Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #240 dnia: Wrzesień 06, 2013, 15:22:50 pm »
Podsumowując: "It is survival of the fittest! It is do or die!" (rapik w tle) (gesty dłońmi) (pieniążki) (górska rosa)
Skojarzyło mi się z tym kawałkiem z Saints Row 3. Jak mainstreamowy (c)rap, to nawet niezły i świetnie pasujący do momentu w grze.

(...) zubżony uran (...)
Is that even a word?
"Zubożony uran" is a thing.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #241 dnia: Wrzesień 06, 2013, 16:00:08 pm »
"Zubożony uran" is a thing.
Oto mi chodziło, bo coś takiego, że istnieje to wiem.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #242 dnia: Wrzesień 06, 2013, 16:07:12 pm »
Zawsze mógł być też "zbużony uran" albo "żubrzony". ;3
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #243 dnia: Wrzesień 06, 2013, 16:08:15 pm »
Do teraz tak szczerze myślałem, że to był zubożały uran.

PLS MONEY, NEED IT FOR SHOTS.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sturmovik

  • Wiadomości: 37
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #244 dnia: Wrzesień 06, 2013, 16:56:12 pm »
Doczytałbym i podyskutował ale konflikt iracki nigdy jakoś specjalnie mnie nie interesował - być może dlatego, że wszelkie działania amerykanów po wojnie indochińskiej zalatują okrutną sztampą i zerową błyskotliwością. Prawdopodobnie wynika to z postępu technologicznego który wykluczył konieczność posiadania zamysłu strategicznego i jakiegokolwiek talentu w tego typu dziedzinach. Nie ma już kogo podziwiać za umiejętności bo komputer wyklepuje wszystko, robi wszystko a człowiek wciska spust lub wchodzi na minę przeciwpiechotną - ot, cała współczesna "wojna".

Anioł Śmierci

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #245 dnia: Wrzesień 06, 2013, 19:08:33 pm »
Odświeżyłem sobie AMV Hell 5. I wiecie co? Wkurwia mnie recykling dowcipów w obrębie tego samego wideo. Raz można przeboleć wykorzystanie tego samego kawałka w dwóch klipach, ale jak kawałki co chwila się powtarzają, to już ch*****.

I ogólnie jest za dużo zbędnego gówna, które chyba dali tylko po to by nie było krótsze od trójki i czwórki.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #246 dnia: Wrzesień 06, 2013, 19:13:22 pm »
Piekło AMV to taki prekursor YouTube'owych kup, nie? Zawsze mnie ciekawiło, czym właściwie jest AMVH i wydaje mi się, że to zbiór nonsensownych, krótkich zmontowanych scenek z najróżniejszych animu.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #247 dnia: Wrzesień 06, 2013, 19:46:11 pm »
szturm, może teraz tak jest, ale na początku wojny (2003) amerykańska sieć informacyjna totalnie się posypała. nie pamiętam już dokładnie o co chodziło, ale frontowe oddziały bardzo często traciły łączność z lotnictwem i zapleczem. i nie chodziło bynajmniej o jakieś pierdółki, ale na przykład o kontratak 2 pułków, które (z punktu widzenia żołnierzy na froncie) wzięły się znikąd.
damiano, nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć że tak jest. czy raczej że tak powinno być, bo (jak było wcześniej mówione) cywilów bardzo często miesza się w wojny
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Antigod

  • Wiadomości: 35
  • antihuman hate generator
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #248 dnia: Wrzesień 06, 2013, 20:07:14 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=GuKV2Z3eYTY
z początku wydaje się nudne, ale to całkiem przyjemna historia (ang napisy)
Podziemie - Poszukiwacz


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #249 dnia: Wrzesień 06, 2013, 20:59:23 pm »
damiano, nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć że tak jest. czy raczej że tak powinno być, bo (jak było wcześniej mówione) cywilów bardzo często miesza się w wojny
Miałem na myśli wypowiedzi dotyczące spraw technicznych.


Wczoraj włączyłem po dość długim czasie N-game. Tragedia. Odpadałem już na pierwszych poziomach.
Klasztor - Fechtmistrz

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #250 dnia: Wrzesień 06, 2013, 21:10:52 pm »
Piekło AMV to taki prekursor YouTube'owych kup, nie? Zawsze mnie ciekawiło, czym właściwie jest AMVH i wydaje mi się, że to zbiór nonsensownych, krótkich zmontowanych scenek z najróżniejszych animu.
No nie do końca. Zakładając, że wiesz co to samo AMV - AMV Hell to po prostu zbiór dziwnych/śmiesznych amvek nie dłuższych niż ~2 minuty i połączonych w jedno wideo.

Wczoraj włączyłem po dość długim czasie N-game. Tragedia. Odpadałem już na pierwszych poziomach.
Czasy kiedy grało się w gierki flashowe... *łza nostalgii*
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #251 dnia: Wrzesień 06, 2013, 21:18:43 pm »
aaa, o to chodzi. nie, po prostu się tym interesuje
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #252 dnia: Wrzesień 06, 2013, 21:24:09 pm »
Wczoraj włączyłem po dość długim czasie N-game. Tragedia. Odpadałem już na pierwszych poziomach.
To bardzo stara gierka. Pamiętam, że raz przeszedłem ją całą... ale zajęło mi to jakiś niesamowicie długi czas. Nie było łatwo.

Czasy kiedy grało się w gierki flashowe... *łza nostalgii*
The Binding of Isaac i chyba Super Meat Boy są we flashu.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #253 dnia: Wrzesień 07, 2013, 18:51:58 pm »
Zastanawiam się, dlaczego nie stworzono jeszcze osobnego działu dla serii Gothic. Co jak co, ale od gier z tej serii wszystko się zaczęło, podejrzewam, że nie byłoby również tego forum, gdyby nie Gothic. Wnoszę o szacunek dla tej serii i wyróżnienie jej specjalnie poświęconym dla niej działem na forum! :) Wiem, że forum dopiero jest w budowie, ale moim zdaniem to nie usprawiedliwia braku takiego działu, który powinien być założony bez zwłoki na samym początku.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Murtag

  • Wiadomości: 247
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #254 dnia: Wrzesień 07, 2013, 18:59:20 pm »
Postawiłbym kolejkę, ale już się nie da. :<
Mimo że nie jest to już strona o tematyce Gothica, lecz skupia się na grach RPG ogółem, to logicznym się wydaje, że Gothic zasłużył sobie na własny dział przez te wszystkie lata. Jest to jednak temat bardziej związany z forum niż ŚP, więc lepiej będzie go kontynuować w tym dziale imo.