Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #270 dnia: Wrzesień 16, 2013, 14:55:08 pm »
Ja się tak tylko zastanawiam na cholerę robimy ten sztuczny tłok na GS'ie. Niby mogłem się wypowiedzieć w tym dialogu admini-śp, ale w sumie - po co? Wiemy, gdzie nasze miejsce i tego powinniśmy się trzymać.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #271 dnia: Wrzesień 16, 2013, 14:59:05 pm »
Ja się tak tylko zastanawiam na cholerę robimy ten sztuczny tłok na GS'ie. Niby mogłem się wypowiedzieć w tym dialogu admini-śp, ale w sumie - po co? Wiemy, gdzie nasze miejsce i tego powinniśmy się trzymać.
Ja chciałem się tylko oficjalnie pożegnać, bo nigdy nie miałem okazji. Samą dyskusję również uważam za zbędną.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #272 dnia: Wrzesień 16, 2013, 15:04:40 pm »
Cytuj
Ja chciałem się tylko oficjalnie pożegnać, bo nigdy nie miałem okazji. Samą dyskusję również uważam za zbędną.
Ale nad nickiem to mogłeś trochę pomyśleć :D

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #273 dnia: Wrzesień 16, 2013, 15:17:35 pm »
Exterminans -> łacińska wersja imienia Abaddon, pod którym wrzucałem cytaty z Apokalipsy Św. Jana na phorum Raba. Nice and simple. :P

... a dwójka to żeby nie zwracał uwagi.

EDIT:
Propsy dla ŁowcyP za wrzucenie muzyki Bastionu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2013, 18:41:09 pm wysłana przez dziki »
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #274 dnia: Wrzesień 16, 2013, 19:46:21 pm »
Hej wszystkim w Kiju ;)

Widzę właśnie, że sympatycznie żegnacie się z GSem. Z nutką na podorędziu :D

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #275 dnia: Wrzesień 17, 2013, 08:33:44 am »
Przejrzałem wczoraj pozostałe zakony jak ulotkę i jestem z Was dumny. :)

Na GieeSie lubiłem poczytać stare posty w Klasztorze lub w Kiju, ale gdy samemu uczestniczy się w dyskusjach, to się tych zmian nie widzi. Gdy przeglądałem posty u Was w zakonach, aż w szoku byłem, jak się wszyscy zmieniliście przez te siedem lat. Kiedyś posty były bardzo... dziecinne? Nie, to kiepskie słowo, bo chodzi tu o to, że udawały poważne wypowiedzi. A im młodsze posty tym więcej polotu, doświadczenia, dorosłości, ale i niestety zgorzkniałości.

Miło się to czytało. :)

Przy okazji - wczoraj doszliśmy ze Sentem do wniosku, że to przeze mnie stał się lewakiem, konkretniej przez mój - jak to wówczas nazywał - spam. Dlatego biję się w pierś i przepraszam wszystkich za zniszczenie człowieka!
Klasztor - Fechtmistrz

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #276 dnia: Wrzesień 17, 2013, 08:56:35 am »
A im młodsze posty tym więcej polotu, doświadczenia, dorosłości, ale i niestety zgorzkniałości.

No tak to już jest: z wiekiem człowiek coraz więcej rozumie i ogarnia, więc siłą rzeczy staje się bardziej cyniczny, co czasami przechodzi w zgorzkniałość. Naturalna kolej rzeczy. Sporo ludzi nie ulega tej tendencji, ale zdecydowana większość ugina się pod wpływem ewolucji  :-\

Cytuj
Przy okazji - wczoraj doszliśmy ze Sentem do wniosku, że to przeze mnie stał się lewakiem, konkretniej przez mój - jak to wówczas nazywał - spam. Dlatego biję się w pierś i przepraszam wszystkich za zniszczenie człowieka!

Prezentowanie swoich poglądów, szczególnie politycznych, bez zrażania adwersarza, to trudna sztuka niedostępna większości. Nie rób sobie z tego powodu nadmiernych wyrzutów.  ;)

Zresztą, każdy pretekst jest dobry by zwalić winę na innych za swoje wady/poglądy  :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2013, 08:58:17 am wysłana przez Skellen »

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #277 dnia: Wrzesień 17, 2013, 17:08:18 pm »
Przy okazji - wczoraj doszliśmy ze Sentem do wniosku, że to przeze mnie stał się lewakiem, konkretniej przez mój - jak to wówczas nazywał - spam. Dlatego biję się w pierś i przepraszam wszystkich za zniszczenie człowieka!
W sensie kto się stał lewakiem, bo nie zauważyłem o kim mowa.

Dzisiejsze odwiedzenie banku było dla mnie potwierdzeniem, że nawet najprostszą rzecz można spieprzyć. O co chodzi? Kończy mi się ważnośc karty płatniczej. Jakoś dwa miesiące temu byłem w banku, żeby sprawdzić jakie moge wziąć inne karty niż mam (mam Visa <30 w WBK). Okazało się, że za wszystkie musiałbym płacić, nie licząc znowu tej Visy, więc zostawiłem to bez zmian. Zmieniłem natomiast adres korespondecyjny z mieszkania moich rodziców gdzie jestem zameldowany, na mieszkanie gdzie teraz egzystuje w Poznaniu. Teraz poszedłem bo banku spytać się jaki jest status wydania mojej nowej karty. Jest w produkcji. Fajnie. A kiedy mogę jej się spodziewać? Niedługo zostanie wysłana. Na jaki adres? ADRES MOICH RODZICÓW! Pytam się ładnie, dlaczego? Przecież adres korespondecyjny zmieniłem już wcześniej. Okazuje się, że karta ma swój osobny adres (sic!) i jest nim miejsce zameldowania. Babka która zmieniała mi adres korespondecyjny zapomniała zmienić adres karty (mimo, że rozmawiałem z nią wtedy o kartach!). Idiotyzm! Dobrze, że moje spodnie nie mają osobnego adresu korespondecyjnego, bo przecież po praniu mogłyby trafić do czarnej dziury, przenoszącej je do Narni, a stamtąd dostałyby się do mieszkania moich rodziców, a nie tego gdzie teraz jestem.

Jedyne co mnie denerwuje to fakt, że karta nie została wysłana, jest "w produkcji", ale adresu nie można zmienić. Bo tak i już. Nie chciałem się kłócić, bo pani była bardzo miła, z resztą znając życie nic by to nie dało, bo ona jest tylko małym trybikiem w wielkiej machinie biurokracji.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #278 dnia: Wrzesień 17, 2013, 18:11:26 pm »
W sensie kto się stał lewakiem, bo nie zauważyłem o kim mowa.
Sent.
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #279 dnia: Wrzesień 17, 2013, 18:12:53 pm »
Nie zauważyłem. Już ja mam bardziej lewicowe poglądy.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #280 dnia: Wrzesień 17, 2013, 18:35:37 pm »
pfft, myslisz ze administracja tylko przypadkiem ma czerwony kolor?
a wina damiano, bo łamał przepisy i my zgorszeni jego zachowaniem w koncu sami zaczelismy sie zachowywac jak on, bo nie było nalezytej kontroli. Jak nic z prawych obywateli (see what i did there?) zmienil nas w bezboznych, zdegenerowanych lewaków.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #281 dnia: Wrzesień 17, 2013, 19:52:51 pm »

hehe

Gravereński

  • Wiadomości: 138
  • Nindżomag
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #282 dnia: Wrzesień 19, 2013, 12:33:19 pm »
siema, typy.
Mag Wody_Klasztor


Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #283 dnia: Wrzesień 19, 2013, 13:40:22 pm »
A, powitać, powitać

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #284 dnia: Wrzesień 19, 2013, 15:48:57 pm »
Dopiero teraz się witasz? :P

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia