Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384221 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #915 dnia: Grudzień 01, 2013, 11:43:27 am »
Zależy co już nakręcili. Jeśli głównie sceny końcowe to kiepsko będzie z tego wybrnąć. Jeśli sceny początkowe to obstawiam, że go uśmiercą. Jeśli środkowe i go uśmiercą, to będzie to dziwnie wyglądać.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #916 dnia: Grudzień 01, 2013, 11:45:18 am »
Ciekawe, jak zachowają się producenci "Szybkich i wściekłych". Jeśli nadal będą kręcić ten taśmociąg, zmieniając tylko scenariusz, najlepiej okażą swój szacunek do zmarłego.
okażą swój szacunek poprzez "O NIE ON UMARŁ CHOĆ ZOBACZYĆ KOLEJNĄ CZĘŚĆ I ZAPŁAĆ ZA BILET RIP" jak to było z McRae, Jacksonem i Clancym? :D no bicz plis

damiano - spoko, wkleją go komputerowo

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Gravereński

  • Wiadomości: 138
  • Nindżomag
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #917 dnia: Grudzień 01, 2013, 11:47:43 am »
Chce ktoś kupić może PS3?
Mag Wody_Klasztor


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #918 dnia: Grudzień 01, 2013, 11:55:57 am »
zależy które masz, ile za nie chcesz i jak to jest z odtwarzaniem filmów (bo PS2 było pod tym względem wyjątkowo kapryśne), bo zastanawiam się nad kupnem do domu by działało jako 'centrum multimedialne', ale odstrasza mnie cena (wersja 12GB to plastikowy szrot, wersja z normalnym dyskiem kosztuje 1000 zeta co jest sporą przesadą jak za tak wiekowy sprzęt)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #919 dnia: Grudzień 01, 2013, 12:00:29 pm »
okażą swój szacunek poprzez "O NIE ON UMARŁ CHOĆ ZOBACZYĆ KOLEJNĄ CZĘŚĆ I ZAPŁAĆ ZA BILET RIP" jak to było z McRae, Jacksonem i Clancym? :D no bicz plis
Chyba mnie nie zrozumiałeś. Nie chodziło mi o to, że oddadzą cześć jego pamięci, kontynuując tę serię, tylko że w przypadku tworzenia następnych filmów najlepiej pokażą, jak go szanują - czyli że wcale go nie szanują.

Cytuj
wersja z normalnym dyskiem kosztuje 1000 zeta co jest sporą przesadą jak za tak wiekowy sprzęt)
Jeśli koniecznie chcesz mieć nową konsolę, to tak. Używane PS3 w bardzo dobrym stanie chodzą po 700-800 zł (to zależy, czy chodzi ci o dysk 320GB, czy 500GB), ale rzadko kiedy można znaleźć w internecie "czystą" konsolę bez żadnych gier, dodatkowych padów itd. w pakiecie. Przesadą jest też cena PS4 - na zachodzie kosztuje ponoć (a przynajmniej miała kosztować) 400 euro (1680 zł), a w Polsce chodzi po 1800-2000 zł... Są też pakiety z grą ("Killzone 4") i dodatkowym padem po... 2400 zł.

Nawiasem mówiąc, trochę szkoda mi osób, które słuchają muzyki na konsoli (a da się). Do oglądania filmów też jest średnio przydatna, zwłaszcza jeśli ktoś ma odtwarzacz DVD/Bluray (ja akurat nie mam, ale wiem, że mnóstwo osób ma) albo nowy telewizor (do większości da się podpiąć pendrive'a i załadować z niego film lub zdjęcia).

Poza tym, rzucam temat: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=81630
Śmiechu warte. Rynek konsol robi wszystko, by upaść, a ludzie i tak pozwolą mu żyć, trzymając go w dodatku daleko od respiratora.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2013, 12:14:07 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #920 dnia: Grudzień 01, 2013, 12:48:05 pm »
Sony zauważyło protesty graczy w Polsce i Wielkiej Brytanii obniżyli sugerowane ceny gier z 63 na 60 funtów...

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #921 dnia: Grudzień 01, 2013, 12:49:34 pm »
Podejrzewam, że dla przeciętnego Brytyjczyka 60 funtów to jednak mniej niż 300 zł dla przeciętnego Polaka.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #922 dnia: Grudzień 01, 2013, 12:52:18 pm »
Bo to cyfrowa dystrubucja, ona ma swoje dobre i złe strony. Dobre, bo czasem masz niesamowite promocje, złe, bo nowości nie są takie tanie. Zobaczcie sobie na ceny na Steamie chociażby. Nowe gry są po 50 euro. Ale podczas wyprzedaży starsze gry są niekiedy za kilkanaście złotych.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #923 dnia: Grudzień 01, 2013, 13:18:11 pm »
okażą swój szacunek poprzez "O NIE ON UMARŁ CHOĆ ZOBACZYĆ KOLEJNĄ CZĘŚĆ I ZAPŁAĆ ZA BILET RIP" jak to było z McRae, Jacksonem i Clancym? :D no bicz plis
Chyba mnie nie zrozumiałeś. Nie chodziło mi o to, że oddadzą cześć jego pamięci, kontynuując tę serię, tylko że w przypadku tworzenia następnych filmów najlepiej pokażą, jak go szanują - czyli że wcale go nie szanują.[/quote]
ah.

