Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384263 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #885 dnia: Listopad 18, 2013, 21:26:00 pm »
Od mojego Przerażającego Zająca na razie trzymają się z dala : D Swoją drogą zabawne było zobaczyć jakiś czas temu, że w mailach do mojej promotor figuruję właśnie jako Przerażający Zając (do tego wraz z avkiem [kto widział na yt ten wie hehe]) =:3

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #886 dnia: Listopad 19, 2013, 19:15:30 pm »
I'm BACK!

More awesome than ever!

Mr Mean Sex Machine :D

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #887 dnia: Listopad 19, 2013, 19:19:34 pm »
Nie jestem już sam. Bójcie się, lewaki.

Klasztor - Fechtmistrz

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #888 dnia: Listopad 19, 2013, 19:21:58 pm »
Dla lewaków mam fajną grę do zaproponowania - Papers, Please. Jesteście tam pracownikiem w straży granicznej sprawdzacie kto może wejść a kto nie. Każdy nowy dzień to dodatkowe przepisy (biurokracja rox dla lewaków :D).

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #889 dnia: Listopad 19, 2013, 22:02:36 pm »
Haha, o tym dyskutowaliśmy ostatnio.

LINK
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #890 dnia: Listopad 21, 2013, 11:22:01 am »
Haha.. na Thor: Mroczny Świat nie dałem się zrobić w balona. Była scena po napisach i druga scena, po scenie po napisach i kolejnych napisach :D

Haha, o tym dyskutowaliśmy ostatnio.

LINK

Mogła żwawiej ruszyć, a nie tak niepewnie. A ten cep już pewnie taki osrany za nią biegł, hehe.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #891 dnia: Listopad 23, 2013, 10:18:55 am »
Oglądałem wczoraj "Władcę". Z racji później godziny wyciszyłem telewizor tak, żeby w przypadku najgłośniejszego dźwięku nie musieć nagle przyciszać. A tym dźwiękiem był lektor. :) Reszta była bardzo cicho. Chciałem posłuchać, jak elfy opłakują Gandalfa i prawie nic nie usłyszałem.
Klasztor - Fechtmistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #892 dnia: Listopad 23, 2013, 14:05:02 pm »
Chyba po raz trzeci czy czwarty próbowałem oglądać jak władają pierścieniami i po trzeci czy czwarty raz się od pierwszego filmu odbiłem. Ja wiem, że ludzie bardzo sobie trylogię cenią, ale biorąc pod uwagę jej bardzo znaczną długość (pierwszy film trwa 225 minut), fragmenty są po prostu przegadane. Plus mnogość scen, w których hobbity i ktokolwiek akurat im w tym momencie towarzyszy po prostu idą przed siebie, a kamera z lotu ptaka pozwala widzowi długo napawać się zmodyfikowanymi komputerowo krajobrazami Nowej Zelandii.

Nie ułatwia mi skupienia uwagi fakt, że już połowę filmu znam na pamięć i wiem, czego się spodziewać.

 :(

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #893 dnia: Listopad 23, 2013, 14:17:35 pm »
Fragment, który najbardziej lubię to przechadzka przez Morie "walka" z Balrogiem i tyle z całego filmu.
A ile razy bym nie oglądał to zawsze denerwują mnie hobbici, poza Samem, olaboga moje brzemię Frodo, Merry popaczę w kulę i jeszcze głupszy brak/kuzyn Pippin a jebnę szkielet w zbroi do dziury coby za cicho nie było.
Cytat: Damian
Oglądałem wczoraj "Władcę". Z racji później godziny wyciszyłem telewizor tak, żeby w przypadku najgłośniejszego dźwięku nie musieć nagle przyciszać. A tym dźwiękiem był lektor. :) Reszta była bardzo cicho. Chciałem posłuchać, jak elfy opłakują Gandalfa i prawie nic nie usłyszałem.
Też tak mam, oglądałem wczoraj Piraci z Karaibów na kinie domowym, dialogi ledwo słyszałem kiedy efekty dźwiękowe, muzyka jak walnęło czasem to przyciszać trzeba było, a wtedy rozmów już w ogóle słychać nie było. ;p
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #894 dnia: Listopad 23, 2013, 15:40:00 pm »
zmodyfikowanymi komputerowo krajobrazami Nowej Zelandii.
We "Władcy"?
Klasztor - Fechtmistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #895 dnia: Listopad 23, 2013, 15:57:07 pm »
No tak. Patrz np. Rivendell. Albo ruiny twierdz/zamków. Chociaż te drugie mogły naprawdę tam być.

