Autor Wątek: Age of Decadence  (Przeczytany 21711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 15, 2014, 20:50:26 pm »
Nie, ten "Dom" jest bez sensu moim zdaniem. Aurelian bym zostawił latinglish, ale Crassus na Krassusa (czy Krasusa) zmienił.

Ja wiem, że chodzi o Charona. >.< Ale to serio lepiej brzmi, bez tego "przez". A każdy wie o co chodzi.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 15, 2014, 20:56:55 pm »
własnie cięzko powiedzieć czy to jest jednego krassusa czy krassusów, bo zdaje się że każdy ród ma obecnie tylko jednego przedstawiciela przy życiu, a cała chwała dawno przeminęła (ten jeden to w ogóle wyjątek pod tym względem, bo aurelian brzmi ok bez kombinacji, a daratan ma w ogóle najłatwiej). Rzymskie rody miały liczbę mnogą, więc raczej tego bym się trzymał

Z tym styksem to zobaczę co inni na to.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 15, 2014, 21:29:00 pm »
Pardon, miało być Wielki Ród Krassus, bez "a".

Każdy ród powinien mieć nieodmienną nazwe.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 16, 2014, 12:11:12 pm »
Boatmen of Styx - czemu nie "Przewoźnicy Styksu"? Bo to brzmi jak "Tarasy Wisły", chociaż nazwa osiedla to "Wiślańskie Tarasy". Optuję za dość celnymi "Styksowymi Przewoźnikami". (Naprawdę wolałbym tutaj coś zgrabniejszego, np. "styksyjscy", ale wymyślam w tym momencie nowe słowo.) Ewentualnie "Styksowymi Łódkarzami", gdyby ktoś nie łapał nawiązania, ale to w sumie jego problem.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 21, 2014, 21:33:07 pm »
pomyśli się nad stykstyjskimi. I tak jestem dumny że wpadlem na cos lepszego niz serafinowe 'przewoznicy po styksie'

a propos serafina - jak na niego, nawet dobra zapowiedź http://www.gram.pl/news_9gzrJOy4_The_Age_of_Decadence_juz_gralismy.html

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 04, 2014, 20:29:58 pm »
Tak jak zapowiadałem, na stronie stopniowo będą pojawiały się materiały dot. AoD, zaczynając od FAQ. Pierwszy odcinek pod tym adresem  - http://rpg-center.pl/crpg/70

a, i stwierdziłem, że Forty Thives będę jednak tłumaczył jako "Czterdziestu rozbójników", wprawdzie brzmi to trochę kulawo i nie do końca odnosi się do działalności złodziei, ale nazwa ta w oczywisty sposób nawiązuje do ali baby, a ze nasz przekład tej legendy jest jaki jest, to już nic nie poradzimy :x

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 06, 2014, 18:07:16 pm »
http://rpg-center.pl/crpg/75 - druga część  FAQ. Boli mnie wasz brak hejtu na czterdziestu rozbójników, literówki i uwielbienie do gry o której nikt nie słyszał :<

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 10, 2014, 15:22:58 pm »
Powiem ci, Dyrektorze, że nikt tego nie czyta, bo foro jakoś tak jest na boku, a portal swoją drogą.

A skoro o nim mowa: obecnie portal w ogóle nie działa.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 10, 2014, 15:53:25 pm »
Powiem ci, Dyrektorze, że nikt tego nie czyta, bo foro jakoś tak jest na boku, a portal swoją drogą.
chyba nie zrozumiałem sensu tego zdania

Cytuj
A skoro o nim mowa: obecnie portal w ogóle nie działa.
drag grzebie, to dlatego.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 14, 2014, 21:32:01 pm »
Powiem ci, Dyrektorze, że nikt tego nie czyta, bo foro jakoś tak jest na boku, a portal swoją drogą.
chyba nie zrozumiałem sensu tego zdania
Chodzi mi o to, że większość osób tutaj głównie siedzi na forum i podejrzewam, że nie sprawdza strony głównej, a na foro nie ma jakichś wyraźnie zaznaczonych odnośników do tematów na frontpejdżu. Dałeś wprawdzie link, ale pałęta się gdzieś w temacie o AoD, nawet nie w pierwszym poście.

Gdyby materiały na główną znajdowały się w jakiejś wyróżnionej sekcji, może forumowicze czytaliby i komentowali.

Przepraszam za off-topic.


/W7
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2014, 15:16:39 pm wysłana przez Testoviron »

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 08, 2015, 19:15:29 pm »
http://rpg-center.pl/age-decadence/age-decadence-o-grze
http://rpg-center.pl/age-decadence/co-znajde-w-tym-dziale-age-decadence-edition

jak widac sekcja wzbogaciła się o krótkie przybliżenie gry oraz rozkładówkę na najbliższe tygodnie. Jak dobrze pójdzie, pierwsza będzie beta, i to już jutro

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 10, 2015, 18:46:16 pm »
http://rpg-center.pl/age-decadence/age-decadence-betatest
betatest już jest.  O ironio, w dzień ogłoszenia dziennej premiery

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 10, 2015, 21:12:34 pm »
O, to ten artykuł, który miałem poprawiać. Sorry, że tego nie zrobiłem. Jakoś w ogóle nie potrafiłem wykrzesać w sobie zainteresowania.

Przy korekcie odechciało mi się po dotarciu gdzieś tak do połowy artykułu, tutaj przewinąłem go na sam koniec, gdzie zobaczyłem:
Cytuj
Absolutne mistrzostwo i must have, pogromca casualRPG - 8/10.

Ocena wersji beta. Absolutne mistrzostwo, w które prawie nikt nie zagra. To mi przypomina moje jaranie się Hellsinkerem, taką całkiem fajną strzelanką, zanim połapałem się, że nie jest dobrą grą. AoD może i autentycznie należy do bardzo dobrych gier, ale jestem śmierdzącym każualem i obecnie wolę mojego lekkiego jak piórko Skajrima. Nie muszę go przedstawiać innym, wielu w niego grało i wie, o czym mowa.

I wiesz co? Może czas przestać być elitarnym bucem i powtarzać, że nadmierne uproszczenia są złe, przyrównywać proste gry do śmieciowego jedzenia, itp. Internet jest przesycony nieuporządkowanymi informacjami, a każdy z nas znajduje się w swoim bąblu, którego nie ma powodu opuszczać, bo otrzymuje wszystkie interesujące bodźce. I nie chodzi nawet o to, że z niego choćby okazyjnie nie wychodzimy. Świat jest o wiele za duży, a nasz czas między inkarnacjami zbyt ograniczony, by własnoręcznie dokonywać selekcji spośród wszystkich dostępnych nowości. Nie wygramy.

Gdybyś miał trzydzieści sekund, by sprzedać komuś Wiek Dekadencji, jakbyś to zrobił?

I co to znaczy "sprzedać"? Parokrotnie oferowałem osobom z tego forum gry na Steam, w które sam grałem z przyjemnością i nikt nie wyraził chęci. Może nastawianie się na przekonanie kogoś do wypróbowania naszej gry jest skazane na porażkę. Inne osoby mają swoje życia, własne kolejki gier do ogrania i różne priorytety. Zdobycie rzędu dusz oznaczałoby chyba utworzenie kultu podążającego za jego patriarchą z kompletnym oddaniem.

Przykro mi, że nikt nie komentuje twoich wypocin. Ale nie mogę ci pomóc.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 10, 2015, 23:10:59 pm »
Nie wiem co ten post ma do tekstu albo chociaż do samej gry skoro tylko jedno zdanie na tych kilka akapitów się do niej odnosi, ale dzięki za podbicie tematu I guess?

Anyway, jeśli chciałeś tylko podzielić się przemyśleniami na temat "sprzedawania" gier zawsze możesz zrobić o tym felieton (tak jak zrobił to TB) lub po prostu postawić topic z dyskusją na foro, you know. Z innymi problemami sprawa jest prostsza, bo nawet nie musisz stawiać topicu, Trudne Sprawy Center już są. Choć więc ty nie mogłeś pomóc mnie, cieszę się, że przynajmniej  ja mogłem pomóc tobie.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

ligant

  • Wiadomości: 10
Odp: Age of Decadence
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 23, 2015, 16:29:33 pm »
Nie wiem co ten post ma do tekstu albo chociaż do samej gry

Nie ma nic, ten post to tylko butthurt fanboya bethsedy związany z faktem, że 4 osoby pracujące w swoim wolnym czasie i z zerowym budżetem stworzyły crpg bilion razy bardziej ambitnego i rozbudowanego niż jego ukochany skyrim nad którym pracowało kilkadziesiąt osób i który miał co najmniej 80 milionów dolarów budżetu.
Ten fakt fanbojów beth boli najbardziej.