Autor Wątek: Heroes of Might and Magic  (Przeczytany 3259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Heroes of Might and Magic
« dnia: Styczeń 03, 2014, 16:01:03 pm »
osobiści fanem nigdy nie byłem, ale niektórych może zainteresuje ten news - http://www.gram.pl/news/2014/01/03/heroes-of-might-magic-iii-horn-of-the-abyss-nieoficjalny-dodatek-wreszcie-dostepny-po-angielsku.shtml

w skrócie wyszedł nowy dodatek do starożytnej 'trójki'. Fanowski bo fanowski, ale jednak dodatek.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2014, 17:28:22 pm wysłana przez dziki »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: heroes of might and magic
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2014, 16:28:55 pm »
Przysięgam, że nie wiem co robisz jako osoba pisząca artykuły, kiedy gro Twoich topiców nie korzysta z wielkiej litery na początku zdania lub tytułu topica.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: heroes of might and magic
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2014, 16:52:26 pm »
how terrible!

wiesz, zawsze możesz mnie wyręczyć

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: heroes of might and magic
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2014, 17:11:14 pm »
Nie mój dział. D:
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Heroes of Might and Magic
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2014, 17:51:04 pm »
mowie ogolnie o postach, artach i tematach D:

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Heroes of Might and Magic
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 03, 2014, 17:58:58 pm »
Ja tam zawsze się jakoś odbijałem od tej serii, a nie pamiętam już nawet ile razy bardzo chciałem się do niej przekonać. Nawet legendarna "trójka" nigdy nie przełamała mojej awersji. Nie odpowiada mi klimat, nie porywała nigdy fabuła, mechanika również mierzi (np. zawsze mi nie pasowało to "nakładanie się" na siebie jednostek). Z tego uniwersum to jedynie dank Messiah, ale przecież to już jest kompletnie inny gatunek. Ten dodatek też pewnie niewiele zmieni, choć może przy okazji spróbuję.

Disciples 4 life!
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Heroes of Might and Magic
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2014, 18:03:49 pm »
Pewnie nigdy nie grałeś z kumplami an jednym komie, to była prawdziwa potęga i atrakcja H3 :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Heroes of Might and Magic
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 03, 2014, 21:07:49 pm »
tbh, tez preferuję Disciplesy. Nawet trójka mi się podobała, mimo kilku dziwnych zmian (ale to już dyskusja na inny topic, może ktoś założy ;p). Ale Might and Magic jako takie jest ciekawe, przynajmniej jego początki - powstało jako uniwersum na którym gry dopiero budowano i choć większość nie zdaje sobie sprawy, strategie, seria RPGów (bodaj 9 części, zanim nie zastąpiono ich nowym światem w piątce i dank messiahem) i jeszcze kilka innych gier toczyła się w jednym i tym samym swiecie.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Heroes of Might and Magic
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2014, 21:58:24 pm »
Heroesy do czwórki włącznie jakoś nigdy nie przypadły mi aż tak do gustu. OK, ze dwa dni się pobawiłem każdą częścią a potem mi przeszło zainteresowanie. Za to przy piątce i dodatkach siedziałem kupę czasu, czy to w singlu czy z kumplami. Za to od szóstki odbiłem się spektakularnie. Sama idea cofnięcia akcji do przeszłości Ashan gdy ród Gryfów siedział tylko w swoim księstwie jest ciekawa, ale wykonanie raczej słabe.

Cytuj
strategie, seria RPGów (bodaj 9 części, zanim nie zastąpiono ich nowym światem w piątce i dank messiahem) i jeszcze kilka innych gier toczyła się w jednym i tym samym swiecie.
A to nie jest tak, że bodajże w czwórce ten pierwszy świat idzie w diabły po zderzeniu Miecza Mrozu i Ostrza Armageddonu i dają nowy (raptem na jedną część, wow)?

(http://www.youtube.com/watch?v=BE9kYxbQ3To - no właśnie)
Cytuj
Disciples 4 life!
Ale trójkę zjebali ;p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2014, 22:00:35 pm wysłana przez Dollan »

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Heroes of Might and Magic
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2014, 22:08:45 pm »
Pewnie nigdy nie grałeś z kumplami an jednym komie, to była prawdziwa potęga i atrakcja H3 :D
A to fakt, nigdy tak nie grałem.

Cytat: Dollan
Ale trójkę zjebali ;p
Tak też słyszałem. Ale wypowiem się, kiedy zagram.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Heroes of Might and Magic
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 08, 2014, 09:52:14 am »
Heroesy to jest nieśmiertelna saga! Ile godzin spędziłem przy tym to nawet nie jestem w stanie powiedzieć, a gram do dzisiaj i jakoś nigdy nie potrafię się tym znudzić. Do mnie trafiła od samego początku, kiedy tylko pierwszy raz usiadłem do kompa, chwyciłem za myszkę i zostałem zgromiony przy mojej pierwszej walce. :D Natomiast nigdy nie byłem fanem dodatków. Wystarczy mi standardowa trójka z dodatkami. :)
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Heroes of Might and Magic
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2014, 15:44:13 pm »
Też wolę Disciplesy :P Ale mimo wszystko uwielbiam Heroes III za multiplayer. Gra jest świetna, ile nocy spędziłem grając przez hamachi tego nie zliczę. No i jak już wspominano, wszystko zaczęło się od wspólnej gry z kolegami na jednym komputerze. W grze to się chyba nazywa... "Gorące pośladki" xD

Mimo, że bardzo lubię trójkę, to nigdy nie przeszedłem żadnej kampanii dla jednego gracza do niej, moim światem jest multi.

Co innego Disy, ale od tego jest inny wątek... :D

edit:
Cytuj
Natomiast nigdy nie byłem fanem dodatków. Wystarczy mi standardowa trójka z dodatkami. :)
Hmmm... :)
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2014, 15:50:23 pm wysłana przez xeroloth »

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Heroes of Might and Magic
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2014, 17:52:53 pm »
Hmmm... :)

Chodziło mi tutaj o WoG, czy HoA, a nie zwykłe dodatki do Heroesa. ;P
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Heroes of Might and Magic
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 25, 2014, 12:33:32 pm »
Również od niedawna zagrywam się w Herosy, ale piątkę. Trójki nie mogę przegryźć, bo mnie drażni trochę grafa. Podejrzewam, że to kwestia przyzwyczajenia, bo chodzi o to, że nie widzę wszystkiego tak klarownie, jak w takiej piątce. Jednak są to ciekawe gry i muszę przyznać, że jako odwieczny fan Disciples, jakoś udało mi się do tej serii przekonać. Aczkolwiek takie połączenie najlepszych rzeczy z Heroes i Disciples to by było coś!

Ale trójkę zjebali ;p

Tak.. D3 spier*olili nieziemsko. Z takiej dobrej serii zrobić taką kupę, to ja nie mogę. Może trochę przesadzam, ale zawiodłem się.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!