EDIT: o, za Wikipedią:
Cytuj
In Peter Jackson's movie The Fellowship of the Ring, the filming location for Rivendell was Kaitoke Regional Park in Upper Hutt, New Zealand, though the extensive array of waterfalls was added with CGI.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2013, 15:59:32 pm wysłana przez C »

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #896 dnia: Listopad 23, 2013, 16:01:50 pm »
Myślałem, że jako "krajobrazy" masz na myśli naturalne widoki.
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #897 dnia: Listopad 24, 2013, 12:30:56 pm »
Nie ułatwia mi skupienia uwagi fakt, że już połowę filmu znam na pamięć i wiem, czego się spodziewać.

Mi to nie przeszkadza. Tak samo jak długość filmów  8)

Oglądałem wczoraj "Władcę". Z racji później godziny wyciszyłem telewizor tak, żeby w przypadku najgłośniejszego dźwięku nie musieć nagle przyciszać. A tym dźwiękiem był lektor. :) Reszta była bardzo cicho. Chciałem posłuchać, jak elfy opłakują Gandalfa i prawie nic nie usłyszałem.

Powiem Ci, że w Hobbicie zauważyłem znacznie wyciszenie efektów i muzyki w tej wersji z lektorem. Pewnie dlatego, że obejrzałem najpierw z kilka razy wersje z napisami, a dopiero teraz niedawno tę rozszerzoną z lektorem. Nie zauważyłem jakiejś różnicy we Władcy Pierścieni, ale to dlatego, że z napisami miałem do czynienia na trzech maratonach w kinie, na których byłem, bo w domu oglądam zawsze lektora i daję dość głośno, więc słyszę wszystko :)

Fragment, który najbardziej lubię to przechadzka przez Morie "walka" z Balrogiem i tyle z całego filmu.
A ile razy bym nie oglądał to zawsze denerwują mnie hobbici, poza Samem, olaboga moje brzemię Frodo, Merry popaczę w kulę i jeszcze głupszy brak/kuzyn Pippin a jebnę szkielet w zbroi do dziury coby za cicho nie było.

Hahahha! Tylko taka mała uwaga, że zarówno patrzył w kulę, jak i ciskał szkieletem do studni jeden i ten sam hobbit, czyli Pippin :D
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Wixu

  • Wiadomości: 142
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #898 dnia: Listopad 24, 2013, 12:57:00 pm »
Chyba po raz trzeci czy czwarty próbowałem oglądać jak władają pierścieniami i po trzeci czy czwarty raz się od pierwszego filmu odbiłem. Ja wiem, że ludzie bardzo sobie trylogię cenią, ale biorąc pod uwagę jej bardzo znaczną długość (pierwszy film trwa 225 minut), fragmenty są po prostu przegadane.

Nie wiem skąd ty wziąłeś te 225 minut. Wersja kinowa ma 178, reżyserska 208. Może podsumowałeś wraz z reklamami na TVN-ie? ;)
Najdłuższa była oczywiście trzecia część, reżyserska miała prawie 4 godziny, bez kilku minut.

Swoją drogą, attention, people! Kto by się pisał na wyprawę? Można obmyślić fajną przygodę i wcielić ją w życie, jak za dawnych czasów.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2013, 13:05:22 pm wysłana przez Wixu »

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #899 dnia: Listopad 24, 2013, 13:06:34 pm »
A jaki najdłuższy film oglądaliście? Ja wziąłem na raz "Dzieci Diuny", z przerwami na podstawowe czynności życiowe. Nie pamiętam dokładnie, ale gdy zaczynałem oglądać, to chyba nawet nie wiedziałem, że tyle to potrwa.

jak za dawnych czasów.
Przecież już nie ma czasów. Kiedyś były.
Klasztor - Fechtmistrz