Autor Wątek: GG  (Przeczytany 5456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: GG
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 01, 2016, 20:48:30 pm »
Nie pamiętam już nawet mojego siedmiocyfrowego numeru konta. 1864243?... Co ciekawe, pamięć o nim zajmuje w mojej głowie to samo miejsce, co numer konta w banku. Teraz całkowicie mi się pomieszały i nie mogę się już zalogować na moje konto bankowe.

Steam zastąpił mi funkcje Gadu-Gadu. Nie ma wprawdzie przesyłania plików, umieszczania obrazków w wiadomościach, bogactwa emotikon, ani tekstowych opisów, za to pozwala mi podzielić się z innymi tym, w co gram, a także strumieniowo przesyłać im nagranie na żywo z rozgrywki.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: GG
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 02, 2016, 08:46:56 am »
spoko C, ja pamiętam mój nr telefonu stacjonarnego, mimo że nie mamy go od jakiś 10 czy 15 lat ;D

a co do GG korzystam, siła przyzwyczajenia. I to nawet pomimo tego, że raptem parę osób ciągle go używa, jak xilk czy dollan. Zdecydowanie wygodniejsze niż fb, którego używam zresztą jedynie ze względu na paru znajomych, choć na co dzień tak jak C używam jednak steama - overlay to jednak dobra sprawa, choć nadal czekam na jakieś normalne archiwum wiadomości.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: GG
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 04, 2016, 12:39:37 pm »
spoko C, ja pamiętam mój nr telefonu stacjonarnego, mimo że nie mamy go od jakiś 10 czy 15 lat ;D
ja też. ale poza tym czasem mam czasem mam problem z zapamiętaniem numeru kom, o takich rzeczach jak numery rodziców/rodzeństwa czy właśnie numeru gg nie wpominając

jadę na trzy komunikatory, gg, skype i fb, przy czym te najczęściej używane kontakty (stanowiące 50-80% kontaktów których używam częściej niż raz w roku) są na wszystkich trzech listach. cose why not
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć