Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384266 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #315 dnia: Wrzesień 24, 2013, 23:10:40 pm »
Potrafię pół godziny na kiblu siedzieć grając na smartfonie, albo czytając.
Ponoć Heroes 2 i 3 zrobili na Androida. Chyba jednak znajdę powód, dla którego miałbym nie wychodzić po trzech minutach.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #316 dnia: Wrzesień 24, 2013, 23:16:37 pm »
Jest GTA 3 na Andka, i Waj Siti.

Ja na klopie obmyślam mądre notki na bloga i głupie posty na GS. Znaczy fu, na RPGC.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #317 dnia: Wrzesień 25, 2013, 01:05:23 am »
Jeśli ktoś jest dziany i/lub i tak kupuje je dla gierek, to polecam CD-Action do czytania na posiedzeniach.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #318 dnia: Wrzesień 25, 2013, 06:03:54 am »
Ja tam zawsze używam przedmioty i urządzenia zgodnie z ich przeznaczeniem  :o

Tia, dziwny ze mnie typek.

Czytanie etykiet kosmetyków na kiblu jest akurat bardzo logiczne. Kupujesz jakiś przedmiot z przyzwyczajenia, bo wiesz, że jest dobry. Nie patrzysz co jest tam napisane w składzie i zwykle nie masz czasu tego przeczytać jak wbijasz do domu z torbą pełną zakupów.

No niby racja. Też nie czytam na gorąco.

Cytuj
Ja nie czytam na kiblu z tego powodu, że mam jakieś problemy i muszę 15 minut siedzieć, ale biorę coś do ręki z ciekawości przedłużając przy tym wizytę w kiblu.

Co kto lubi...

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #319 dnia: Wrzesień 25, 2013, 11:44:16 am »
:o

To nie Damian. :I

Sorewicz! Posrało mi się xD

W GTAV sam bym pograł. Kumpel w niedziele jedzie na giełdę i kupuje. Wpadnę do Niego i obczaję :D
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #320 dnia: Wrzesień 25, 2013, 13:56:20 pm »
Jestem jedyną osobą, którą GTA przestało obchodzić po Vice City? ::)
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Tidas

  • Wiadomości: 33
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #321 dnia: Wrzesień 25, 2013, 14:11:42 pm »
Jest Heroes 2 na androida, ale nie da się grać przez reklame  >:(

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #322 dnia: Wrzesień 25, 2013, 14:29:00 pm »
Jestem jedyną osobą, którą GTA przestało obchodzić po Vice City? ::)
To dziwne, bo koło tej gry nie da się obojętnie przejść. To jest zbyt duży fenomen. Mniejsze emocje wywoływało Diablo, Starcraft i Skyrim.

@Tidas - wat. Xplain.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #323 dnia: Wrzesień 25, 2013, 14:41:25 pm »
Advo to wódz, na jakiego internet zasługuje.
Wodz który raczy odezwać się do swojego ludu dopiero gdy ten sobie poszedł to musi być dobry wodz.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #324 dnia: Wrzesień 25, 2013, 14:46:53 pm »
To dziwne, bo koło tej gry nie da się obojętnie przejść. To jest zbyt duży fenomen. Mniejsze emocje wywoływało Diablo, Starcraft i Skyrim.
Lol, kiedy zacząłeś pracować dla marketingu Rockstar?

GTA przestało być zabawne, kiedy zamiast na radości płynącej z sandboxa zaczęło się skupiać na opowiadaniu pseudogłębokich historii o życiu gangstera. Ten trend zaczął się już przy VC, ale ten miał tak urokliwy klimat, że nie można było go nie lubić. Poza tym strasznie lubię Człowieka z blizną.

"This town's like a great big pussy just waitin' to get fucked."
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #325 dnia: Wrzesień 25, 2013, 14:51:50 pm »
Pod jakim niby względem VC próbowało być jakkolwiek głębokie i ambitne? Przecież ta część stawia wyłącznie na klimat, bo fabułę ma zdecydowanie najpłytszą ze wszystkich trójwymiarowych części. To już prędzej trójce da się przypiąć tę łatkę. W SA można było zaobserwować pewną zmianę, ale dzięki rozległemu jak nigdy światu większość osób koncentrowała się na ogromie możliwości i na - jak ja to określam - simsopodobnych duperelach. W dodatku za dużo było tam absurdalnych misji polegających na paleniu pola marihuany czy przebieraniu się za męską dziwkę.

Poważna była tylko czwórka, co zresztą wielu fanom się nie spodobało (co jeszcze dziwniejsze, "Saints Row", które powinni pokochać, też jest dla nich be). O piątce mówi się, że jest zupełnie inna od poprzedniczki. Poza tym, wyłączając może "The Last of Us", dawno nie widziałem gry, na którą byłby aż taki powszechny hype.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2013, 14:54:02 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #326 dnia: Wrzesień 25, 2013, 14:55:05 pm »
Lol, kiedy zacząłeś pracować dla marketingu Rockstar?
Nigdy, po prostu moje odczucia napisałem. A porównałem akurat Diablo (pay2win), Starcrafta (jedna kampania na jedną gre) i Skyrima ('nuff said), bo gry nie były takie jakie powinny.
GTA przestało być zabawne, kiedy zamiast na radości płynącej z sandboxa zaczęło się skupiać na opowiadaniu pseudogłębokich historii o życiu gangstera. Ten trend zaczął się już przy VC, ale ten miał tak urokliwy klimat, że nie można było go nie lubić. Poza tym strasznie lubię Człowieka z blizną.
Czy ja wiem. Może w GTA IV, ale w San Andreas tego nie odczułem. W VC tymbardziej.

O, wleciał Ned z hajtem na VC. Serio jak z innego świata jesteś. Izometria be, VC be.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #327 dnia: Wrzesień 25, 2013, 14:56:17 pm »
Jestem z innego świata, bo nie lubię dyskotekowo-plażowego klimatu lat osiemdziesiątych? Bo akurat wzmianka o fabule to nie tyle moja opinia, co fakt. Zobaczenie tam jakiejkolwiek głębi jest niepokojące. Wolę części, których akcja dzieje się w Liberty City - tym samym, o którym ty mówisz, że ssie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2013, 15:07:17 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #328 dnia: Wrzesień 25, 2013, 15:01:46 pm »
Ale tu nie chodziło o głębie. Właśnie jak wspomniał Drag, że głębia w GTA jest niepotrzebna. Tam ma być czysta zabawa. Rozwala mnie tylko argument, że w GTAIII jest lepsza fabuła niż w VC. Eeaaeeahhha.... To w GTA III była fabuła?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #329 dnia: Wrzesień 25, 2013, 15:09:59 pm »
Drag napisał, że już w VC Rockstar "zaczął się skupiać na opowiadaniu pseudogłębokich historii o życiu gangstera", więc się go spytałem, gdzie on tam widzi taki zabieg. Najpierw czytaj, potem pisz - taka złota rada. Ludzie z mojego świata mają to w zwyczaju.

Cytat: MoG
To w GTA III była fabuła?
Była. Wprawdzie oparta na starym jak świat motywie zemsty, gdzie już od prologu wiadomo, kto jest głównym antagonistą (w VC też wiadomo, więc to w sumie żadna wada), ale to i tak lepsze niż scenariusz, który da się streścić w jednym zdaniu:

(click to show/hide)
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?