Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #285 dnia: Wrzesień 19, 2013, 16:02:01 pm »
W dziale "Styl" wrześniowego "Men's Health" poleca się... rurki. Świat się kończy.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #286 dnia: Wrzesień 19, 2013, 16:08:42 pm »
Z kremem...? >: }
Milion Lat W Lochu

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #287 dnia: Wrzesień 19, 2013, 16:23:48 pm »
Dla Damiana i fanów Szybkich i Wściekłcyh.

Fajnie, że będzie ta postać, ale przeraziła mnie ilośc filmów, na które podpisał kontrakt... ONI SERIO MAJĄ ZAMIAR ZROBIĆ JESZCZE TYLE FILMÓW?! Ja wiem, że F&F nie ma w swojej kategorii (tzn. swojej byłej kategorii wyścigów) żadnych konkurentów, ale bez przesady...
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #288 dnia: Wrzesień 19, 2013, 16:48:05 pm »
Skoro to kura znosząca złote jaja, po co ją zabijać? Nie oszukujmy się, filmy z tej serii nigdy nie były jakoś szczególnie ambitne ani kręcone z pasji.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #289 dnia: Wrzesień 19, 2013, 16:50:50 pm »
Ja zakończyłem przygodę z tą serią na "dwójce". Gdy wiedziałeś pierwszy film, to tak jakbyś widział wszystkie. Szkoda czasu na pierdoły.

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 19, 2013, 17:47:05 pm »
Ja z kolei skończyłem z "Tokio Drift". W sumie, to był chyba jedyny film z tej serii, który jakkolwiek mi się podobał.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 19, 2013, 17:55:36 pm »
W dziale "Styl" wrześniowego "Men's Health" poleca się... rurki. Świat się kończy.
Przecież to pisemko to takie właśnie jest. Przeglądam nieraz w sklepie.

Dla Damiana i fanów Szybkich i Wściekłcyh.
On to mi akurat obojętny jest. Grunt, że będzie Dwayne Johnson, bo miało go nie być.

Fajnie, że będzie ta postać, ale przeraziła mnie ilośc filmów, na które podpisał kontrakt... ONI SERIO MAJĄ ZAMIAR ZROBIĆ JESZCZE TYLE FILMÓW?!
Daj spokój. To sie powinno skończyć na niezbyt udanej piątce.

Ja zakończyłem przygodę z tą serią na "dwójce". Gdy wiedziałeś pierwszy film, to tak jakbyś widział wszystkie. Szkoda czasu na pierdoły.
Jedyne, co łączy ze sobą wszystkie filmy, to motyw ucieczki i brania odpowiedzialności za własne czyny. Motyw rodziny (w sensie przyjaciół) masz tylko w jedynce, czwórce, piątce, szóstce i Los Bandoleros.

Poza tymi dwoma motywami każdy film się od siebie różni. Jedynka to rozpoczęcie, dwójka to kontynuacja jedynki - na innym wybrzeżu, z tylko jednym bohaterem z poprzedniej części. Trójka to już w ogóle inny świat. W czwórce zerwanie z wyścigami, jako motywem głównym, piątka to robienie włamu, szóstka to oczyszczanie się z przeszłości.
Klasztor - Fechtmistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #292 dnia: Wrzesień 19, 2013, 18:17:00 pm »
Przecież to pisemko to takie właśnie jest. Przeglądam nieraz w sklepie.
Niektóre artykuły są naprawdę ciekawe, ale niestety coraz częściej dochodzę do wniosku, że ten magazyn jest przeznaczony dla ludzi będących połączeniem pakera (lub wanna-be pakera - jest tam wiele programów treningowych, ale większość z nich, nawet tych odchudzających, jest dla zaawansowanych i właściwie eliminuje uniknięcie siłowni), hipstera i Don Juana. A szkoda.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #293 dnia: Wrzesień 19, 2013, 18:24:45 pm »
Dużo w tym pisemku unikania podania źródła. Często spotykam teksty "naukowcy stwierdzili" i nic poza tym, żadnych konkretnych danych.

Ponadto tytuły typu "w sześć tygodni pozbądź się brzucha i bądź królem plaży", sprawiają, że to pismo można nazwać męskim Cosmopolitanem.
Klasztor - Fechtmistrz

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #294 dnia: Wrzesień 19, 2013, 18:48:53 pm »
Jedyne, co łączy ze sobą wszystkie filmy, to motyw ucieczki i brania odpowiedzialności za własne czyny. Motyw rodziny (w sensie przyjaciół) masz tylko w jedynce, czwórce, piątce, szóstce i Los Bandoleros.

Poza tymi dwoma motywami każdy film się od siebie różni. Jedynka to rozpoczęcie, dwójka to kontynuacja jedynki - na innym wybrzeżu, z tylko jednym bohaterem z poprzedniej części. Trójka to już w ogóle inny świat. W czwórce zerwanie z wyścigami, jako motywem głównym, piątka to robienie włamu, szóstka to oczyszczanie się z przeszłości.

No pewnie, że czymś tam się różnią. Domyślam się tego. Mi bardziej chodzi o coś takiego, że jak widziałeś jeden film z Van Dammem, albo Seagalem, czy innym kopaczo/mięśniakiem, to tak jakbyś widział inne/ wszystkie.

To samo jest z F&F, Kurier itp...

Jest taki specyficzny rodzaj filmów sensacyjnych (ocierających się o klasę B), które też widzę w ten sposób i po prostu nie oglądam już tego, bo są schematyczne do bólu, a przez to po prostu nudne. Ile razy można oglądać to samo, tylko w lekko różniących się, często głupawych wariacjach?

Głównie miałem na myśli właśnie takie postrzeganie owej serii. Znaczy, niekoniecznie jako głupawą, ale schematyczną i nic nie wnoszącą do gatunku.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2013, 18:51:01 pm wysłana przez Skellen »

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #295 dnia: Wrzesień 19, 2013, 20:11:35 pm »
Ten tip do drugiego pytania jest równie dobry, co żaden.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 19, 2013, 21:27:48 pm »
Mam takie pytanie do Moreana:


Dostałeś ode mnie jakąś PMkę? Bo wysyłałem, ale nie mam jej zapisanej w wysłanych. Od razu zaznaczam, że nie odhaczałem zapisywania.

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #297 dnia: Wrzesień 20, 2013, 11:59:57 am »
[Gr0t]
[/Gr0t]

repost of a repost of a repost of a-

Co do mody w MH - rurki to jeszcze nic przy damskich swetrach. Faktycznie zdają się mieć za cel stworzenie krzyżówki megapakera z ultrapizdą.

Co do źródeł w polskim MH - angielskie/amerykańskie MH. Potwierdzam naukowo.

Samo pismo jest całkiem ok do poczytania na kiblu, ale do niczego więcej. Pół roku zbierania protipów żywieniowych kończy się wnioskiem, że wszystko jest zajebiste do jedzenia. Kolejne pół roku protipów kończy się wnioskiem, że wszystkiego należy unikać. Ostatecznie nie wiesz nic. Więc lepiej pomaga w sraniu jako lektura, niż w jedzeniu. O ćwiczeniach nie wspominam, bo jedno-dwa zdania o motywacji można uznać za pomocne, ale potem jest tylko gorzej - albo wszystko się powtarza, albo powiewem świeżości jest element wyposażenia pokroju opony od traktora.

Inna rzecz, że nawet skład lakieru do włosów jest całkiem ok do poczytania na kiblu.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #298 dnia: Wrzesień 20, 2013, 16:03:02 pm »
Cytat: GuRt
Pół roku zbierania protipów żywieniowych kończy się wnioskiem, że wszystko jest zajebiste do jedzenia. Kolejne pół roku protipów kończy się wnioskiem, że wszystkiego należy unikać.
W jednym numerze, ale w dwóch różnych miejscach, można przeczytać, że ziemniaki są niezdrowe, ale jednocześnie można je jeść zamiast ryżu, byle bataty (słodka odmiana). Do tego jeszcze teksty w stylu "Popeye miał rację, jedz szpinak codziennie".
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 23, 2013, 08:25:01 am »
U mnie w mieście była inscenizacja walk z 39 roku :)

http://www.youtube.com/watch?v=RRJY8rpQZLU