Autor Wątek: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?  (Przeczytany 8510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« dnia: Styczeń 31, 2014, 19:52:22 pm »
Jak w temacie, zainspirowany newsem o nowej kolekcji ciuchów nawiązujących do SR na gramie - pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży? Bluzy z kapturem jak Assassyn, koszulka z wielkim napisem wiedźmin, tego typu duperele?
Bo ja przyznam szczerze mam parę koszulek czy to wygranych czy z kolekcjonerek, ale jak już je noszę na pokaz, to pod koszulą, bo wstyd mi łazić z wielkim napisem WORLD OF TANKS, to takie pretensjonalne. Jak tylko nawiązuje do gry, np te wszystkie gadżety typu jinx, to ok, fajne projekty i neutralne (teraz mam np koszulkę z roche'm), ale jak dochodzi do tego wielkie logo gry, to imho jest to żenada.

a wy jak się nosicie?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:10:28 pm »
Jakby takie koszulki były sprzedawane w sklepach, na które się trafia w każdej większej galerii handlowej (z reguły), to na pewno bym się obkupił. Zamawiać odzieży przez internet nie lubię i nigdy się do tego nie przekonam chyba. Muszę przymierzyć, sprawdzić jak leży, a nie zamówić, przymierzyć, jak będzie ciulowa, to odesłać.. Nie chce mi się w takie coś bawić ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:25:40 pm »
Ogólnie nie preferuje odzieży ze wszelkiego typu nadrukami, a już w szczególności z logotypami z gier. Już nawet pomijam fakt, że chiński T-Shirt wart na bazarze 5zł, po nadrukowaniu byle czego zyskuje magicznie 60zł na wartości, magia owczego pędu.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:42:06 pm »
zalezy arim, ta wiedźmińska mimo wielokrotnego prania wbrew zaleceniom z metki trzyma się świetnie (i byla darmowa, za problemy przy uruchomieniu ^^')

maniek - ta, to mnie powstrzymuje od jinxa, zaraz obok chorych jak na nasze warunki cen. 100 zł za t-shirt to przegięcie.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:49:44 pm »
Moja koszulka z bazaru też się trzyma przednio i to jak się weźmie pod uwagę, że służy do gry w piłkę i jest prana ze 3x w tygodniu jak jest ciepło :D Tylko ja tu nie pije do wytrzymałości, a ceny bo T-shirty po 60zł tylko dlatego, ze mają jakiś tam nadruk to spora przesada.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:58:17 pm »
wbrew pozorom to nie owczy pęd, tylko technologia. Jak chcesz zrobić własną koszulkę z nadrukiem (patrzyliśmy pod kątem portalu) i ma być zrobione porządnie, to to kosztuje te dodatkowe kilkanaście zł. Koszulki z chińskiej bawełny od tych.. też chińskich, ale lepiej tkanych tez są droższe.
Sam nie kupuję tych za 60 bo to przesada, ale te za 5 zł po pierwszym praniu zamieniają się w szmaty szybciej i częściej niż te za 20 zł

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2014, 21:03:25 pm »
20-30 zł to jeszcze cena w normie, ale obecnie te bardziej popularne z 60 nie schodzą, a często i 100 przekraczają, co jest już paranoją. Wracając do tematu to koszulka z nazwą gry z miejsca mi się kojarzy z jakimś nerdem, co 3/4 życia przed kompem spędza, a miłością jego życia jest cycata laska z gry :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 31, 2014, 21:15:17 pm »
Jakie 60zł? Koszulki z dowolnym wzorem robi się i zamawia samemu, 25-35pln i jest gitara.

Mam koszulkę (i jeszcze inne w tej tematyce) z tym wzorem http://imageshack.com/a/img856/2595/rj5b.png parę lat i trzyma się świetnie. Nie dość, że "oficjalne" nie mają aż tak interesujących wzorów, to cena jeszcze robi dodatkowo swoje.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 31, 2014, 21:15:55 pm »
no właśnie mam ten sam problem. Lubię pograć, bawią mnie te jinxowe z wota albo fanowska z cytatami z SerBa typu "how terrible", ale wielki napis WORLDOFTANKS to cos co sprawia ze widze w niej kolesia forever alone.
..a figurki z gier to już w ogóle, najgorszy gadżet dodawany do kolekcjonerek ever.

