Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384199 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #990 dnia: Grudzień 26, 2013, 11:55:04 am »
Cytuj
Oto obserwujemy zachowanie typowych forumowiczów, którzy nawet z życzeń świątecznych potrafią zrobić powód do kłótni. Czytała Krystyna Czubówna.

Toż to oni sobie jaja robią.

Wracając do tematu kolędników, to wczoraj u mnie cygany z harmoszka latały po bloku.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #991 dnia: Grudzień 26, 2013, 12:09:13 pm »
Nie no, cyganów nie wpuścić to obowiązek.

A w ogóle, to miałem napisać, że choinka sztuczna jak atmosfera w Toim domu Damianie, ale umknęło mi, bo mam lekkiego kaca.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #992 dnia: Grudzień 26, 2013, 12:12:50 pm »
Cytuj
Nie no, cyganów nie wpuścić to obowiązek.

I tak najbardziej wyjebaną mieli szopkę, pudełko po butach, dwie lalki w stylu Barbie i cygan w prześcieradle imitujący jak mniemam anioła :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #993 dnia: Grudzień 26, 2013, 12:17:32 pm »
Toż to oni sobie jaja robią.

Wiem, ja też. 
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #994 dnia: Grudzień 26, 2013, 12:26:10 pm »
Akurat z drzewkiem byłem w 100% poważny.

Z Cyganami w sumie też.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2013, 12:29:50 pm wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #995 dnia: Grudzień 26, 2013, 12:46:02 pm »
Mog, Rab cię ugryzł?
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #996 dnia: Grudzień 26, 2013, 13:14:17 pm »
A w ogóle, to miałem napisać, że choinka sztuczna jak atmosfera w Toim domu Damianie, ale umknęło mi, bo mam lekkiego kaca.
raz, sztuczna choinka też może ładnie wyglądać, a przy tym stoi dłużej i nie sypie igłami jak ocipiała. no i jest wielokrotnego użytku

dwa, jak dla mnie wypowiadanie się na temat sztuczności czyjejś atmosfery świątecznej, samemu wyskakując z tekstami typu jebać święta czy przepijając boże narodzenie jest co najmniej hipokryzją
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #997 dnia: Grudzień 26, 2013, 13:20:54 pm »
Najpierw ważniejsze sprawy. Dla fanów Honest Trailers od Screen Junkies.
http://youtu.be/gFzLMGKtY04 feat. TeamFourStar (przysięgam, że najlepsza kolaboracja ever).

http://youtu.be/Sc32YdEWHzo - no i cała prawda o Hobbicie, derp.

raz, sztuczna choinka też może ładnie wyglądać, a przy tym stoi dłużej i nie sypie igłami jak ocipiała. no i jest wielokrotnego użytku
Igły to faktycznie straszny problem. A używanie wielokrotnie tej samej choinki na każde święta to jak mycie prezerwatywy.


dwa, jak dla mnie wypowiadanie się na temat sztuczności czyjejś atmosfery świątecznej, samemu wyskakując z tekstami typu jebać święta czy przepijając boże narodzenie jest co najmniej hipokryzją
Po pierwsze, "jebać święta" odnosi się właśnie do tego o czym pisał Sent i C - bezsensownych rzeczy, które się robi "bo są święta". A potem łamie się każdą tradycje i świętość w wigilie "bo to tylko umowne". Dwa, nie przepijam Bożego Narodzenia - w wigilie nawet nie powąchałem alkoholu, a że dawno się nie widziałem ze znajomymi, to we trzech zrobiliśmy dwie połóweczki skromnie, ale dopiero 25 grudnia. Alkohol jest dla ludzi, jeżeli się po nim zachowuje w porządku, nie widzę nic w tym złego. Nie chodzę jak Rabozaurus Rex nawalony przez 5 dni przed i 5 dni po Świętach.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #998 dnia: Grudzień 26, 2013, 13:38:58 pm »
Cytuj
A używanie wielokrotnie tej samej choinki na każde święta to jak mycie prezerwatywy.

Trochę brutalne porównanie, tym bardziej, że choinka pełni raczej zadanie symbolu, a więc jak komus szkoda kaski na drzewko, ktore postoi 2 tygodnie i pójdzie an śmietnik, może sobie postawić sztuczną.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #999 dnia: Grudzień 26, 2013, 13:40:18 pm »
MoG, nie wiem czy wiesz ale święta to właśnie 25 grudnia, wigilia (w znaczeniu ogólnym) to dzień poprzedzający jakieś wydarzenie, czyli 24 grudnia to nie żadna "wigilia", tylko "wigilia bożego narodzenia". 31 grudnia czy wielka sobota to też wigilie, odpowiednio nowego roku i święta zmartwychwstania pańskiego. więc skoro piłeś 25, nie gadaj że nie piłeś w święta

poza tym, kac po jednej setce? serio?
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1000 dnia: Grudzień 26, 2013, 13:49:48 pm »
Trochę brutalne porównanie, tym bardziej, że choinka pełni raczej zadanie symbolu, a więc jak komus szkoda kaski na drzewko, ktore postoi 2 tygodnie i pójdzie an śmietnik, może sobie postawić sztuczną.
To lepiej w ogóle nie stawiać. To jak chodzenie do kościoła z przymusu.

MoG, nie wiem czy wiesz ale święta to właśnie 25 grudnia, wigilia (w znaczeniu ogólnym) to dzień poprzedzający jakieś wydarzenie, czyli 24 grudnia to nie żadna "wigilia", tylko "wigilia bożego narodzenia". 31 grudnia czy wielka sobota to też wigilie, odpowiednio nowego roku i święta zmartwychwstania pańskiego. więc skoro piłeś 25, nie gadaj że nie piłeś w święta
D:
Wiem co oznacza wigilia, ale przyjęło się mówić, że wigilia - chodzi o wigilie Bożego Narodzenia, zwłaszcza, że nadal mamy święta. I tak, piłem w święta, ale nie piłem w wigilie BN (kiedy się nie powinno, bo jest wstrzemęźliwość od pokarmów mięsnych i alkoholu). Napisałem tylko, że nie przepijam świąt, bo tak nie jest, nie chodzę nawalony non stop, bo to jest przepijanie świąt.
poza tym, kac po jednej setce? serio?
No tu jebłem, bo chyba ktoś ma problemy z matematyką, skoro dwie połówki na trzech to setka na głowę. D:
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1001 dnia: Grudzień 26, 2013, 13:56:32 pm »
No dokładnie to zbetonienie miałem na myśli. Bierz surowicę, zanim zamienisz się w rabila.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1002 dnia: Grudzień 26, 2013, 13:58:15 pm »
Cytuj
To lepiej w ogóle nie stawiać. To jak chodzenie do kościoła z przymusu.

Dlaczego? Skoro to tylko symbol i nawiązanie do tradycji to równie dobrze może być i sztuczna, taki klimatyczny gadżet.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1003 dnia: Grudzień 26, 2013, 14:00:25 pm »
deam, przeczytałem półseteczki zamiast połóweczki
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #1004 dnia: Grudzień 26, 2013, 14:21:17 pm »
Dlaczego? Skoro to tylko symbol i nawiązanie do tradycji to równie dobrze może być i sztuczna, taki klimatyczny gadżet.
Te dwa słowa w jednym zdaniu dowodzą, że lepiej nic nie mieć, niż mieć na zasadzie "gadżetu".
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta