Autor Wątek: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.  (Przeczytany 15223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 13, 2014, 20:46:27 pm »
I znów lewackie odniesienia na lewackim forum. Nie można pogadać o niczym bez wrzucania polityki przez MoGa czy Senta. So sad :|

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 13, 2014, 22:25:20 pm »
ktoś zguubił poczucie humoru :x Ale tak serio, słyszałeś o jakimś lewackim portalu na ktoryy ludzie wchcodzą  by się pośmiać z postów?

..raczej nie, bo prawica nie ma poczucia humoru i wszystko jest poważne jak fronda.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 13, 2014, 22:26:36 pm »
ktoś zguubił poczucie humoru :x Ale tak serio, słyszałeś o jakimś lewackim portalu na ktoryy ludzie wchcodzą  by się pośmiać z postów?

..raczej nie, bo prawica nie ma poczucia humoru i wszystko jest poważne jak fronda.

WP, ONET... FAKT...

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 13, 2014, 23:49:14 pm »
Zeskrobcie mnie proszę z podłogi.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 14, 2014, 07:41:14 am »
WP, ONET... FAKT...
I RPG Center.
Klasztor - Fechtmistrz

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 14, 2014, 08:24:46 am »

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 14, 2014, 09:48:44 am »
WP, ONET... FAKT...
I RPG Center.
yep, ale to dlatego, że RPGC to lewacki portal gdzie pozwala się udzielać prawicowcom by było się z czego pośmiać.. w sumie jak na wspomnianym onecie czy WP :D

ale wracając do wątku - Ned, znane blogi są znane z tego, że są znane. Często to nie ma nic wspólnego z jakością.

Ale ktoś, chyba Al, wspomniał, że to zawsze bzdurki i wogóle: http://ftr.wot-news.com/ , http://tankarchives.blogspot.ca/ ..trochę tego jest jak się poszuka, ale na wiele trza trafić przypadkiem, jak na te dwa właśnie. Ten drugi dobry, bo publikuje różne ciekawostki z rosyjskich archiwów

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 07, 2014, 14:51:35 pm »
Cytuj
No i serio, Kaśka Tusk? Ten pustak jadący na sławie tatusia?
Cytuj
Rzuciłem pierwszym lepszym nazwiskiem, bo taka tematyka mnie zupełnie nie interesuje. Jeśli jednak jej blog bije rekordy popularności (kilkaset tysięcy unikatowych odwiedzin co miesiąc), a krytyka skierowana w jej stronę ogranicza się w zasadzie jedynie do "pustaka jadącego na sławie tatusia" (bez jaj, takie zarzuty kierowane są do znakomitej większości dzieci sławnych rodziców, nawet w stronę Macieja Stuhra, a po jego roli w "Pokłosiu" to już w ogóle), to chyba jednak jakąś jakość prezentuje. Przynajmniej tak wskazuje logika.

Kurde, ale ja nie rozumiem czemu ludzie się jej tak czepiają... Nie piszę o polityce tylko o modzie, a nawet nie tyle o modzie tylko o nowych rzeczach dostępnych w sklepach. I jeśli ktoś chciałby się tym zainteresować to Kasia Tusk na blogu zarabia miesięcznie więcej niż premier.

Nie jestem jej fanką, ale parę razy weszłam i stwierdzam, że choć jej blog jest mega cukierkowy to trzyma poziom- choćby zdjęć.


O mogę wam pokazać faceta, który zna się na modzie i prowadzi bloga. Wydał książkę i powiem wam, że dla mnie jest opiniotwórczy względem mody męskiej <a przynajmniej tej eleganckiej>
http://mrvintage.pl/


Blogami modowymi interesuję się od pewnego czasu i uważam, że akurat tutaj w miarę blogi się sprawdzają. <oczywiście nie mówię, że wszystcy od razu są genialni, ale parę ciekawostek da się znaleźć>


http://niemodnepolki.blogspot.com/  to jest blog który wyśmiewa blogosferę szczególnie modową ;) czasami można się niezle ubawić.


http://raspberryandred.blogspot.com/  tę dziewczynę zauważyli nawet w Anglii < co jest ciekawe jak na tak dużą ilość blogów z jakimi możemy się dziś spotkać> i później wystąpiła w TVN.

http://clothesarts.blogspot.com/  a tu ludzie, którzy sami tworzą ciekawą <być może dla niektórych trochę hipsterską> odzież, inteligentna gra słów itd.
Tyle chciałam od siebie dodać, co by trochę obronić ludzi, którzy poprzez blogi realizują swoje zainteresowania. ;)

A co do blogów o wszystkim i o niczym to szkoda na to czasu imo.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2014, 14:56:59 pm wysłana przez Pola »

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 07, 2014, 16:13:37 pm »
O mogę wam pokazać faceta, który zna się na modzie i prowadzi bloga. Wydał książkę i powiem wam, że dla mnie jest opiniotwórczy względem mody męskiej <a przynajmniej tej eleganckiej>
http://mrvintage.pl/
Widziałem jego bloga parę lat temu. Na modzie to on się zna, tak. Ale na modzie dla pedałów.
Klasztor - Fechtmistrz

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 07, 2014, 16:34:39 pm »
dla pedałów.

Ty trollujesz? ; |


Fakt, jak facet ma dobrze skrojony garnitur, ładnie pachnie wodą kolońską i jest dobrze ogolony. To jest pedałem...NIEZAPRZECZALNIE.


Dlatego też każdy z Bondów jest pedałem, zaiste Damian podziwiam...
R.I.P.

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Epikur

  • Wiadomości: 65
  • Przeklęty
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 01, 2016, 19:47:17 pm »
Blogi... Zawsze stereotyp, blogerka aka słodkiej małolaty, której nikt nie kocha, a własne koty próbują ją zabić, odstrasza mnie od takiej twórczości. W sumie prawda jest taka, że mam gdzieś co inni sądzą na dany temat i uczę się na błędach. Nie będzie mi bloger mówił jak mam żyć.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 01, 2016, 21:52:33 pm »
Ostał się jeszcze jakiś temat, którego nie odkopałeś?
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 02, 2016, 08:42:17 am »
Epikur - tak po prawdzie, blogi dawno wyrosły z bycia jedynie pożal się internetowymi dziennikami. Teraz są to nierzadko mini-serwisy tematyczne, od przepisów przez fotografię i książki, po artykuły historyczne czy nawet recenzje gadżetów erotycznych - np. tutaj https://thearmoredpatrol.com/2016/08/01/eyes-of-the-fleet-ww2-american-seaplane-operations/ oprócz newsów z WOWSa, WoTa i HoI4 masz również art poświęcony lotnictwu pokładowemu, ciekawa rzecz.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 04, 2016, 07:31:19 am »
Inna sprawa, że pełno jest blogów lifestyle'owych i poświęconych relacjom damsko-męskim, które w sumie łapią się pod "nie będzie mi bloger mówił jak mam żyć". :s
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Blogi, bloggerzy, bloggerki itd.
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 04, 2016, 07:35:04 am »
Ostał się jeszcze jakiś temat, którego nie odkopałeś?

Cała ostatnia strona tego działu.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.