GuRt - not bad. A jak z wytrzymałością takiej za 25-35? Bo kupowałem raz taką z allegro i to raczej szrot był.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 31, 2014, 21:19:24 pm »
Bywa różnie - koszulki w sumie nosi się dla siebie. Jak ktoś się będzie przejmował, jakie wrażenie jego koszulka zrobi na otoczeniu, to ma problem. Miałem kiedyś koszulkę z Big Bossem i napisem "The world needs only one Big Boss" (cytat z MGS2 + nazwa całkiem spoko instrumentalnego kawałka z OST), ktoś stwierdził że mam bardzo wysokie mniemanie o sobie bo myślał, że to o sobie tak napisałem. Meh.

@a jak wytrzymałość - no pisałem, parę lat mam. Szukasz bawełnianych koszulek o wysokiej gramaturze i jest OK. Gramatura 160 to gunwo, bliżej 190-200 to już cymesik. Fruit of the Loom, Stedman - mimo że przewijają się wszędzie, to właśnie one są godne zaufania.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 21:21:21 pm wysłana przez GuRt »
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 31, 2014, 21:38:57 pm »
tzn chodzi mi raczej czy 35 zl to koszt koszulki plus nadruk, czy sama koszulka/nadruk, bo jak patrzyłem po cenach w CSSie (taka tam sieć ksero, nie iwem czy ogolnopolska czy lokalna) to 35 zł to sama koszulka, nadruk drugie tyle jeśli zamawiasz tylko jedną.

I nie chodzi o przejmowanie się co kto pomyśli, tylko sam się czuję w czymś takim jak wspomniany przez arima gatunek nerda, bo mi się z takimi kojarzy. Bigbossa bym przyjął, tak jak od dawna mam projekt vault boya czekający na wenę na nadruk oraz parodię plakató batmana 'rise of the dank knight' z Czarnym rycerzem z Pythona. Kostkę RPG-C w wersji illuminati też bym nosił.

A co do napisów, pobij laskę która widząc mnie w t-shircie z logiem Queenu i nazwą zespołu parsknęła śmiechem i gdy mnie minęła zagadała do idącej z nią psiapsióły "widziałaś tego kolesia? Miał napisane queen na koszulce, a to znaczy królowa!"

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 31, 2014, 21:41:06 pm »
Mam tylko Angry Birds podróbke z bazaru na rynku Wildeckim. Bodajże 25 zł.

Kiedyś miałem z Unrealem - z lumpeksu - kumple zazdrościli. Nigdy nie grałem w jedynke.

Co do innych koszulek - fakt, troche dziwne. Miałem wisiorek z Gothica, ale sprzedałem za dyszke. Ludzi, którzy chodza z wisiorkiem Wiedźmińskim z gry - deeeerp.

Chociaż fakt, koszulki WoT nic nie pobije, total nerdness.

Bo inna sprawa, jak weźmie sobie laska na przykład Bad Wolf. Nerdy bedą droolować na podłoge, a reszta pomyśli "Hmph, napis".
BTW, to z Doctora Who.

Anyway, ja mam tylko koszulke z dema.

Taki wzór, jedna z moich ulubionych. Moja dziewczyna też taką ma, ale niebieską. Mimo krzywego nadruku, jest sponio.

Z drugiej strony, dzisiaj będąc w New Yorkerze widziałem czapki z napisem "Nerd Rage" i "League of Geeks", także tego...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 21:42:42 pm wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 31, 2014, 21:48:41 pm »
Ja tam jestem inny i nie lubię nadruków i chodzę niczym jakiś metal ubrany na czarno :|

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 31, 2014, 21:50:11 pm »
widać nawet nerdy są w końcu w modzie.

wisiorki - to jak z napisami, jeśli nie jest to oczywiste nerdostwo, jest ok. Maska śniącego (ale nie to polskie plastikowe gowno, ale ten metalowy co nosił bodaj Bjorn w każdym vid) ujdzie, ale atakujący cię nawet w lodówce łeb wilka - meh.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pokazujecie światu, że lubicie gry za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 31, 2014, 21:52:57 pm »
Cóż, koszulek z logami gier nie mam. Zresztą nigdy nie lubiłem wielkich napisów na koszulkach. Małe logo, czy napis przeżyję, ale jeśli coś zajmuje 40-50% przodu koszulki, to odpada.

Może kiedyś zamówię koszulkę z własnym napisem, nie wykluczam tego, ale będę musiał poszukać porządnej firmy, bo na prasowanki, czy podobnie nietrwałe metody mnie nie stać :P
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia