Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 388978 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #495 dnia: Październik 19, 2013, 11:15:16 am »
No, chwała Ci za to. Piękny dzień za oknem u mnie. Jest wietrznie, ale w miarę ciepło i słonecznie. Właśnie wróciłem od fryzjera. Teraz coffie time. A potem w ramach wykorzystania sprzyjającej aury, lecę na cmentarz robić porządki, bo 1 listopada tuż.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #496 dnia: Październik 19, 2013, 13:06:49 pm »
Ano racja, pogoda ładna, ale zmienna. Wczoraj np. świeciło słońce, by w 15 minut przyszły takie chmury i ulewa, że szkoda gadać. Ale przynajmniej grzyby w lesie są. Będzie na krokiety na zimę :P

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #497 dnia: Październik 19, 2013, 13:22:28 pm »
Xero, gdzie jeździsz na grzyby? Region geograficzny wystarczy, że podasz.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2013, 13:32:57 pm wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #498 dnia: Październik 19, 2013, 13:46:45 pm »
Cytuj
Xero, gdzie jeździsz na grzyby? Region geograficzny wystarczy, że podasz.
Chciałem napisać, że do lasu, ale skoro chcesz region xD Mieszkam na kujawach, więc w tych rejonach zbieram.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #499 dnia: Październik 19, 2013, 13:53:35 pm »
A gdzie konkretniej? Może będę kojarzył.

Na Kujawach byłem na grzybach w Puszczy Bydgoskiej, w okolicach Gniewkowa - do lasu zjeżdżałem w miejscowości Zajezierze.
Klasztor - Fechtmistrz

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #500 dnia: Październik 19, 2013, 14:02:09 pm »
Watpię, bo to raczej okoliczne lasy, niedaleko mojego domu. A z takich większych i bardziej znanych terenów, gdzie też czasami jeżdżę, ale rzadziej, to lasy na starym poligonie wojskowym za Toruniem (ale tam tylko w określone dni można chodzić o ile wiem)

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #501 dnia: Październik 19, 2013, 14:35:57 pm »
Ale chyba przyznasz, że sam fakt mieszkania na Kujawach sprawia, że o grzyby nie trudno.
Klasztor - Fechtmistrz

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #502 dnia: Październik 19, 2013, 14:42:37 pm »
Nigdy nie zbierałem w innych rejonach Polski, więc nie mam porównania, ale tak, nie jest trudno.

Chociaż zdarzają się takie hmmm przestoje - jest pogoda, a grzybów albo mało albo robaczywe wszystko. Teraz ostatnio przez jakiś tydzień, może dwa jest tego tyle, że idziesz na godzinkę i masz pełne wiadro. A ja w sumie chodzę tylko po swoich sprawdzonych miejscach, gdzie wiem, że znajdę zawsze.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #503 dnia: Październik 19, 2013, 19:49:30 pm »
Właśnie wyczytałem, że ma być nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt i zieloni domagają się zakazu świniobicia.
Klasztor - Fechtmistrz

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #504 dnia: Październik 19, 2013, 20:06:58 pm »
co kurwa?
oni poszaleli? przecież o to chodzi w hodowli świń żeby je na mięso przerobić. po to one są, jak by wiesiek powiedział "jak, nie przymierzając, dupa do srania"
chwilami uznaje, że ruskie metody (tak, chodzi mi o ten atak specnazu na tych ekologów pod tą platformą) są jednak najlepsze
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #505 dnia: Październik 19, 2013, 20:42:37 pm »
O tutaj można o tym poczytać.

Niektóre zapisy nawet nie kryją się z tym, że obciążą budżet gminy, czyli nasze kieszenie. Inne z kolei są drogą do tworzenia monopoli.
Klasztor - Fechtmistrz

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #506 dnia: Październik 19, 2013, 20:54:52 pm »
tak, zdecydowanie ruskie metody są najlepsze. niech Korwin da chwilę spokoju lewakom i weźmie się za zielonych
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #507 dnia: Październik 19, 2013, 21:00:28 pm »
Zdajecie sobie sprawę, że ja tez mogę sobie taki profil zdobyć i wpisać podobnie kretyńskie propozycje ustaw? Od takiego zapisu na pejsbuku, do jego realizacji droga jest tak daleka, że nigdy nie przejdzie jej.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #508 dnia: Październik 19, 2013, 21:31:33 pm »
To zależy od tego, kto głośniej krzyczy.
Klasztor - Fechtmistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #509 dnia: Październik 19, 2013, 21:47:38 pm »
Nie żartuj, tak skrajny bełkot nigdy nie przejdzie. Takie coś mógłby poprzeć tylko Palikot, a to dużo za mało, aby cokolwiek zdziałać. Rozumiem jakby to był jakiś rządowy projekt, na dniach poddany pod głosowanie, to można by lamentować, a tak to tylko wzbudza śmiech i politowanie.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie