Autor Wątek: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?  (Przeczytany 8619 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 31, 2014, 22:35:14 pm »
@koszty - allegro, 35 to już z nadrukiem.

Anyway, ja mam tylko koszulke z dema.

top lel, właśnie w takiej siedzę (ale niebieska)
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 31, 2014, 22:44:23 pm »
Zdecydowanie wolę gładki materiał, te nadruki są zbyt krzykliwe.

Sent, w odniesieniu do koszulek RPG-C, masz na myśli Cupsell'a, czy coś innego?

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 31, 2014, 23:14:41 pm »
wisiorki - to jak z napisami, jeśli nie jest to oczywiste nerdostwo, jest ok. Maska śniącego (ale nie to polskie plastikowe gowno, ale ten metalowy co nosił bodaj Bjorn w każdym vid) ujdzie, ale atakujący cię nawet w lodówce łeb wilka - meh.
Do pudełkowej wersji Goticzka jeden dodawali wisiorek metalowy na rzemyku. Takie miałem.

Bo miałem pudełkową, a nie jakieś z xK.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 01, 2014, 09:28:53 am »
Łowca - w sumie nad detalami się nie zastanawialiśmy więc musiałem najpierw wygooglać co to ten cupsell, ale myślę, że ta, w coś takiego moglibyśmy celować

mog - ten bjorna jest bardziej badass. Ja tam mam jakiś badziew z kolekcjonerki G3, ten z G1 to każdy mógł mieć :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 01, 2014, 10:01:11 am »
Nie jarają mnie takie koszulki, kojarzą mi się z typowym nerdem, retardem, który nie ma życia. Jednak też zależy gdzie ją nosi, jak w domu, to jeszcze przełknę, jak normalnie wychodzi na dwór do szkoły, sklepu w koszulce z logo jakiejś gry to pojawia mi się uśmiech na twarzy. :)
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 01, 2014, 10:43:10 am »
mog - ten bjorna jest bardziej badass. Ja tam mam jakiś badziew z kolekcjonerki G3, ten z G1 to każdy mógł mieć :D
Śmiem twierdzić, że mój wyglądał nawet lepiej niż Bjorna, bo był taki "znoszony", a nie piękny i wypucowany.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 01, 2014, 14:59:51 pm »
Chętnie i często chodzę w koszulkach z gier - zarówno tych wydanych przez naszą firmę (bo ładne i darmowe ^^), jak i pozostałych (głównie WoW i Diablo). Jednakże czasem wstrzymuję się od zakładania ich, gdy wypada wyglądać elegancko oraz wybieram się na bardziej oficjalny i neutralny teren, chcąc uniknąć reakcji "omg no-life". Ostatnio w pracy na oparciu fotela mam zawieszoną bluzę Tyraela (ciepła i przyjemna w dotyku), bo administracja biurowca często nie rozpieszcza nas z ogrzewaniem.
Poza tym lubię różne przeróbki jak pieseł + Okami: http://ih0.redbubble.net/image.15174942.3418/fc,550x550,black.u1.jpg czy Hobbit + Attack on Titan: http://teecraze.com/wp-content/uploads/attackondragon.jpg
Co do koszulek Jinxa, są one całkiem dobrej jakości, ale nie opłaca się kupować je w oficjalnym sklepie. Lepiej czyhać na promocje u polskich dystrybutorów, czasem w cenach 15-30 zł, a wysyłka też mniej boli.

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 03, 2014, 22:29:42 pm »
Chętnie i często chodzę w koszulkach z gier
Mam tak samo.

Cytuj
chcąc uniknąć reakcji "omg no-life"
E tam ;D tzn nie no hipstrę nie jestem i na egzamin ubieram się jak trzeba.

Cytuj
http://ih0.redbubble.net/image.15174942.3418/fc,550x550,black.u1.jpg
Juz to kocham <3 cudowna.

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 21, 2014, 12:01:45 pm »
Są różne typy gierkowego ubioru: ohydnie się wyróżniające, jak asasyńskie bluzy z kapturem i takie z samym logo gry, oraz bardziej dyskretne, czyniące w miarę subtelne nawiązanie.

Nie mam takich ciuszków. Znajomy z jakiegoś powodu kupił sobie tanio z allegro koszulę z logo CoD Blops 2. Nie wiem, nie oceniam... Średnio mi się podoba - ani mierzi, ani nie zachwyca. Skojarzenia, niestety, jak najgorsze, ale znam go na tyle długo, że wiem lepiej.

Chętnie zobaczyłbym pod choinką albo wyżebrał na urodziny taką bluzę z motywem z FTL. Lepsza byłaby bez kaptura, ale myślę, że można by w niej się nosić również poza środowiskami ściśle nerdowskimi. W sumie taka odzież nie jest do niczego potrzebna, ale dużo gram w gierki, więc czemu nie?

@robienie własnych koszulek: to brzmi strasznie - jak wszystko, co nieznane i co trzeba zrobić samemu - ale potencjalnie całkiem warte zachodu. jakiej rozdzielczości i jakości powinny być grafiki? I czy można nadruk zrobić na czymś grubszym, w domyśle na bluzie? No i kto coś takiego robi?

Pytam, bo chętnie nosiłbym bluzę Madotsuki z Yume Nikki, ale z logo wierniejszym oryginałowi (akurat mam dość dobrą wersję na dysku twardym) i w kolorze takimż, tj. ciemnym łososiowym zamiast czerwonego.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 21, 2014, 12:06:35 pm »
Cytuj
No i kto coś takiego robi?
Chcesz to dam ci namiary, bo mój sąsiad ma firmę, która się tym zajmuje :P Tylko wątpię, czy zrobiliby dla ciebie specjalnie jedną koszulkę nawet jakbyś sypnął kasą, bo z tego co wiem oni działają bardziej hurtowo.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 21, 2014, 12:15:30 pm »
Cytuj
No i kto coś takiego robi?

Generalnie nadruki na odzieży powinny być przygotowane w grafice wektorowej (Corel, AI), najlepiej od razu o żądanych wymiarach. Zwykle koszt liczony jest od centymetra kwadratowego. Ma je w swojej ofercie wiele firm zajmujących się wydrukami, ploterowaniem itp. Guglnij po prostu „nadruki na odzieży” w swojej okolicy. Zwróć tylko uwagę, czy robią na materiałach klienta, bo wiele firm robi jedynie na własnych koszulkach/bluzach itp.
Milion Lat W Lochu

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 21, 2014, 12:51:13 pm »
Jeśli chodzi o metodę druku, to też warto zwrócić uwagę. Generalnie im prostszy masz wzór, tym lepiej, bo masz dostęp do trwalszych technik.

Jak wzór nie jest skomplikowany i nie masz za dużo kolorów (najlepiej jeden), to możesz pójść w haft - nieco drożej, ale "spierze się" w ogóle tego typu ozdoby nie dotyczy. Do symboli, logo, napisów itp. jak znalazł.

Inna opcja dla mniej skomplikowanych wzorów, to flex - całkiem solidna folia (no, to jeszcze od producenta pewnie zależy) wprasowana na gorąco w koszulkę. Jedna folia = jeden kolor, więc też szaleć nie można. Ale efekt jest spoko.

Reszta to nadruki full color, ale o szczegóły mnie nie pytaj, bo producenci nie są w tej materii ani specjalnie dokładni, ani szczerzy (chyba, że naprawdę są skłonni zrobić ci jedną koszulkę metodą sitodruku) - ale to raczej na zdjęciach widać, czy jest to naprasowanka na poziomie tych ze sklepu z zabawkami dla dzieci, czy coś lepszego. Oczywiście o ile coś widać na zdjęciach, bo jak ziomek ma 100 wzorów, to bierze jedno zdjęcie koszulki bez nadruku i przypierdala wzory w fotoszopie. Póki co się jeszcze ani razu nie przejechałem na drukowanych koszulkach z allegro, nawet jak się aukcje nazywały KOSZULKA Z TWOIM NADRUKIEM EXTRA PREZENT KUP TERAS!!!! - albo opatrzność czuwa, albo faktycznie sprawę ciężko spierdolić.

Ale stawiam na opatrzność, bo kumpel nie miał tyle szczęścia - na niebieskiej koszulce zażyczył sobie kolorowy obrazek, jakąś okładkę komiksu z koszykarzami czy ki chuj. Trafił na taką aukcję, gdzie nadruk szedł prosto na koszulkę "jak jest" bez białej podkładki - co tu dużo mówić, kolory były obrzydliwe (niebieski przebijający spod czekolady, imaginuj). A my z kumplem akurat zamawialiśmy tonę innych koszulek - kolorowy wzór na białej, czarne wzory na żółtych/pomarańczowych, zielony wzór na zielonej - i byliśmy happy. W razie czego dopytuj o szczegóły.

Z materiałami bywa różnie, ale tych od Stedmana czy Fiut of the Loom raczej nie ma się co czepiać, są spoko.

Tak czy inaczej - warto się zakręcić na Allegro i poszukać legitnych aukcji.

Poza nadrukami jest jeszcze inna opcja - koszulka malowana ręcznie, ale mało kto ma szczęście się na takową załapać :3
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 21, 2014, 16:40:40 pm »
wiem że tego trochę w necie jest, ale nie myślałeś GuRt nad jakimś artem w tej tematyce?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 10, 2015, 16:54:26 pm »
//threadomancy//
korzystając z lutowej zniżki na wszystkie t-shirty, ostatecznie przełamałem się i postanowiłem zamówić coś na próbę z J!nxa. W dużym skrócie, same pozytywy. Paczka z Los Angeles była na moim biurku już po sześciu dniach, ominęła wszelkie cła i VATy (ale możliwe że to dlatego, że 113 zeta to obecnie mniej niż 27$, a zdaje się, że poniżej tej kwoty są zwolnienia od opłat), a sama koszulka mimo, że to premium tee, to dalej przedstawiała zadowalającą jakość materiału oraz nadruku - na pewno wyższą, niż w polskich sklepach za tę samą cenę (pozdro moja bebopowa koszulka). Generalnie sklep ma moją okejkę i pewno jeszcze kiedyś coś w nim kupię, lubię te nieagresywne designy. Jedynym minusem jest tylko cena - bez promo 66 zeta za koszulkę (w promo 50 zeta) plus wysyłka 30 zeta plus ryzyko wpadnięcia na VAT i cło (+25% do ceny afaik).
howgh.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 10, 2015, 17:03:55 pm »
Ale koszulkę to byś pokazał, co.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.