Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 387566 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #795 dnia: Listopad 06, 2013, 20:53:14 pm »
Pojechali na jakieś składowisko na środku pustyni i były tam jakieś kufry. I tyle.

Wiedziałem! Wiedziałem, żeby zostać po filmie! Ale nieeee... musiałem pójść z tymi marudami zaraz po zakończeniu ;/

Niezły avek. :D

Dzięks! Ze ślubu kuzynki. Jedno z nielicznych, które mi się podoba, bo niepozowane.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #796 dnia: Listopad 06, 2013, 21:02:58 pm »
No widzisz. Tym bardziej, że tak jak już wspomniałem - to nie było po napisach tylko w trakcie, niedługo po zakończeniu filmu.

Ale trochę mnie drażni to wychodzenie z kina jak tylko pojawia się napis np. "Cast". Na Szybkich i wściekłych już po koniec się szum zrobił, bo ludzie widzą, że siedzą w tym LA, wiec pewnie koniec, a tu nagle scena z Tokio. Niektórzy ją na stojąco oglądali.

Smaczki podczas napisów lub na sam ich koniec zostają mi tylko podczas oglądania w domu.

Ciekawi mnie, czy przy następnej części "Piratów" (o ile będzie) ludzie też będą wychodzić, czy może ktoś zostanie. Bo nie wiem, jak było na wcześniejszych, bo nie oglądałem ich w kinie.
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #797 dnia: Listopad 06, 2013, 21:07:24 pm »
Ciekawi mnie, czy przy następnej części "Piratów" (o ile będzie) ludzie też będą wychodzić, czy może ktoś zostanie. Bo nie wiem, jak było na wcześniejszych, bo nie oglądałem ich w kinie.
Będzie.

Na wszystkich filmach Marvela jest "scena po napisach". Najbardziej strollował Avengers - były dwie sceny "po filmie". :P Właściwie to chyba dopiero po Iron Manie 1 ludzie zaczęli masowo zostawać w kinach na "scenę po filmie".
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #798 dnia: Listopad 06, 2013, 21:09:58 pm »
No ale niedawno czytałem, że jakieś kłopoty mają "Piraci".

O, tutaj.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2013, 21:11:41 pm wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #799 dnia: Listopad 06, 2013, 21:36:30 pm »
Dwie sceny? Jedna to była ta, co siedzieli w jakimś Fast Foodzie chyba, co nie? A druga?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #800 dnia: Listopad 06, 2013, 21:46:41 pm »
Ta scena z Thanosem, gdzie ten kosmita mu melduje, że dostali w dupsko i boją się ziemian.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #801 dnia: Listopad 06, 2013, 21:51:04 pm »
A kto to ten Thanos?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #802 dnia: Listopad 06, 2013, 21:54:05 pm »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #803 dnia: Listopad 06, 2013, 21:59:25 pm »
To akurat domyśliłem się, który to z tej sceny, bo chwilę temu ją obejrzałem, ale chodzi mi kim fabularnie jest ta postać?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #804 dnia: Listopad 06, 2013, 22:05:34 pm »
Taki tam kosmiczny rozrabiaka. ;P Awatar Śmierci w pewnym momencie. Przyjemniaczek.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #805 dnia: Listopad 06, 2013, 22:29:22 pm »
Thanos jest odjechany :P
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #806 dnia: Listopad 07, 2013, 00:24:11 am »
Znacie gry od Amanita Design? Samorosty, Questionaut (który ponoć jest trzecim Samorostem ale nie widzę mega dużego związku), ukochane przeze mnie Machinarium (którego jak na ironię nigdy nie skończyłem ale może wkrótce to nastąpi, who knows...), króciutkie cosie: The Quest for the Rest i Rocketman, reklamujący Nike... Przyjemnie spędziłem przy tym kawałek dzisiejszego dnia i muszę przyznać, że wszystko to zrobiło na mnie naprawdę ogromne wrażenie, estetyka każdej z tych gier, ich wygląd, udźwiękowienie... Po prostu bajka. Jednakże po tym wszystkim trafiłem na Osada i doszedłem do wniosku, że kolesie z tego studia mają towar z najwyższej półki... codziennie... od wielu lat hehe.

Muszę jak najszybciej zapoznać się z Botaniculą, najnowszą ich grą, podobno warto.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2013, 00:26:30 am wysłana przez Zając »

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #807 dnia: Listopad 07, 2013, 00:35:51 am »
Wracając jeszcze do Filmwebu - poczytajcie sobie niektóre komentarze na forum "Labiryntu". Wreszcie trafił się "dramatothriller", w którym nie wszystko, jeśli chodzi o fabułę, jest podane na tacy i który skłania do przemyśleń i refleksji po zakończeniu seansu, ale i tak znajdą się ludzie, którzy widzą w nim nieścisłości tam, gdzie ich nie ma i ilustrują zasadę "ja zauważyłem coś na filmie, więc bohater też musiał, a jak tego nie zrobił, to jest ułomny". To chyba mniej więcej to, o czym mówił Damiano.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #808 dnia: Listopad 07, 2013, 08:58:45 am »
No. Bo widz nie zauważył, że bohater tego nie zauważył. Czyli czas odpalić Filmweb i napisać, jaki to kiepski film.

Dla mnie, takim filmwebowym klasykiem w kwestii "nie wyłapałem wszystkiego, ale skomentuję", jest motyw z Hanem w serii Szybcy i wściekli. W każdej części, licząc od czwartej, pojawiały się wręcz dziesiątki tematów typu "co to ma być?! Przecież Han zginął w Tokio Drift". :D

W polskiej kinematografii też mamy taki rodzynek - Vinci i tematy, że ilość obrazów się nie zgadza. No ale to już jest wybitne zignorowanie tego, co się dzieje w filmie, bo przy uważnym oglądaniu od razu wychwyci się, do kogo jaki obraz trafił.

Ale są też filmy, którym nie dziwię się, że mają takie komentarze. Jeden z moich ulubionych - Ocean's Twelve, jest usiany tematami, że fabuła jest dziurawa. No w tym przypadku akurat warto obejrzeć ten tytuł więcej niż raz, żeby wyłapać wszystkie szczegóły. A zapewniam, że fabuła jest spójna, bo film oglądałem wiele razy.
Klasztor - Fechtmistrz

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #809 dnia: Listopad 07, 2013, 09:29:40 am »
Znacie gry od Amanita Design?

Jak dotąd tylko Samorosty i Machinarium - mistrzostwo świata. Natychmiast zabieram się za obczajanie reszty podanych przez Ciebie tytułów.
Milion Lat W Lochu