Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 387438 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1080 dnia: Styczeń 07, 2014, 18:52:17 pm »
Rozwaliła mnie gra Szyca i Olbrychskiego.
- Działa muszą być na górze!
I oczywiście:
- Fajer!

Szyc po prostu był. I to wystarczy.

A, i jeszcze Bachleda z jakimś gulaszem na lewym cycku.

Wixu

  • Wiadomości: 142
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1081 dnia: Styczeń 07, 2014, 23:48:29 pm »
Pany, dopiero teraz obejrzałem Pokłosie. Jakie wasze wrażenia? Pytam szczególnie tych użytkowników, co to lubią się wypowiadać na temat polskości i w ogóle. Czytaj: MoG, Damiano. Na pewno, chłopaki, macie dużo do powiedzenia - i oczywiście absolutną rację. 8)

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1082 dnia: Styczeń 07, 2014, 23:55:44 pm »
Nie oglądałem jeszcze, ale cokolwiek napisze Damiano - nie ma racji.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1083 dnia: Styczeń 08, 2014, 11:59:10 am »
Mog jest mądry, a nawet zna się na gospodarce.

cokolwiek napisze Damiano - nie ma racji.
Ah! Co za niefart.


Pokłosia nie oglądałem, ale jak to o Żydach, to oceniam na 1/10.


Zarezerwowałem bilety na dziś na Hobbita i muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie jechałem na film z takim brakiem entuzjazmu. Mam wrażenie, że to co zobaczę na ekranie albo nie wzbudzi we mnie żadnych emocji, albo będę rozczarowany. Być może jest to spowodowane tym, że po części pierwszej przeczytałem książkę. A być może tym, że mieszane uczucia wywołał u mnie Legolas, którego widziałem w trailerze.

Ponadto mam wrażenie, że Hobbita chciałbym pociągnąć pod wyjazd na Drużynę Pierścienia. A to była naprawdę rewelacyjna wycieczka, zarówno ze względu na film, jak i towarzystwo. A tak się niestety nie da. Co było to nie wróci.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2014, 12:01:13 pm wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1084 dnia: Styczeń 08, 2014, 13:41:27 pm »
Własnie dlatego spytałem. Nikt nic nie wie?
Nope.

Zresztą ja w sprawie mangi nie jest ekspertem, jedyna, którą skończyłem to Blame!. :P
Ostatnio się złapałem na tym, że oglądałem chyba większość hentaiów uncensored (bo cenzurowane to bieda).
Polemizowałbym - cenzurowane są adresowane do szerszej publiki i przez to często mają lepsze budżety.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1085 dnia: Styczeń 08, 2014, 14:15:10 pm »
Lepszegi hentaia niz Bible Black nie widzialem, a jest uncen. Niecenzurowane sa po prostu wrzucane do USA, wiec byle jakie nie sa.
Poza tym pytaj Senta, on Bible Black ogladal dla fabuly.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1086 dnia: Styczeń 08, 2014, 14:31:57 pm »
Jedynego hentaia jakiego oglądałem to Discipline. Dosłownie padałem ze śmiechu, gdy czytałem dialogi. Ja rozumiem, że o co innego chodzi w tego typu produkcjach, ale mogliby się wysilić na coś bardziej sensowniejszego.
Klasztor - Fechtmistrz

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1087 dnia: Styczeń 08, 2014, 14:49:08 pm »
Może lepiej działać jak Fremen i na siłę się od niej odcinać, edytując swoje stare posty, których on chyba się wstydzi, bo sporo używał emotek i generalnie wydawał się być niezłym śmieszkiem. Nikt by nie uwierzył, że tamten młodzieniec jest dzisiejszym dostojnym Mistrzem Wody, Ogromnym Bocianem, czy jaki teraz nosi tytuł!
Przynajmniej nie tkwi w takim marazmie, jak Ty.
Klasztor - Fechtmistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1088 dnia: Styczeń 08, 2014, 15:00:23 pm »
Może lepiej działać jak Fremen i na siłę się od niej odcinać, edytując swoje stare posty, których on chyba się wstydzi, bo sporo używał emotek i generalnie wydawał się być niezłym śmieszkiem. Nikt by nie uwierzył, że tamten młodzieniec jest dzisiejszym dostojnym Mistrzem Wody, Ogromnym Bocianem, czy jaki teraz nosi tytuł!
Przynajmniej nie tkwi w takim marazmie, jak Ty.
Ooooooo...

3-4 awanse w ciągu ostatnich 4-5 lat to jednak nie jest taki znowu marazm. Bardziej po tobie bym go oczekiwał, bo pamiętam, że długo siedziałeś na końcu ścieżki przybyłych, ale okazuje się, że zrobiłeś kiedyś caelową rozprawkę i jesteś już Mistrzem Fechtunku... Zresztą mówiłem już, że bycie Mistrzem czegoś więcej niż miecza lub posługiwania się nim to cholernie duża odpowiedzialność.

Ale jakby co, to ja już osiągnąłem wszystko - w myślach, jak Adaś Miauczyński. Po prostu nie mam tu nic więcej do roboty.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1089 dnia: Styczeń 08, 2014, 15:02:45 pm »
A kto tu o osiągnięciach w ŚP mówi?
Klasztor - Fechtmistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1090 dnia: Styczeń 08, 2014, 15:06:29 pm »
A kto mówi o innych? Tutaj jest Święte Przymierze.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1091 dnia: Styczeń 08, 2014, 15:15:38 pm »
To w takim razie co Cię obchodzi to, czy np. kiedyś Fremen używał emot?
Klasztor - Fechtmistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1092 dnia: Styczeń 08, 2014, 15:21:11 pm »
Patrzę na zmiany w stylach wypowiedzi na przestrzeni lat, to dosyć ciekawe. Sam kiedyś emotek masowo używałem. Ale czasy się zmieniły. Albo nawet już ich nie ma, jak sądzą niektórzy.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1093 dnia: Styczeń 08, 2014, 15:31:18 pm »
Skoro patrzysz na style wypowiedzi, to po co ta wzmianka o osiągnięciach?

U Ciebie nie zaobserwowałem żadnej zmiany. Ten sam styl wypowiedzi, co tuż po premierze G3.
Klasztor - Fechtmistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1094 dnia: Styczeń 08, 2014, 15:37:30 pm »
Napisałem o Mistrzu Wody, bo nim obecnie Fremen jest, a Mistrzowi przystoi powaga i kultura języka, którą on obecnie prezentuje. Takie luźne skojarzenie.

Ja u ciebie również akurat nie zaobserwowałem żadnych zmian. Generalnie ludzie na początku swojej kariery na forum są bardziej przyjaźni i radośni, a po kilku miesiącach wyrabiają sobie jakieś bezpieczne, znajome koleiny sposobu wypowiedzi, których się trzymają. Jeśli chodzi o emotki, to chyba trzeba brać pod uwagę fakt, że ich popularność spadła na poczet obrazków z reakcjami.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')