Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hevo

  • Wiadomości: 189
  • Awesome One
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 24, 2013, 19:04:52 pm »
Pierwsza Fifa w jaką grałem to była '02.
A moja 2012 XD jakoś nigdy mnie nie ciągło do tej gry

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 24, 2013, 19:10:14 pm »
Złapał ją jak muchę która wolno leci.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 24, 2013, 19:13:45 pm »
Dodając naprawdę niezbędny kpiarski mem.
(click to show/hide)
Cytuj
Czepianie się go przy byle okazji jest trochę słabe.
Nie raz ratowałem jego neoficki tyłek, ale nie zmierzam chłopaka osłaniać przez czymś tak błahym jak pierwsza-lepsza ostrzejsza polemika. Może bezstresowe wychowanie działa na twoje lemingi, ale u nas albo masz kręgosłup i potrafisz przyjąć krytykę, albo nie. Trzeciej opcji nie ma.

I uwierz mi, na dobre mu to wyjdzie.
Cytuj
Kto powiedział, że legendarnych wydawnictw musi być niewiele?
Ja, bo jeśli nie jest ani szczególnie popularna, ani szczególnie kształtująca nurty (bo Blur był ważnym zespołem dla pop i indie rocka, ale kilka płyt wcześniej, a nie 4 lata przed zawieszeniem działalności), to czemu miałbym ją nazywać legendarną? Żeby ktoś nie poczuł się wykluczony?
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 24, 2013, 19:45:22 pm »
Nie za bardzo lubię próbować czegoś innego . Jestem przyzwyczajony do swoich zespołów jak np: BFMV, Slipknot, Powerwolf, Disturbed, MM itp., itd.
Polecam słuchać, albo chociaż skubnąć trochę innych kawałków. Można się natknąć na naprawdę świetne.

Co do dyskusji nad legendarnością: Nie znam tego, co podajecie. Nazwa 'Blur' obiła mi się o uszy, ale nawet nie wiem gdzie. Jak dla mnie nie ma legandarnych płyt, ani zespołów. Są tylko utwory, które pomimo przeminięcia swojej epoki w muzyce i pojawieniu się choćby kilku kolejnych, dalej są słuchane, lubiane i ogólnie znane wśród dużej części ludzi. A to, że ktoś zna coś tam, a 10 innych osób z tego samego grona już nie, to nie znaczy, że nie jest AŻ tak znane. Jakby nie patrzeć, mam w szkole kilkaset osób. Natknąłem się tylko na jedną słuchaczkę Paramore, kilka Nirvany, może ze trzy lub cztery Slipknota, [z innej beczki] o Miuoshu też trochę osób nie wiedziało, nawet Ci, którzy rapu słuchają. Już nie wspomnieć, że chyba nie ma w ŚP osoby z Częstochowy poza mną.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:12:38 pm »
Skakał ktoś z was kiedyś na bungee? :D

Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:16:03 pm »
Cytuj
"Song 2". Na pewno każdy, kto grał choć raz w Fifę 98.

Albo z winterfresh

Cytuj
4 lata przed zawieszeniem działalności

Ale od 2009 znów grają :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2013, 20:18:31 pm wysłana przez Zręczny »
******

Ile tych postów natrzepałem...

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:21:08 pm »
Muad, nie. A co?
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:22:30 pm »
Skakał ktoś z was kiedyś na bungee? :D
Jak mi zaśpiewali 80zł na woodstocku, to podziękowałem. Może w przyszłym roku, jak wezmę więcej kasy ze sobą.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Hevo

  • Wiadomości: 189
  • Awesome One
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:28:00 pm »
Skakał ktoś z was kiedyś na bungee? :D
U mnie nie dawno był taki festyn większy i można było skoczyć za 100 zł. Może w przyszłym roku się skuszę ale co innego powiedzieć, a co innego skoczyć jak się już jest na górze ;D

Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:31:45 pm »
Cytuj
Skakał ktoś z was kiedyś na bungee?

Ja nigdy. Zbytnio się tego boje :D
******

Ile tych postów natrzepałem...

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:54:27 pm »
Zręczny, nie ma się czego bać. Ja muszę tego spróbować. Tylko nie mam kasy na to i czasu w jednym momencie.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

shrike

  • Wiadomości: 181
  • Prezes Drogi Mlecznej
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 25, 2013, 16:22:57 pm »
Ja skakałem. Jestem adrenalinowym ćpunem i takie rzeczy nie mogą mi umknąć. :P
Akolita Podziemia

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 25, 2013, 17:25:52 pm »
http://i.imm.io/1fZ5q.jpeg
Kolejny błyskotliwy obrazek z oklepanym tekstem nie usprawiedliwia cwaniackiego zachowania.

Cytuj
Nie raz ratowałem jego neoficki tyłek, ale nie zmierzam chłopaka osłaniać przez czymś tak błahym jak pierwsza-lepsza ostrzejsza polemika.
Ten brak osłony przed "pierwszą-lepszą ostrzejszą polemiką" już jakiś czas temu przeobraził się w rytualne czepianie się go przy każdej możliwej okazji. Rozumiałbym jeszcze, gdyby gadał jakieś totalne głupoty, jak wtedy, gdy kilka tygodni temu rozprawiał o wierze, ale teraz akurat nic takiego nie napisał. Zamiast powiedzieć po prostu "nie zgadzam się" czy "nie masz racji", od razu trzeba operować niepotrzebnym sarkazmem i niby śmiesznymi memami, tak?

Cytuj
Może bezstresowe wychowanie działa na twoje lemingi
Jesteś w Kapitule od kilku dni, a już bawisz się w Sturma?

Cytuj
Ja, bo jeśli nie jest ani szczególnie popularna, ani szczególnie kształtująca nurty (bo Blur był ważnym zespołem dla pop i indie rocka, ale kilka płyt wcześniej, a nie 4 lata przed zawieszeniem działalności), to czemu miałbym ją nazywać legendarną? Żeby ktoś nie poczuł się wykluczony?
Cóż, idąc taką logiką, nawet "The Wall" nie można nazwać legendarną, bo przecież jest sporo popularniejszych albumów. Poza tym, męczy już mnie takie rozprawianie, komu z urzędu należy się pozycja legendarnego dzieła (czy arcydzieła). Margon mądrze mówi.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2013, 17:38:35 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 25, 2013, 21:39:41 pm »
Kolejny błyskotliwy obrazek z oklepanym tekstem nie usprawiedliwia cwaniackiego zachowania.
Być może, ale miło, że chociaż doceniasz dobór obrazka.
Cytuj
Ten brak osłony przed "pierwszą-lepszą ostrzejszą polemiką" już jakiś czas temu przeobraził się w rytualne czepianie się go przy każdej możliwej okazji. Rozumiałbym jeszcze, gdyby gadał jakieś totalne głupoty, jak wtedy, gdy kilka tygodni temu rozprawiał o wierze, ale teraz akurat nic takiego nie napisał. Zamiast powiedzieć po prostu "nie zgadzam się" czy "nie masz racji", od razu trzeba operować niepotrzebnym sarkazmem i niby śmiesznymi memami, tak?
Heh, nie chce tutaj wywlekać prywatnych spraw między mną a Zręcznym, ale zrobiłem dla niego więcej niż ktokolwiek na tym forum. Wielokrotnie wykorzystywałem SWOJĄ reputację, by osłonić JEGO tyłek. I na pewno jeszcze zdarzy się to nie raz.
Cytuj
Jesteś w Kapitule od kilku dni, a już bawisz się w Sturma?
Nie trzeba być Sturmem, żeby wiedzieć, że trzy zakony powstały nie tylko dlatego, bo niektórym kiepsko w czerwonym.
Cytuj
Cóż, idąc taką logiką, nawet "The Wall" nie można nazwać legendarną, bo przecież jest sporo popularniejszych albumów. Poza tym, męczy już mnie takie rozprawianie, komu z urzędu należy się pozycja legendarnego dzieła (czy arcydzieła). Margon mądrze mówi.
Heh, nie chce wychodzić na większego fanboya PF niż jestem, ale męczy mnie takie wymądrzanie się bez bazy merytorycznej... The Wall jest czwartą najlepiej sprzedającą się płytą w historii USA. Oprócz tego powstała w okresie, kiedy właśnie muzyka kształtowała mentalność pokolenia, więc jej wpływ na popkulturę jest naprawdę olbrzymi.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 25, 2013, 21:58:30 pm »
Ned, jeśli uważasz że jesteśmy złymi wychowawcami możemy załatwić transfer zręcznego do królestwa, przydadzą wam się aktywni członkowie :d

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!