Autor Wątek: Deus Ex: Human Revolution  (Przeczytany 5052 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Deus Ex: Human Revolution
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 09, 2015, 22:29:44 pm »
w sensie pierwszego z tych nowych, HRa. Wg daty wydania to ofc trzeciego.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Deus Ex: Human Revolution
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 17, 2015, 20:07:05 pm »
Ja się cieszę :)

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Deus Ex: Human Revolution
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 17, 2015, 22:58:28 pm »
Akurat zacząłem grać w tym tyg. i jestem na etapie uwalniania naukowców. Gra mnie dosyć pozytywnie zaskoczyła.

Co do baterii za ogłuszanie. Wystarczyłoby dodać jakieś bronie meele, i problem by zniknął.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Deus Ex: Human Revolution
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 18, 2015, 07:01:12 am »
Wtedy byłoby za łatwo. Skradasz się i spamujesz bronią. Mnie tam nie przeszkadzało :)

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Deus Ex: Human Revolution
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 18, 2015, 09:13:21 am »
W jedynce spamowanie bronią białą w co innego niż potylice kończyło się zawiadomieniem ziomkow naszej ofiary,  no chyba że dostał z proda lub smoczego zęba, i było git.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Deus Ex: Human Revolution
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 09, 2016, 22:01:52 pm »
@OPeusz: no okładka jak wiele innych, w sensie z cyklu "złodupiec sam w centrum planu, skierowany w stronę kamery". Podobne miał trzeci Mass Effect, któryś AssCreed, DmC: Debil May Cry, Spec Ops: The Line, pierwszy Cowadooty (Modern Warfare)... zresztą poczekaj, miałem gdzieś kolaż niektórych z tych okładek. O, tutaj jest:

(click to show/hide)

No. A tak poza tym, to dzisiaj zacząłem grać w Bunt Ludzkości, wchodząc w niego po ukończeniu i dogłębnym spenetrowaniu pierwszej gry. Nie skończyłem jeszcze pierwszej misji. Jensen wydaje się dupkiem dla każdego, nie lubię go - a on chyba nie lubi nikogo. Taki sardoniczny, cyniczny cwaniak, wolałem beznamiętnego JC z jego augmentowaną apatią. Idee PF na razie też jakoś do mnie nie przemawiają, ale w obu przypadkach - zobaczymy, może później będzie trochę lepiej.

Generalnie piszę tutaj po to, by podzielić się czymś, co podrzucił mi znajomy, z którym rozmawiałem o DXHR. Ktoś odtworzył w pierwszym Deus Eksie grywalną mapę z pierwszej misji w Human Revolution, można ją pobrać i samemu w nią zagrać. Najlepszy jest jednak króciutki filmik na YT streszczający modyfikację:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QoFe8hRy42o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QoFe8hRy42o</a>

Śmieszy mnie nabijanie się z uproszczeń w stosunku do pierwszej części, konsolizacji, żółtego filtra, cinematic lethal takedownów i DLC (chociaż sam gram w Director's Cut, chyba definitywną wersję, wydaną już po historiach z np. dodawaniem jednej, dwóch broni, albo jednej misji jako preorder DLC do DXHR). No i Gołąb Page. Jednocześnie robi wrażenie, że modder dodał do pierwszej gry takie bajery, jak celowanie przy użyciu przyrządów celujących na broni.

A skoro piszemy o nowych Deus Exach, to słyszałem również, że parę lat temu na komórki wyszedł jakiś inny DX, z podtytułem "The Fall". I ponoć jest denny. Powiadają, że Kompletny Biszkopt zrobił niezły filmik pokazujący, co z tą grą jest nie tak. Może warto go obejrzeć?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rEpfTfgzWp0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rEpfTfgzWp0</a>

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Deus Ex: Human Revolution
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 13, 2016, 16:27:57 pm »
Mam pytanie:
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2016, 11:35:21 am wysłana przez Lowcap »
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Deus Ex: Human Revolution
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 13, 2016, 20:37:55 pm »
Chyba tak. Nie mam pewności, ale ten achive jest dość rygorystyczny.