Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 387193 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 25, 2013, 22:07:06 pm »
"I nagle zapada taka niezręczna cisza..."
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 25, 2013, 22:07:50 pm »
Cytuj
transfer zręcznego do królestwa, przydadzą wam się aktywni członkowie :d

Nigdy nie zdradze mego mhrocznego Beliara. Nigdy nie odstąpie do kure... królestwa

Cytuj
"I nagle zapada taka niezręczna cisza..."

Raczej zręczna...
******

Ile tych postów natrzepałem...

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 25, 2013, 22:11:10 pm »
Nigdy nie zdradze mego mhrocznego Beliara. Nigdy nie odstąpie do kure... królestwa

Całe szczęście.  :-*
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 25, 2013, 22:46:38 pm »
Heh, nie chce tutaj wywlekać prywatnych spraw między mną a Zręcznym, ale zrobiłem dla niego więcej niż ktokolwiek na tym forum. Wielokrotnie wykorzystywałem SWOJĄ reputację, by osłonić JEGO tyłek. I na pewno jeszcze zdarzy się to nie raz.
"Ręka, która ich karmi. Pięść, która ich bije" - Kan.

Cytuj
Heh, nie chce wychodzić na większego fanboya PF niż jestem, ale męczy mnie takie wymądrzanie się bez bazy merytorycznej... The Wall jest czwartą najlepiej sprzedającą się płytą w historii USA. Oprócz tego powstała w okresie, kiedy właśnie muzyka kształtowała mentalność pokolenia, więc jej wpływ na popkulturę jest naprawdę olbrzymi.
Nie widzę, żebym się wymądrzał. Przecież wiem, że "The Wall" to bardzo popularna płyta. Wiem też, że znacznie lepiej sprzedała się "The dank Side of The Moon", drugi najczęściej kupowany album w historii muzyki. Też mogę pooperować statystykami i napisać, że "The Wall" wg "Rolling Stone" jest dopiero 87. najlepszym albumem wszech czasów (wyżej jest m.in "The dank Side of the Moon"), a wyżej od niego sprzedały się np. soundtracki do "Bodyguarda", "Gorączki sobotniej nocy" czy "Dirty Dancing" (dwa pierwsze są zresztą w pierwszej dziesiątce rankingu wszech czasów), nie wspominając o albumach Celine Dion czy Britney Spears. Rekord wciąż zresztą należy do Michaela Jacksona, którego dziwnym trafem naprawdę doceniono dopiero po śmierci.

Męczy mnie po prostu to wartościowanie muzyki na siłę. Dość mam już go w przypadku filmów. Może dlatego, że często wiąże się z pogardą dla przedstawicieli innych gustów (duża część wielbicieli klasycznego rocka to straszne buce). Nie rozumiem, dlaczego fani jakiegoś popularnego zespołu nie mogą sobie nazwać jakiegoś albumu/utworu legendarnym, zwłaszcza jeśli jest on zupełnie inny od wszystkich pozostałych. To chyba jasne, że wtedy jest legendarnym dla nich - tak jak np. jakaś gra może być dla kogoś arcydziełem. A jeśli aż tak bardzo ci to przeszkadza, mogłeś wyrazić to w zupełnie inny sposób. Jestem bowiem dziwnie pewien, że nie byłoby całego tego cyrku, gdyby słowa zręcznego napisał ktokolwiek inny.

Ned, jeśli uważasz że jesteśmy złymi wychowawcami możemy załatwić transfer zręcznego do królestwa, przydadzą wam się aktywni członkowie :d
Jeśli tak bardzo chcecie z niego kpić, róbcie to w zaciszu własnego zakonu, tam nic mi do tego. Na TN szeryfów jest jednak sześciu i przynajmniej jednemu takie praktyki się nie podobają.

Wzmiankę o transferze przemilczę.

"I nagle zapada taka niezręczna cisza..."
Coś mówiłeś?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2013, 22:50:34 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 26, 2013, 00:19:53 am »
Ja tam wcale nie zauważyłem, żeby ktokolwiek się Zręcznego czepiał. Mało tego, sam "poszkodowany" jako pierwszy użył dosć zaczepnego tekstu "być obeznanym w muzyce", prowokując mimo wszystko do dalszych dyskusji. A to, co mu odpowiedziano, odpowiedzianoby niemal każdemu na jego miejscu, jeżeli w ten sposób by się z nim nie zgadzano.

Niech niektórzy jego obrońcy zrozumieją, że niektórzy nie mają ochoty głaskać go ciągle po główce, niezależnie od tego, co zrobi. No bo naprawdę, jeżeli za jakąś wielką urazę uważa się tego typu memy, to najlepiej zróbmy dla Zręcznego jakiś oddzielny temat, w którym będzie z nami rozmawiał i umownie będziemy z nim grzecznie rozmawiać, pod batutą naszych samozwańczych ŚP-owych pedagogów.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 00:21:55 am wysłana przez Dassanar »
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Hevo

  • Wiadomości: 189
  • Awesome One
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 26, 2013, 00:38:50 am »
samozwańczych ŚP-owych pedagogów.
Yeee, zgłaszam się na psychologa zręcznego ;)

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 26, 2013, 00:57:24 am »
Ja tam wcale nie zauważyłem, żeby ktokolwiek się Zręcznego czepiał.
Jakoś mnie to nie dziwi.

