystko co złe to lewica. Taka prawda.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #397 dnia: Październik 03, 2013, 20:13:25 pm »
Damiano, w takim razie spisek stulecia - prawica była przez cały czas kryptolewactwem :o

mog, nie wnikaj, nie warto: gospodanka usa rośnie - złoty spada. Gospodanka ameryki siada - złoty spada. A niektórzy dalej opowiadają bajki o jakiś niewidzialnych rynkach rynku (chyba że mają na myśli kilku panów z wall street siedzących w drugim rzędzie).
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 20:15:45 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #398 dnia: Październik 03, 2013, 20:33:00 pm »
Tle czasu już Wam powtarzam, że tylko idee wolnościowe mają sens, to Wy nie - dalej brniecie w swój socjalistyczny bełkot i dalej wyrażacie aprobatę, aby kilkuset panów w garniturach regularnie okradało Was z Waszych pieniędzy.

Pół biedy, gdyby lewactwo samo chciało żyć w swoim świecie. Ale nie - jeszcze trzeba na dodatek wciągać w to innych, którzy nie są zainteresowani.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #399 dnia: Październik 03, 2013, 20:52:18 pm »
Tle czasu już Wam powtarzam, że tylko idee wolnościowe mają sens (...) dalej wyrażacie aprobatę, aby kilkuset panów w garniturach regularnie okradało Was z Waszych pieniędzy.
to wkońcu jesteś za ideami wolnościowymi czy nie?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #400 dnia: Październik 03, 2013, 20:57:35 pm »
Odpowiem Ci najmocniejszym argumentem, jaki kiedykolwiek widziałem. Uniwersalnym i nie podlegającym jakiejkolwiek dyskusji. Argumentem, który sam dobrze znasz, bo miałeś z nim styczność wielokrotnie.

Poczytaj o ideach wolnościowych, bo widzę, że nie masz o nich pojęcia.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #401 dnia: Październik 03, 2013, 21:15:10 pm »
Odpowiem Ci najmocniejszym argumentem, jaki kiedykolwiek widziałem. Uniwersalnym i nie podlegającym jakiejkolwiek dyskusji. Argumentem, który sam dobrze znasz, bo miałeś z nim styczność wielokrotnie.

Poczytaj o ideach wolnościowych, bo widzę, że nie masz o nich pojęcia.
odpowiem ci innym, najmocniejszym z najmocniejszych argumentów, który obaj widzieliśmy. Równie uniwersalnym i bezdyskusyjnym, oczywistą oczywistością. Takim, z którym miałeś styczność częściej.

Monarchizm jest odpowiedzią na wszystkie problemy, nie jakieś wolności. Chyba, że szlacheckie.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #402 dnia: Październik 03, 2013, 21:21:15 pm »
Monarchizm jest odpowiedzią na wszystkie problemy, nie jakieś wolności. Chyba, że szlacheckie.

Akurat wolności szlacheckie bokiem nam wyszły, a czkawką odbijają się poniekąd do dziś.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #403 dnia: Październik 03, 2013, 21:27:43 pm »
Akurat wolności szlacheckie bokiem nam wyszły, a czkawką odbijają się poniekąd do dziś.
chamska lewacka propaganda.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #404 dnia: Październik 03, 2013, 21:31:33 pm »
Akurat wolności szlacheckie bokiem nam wyszły, a czkawką odbijają się poniekąd do dziś.
Poczytaj o monarchizmie, bo widzę, że powtarzasz tylko to, czego nauczono Cię w szkole.
Klasztor - Fechtmistrz