Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384183 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 20, 2013, 20:30:29 pm »
Dajcie sobie w końcu siana z tymi zmianami nicków. Ja wiem, że takich jak C to podnieca, ale naprawdę, przystopujcie... Już starczy, że na irc tak wydziwiają niektórzy z nickami, że nie idzie się połapać z kim obecnie gadasz...

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 20, 2013, 20:41:43 pm »
No, trzeba przyznać, że już na początku mieliśmy teraz niezłe zamieszanie z tymi nowymi nickami. Ciężko sobie wyobrazić coś podobnego na porządku dziennym.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 20, 2013, 20:57:29 pm »
Przypomnij mi - do czego wam to potrzebne?
  Co samoobrony!
  Zamierzam pokazać Ryżowemu Księciu, gdzie jego miejsce!
>Próżność.
  Eeee, nie jestem pewien.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 20, 2013, 21:04:23 pm »
Drag, miej C w znajomych na steamie przez miesiąc, to zrozumiesz po co mu to.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 20, 2013, 21:06:12 pm »
  Co samoobrony!
  Zamierzam pokazać Ryżowemu Księciu, gdzie jego miejsce!
>Próżność.
  Eeee, nie jestem pewien.
Macie większe avki i sygny, macie własne teksty pod avkami - możliwości customizacji profilu są wystarczające. To nie Saints Row.
Drag, miej C w znajomych na steamie przez miesiąc, to zrozumiesz po co mu to.
Mam, między innymi dlatego nie planuje dodania tej opcji.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 20, 2013, 21:25:37 pm »
możliwości customizacji profilu są wystarczające.
Może dla ciebie, ale ty tylko chciałeś mieć dwumegową sygnaturę, więc ją sobie ustawiłeś. Pomyśl o tych biednych duszach, które zawsze chciały zmienić ksywę, ale Advo/Donovan im nie pozwalał. Albo o tych, którym teraz nie mieści się tekst w sygnaturze, bo 500 to o jakieś 150 za mało, by dokonać rekreacji systemu, który zezwalał na 300 znaczków w sygnie w 6 linijkach i nieograniczone (lub przynajmniej umiarkowanie liberalne) użycie BBC.

Cytuj
To nie Saints Row.
Nie grałem, więc nie rozumiem nawiązania. Ale powiem ci coś:
To nie Minecraft.

Cytuj
dlatego nie planuje dodania tej opcji.
Na Steamie można dodać każdemu własny pseudonim. Do tego zmierzam. Nikt nie musi i nie będzie narażony na to, że nie będzie wiedział, z kim ma do czynienia, a ludzie będą mieli nową zabawkę. Złota polska wolność.

(spoiler: nie zamierzam tak naprawdę używać tej opcji, ale jeśli można ją wprowadzić wraz z mechanizmem do identyfikacji, to czemu, k***a jego mać, nie? [why the f*ck not?] niech będzie miał jakiś W7 zabawkę.)

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 20, 2013, 21:34:12 pm »
Cytuj
dlatego nie planuje dodania tej opcji.
Na Steamie można dodać każdemu własny pseudonim. Do tego zmierzam. Nikt nie musi i nie będzie narażony na to, że nie będzie wiedział, z kim ma do czynienia, a ludzie będą mieli nową zabawkę. Złota polska wolność.
Hah, akurat miałem do tego nawiązać, bardzo przydatna rzeczy przy osobach zmieniających nicki tak często jak skarpetki. :>
Cytuj
(spoiler: nie zamierzam tak naprawdę używać tej opcji, ale jeśli można ją wprowadzić wraz z mechanizmem do identyfikacji, to czemu, k***a jego mać, nie? [why the f*ck not?] niech będzie miał jakiś W7 zabawkę.)
Ale dlaczego tak, żeby mogli się tylko bawić? Po co? Randall miałby wtedy dobro zabawe. :D
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 20, 2013, 21:50:37 pm »
Może dla ciebie, ale ty tylko chciałeś mieć dwumegową sygnaturę, więc ją sobie ustawiłeś. Pomyśl o tych biednych duszach, które zawsze chciały zmienić ksywę, ale Advo/Donovan im nie pozwalał.
Nie umiesz czytać? Pozwoliłem wam póki co. Pomijając już fakt, że mogli go zmienić przy rejestracji.
Cytuj
Albo o tych, którym teraz nie mieści się tekst w sygnaturze, bo 500 to o jakieś 150 za mało, by dokonać rekreacji systemu, który zezwalał na 300 znaczków w sygnie w 6 linijkach i nieograniczone (lub przynajmniej umiarkowanie liberalne) użycie BBC.
To jestem w stanie zmienić, aczkolwiek nie mam pojęcia co mielibyście tak intensywne formatować.
Cytuj
Nie grałem, więc nie rozumiem nawiązania. Ale powiem ci coś:
To nie Minecraft.
Wiele for nie pozwala nawet na umieszczanie obrazków w sygnach, a ty sugerujesz, że możliwości customizacji są kiepskie?
Cytuj
Na Steamie można dodać każdemu własny pseudonim. Do tego zmierzam. Nikt nie musi i nie będzie narażony na to, że nie będzie wiedział, z kim ma do czynienia, a ludzie będą mieli nową zabawkę. Złota polska wolność.

(spoiler: nie zamierzam tak naprawdę używać tej opcji, ale jeśli można ją wprowadzić wraz z mechanizmem do identyfikacji, to czemu, k***a jego mać, nie? [why the f*ck not?] niech będzie miał jakiś W7 zabawkę.)
Implementacja takich wymysłów kosztuje mnie czas i siły, które mógłbym spożytkować na bardziej konstruktywne rzeczy (nawet niekoniecznie związane z forum, bo to nie jest całe może życie). A faktem jest, że nie ma realnej gwarancji, że w jakikolwiek sposób zwiększy to popularność czy funkcjonalność forum - jest za to jest spore prawdopodobieństwo, że będzie odwrotnie.

No i forum dyskusyjne jest po to, żeby się dobrze dyskutowało, a nie żeby kilku znudzonych malkontentów dostało nowe zabawki.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 20, 2013, 22:00:58 pm »
Heh, w sumie nieprawdopodobnym jest dla mnie jest to, że o taką pierdołę jest tyle krzyku. Czy naprawdę naczelnym tematem nowego forum na starcie mają być jakieś fanaberie?
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 20, 2013, 22:06:26 pm »
Cytuj
Nie grałem, więc nie rozumiem nawiązania.

No wiesz, tam masz możliwość wszelkiej customizacji postaci, itd. stąd te nawiązanie. Drag użył go, żeby wyrazić "Tu nie ma tak dobrze jak w SR".
******

Ile tych postów natrzepałem...

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 20, 2013, 22:39:39 pm »
Nie umiesz czytać? Pozwoliłem wam póki co. Pomijając już fakt, że mogli go zmienić przy rejestracji.
Osobiście uważam, i jestem całkiem pewien, że nie jestem w tej strategii odosobniony, że najlepsze decyzje to takie, które można łatwo zmienić. I nie lubię zawracać adminom głowy o byle pierdołę, jak zmianę ksywy.

Cytuj
To jestem w stanie zmienić, aczkolwiek nie mam pojęcia co mielibyście tak intensywne formatować.
Miałem dosyć ładną sygnaturkę na GSie. Używa sporo tagów z kolorami. Nie udało mi się jej przenieść w całości. Chyba była jedną z najcięższych na foro pod względem ilości BBC. Jakoś nie pamiętam, by ktoś bawił się w tak wielokrotne żonglowanie kolorem w tekście.

Cytuj
Wiele for nie pozwala nawet na umieszczanie obrazków w sygnach, a ty sugerujesz, że możliwości customizacji są kiepskie?
Przecież powiedziałem, że to nie Minecraft, gdzie jedyną opcją jest zmiana skina na twoim ludku. Chociaż bardzo dawno nie grałem po sieci, a tam chyba jest sporo ciekawych modów zwiększających możliwości customizacji.

Cytuj
nie ma realnej gwarancji, że w jakikolwiek sposób zwiększy to popularność czy funkcjonalność forum - jest za to jest spore prawdopodobieństwo, że będzie odwrotnie.
Muszę w tym miejscu przyznać, że nie mam prawie żadnego doświadczenia w administrowaniu forum internetowym. Dlaczego opcja zmieniania wyświetlanej ksywy w dowolnym momencie miałaby mieć zły wpływ na popularność?

----

Wiesz co? Zrób z nickami co uważasz.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2013, 22:59:02 pm wysłana przez C »

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 21, 2013, 10:28:44 am »
Tak patrzę i w sumie nie wiem, o co ten cały krzyk. C, jak bardzo chcesz, to przecież pod avatarem możesz zmieniać tekst 100 razy dziennie lub częściej. Nie wiem, mnie osobiście nie podobałaby się opcja ciągłego zmieniania nicku. Rozumiem, komuś może się znudzi sygnatura lub avatar, więc ją zmienia, bo np. nie jest już fanem danej gry, czy znalazł lepszą. Jednak nick, to coś, co jednak ma identyfikować na forum.

Co do ilości tekstu w sygnaturze, to jest tam aż 800 znaków, większości osób to wystarczy i zawsze można wstawić jakąś grafikę z napisami, która mniej zużyje z tego limitu ;)
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 21, 2013, 11:19:24 am »
Cytuj
Tak patrzę i w sumie nie wiem, o co ten cały krzyk. C, jak bardzo chcesz, to przecież pod avatarem możesz zmieniać tekst 100 razy dziennie lub częściej. Nie wiem, mnie osobiście nie podobałaby się opcja ciągłego zmieniania nicku. Rozumiem, komuś może się znudzi sygnatura lub avatar, więc ją zmienia, bo np. nie jest już fanem danej gry, czy znalazł lepszą. Jednak nick, to coś, co jednak ma identyfikować na forum.

Co do ilości tekstu w sygnaturze, to jest tam aż 800 znaków, większości osób to wystarczy i zawsze można wstawić jakąś grafikę z napisami, która mniej zużyje z tego limitu

Wiesz, jak ja musiałem się namęczyć, żeby wymyśleć swój nick? I niestety, nikomu się nie podoba. Albo ze złośliwości, albo naprawde. Dlatego ja też potrzebuje tej opcji.
******

Ile tych postów natrzepałem...

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 21, 2013, 11:24:06 am »
Cytuj
Wiesz, jak ja musiałem się namęczyć, żeby wymyśleć swój nick? I niestety, nikomu się nie podoba. Albo ze złośliwości, albo naprawde. Dlatego ja też potrzebuje tej opcji.

Więc zamiast się wykłócać to ładnie poproś Draga żeby Ci zmienił.
P.A 65%

Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 21, 2013, 11:28:05 am »
Cytuj
Więc zamiast się wykłócać to ładnie poproś Draga żeby Ci zmienił.

No niestety. Nic mi teraz nie wchodzi do głowy. A jak sobie wymyśle ładny, pasujący nick, to będzie za późno... No i dlatego jestem za tą opcją.
******

Ile tych postów natrzepałem...