Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 384277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3060 dnia: Luty 05, 2017, 01:42:48 am »
...nadal w TO wierzysz?

Niesamowite, wygląda na to że jednak zachował się jakiś umysł tkwiący w zeszłej dekadzie.

Jestem absolutnie szczerze i z pełną powagą zdumiony.

Wow.

Czy jak powiem, że jesteś Antonim Macierewiczem Świętego Przymierza, to będzie to odebrane jako komplement, czy obelga? :x
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2017, 01:45:50 am wysłana przez GuRt »
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3061 dnia: Luty 05, 2017, 21:05:17 pm »
Niesamowite, wygląda na to że jednak zachował się jakiś umysł tkwiący w zeszłej dekadzie.
I mówi to ktoś, kto wytyka mi leżące w zakresie moich dawnych obowiązków tropienie multikont, choć ostatnie zbanowałem cztery lata temu.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3062 dnia: Luty 08, 2017, 22:20:40 pm »
Dokładnie tak, Antoni.

:^)
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3063 dnia: Luty 09, 2017, 01:11:57 am »
Biorąc pod uwagę, jak przeżywałeś tę sprawę, zabawnie brzmią twoje słowa o tym, że "to nie do pomyślenia, że normalnie myślący ludzie mogliby się aż tak wczuć w powagę sytuacji forumowych fanklubów".

No chyba że nie zaliczasz samego siebie do normalnie myślących ludzi, wtedy spoko.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2017, 01:13:49 am wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3064 dnia: Luty 09, 2017, 01:37:42 am »
Chyba was pojebało.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3065 dnia: Luty 09, 2017, 14:02:57 pm »
Biorąc pod uwagę, jak przeżywałeś tę sprawę, zabawnie brzmią twoje słowa o tym, że "to nie do pomyślenia, że normalnie myślący ludzie mogliby się aż tak wczuć w powagę sytuacji forumowych fanklubów".

No chyba że nie zaliczasz samego siebie do normalnie myślących ludzi, wtedy spoko.

Ależ Antoni, wrench przeciwnie :^) Tylko nalegałem wielokrotnie abyście wreszcie się odpierdolili i pozwolili się ludziom zająć swoimi sprawami, zamiast robić wielką paranoję. Nic do was nie trafiało, więc jak zmęczenie i irytację odbierasz jako "przeżywanie", to zgoda - chociaż fajnie byłoby nie mylić pojęć - bo to mimo wszystko bardziej było jak przeganianie upierdliwej muchy z kotleta, żeby móc zjeść obiad w spokoju. Do zadań moderacji należało pilnowanie przestrzegania regulaminu, a nie fiksacja na jednym jego punkcie i uprzykrzanie życia wszystkim dookoła. Regulamin zabraniał posiadać więcej niż jedno konto, to nie to samo co obowiązek ciągłego aktywnego "tropienia" multikont. Paru osobom się to wyjątkowo mocno udzieliło (wręcz chyba ich pojebało) i ewidentnie po drodze zaszło to sporo za daleko, bo wzięły to tak na poważnie, że nie tylko "wczuły się w powagę sytuacji", ale chyba chciały jeszcze być jak ABW wpierdalające się niewinnym ludziom do domu o szóstej rano, żeby ich poturbować, spacyfikować i w razie pomyłki nawet nie przeprosić. Był to zresztą jeden z głównych powodów, dla których tylu ludziom GS serdecznie zbrzydł. I teraz kwestia paru lat - wszyscy pozostali "funkcjonariusze" zdążyli do tej pory już dawno machnąć na to ręką. Tak jakby wydorośleli, albo coś. Normalne podejście, takie zdroworozsądkowe, przy spoglądaniu na ten aspekt przeszłości, to powiedzieć pod nosem "ale to było głupie, heh" i się uśmiechnąć do siebie. Mimo to, pozostał jeden człowiek, który nadal wierzy w słuszność tamtej wielkiej misji, prawdziwy Macierewicz który nigdy nie będzie się wstydził swoich paranoicznych akcji. Ty, Antoni :^)

Swoją drogą, atmosfera tych polowań na wiedźmy była naprawdę przeurocza, z zacieraniem rączek i tańcami wokół totemów włącznie. To był dopiero pokaz, jak bardzo się można wczuć i zaangażować emocjonalnie. I niech nikt nawet nie próbuje z tym dilować, bo mam całego Black Hole'a zgranego na dyskietkę  8)

Powiem wam, że jak wspominałem o spowiedzi ŚP i Taiffunie pod koniec stycznia, to oczywistością było dla mnie, że rzucam sobie tym tekstem tak o, dla refleksji xD Takie "wow, wyobrażacie sobie jak to brali wszystko na serio wtedy?" - rzeczywistość jednak przerosła moje oczekiwania : D

Rzućcie lepiej jakimś ciekawym zjawiskiem w świecie erpegów do opisania, blognąłbym coś.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3066 dnia: Luty 09, 2017, 14:17:21 pm »
Rzućcie lepiej jakimś ciekawym zjawiskiem w świecie erpegów do opisania, blognąłbym coś.

Star Citizen to skok na kase.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3067 dnia: Luty 09, 2017, 15:04:20 pm »
Blognij o oszałamiającej popularności Podpowieści i skontrastuj z kiepską sprzedażą poważnych, hardkorowych wręcz RPGów wydanych w tym samym czasie, takich jak Wiek Dekadencji, Pustkowie 2, Filary Wieczności! akurat one cieszyły się powodzeniem. No to Podszyna!

EDIT@down: benis. Dobra, przyznaję, nie mam pojęcia o czym piszę, rzuciłem pierwszym z brzegu pomysłem, by sprowokować blogposta.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2017, 16:11:05 pm wysłana przez C »

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3068 dnia: Luty 09, 2017, 15:37:42 pm »
C - WL2 sprzedał raptem 100k kopii mniej niż pillarsy :P Wiek dekadencji to zaś zupełnie inna liga (choćby dlatego, że robiło ją bodaj 10 osób)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3069 dnia: Luty 09, 2017, 22:33:52 pm »
Ależ Antoni, wrench przeciwnie :^) Tylko nalegałem wielokrotnie abyście wreszcie się odpierdolili i pozwolili się ludziom zająć swoimi sprawami, zamiast robić wielką paranoję. Nic do was nie trafiało, więc jak zmęczenie i irytację odbierasz jako "przeżywanie", to zgoda - chociaż fajnie byłoby nie mylić pojęć - bo to mimo wszystko bardziej było jak przeganianie upierdliwej muchy z kotleta, żeby móc zjeść obiad w spokoju. Do zadań moderacji należało pilnowanie przestrzegania regulaminu, a nie fiksacja na jednym jego punkcie i uprzykrzanie życia wszystkim dookoła. Regulamin zabraniał posiadać więcej niż jedno konto, to nie to samo co obowiązek ciągłego aktywnego "tropienia" multikont. Paru osobom się to wyjątkowo mocno udzieliło (wręcz chyba ich pojebało) i ewidentnie po drodze zaszło to sporo za daleko, bo wzięły to tak na poważnie, że nie tylko "wczuły się w powagę sytuacji", ale chyba chciały jeszcze być jak ABW wpierdalające się niewinnym ludziom do domu o szóstej rano, żeby ich poturbować, spacyfikować i w razie pomyłki nawet nie przeprosić. Był to zresztą jeden z głównych powodów, dla których tylu ludziom GS serdecznie zbrzydł. I teraz kwestia paru lat - wszyscy pozostali "funkcjonariusze" zdążyli do tej pory już dawno machnąć na to ręką. Tak jakby wydorośleli, albo coś. Normalne podejście, takie zdroworozsądkowe, przy spoglądaniu na ten aspekt przeszłości, to powiedzieć pod nosem "ale to było głupie, heh" i się uśmiechnąć do siebie. Mimo to, pozostał jeden człowiek, który nadal wierzy w słuszność tamtej wielkiej misji, prawdziwy Macierewicz który nigdy nie będzie się wstydził swoich paranoicznych akcji. Ty, Antoni :^)

Swoją drogą, atmosfera tych polowań na wiedźmy była naprawdę przeurocza, z zacieraniem rączek i tańcami wokół totemów włącznie. To był dopiero pokaz, jak bardzo się można wczuć i zaangażować emocjonalnie. I niech nikt nawet nie próbuje z tym dilować, bo mam całego Black Hole'a zgranego na dyskietkę  8)
Ok, czyli faktycznie nie zaliczasz samego siebie do "normalnie myślących ludzi".

Mogłeś to jednak wyrazić to znacznie krócej.

Cytuj
Powiem wam, że jak wspominałem o spowiedzi ŚP i Taiffunie pod koniec stycznia, to oczywistością było dla mnie, że rzucam sobie tym tekstem tak o, dla refleksji xD Takie "wow, wyobrażacie sobie jak to brali wszystko na serio wtedy?" - rzeczywistość jednak przerosła moje oczekiwania : D
Sam wyciągnąłeś ten temat na afisz, ja miałem na myśli coś zupełnie innego.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3070 dnia: Luty 11, 2017, 12:43:09 pm »
człowiek wpada po dłuższej nieobecności, a tu dalej kłócą się o pierdoły

ok, czyli nic się nie zmieniło, dobrze wiedzieć

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3071 dnia: Luty 11, 2017, 13:02:32 pm »
A słyszeliście nowa płyte Nocnego Kochanka?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=w1uN5tI0MrY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=w1uN5tI0MrY</a>

Wspaniałe gunwo.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3072 dnia: Luty 11, 2017, 13:16:41 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KhGNOJg-1s4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KhGNOJg-1s4</a>
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3073 dnia: Luty 11, 2017, 19:49:59 pm »
A słyszeliście nowa płyte Nocnego Kochanka?

1/10 Nie chce mi się nawet dokończyć.

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #3074 dnia: Luty 12, 2017, 10:30:19 am »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta