Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384171 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #330 dnia: Wrzesień 25, 2013, 15:14:36 pm »
Ja dopiero jestem z innego świata:

Jestem jedyną osobą, którą GTA przestało obchodzić po Vice City? ::)

Nie uwierzysz, ale mnie nigdy ta seria nie obchodziła i nie grałem żadną nawet minuty. Widziałem wprawdzie u kolesia jak w któreś tam GTA łupał (i namawiał mnie na nią), ale jakoś mnie to nigdy nie ruszyło.

To dziwne, bo koło tej gry nie da się obojętnie przejść. To jest zbyt duży fenomen. Mniejsze emocje wywoływało Diablo, Starcraft i Skyrim.


Da się, ja mam zupełnie obojętny stosunek. Tak jak i do Starcraft i Skyrim. Co innego Diablo. Choć muszę przyznać, że D3 mnie zawiodło. Nie to co D2 w dniu premiery. Świetny czas super zabawy, a potem jeszcze Lord of Destruction- sam miód.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #331 dnia: Wrzesień 25, 2013, 15:16:47 pm »
Drag napisał, że już w VC Rockstar "zaczął się skupiać na opowiadaniu pseudogłębokich historii o życiu gangstera", więc się go spytałem, gdzie on tam widzi taki zabieg. Najpierw czytaj, potem pisz - taka złota rada. Ludzie z mojego świata mają to w zwyczaju.
No ale ja napisałem, że nie odczułem tego ani w VC, ani w SA. Chyba jednak musisz popracować nad czytaniem.
Była. Wprawdzie oparta na starym jak świat motywie zemsty, gdzie już od prologu wiadomo, kto jest głównym antagonistą (w VC też wiadomo, więc to w sumie żadna wada), ale to i tak lepsze niż scenariusz, który da się streścić w jednym zdaniu:

(click to show/hide)
Uproszczając sprawę - tak. Tyle, że właśnie stwierdziłeś, że fabuła uproszczona do jednego zdania jest nawet gorsza od fabuły uproszczonej w jednym słowie.

Chciałem tylko dodać, że palenie marihuany to jedna z moich ulubionych misji w GTA:SA. Bo potem się "zgubiłem" lekko i jechałem do San Fierro okrężną drogą, słuchając sobie radia i chillując się w Vanie. I komentarze The Truth.

Ale w/e, nie czujesz klimatu VC. Mogę tylko zapalić świeczkę z tego powodu i pójść dalej.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2013, 15:22:50 pm wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #332 dnia: Wrzesień 25, 2013, 15:26:41 pm »
Poważna była tylko czwórka, co zresztą wielu fanom się nie spodobało (co jeszcze dziwniejsze, "Saints Row", które powinni pokochać, też jest dla nich be). O piątce mówi się, że jest zupełnie inna od poprzedniczki. Poza tym, wyłączając może "The Last of Us", dawno nie widziałem gry, na którą byłby aż taki powszechny hype.
nie ma miesiąca bez "najlepszej gry obecnej generacji". Rly.
Za chwilę będzie kisiel w gaciach bo AC4, potem kisiel bo AC4.5.. znacyz watch dogs, a jeszcze cod i BF4 w tle.. a to i tak pierwsze z brzegu. I tez po VC mnie znudziło, SA nie podeszło mi klimatem gangsta oraz 'zli gliniarze wrabiają dobrego czarnucha przez co musi zostać przestępcą", potem tez jakos hype mi się nie udzielał.. nie wiem, może wyrosłem po prostu, bo kazda kolejna gra jest w gruncie rzeczy taka sama jak poprzednie tylko rozni sie detalami i pierdołami które w tej grze nie powinny być istotne..

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #333 dnia: Wrzesień 25, 2013, 15:42:40 pm »
No ale ja napisałem, że nie odczułem tego ani w VC, ani w SA. Chyba jednak musisz popracować nad czytaniem.
A przepraszam - czy to ja uczepiłem się fragmentu twojej wypowiedzi będącej odpowiedzią na tezę Draga, czy ty mojej? Przecież ty kompletnie nie zrozumiałeś, o co w tamtym poście chodziło. Drag zauważył w VC jakiś jego zdaniem niepotrzebny zarys głębi, ja wyraziłem przeciwne stanowisko, a gdy o tym wspomniałem, ty wyjechałeś, że nie o głębi rozmowa się toczy. Do twojego zdania na ten temat nawet nie miałem zamiaru się odnieść - choćby dlatego, że pokrywa się z moim. Prościej tego wytłumaczyć się już chyba nie da.

Widzę, że umiejętność logicznego myślenia również u ciebie szwankuje.

Cytuj
Tyle, że właśnie stwierdziłeś, że fabuła uproszczona do jednego zdania jest nawet gorsza od fabuły uproszczonej w jednym słowie.
Nie obchodzi mnie to, a już zwłaszcza dlatego, że akurat fabuły trójki nie da się w ten sposób skompresować.

Cytuj
Mogę tylko zapalić świeczkę z tego powodu i pójść dalej.
Ja zapaliłem świeczkę już dobre kilka lat temu - gdy zauważyłem, że w dyskusjach o GTA niektórzy traktują VC jak świętość, a każdą inną opinię na jego temat kwitują mniej więcej tak jak ty. Taka hipokryzja jest nieco przygnębiająca.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #334 dnia: Wrzesień 25, 2013, 16:18:26 pm »
Jestem jedyną osobą, którą GTA przestało obchodzić po Vice City? ::)
Po San Andreas. Reszta jest jakaś taka fuj, kompletnie inna. A SA to koniec sagi rozpoczętej przez III.

Poważna była tylko czwórka, co zresztą wielu fanom się nie spodobało (co jeszcze dziwniejsze, "Saints Row", które powinni pokochać, też jest dla nich be).
Mam wrażenie, że już o tym kiedyś tutaj rozmawialiśmy. SR to przegięcie w drugą stronę. III, VC i SA są idealne. Utrzymują balans między w miarę ciekawą historią a przegiętymi zadaniami.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #335 dnia: Wrzesień 25, 2013, 19:47:37 pm »
Moje Wy chłopki roztropki, tak odchodząc od tematu (a nie czytałem wcześniejszych postów), muszę przyznać rację jednemu z czołowych Klasztorników, kiedy to na rozterki Dapisa, w styczniu 2011 roku, dotyczące studiów odpowiedział:

Cytat: Fremen
Masz problemy, człowieku.
Srasz na studia i formujesz własny skład, żeby w przyszłości być takim jak oni:



Swoją drogą kozak film dla ludzi z dystansem
A ja z kolei proponowałem Legię Cudzoziemską.

Dziś, po przejrzeniu na szybko drugiej części tego świetnego filmu, a zarazem po południowych rozważaniach dotyczących różnych życiowych spraw stwierdziłem, że szkoda, że nie załapałem się na taką robotę najemnika.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2013, 19:50:33 pm wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #336 dnia: Wrzesień 25, 2013, 20:39:40 pm »
Ale w GTA2 po sieci to bym was wszystkich skosił.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #337 dnia: Wrzesień 25, 2013, 21:16:31 pm »
Ciesz odbyt, że nie ma DBZ: BT3 po sieci, bo bym Ci tak złoił dupsko, że One Man One Jar bledłoby przy tym.

Tak, zdanie równie bez sensu co Twoje.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #338 dnia: Wrzesień 25, 2013, 21:39:07 pm »
Ale w GTA2 po sieci to bym was wszystkich skosił.
Jesteś leszczem.
Swoją drogą, zabawne, że wspominasz o tej gierce. Dzisiaj u mnie na stancji zebrało sie LAN party i w GTA2 też trochę cisnęliśmy. Im więcej osób, tym gorsze lagi. Na win7/8 gra chodzi bardzo słabo.

Skoro wynosicie zakonne sprawy na TN: jakie rozterki konkretnie miał Dapis?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2013, 21:42:38 pm wysłana przez C »

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #339 dnia: Wrzesień 25, 2013, 21:44:01 pm »
Skoro wynosicie zakonne sprawy na TN
Od kiedy luźna rozmowa jest zakonną sprawą, towarzyszu?
Klasztor - Fechtmistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #340 dnia: Wrzesień 25, 2013, 21:46:46 pm »
Ale skup się na tym:
jakie rozterki konkretnie miał Dapis?

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #341 dnia: Wrzesień 25, 2013, 21:47:03 pm »

Skoro wynosicie zakonne sprawy na TN: jakie rozterki konkretnie miał Dapis?
Czapki na steamie.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #342 dnia: Wrzesień 25, 2013, 21:49:44 pm »
Jestem ciekaw dlaczego nie wydadzą GTA2 na tablety skoro lepiej by się w to grało niż w trojki czy szajs siki i dlaczego nie zrobili tej gry na konsole przenośne zamiast wydawać takie Chaina Town co się do niczego nie nadaje.   
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #343 dnia: Wrzesień 25, 2013, 21:55:25 pm »
Bo jaranie się tabletami to pedalstwo.
Klasztor - Fechtmistrz

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #344 dnia: Wrzesień 25, 2013, 22:26:55 pm »
2. Tutaj było lepiej, aczkolwiek tylko trzy osoby podały poprawną odpowiedź. A było nią Jade Empire. Tylko w nim da się uprawiać seks z dwoma TOWARZYSZKAMI na raz. W DA:O rzeczywiście można zaliczyć trójkąt, ale bierze w nim udział Isabela, która towarzyszką w tej części NIE JEST.

Co?! Ja wiem że można z to dupo co na początku jo poznajemy, z kim jeszcze?