Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 387142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #765 dnia: Listopad 03, 2013, 11:07:32 am »
W te wakacje jechałem jako pasażer ok. 170 km na czas. Nikomu nie mrugaliśmy światłami i nie pchaliśmy się na trzeciego, ale zawsze jak ktoś zjechał to awaryjkami dziękowaliśmy.

Mówisz o autostradzie? Nie przesadzaj, bo niedługo będziemy musieli dziekować za byle pierdnięcie. Obowiązkiem jest zjeżdżać na prawy pas, jak ktoś lewym jedzie szybciej od nas i to normalne. Podziękować można wtedy, jak widać ewidentnie, że ktoś specjanie przyśpieszy przy wyprzedzaniu innych, by nas puścić dalej lub coś w tym stylu. Podobnie w miastach, gdzie jedziemy na zakładkę, gdy kończy się na przykład lewy pas. Ktoś włącza kierunek, to naszym obowiązkiem jest wpuszczać ludzi, a nie robić większy korek, bo jedno auto mniej przed nami zbawi nas.
Ja dziękuję, jak ktoś ewidentnie mnie wpuszcza, mrugając światłami czy pokazując, bym jechał albo jak komuś się wepchnę, to wtedy przepraszam, ale bez przesady, by dziękować za rzeczy oczywiste, Damian ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #766 dnia: Listopad 03, 2013, 11:25:02 am »
I'll just leave this here.

(click to show/hide)
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #767 dnia: Listopad 03, 2013, 11:28:48 am »
Mówisz o autostradzie?
Zwykła jednopasmówka międzymiastowa.
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #768 dnia: Listopad 03, 2013, 13:20:23 pm »
I zjeżdżali na pobocze? No to fajnie, bo kurde ja ostatnio jak jeżdżę na Trzebnicę to główną Wrocław - Poznań, to chyba tylko ostatnio dwa samochody mi tak zjechały. Za to faktycznie należy się podziękowanie.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #769 dnia: Listopad 03, 2013, 16:07:43 pm »
Może źle to określiłem. Nie znam się, więc napiszę to prostymi słowami - pobocze było pokryte asfaltem. Było coś, jakby półtora pasa. :) Więc na szuter nie zjeżdżali.
Klasztor - Fechtmistrz

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #770 dnia: Listopad 06, 2013, 16:49:03 pm »
Widziałem dzis w empiku, że wyszła ta nowa książka Sapka - mi się przypomniało, że mam ściągniętego pdfa z fragmentem promocyjnym tej książki, aż sobie chyba dziś przeczytam wreszcie.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #771 dnia: Listopad 06, 2013, 16:56:12 pm »
To się nie naczytasz za dużo, 5 min i po sprawie.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #772 dnia: Listopad 06, 2013, 17:07:00 pm »
Lubię odwiedzać Filmweb. Wiem, że jest to imperium trolli, podobnie jak Kafeteria, jednak dość niedawno zauważyłem coś bardzo dziwnego.

Ktoś zakłada temat o tym, że film zawiera błędy. Wymienia te błędy, po czym stwierdza, że przy nich nie może ocenić danego tytułu na więcej niż, dajmy na to trzy. Czasem zjawia się grupa, która przytakuje i również stwierdza, że film był do niczego, bo ma właśnie takie błędy.

Trolling? Nie trolling? Takie tematy brzmią bardzo serio.

Problem leży w tym, że o ile rozumiem takie treści w forach dotyczących np. Transformersów, to robię oczy wielkie ze zdumienia, kiedy sprawa dotyczy filmów, które zawierają wyjaśnienia tych potencjalnych błędów. Nie wiem, czy się z tego śmiać, czy nie, bo to naprawdę dziwnie wygląda, kiedy ktoś wytyka błędy tylko przez niezrozumienie filmu, ewentualnie jego nieuważne oglądanie.

Post ten napisałem pod wpływem tego, że wczoraj obejrzałem "Iluzję" i natrafiłem na taki temat na Filmwebie, gdzie stawiane są zarzuty błędów, których niestety duża cześć jest bezpodstawna.
Klasztor - Fechtmistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #773 dnia: Listopad 06, 2013, 17:09:16 pm »
Wyjaśnię ci tę kwestię w bardzo prosty sposób 3/4 userów na filmwebie nie ukończyła 15 lat. Chyba to mówi wszystko.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #774 dnia: Listopad 06, 2013, 17:10:01 pm »
A tak, tak. To na tym portalu powszechne, bo tam jest całe mrowie niespełnionych krytyków. Ale chyba jeszcze bardziej lubię zwolenników "ambitnego kina", którzy jadą po 90% rozrywkowych filmow ^ ^
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #775 dnia: Listopad 06, 2013, 17:12:35 pm »
http://www.youtube.com/channel/UCYUQQgogVeQY8cMQamhHJcg

Ogarnij czy te same filmy. Bo nowością to nie będzie.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #776 dnia: Listopad 06, 2013, 17:13:06 pm »
I tak najlepsza riposta na każdy zarzut "jak ci się nie podobało to po co oglądałeś" i teraz rodzi się pytanie jak oceniać bez oglądania.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #777 dnia: Listopad 06, 2013, 17:19:23 pm »
Wyjaśnię ci tę kwestię w bardzo prosty sposób 3/4 userów na filmwebie nie ukończyła 15 lat. Chyba to mówi wszystko.
Ja bym obstawiał wyższą średnią. Bardziej zalatuje mi to studentami.

Ale chyba jeszcze bardziej lubię zwolenników "ambitnego kina", którzy jadą po 90% rozrywkowych filmow
To są rodzynki tego serwisu. Najlepsze jest wtedy, kiedy nie potrafią odróżnić "ambitnego kina" od "rozrywkowego", np. Kill Bill.

Ogarnij czy te same filmy. Bo nowością to nie będzie.
Co?

I tak najlepsza riposta na każdy zarzut "jak ci się nie podobało to po co oglądałeś" i teraz rodzi się pytanie jak oceniać bez oglądania.
Nie, nie! Najlepsza riposta brzmi: "to zrób lepszy". :D
Klasztor - Fechtmistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #778 dnia: Listopad 06, 2013, 17:26:48 pm »
A tak, tak. To na tym portalu powszechne, bo tam jest całe mrowie niespełnionych krytyków. Ale chyba jeszcze bardziej lubię zwolenników "ambitnego kina", którzy jadą po 90% rozrywkowych filmow ^ ^
Nie tyle, co po rozrywkowych, co po takich, które są wysoko w filmwebowym rankingu i nie są z urzędu uznawane za arcydzieła.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #779 dnia: Listopad 06, 2013, 17:33:44 pm »
Rankingi to już inna kwestia, bo są one po prostu do dupy. Jeszcze nie tak dawno Emma Stone była w pierwszej dziesiątce aktorek.
Klasztor - Fechtmistrz