Cytuj
Jeśli koniecznie chcesz mieć nową konsolę, to tak. Używane PS3 w bardzo dobrym stanie chodzą po 700-800 zł (to zależy, czy chodzi ci o dysk 320GB, czy 500GB), ale rzadko kiedy można znaleźć w internecie "czystą" konsolę bez żadnych gier, dodatkowych padów itd. w pakiecie. Przesadą jest też cena PS4 - na zachodzie kosztuje ponoć (a przynajmniej miała kosztować) 400 euro (1680 zł), a w Polsce chodzi po 1800-2000 zł... Są też pakiety z grą ("Killzone 4") i dodatkowym padem po... 2400 zł.

Nawiasem mówiąc, trochę szkoda mi osób, które słuchają muzyki na konsoli (a da się). Do oglądania filmów też jest średnio przydatna, zwłaszcza jeśli ktoś ma odtwarzacz DVD/Bluray (ja akurat nie mam, ale wiem, że mnóstwo osób ma) albo nowy telewizor (do większości da się podpiąć pendrive'a i załadować z niego film lub zdjęcia).
właśnie chodzi o to, że DVD zdechło a wiele filmów mam tylko na płytach (plus TV też jest chimeryczny z odpalaniem z usb), dlatego się zastanawiam. Nową chcę, bo wszyscy znamy jakość laserów sony, więc chcę jakąś gwarancję na rok-dwa, a używana interesuje mnie tylko jak jest o połowę tańsza.
A 2k za ps4 na starciee to jeszcze nie tak źle, PS3 kosztowało ponad 3k, a PS2 to chyba nawet 4k. Smieszne jest to, że ps3 ma już 7 czy tam 8 lat, miało naście modeli i nie dość, że każdy kolejny to większy kastrat od poprzedniego, to jeszcze dalej kosztuje cudaczny tysiąc zeta, czyli raptem połowę mniej niż ps4 (dla przypomnienia, ps2 po 4 latach spadło z 4 tys do 400 zł). Ale mogą, bo PS4 nie ma i jeszcze lata mieć nie będzie wstecznej kompatybilności. Kapitalistyczne korporacyjne kurwy.

Bo to cyfrowa dystrubucja, ona ma swoje dobre i złe strony. Dobre, bo czasem masz niesamowite promocje, złe, bo nowości nie są takie tanie. Zobaczcie sobie na ceny na Steamie chociażby. Nowe gry są po 50 euro. Ale podczas wyprzedaży starsze gry są niekiedy za kilkanaście złotych.
cyfroowa dystrybucja miała oznaczać spadek cen, bo odpada kupno pudełek, druk instrukcji, wypalanie płyt, marże dla pośredników i cholera wie co jeszcze - zwłaszcza jak masz własny sklep jak.. w zasadzie każdy wydawca obecnie. W praktyce wytszło jak zawsze, każdy tę dodatkową kasę ładuje sobie do kieszeni spuszczając z 5 zeta w porównaniu do pudełkowej, i jeszcze bieduje że ciągle mu mało
Tak wyglądają te  wszystkie atrionowe krzywe, srywe i niskie podatki w praktyce.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2013, 13:19:57 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #924 dnia: Grudzień 01, 2013, 13:19:29 pm »
Tak wyglądają te  wszystkie atrionowe krzywe, srywe i niskie podatki w praktyce.
Hahaha. D: true story

Co do "szacunku dla Walkera okazanego przez producentów" to jednym z producentów jest Vin Diesel, także tego.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2013, 13:22:37 pm wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #925 dnia: Grudzień 01, 2013, 13:35:15 pm »
Może YT zarobi trochę i dadzą transmisję na żywo z pogrzebu.
Klasztor - Fechtmistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #926 dnia: Grudzień 01, 2013, 13:43:49 pm »
Co do "szacunku dla Walkera okazanego przez producentów" to jednym z producentów jest Vin Diesel, także tego.
To nic nowego. W połowie amerykańskich seriali liczących sobie kilka sezonów lub filmowych taśmociągów jednymi z producentów są odtwórcy głównych ról.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #927 dnia: Grudzień 01, 2013, 19:47:21 pm »
Skończyłem dziś oglądać pierwszy w życiu film ze serii Star Trek.

Przecież to jest stokroć lepsze niż wszystkie miecze świetlne razem wzięte! 8D
Klasztor - Fechtmistrz

Wixu

  • Wiadomości: 142
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #928 dnia: Grudzień 01, 2013, 20:02:08 pm »
Skończyłem dziś oglądać pierwszy w życiu film ze serii Star Trek.

Przecież to jest stokroć lepsze niż wszystkie miecze świetlne razem wzięte! 8D

Masz na myśli film z 1979 roku? Powiem ci tak, jedynka jest bardzo specyficzna, ale przeraźliwie nudna. Następne części nie są już tak poważne, wprowadzają sporo akcji i humoru. O ile pamiętam, a sprawdzać mi się nie chce, to pełnometrażówek z ekipą z TOS jest 6. Poziom to sinusoida. Pewno ortodoksyjni fani ST nie biorą na poważnie części z podróżą w czasie do lat 80. XX wieku, ale mi się niezmiernie podobała.  :D
Chce ktoś kupić może PS3?
Odkładasz na czwórkę? ;)

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #929 dnia: Grudzień 01, 2013, 20:10:12 pm »
Nie. Miałem okazję obejrzeć ten najnowszy film, więc sceptycznie, ale włączyłem. Wczoraj zacząłem, dziś dokończyłem i jestem pod ogromnym wrażeniem.
Klasztor - Fechtmistrz