Cytuj
Mało tego, sam "poszkodowany" jako pierwszy użył dosć zaczepnego tekstu "być obeznanym w muzyce"
Fakt. Cóż, ja zrozumiałem to jako "orientować się w danym gatunku muzyki" (tu akurat chodzi o britpop), biorąc poprawkę na to, że podobne gafy związane z niefortunnym doborem słów zdarzają mu się często. Sam to zresztą kiedyś przyznał.

Cytuj
A to, co mu odpowiedziano, odpowiedzianoby niemal każdemu na jego miejscu, jeżeli w ten sposób by się z nim nie zgadzano.
Bez przesady. Kij to kij, ale nie każdemu odpowiada się tu kpiną. Największy bajzel był trochę ponad 4 lata temu i tuż przed jego zamknięciem, ale od dłuższego czasu jest tu relatywnie spokojnie.

Cytuj
Niech niektórzy jego obrońcy zrozumieją, że niektórzy nie mają ochoty głaskać go ciągle po główce, niezależnie od tego, co zrobi.
Kiedy ja wstawiam się za nim po raz pierwszy, wcześniej nieco irytował także i mnie. Wiem, że czasami zdarza mu się pleść totalne głupoty, które aż przykro czytać, ale to, że niektórzy "nie mają ochoty głaskać go ciągle po główce" nie oznacza jeszcze tego, że można się go czepiać niemal za każdym razem, często nawet bez większego powodu. Poważnie, odnoszę wrażenie, że niektórzy czują się przez to f0jni. Przypomina mi to Rufio, który uwielbiał się pastwić nad młodymi/nowymi.

Poza tym, bycie w Kapitule jednak do czegoś zobowiązuje. Zdziwiłbyś się, ile osób zmieniło się przez stołek. No ale nie zamierzam nikogo reformować. Chcecie, to róbcie tak dalej, byle w swojej piaskownicy, jeżeli można.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Hevo

  • Wiadomości: 189
  • Awesome One
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 26, 2013, 01:05:30 am »
Nederland a co ty tak go strasznie bronisz ?

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 26, 2013, 01:09:02 am »
Jakoś mnie to nie dziwi.
Daruj sobie. Czepianie się Zręcznego niejeden raz dostrzegałem i juz parokrotnie pisałem, żeby pewne osoby się od niego odpieprzyły. Jednak w tym przypadku jest to przesadzanie w drugą stronę i robienie z niego kaleki, i to mam wrażenie, że tylko po to, żeby mieć sobie na co ponarzekać. No ale w tym przypadku to mnie akurat nie dziwi, żebym nie był już dłużny.

Cytuj
Poza tym, bycie w Kapitule jednak do czegoś zobowiązuje.
Np. do przypieprzania się do byle czego, jak widzę  8)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 02:29:52 am wysłana przez Dassanar »
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 26, 2013, 09:17:54 am »
No cóż, sam widzę różnicę między czepianiem się danej osoby o byle co, a doczepieniem się w danym momencie z konkretnego powodu. No cóż, czasami Zręczny naprawdę rozrabia i wtedy można, czasem nawet trzeba zareagować. Jednak nie można też robić w drugą stronę, że co napisze, to są głupoty. Chciał przenieść "zabawy" z GS, na co nie było zgody, to tematy poszły na wysypisko i tyle. Chłopak musi jeszcze się wiele nauczyć, ale to nie daje niektórym osobom prawa do przywalania się do niego, o każdą wiadomość, jaką napisze.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 26, 2013, 10:52:01 am »
Sam już zauważyłem, że nie mogę się tu już wypowiadać, bo zaraz będzie potok obraz, i wulgarnych komentarzy w moją stronę...
******

Ile tych postów natrzepałem...

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 26, 2013, 10:53:48 am »
Jednak w tym przypadku jest to przesadzanie w drugą stronę i robienie z niego kaleki
Przesadzaniem w drugą stronę byłoby bronienie go np. podczas rozprawiania o wierze, bo tam jednak gadał od rzeczy.

Cytuj
i to mam wrażenie, że tylko po to, żeby mieć sobie na co ponarzekać.
Nie skomentuję tego.

Nederland a co ty tak go strasznie bronisz ?
Bo dawno nie widziałem, żeby ktoś z nim normalnie rozmawiał, a internetowe cwaniactwo to straszna zaraza.

Chłopak musi jeszcze się wiele nauczyć, ale to nie daje niektórym osobom prawa do przywalania się do niego, o każdą wiadomość, jaką napisze.
Amen. I o to właśnie chodzi od samego początku. Tylko o to. Tak trudno to zrozumieć, czy jak?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 11:05:03 am wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 26, 2013, 11:08:27 am »
Jeśli ktokolwiek się Zręcznego czepiał, to Domas. Jego tu już nie ma. Więc zmieńmy temat, co?

Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 26, 2013, 11:09:14 am »
Cytuj
Więc zmieńmy temat, co?

Skrobnie ktoś coś w tawernie? :P
******

Ile tych postów natrzepałem...

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 26, 2013, 12:11:10 pm »
Nie skomentuję tego.
No jasne, że nie.

Cytat:  MuadDib
Jeśli ktokolwiek się Zręcznego czepiał, to Domas. Jego tu już nie ma.
No i do tego cały czas zmierzam.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-